Opinie o KnychTech Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KnychTech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KnychTech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KnychTech Sp. z o.o. w Opole

besa

witam, mam tam iść na rozmowę kwalifikacyjną. Są problemy z wypłatami ?

Pracujący

Prędzej, czy później na pewno wszystko zostanie uregulowane. Czasem zdarzają się problemy - jak w wielu firmach.

Pracownik a nie jakiś ktosiek

Ja jestem pracownikiem i mogę tylko powiedzieć tyle że nie mam zamiaru zmieniać pracy bo firma jest naprawdę ok. Ciekawe rzeczy a nie idiotyczne to samo każdego dnia. Szef miał problem z wypłatą na 10tego ale wszyscy wiemy że przez to że nie zapłaciła mu już od pół roku firemka kombinator za wybudowane silosyna sól. Sami dostali kasę a nam którzy pierwsi powinniśmy dostać to nic nie dali. Jak ktoś tak strasznie czeka to pewnie niech napisze jaka firma i będzie jasne. Teraz było opóźnienie w mojej wypłacie o kilka dni, ale u mnie już uregulowane . Ciekaw jestem ile firm wytrzyma z własnych pieniędzy brak zapłaconego 1 milona przez pół roku.

Elektryk

Jakie wymagania musi spełnić elektryk? Praca za jaką stawkę?

@Elektryk

Stawka za godzinę ustalana jest zgodnie z kwalifikacjami pracownika, zaczynając od 15 zł netto.

Nori
@HR

A w ogłoszeniu 4300 brutto ?, to więcej niż 15 zł? A jakie zadania?

@Nori

W ogłoszeniach mamy podane do 4300, co oznacza max. Stawka ustalana jest indywidualnie w zależności od wykształcenia i zaangażowania pracownika

A jaka macie dietę na delegacjach?

@Marta

Firma wypłaca pieniądze (dieta według rozporządzenia ministra pracy od 01.03.2013 r. Wynosi 30 zł za dobę podróży).

Ile jest zmian w KNYCHTECH Przemysław Knych?

HR

Jest jedna zmiana. Czas pracy dostosowany do pracowników tzn. część pracowników fizycznych zaczyna pracę o 6.00 i kończy o 14.00, natomiast większość od 8.00 I kończy o 16.00. W biurze od 7.00, 7.30, a większość od 8.00 itd. Jeżeli ktoś chce zarobić to nie ma z tym problemu, ponieważ można robić dużo więcej godzin niż 160. Szczególnie dużo godzin mogą wyciągnąć Ci, którzy wyjeżdżają na delegacje. Na delegacji dodatkowo płatne ryczałty i noclegi zapewnione w hotelach przez firmę. Dojazd często samochodami firmowymi , których jest kilkanaście lub więcej. Pracownicy są potrzebni zarówno z prawem jazdy jak bez prawka. Kierownictwo jest wyrozumiałe pod względem nieplanowanych wyjść np do szkoły, do dziecka, w sprawach rodzinnych itd. Szukamy ludzi którzy chcą pracować, zarabiać i dlatego trzon kilkunastu pracowników jest z kilkuletnim stażem. Są pośród nas koledzy i koleżanki, którzy już jakiś czas temu przeszli na emeryturę i dalej chcą pracować, a kierownictwo im nie tylko to umożliwia ale i dodatkowo zachęca. Jest naprawdę ok.

Bylypracownik
@HR

Dziwny wpis bo 'firma' nie ma działu, osoby HR. Ogólny bardzo duży bałagan. Totalny brak szacunku dla pracowników. Dużo obowiązków za najniższą krajową. Nie polecam nikomu( ani do biura, ani nigdzie indziej). To tak w wielkim skrócie.

@Bylypracownik

Jako pracownik firmy odpowiedzialny za zatrudnienie (HR) nie zgadzam się z taką opinią. Każdy jest traktowany z szacunkiem. Obowiązków jest dużo, ale wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Proszę o podanie imienia i nazwiska, abyśmy mogli odnieść się do wpisu i odpowiedzieć.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KnychTech Sp. z o.o. na stanowisko technik elektronik, atrakcyje wynagrodzenie? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Robson

Obecnie firma szuka ślusarzy,opinie trochę śmieszne,pracownicy bez doświadczenia i kwalifikacji chcą zarabiać krocie.Jeżeli masz chęci do pracy i trochę pojęcia to zarobisz.firma wypłacalna,fajna atmosfera. Były pracownik;)

Kierowca bombowca

Nie jest tak źle jak co niektórzy tu wypisują. Praca jak praca.

Maria
@Kierowca bombowca

Skoro posiadasz osobiste doświadczenie w pracy w KNYCHTECH, proszę byś napisał coś więcej na ten temat. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w tej firmie? Jeżeli przedstawisz konkretne informacje, będzie to cenna wskazówka dla osób, które są zainteresowane wysłaniem tam CV.

Kierowca bombowca
@Maria

Warunki zatrudnienia... umowa o prace to praktycznie standard. Jak się starasz, to pracę masz zapewnioną nawet na parę lat i nie masz strachu że ktoś cię wywali z dnia na dzień. Z warunkami pracy jest różnie. Każdy musi sam ocenić co mu odpowiada. Jak przyjdziesz jako mechanik to jest dużo wyjazdów i delegacji często po całym kraju. Atmosfera całkiem spoko, nikt nikomu nie bruździ i ludzie raczej trzymają się w kupie.

Krzysztof

@Bolo nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy w KNYCHTECH, ale jeżeli posuzkujesz pracy, to zachęcam Cię do zaglądania na forum. Często pojawiają się tu informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach @ANNA czy możesz napisać coś więcej o sytuacji, do której się odnosisz? Od jak dawna firma ma zaległości wobec Ciebie? Czy wyjaśniałaś sprawę z odpowiednimi osobami w KNYCHTECH?

Igor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Bolo

Czy firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie coś?

Krzysztof

@Adam, jeżeli nie jesteś już pracownikiem KNYCHTECH PrzemysĹ‚aw Knych, to skąd u Ciebie informacje dotyczące aktualnej sytuacji w tej firmie? Czy są one potwierdzone? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób odwiedzających ten wątek.

Kuba

Takie zapotrzebowanie na pracowników to z pewnością efekt dobrych działań firmy?

Krzysztof

@Adam, minimalnie 8 czyli opcjonalnie KNYCHTECH Przemysław Knych może zatrudnić więcej osób. Czy jeżeli dysponujesz takimi informacjami, to mógłbyś również napisać jakie ta firma oferuje w tym momencie warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym stanowiskami, o których uprzednio wspomniałeś? Czy Twoim zdaniem warto stać się pracownikiem tej firmy?

@Krzysztof

Warunki finansowe są ponoć ok. Firma idzie mocno ale są potrzebni kolejni mechanicy itd. Nawet do działu handlowego ostatnio przyjęto nową dziewczynę i dalej szukają kolejnej osoby. Jestem byłym pracownikiem a obecnie pracuje jako podwykonawca. Kiedyś były poślizgi z płatnościami, a teraz ich nie ma.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Wiktor

Elektryków, elektroników i mechaników. Trwa nabór. Ilość zapotrzebowanych pracowników min. 8.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, dziwię się takiemu wpisowi!!

Stefan

Idealnych firm nie ma. Zawsze mogą zdarzyć się trudniejsze momenty w firmie.

Pracuje półtorej roku i jest ok. Zarobki dobre, tylko dużo roboty. Ciągle przyjmuja nowych ludzi i głównie szukają elektryków i elektroników. Pisze bo poniżej jakieś bzdury ktoś popisał.

Mkmb

Nie tyle niepolecam co szczerze ODRADZAM kontakt z tą "firmą". Jedyną jej profesjonalną częścią jest strona internetowa i tyle. (usunięte przez administratora)

Gonzo Bonzo

po wpisach od razu widać, że konkurencja nie śpi :D

Starszy

Jestem mechanikiem i pracuję w Knychtechu prawie 7 lat i wielu takich kórzy wypisują jak to jest źle pracowało po kilka miesięcy lub tygodni. Pracowali to zbyt mocno powiedziane. Praca jest ok a zarobki w sezonie po nawet 4 tysie. Ale byli i tacy którym nie starczało i dodawali do wypłaty to spawarkę to inne narzędzia. Pozdrawiam tych geniuszy bo teraz to im tylko ?Holandia została. Razem ze mną jest ponad 10 osób które są stałym składem, a reszta jak jest to jest, a jak ich nie ma to i lepiej.

Wacek

o, o, o a miałem dostać skierowanie z pup, żeby pójść tam na rozmowę w sprawie pracy - tylko nie powiedziano mi do jakiej pracy i na jakim stanowisku, kogo aktualnie szukają?

Zostaw merytoryczną opinię o KnychTech Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w KnychTech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KnychTech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KnychTech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KnychTech Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

KnychTech Sp. z o.o.