Opinie o KnychTech Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KnychTech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KnychTech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KnychTech Sp. z o.o. w Opole

Była pracownica Księgowości

Firma KnychTech jest firmą, która zaistniała na rynku, wywiązująca się należycie z powierzonych jej zadań. Szef Firmy Pan Knych Przemysław jest osobą, która dobrze zarzadza firmą.

Ln

Premii nigdy nie bylo, najnizsza krajowa zawsze...... a obowiazkow pelno

Łysy z Opola

Ogólnie polecam firmę wyplaty co do minuty Duze zarobki ja miałem 10tys ale 280h w miesiącu na rękę robota bardzo łatwa same plusy

Koza

Z tym bywa różnie. Jedni doczekują końca umowy i nie chcą przedłużać, a inni zwalniają się sami (i tych jest zdecydowanie więcej). Tu muszę przyznać, że szef raczej nie robi z tym problemów, jak ktoś nie chce u niego pracować to nie. Pan Przemek to z jednej strony sympatyczny i wyrozumiały szef, a z drugiej człowiek nie szanujący innych ludzi (zarówno pracowników jak i klientów), nie potrafiący docenić dobrych pracowników. Właśnie ta huśtawka w połączeniu z niestabilnością finansowa to powód dla którego ludzie z tej firmy uciekają.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka/mechanika/elektromontera. Możecie dać znać, w jakich dniach i w jakich godzinach należy być dyspozycyjnym? :) Jeśli chodzi o wizyty serwisowe na terenie całego kraju, to czy zdarza się tak, że pracownik nie wraca do domu tego samego dnia? Napiszcie, bo nie wiem na co się nastawić, a będę składał CV.

Timur

Chłopie trzymaj się z daleka od tej firmy. Miałem okazję z nimi współpracować i tego nie da się opisać. Brak profesjonalizmu, kadra łapanki. Olewanie klientów itd. Można długo wymianiać

@Timur

Dokładnie, brak szacunku do klienta i do pracowników często też. Problemy z wypłatami itp. (usunięte przez administratora)

@Koza

Co rozumiesz przez brak szacunku do pracowników? Chodzi o jakieś niekulturalne odzywki przełożonych? Czy może o wysokość wynagrodzenia (choć to kwestia mocno subiektywna)?

rafal Nowy wpis
@Koza

brak wynagodzeń za przepracowaną pracę wykorzystuje ludzi zero odzewu na telefony gdy ktoś dzwoni odsyła dobksięgowej która odsyła do szefa i tak przez dwa miesiące nie polecam tej firmy

@rafal

Sytuacja z brakiem wynagrodzenia dotknęła jedynie Ciebie, czy jest szerszym problem? I jeśli wynika z kłopotów finansowych firmy, to skąd teraz pieniądze, by płacić za prace ogrodnicze i przy porządkowaniu terenu? Bo to właśnie ogłoszenie mnie tu sprowadza - Pracownik do prac ogrodniczych i porządkowania terenu. A tam między innymi o umowie o pracę i wynagrodzeniu ustalanym indywidualnie.

Była pracownica Księgowości

Elżbieta
@Była pracownica Księgowości

Czy to zarządzanie jakoś też widać w docenianiu pracowników? Dbają tu o motywację i dobre warunki pracy? Jakiś system benefitów jest?

@Była pracownica Księgowości

To chyba wpis dotyczący innej firmy, aż się ze śmiechu można udławić czytając te bzdury.

Była pracownica
@Elżbieta

Pracownicy nie czują się doceniani. Brak benefitów, czy systemów motywacyjnych.

@Była pracownica

To brzmi, jakby niebyło premii. Co w takim razie z wysokością pensji zasadniczej, odpowiada zakresowi obowiązków?

Ln Nowy wpis

Premii nigdy nie bylo, najnizsza krajowa zawsze...... a obowiazkow pelno

Czy w KnychTech Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Lidia
@Łysy z Opola

A ktoś z współpracowników kiedykolwiek wspominał o opóźnieniach w wypłatach ? Bo były tutaj też takowe wpisy. Ogólnie to na jakim stanowisku tyle zarabiałeś? Bo widzę, że szukają handlowców ale napisali, że wynagrodzenie do uzgodnienia. Na tym stanowisku jakaś premia obowiązuje?

@Lidia

Z wypłatami było różnie inny dostawali co do minuty a inni musieli czekać 5dni na wypłatę ale ogólnie fajna praca polecam się przekonać ????

były handlowiec
@Lidia

Handlowcy dostają najniższa krajową. Ogólnie to trzymać się z daleka.

@Łysy z Opola

Praca fajna, ale szef ... Przez jego podejście traci super ludzi, a mógłby mieć naprawdę fajna kadrę. Niestety większość ludzi nie wytrzymuje roku.

@Koza

To jakie ma on podejście? Ludzie rezygnują tylko z powodu szefa? Czy ludzie, którzy odchodzą mają tak podpisane umowy, że pozwala im to odejść z dnia na dzień? Czy odchodzą w momencie jak kończy się umowa?

Koza

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KnychTech Sp. z o.o. na stanowisko technik elektronik, atrakcyje wynagrodzenie? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Cześć, wam, napiszecie coś o pracy jako księgowa? Wpadłam na takie ogłoszenie w internecie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś od was. Jest to pojedyncze, samodzielne stanowisko? Czy jest to osoba pracująca w dziale i trzeba współpracować w zespole? Ktoś coś wie? Mam 4 lata doświadczenia w tej pracy.

Ludmila

Szukają kogoś do biura, może ktoś podpowiedzieć czy warto?, jak się tam pracuje?

@Ludmila

To zależy czego szukasz. Praca w biurze to była ciekawa przygoda. Wiele rzeczy można się nauczyć. Szef rzuca na głęboką wodę. Jednak jako stałe źródło dochodu, (usunięte przez administratora)

Pati

A długo pracowałaś?

Zz

Tak z ciekawosci to co napisales? jest ogłoszenie do biura i już nie rozumiem jest tak strasznie czy tak fajnie.Ty pracowałeś w biurze?polecasz czy nie

Lidia

To może powiedz co głównie wpłynęło na decyzję o odejściu? Jeszcze mam pytanie odnośnie rzucania na głęboką wodę. Nie ma żadnych szkoleń czy wprowadzenia w obowiązki na początku współpracy?

KOLA

Jestem ze Sterdyni. U nas wszystko super. Ci co piszą o spoźnionych wypłatach to jakieś trole. U nas wszystko ok I zaliczki są co tydzień jak się chce. Z delegacji i godzin druga wypłatę mam. Jak nie chcesz robić, to nie narzekaj kolego

MMKA
@KOLA

JAKIE ZAROBKI W STERDYNI ?

Halina
@KOLA

No widzisz ile ludzi tyle opinii. Ile można wziąć tej zaliczki? Dasz znać? Atmosfera też jest tu w porządku?

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie KnychTech Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Super .Mi pasi. Logiczne ze musialem sie sprawdzic i sprawdzic czy praca mi odpowiada.Mnie i rodzinie bo wiele jest wyjazdow nawet parodniowych. Reszta jest bezproblemowo do dogadania.Serwis mobilny takimi prawami sie rzadzi.Jak ktos nie pije w pracy lub nie kradnie to nie ma podstaw do negatywnych opinii.

@Tomek

hej Tomek a dlugo pracujesz? nie kojarze Cie sory ale robiłem krótko i jestem ciekawy jak placą w innych oddzialach

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KNYCHTECH Przemysław Knych?

Dział HR

Tak, pracownicy bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie.

@Dział HR

Od jakiego stanowiska w firmie takie osoby zaczynają pracę w Knychtechu? Czym się zajmują na początek i jaka jest dla nich możliwa późniejsza droga awansu? Czy stawki początkowe dla takich osób są niższe?

Kierowca

przede wszystkim tacy bo za najnizsa krajową

@Kierowca

nawet jeśli to po jakim czasie można tu już liczyć na podwyżkę? 3 miesiące to minimum będzie?

Jestem pracownikiem firmy Knychtech , rozliczam wszystkie godziny pracownikom, wypłata jest do 10 dnia każdego miesiąca. To co Pan pisze jest kłamstwem. Jeżeli uważa Pan, że coś zostało niewypłacone proszę kontaktować się z biurem a nie pisać bezpodstawne komentarze.

Zdziwiony
@KnychTech Sp. z o.o.

przedstaw sie pracowniku bo musze z Tobą pogadać w takim razie.nie wiedzialem ze to Ty ?

A-Z

Super ludzie. Ciekawa praca - można się wielu ciekawych rzeczy nauczyć. Szef wizjoner - na ogół to dobra cecha niestety tutaj czasem wizje są nierealne, a mocno forsowane i źle się to kończy. Praca tutaj to było ciekawe doświadczenie jednak niestety nie da się długo pracować w takim chaosie organizacyjnym. Życzę firmie dalszego rozwoju, a szefowi więcej wiary w pracowników i lepszej organizacji.

Wiktoria
@A-Z

A jak to jest w firmie, szef w takim razie wszystko nadzoruje, czy są kierownicy/menagerowie czy team leaderzy? :) No i z ciekawosci, jak dlugo pracowałes? Reszta warunkow byla ok?:)

A-Z
@Wiktoria

Szef nie ufa ludziom i nie potrafi podzielić się władzą. Niby są jacyś kierownicy ale i tak o wszystkim decyduje szef. Czas mojej pracy w firmie to (bez szczegółów, żeby nie podpowiedzieć tym co wiedzą) to pomiędzy 1-2 lata.

@A-Z

Aha a Ci kierownicy tak z ciekawości to czym się w takim razie tutaj zajmują skoro piszesz, że nie mają możliwości wdrożenia własnych pomysłów? Jakie inne zadania mają? wiadomo jakie stawki im tu oferują tak w sumie?

Dorota

Dużo osób wypowiada się w związku z opóźnieniem wypłat. Czy dalej taka sytuacja ma miejsce? Ile zazwyczaj jest opóźnienie i czy pracodawca informuje o tym pracownika?

Ktoś

Firma miała być fajna ale szef myśli że pracownicy nie mają rodzin i wykorzystuje ile może, niby pracują w delegacjach od poniedziałku do piątku a wracają od 2 w nocy do 4nad ranem . To jest lekkie przegięcie. Taki pracownik powinien się pojawić w piątek min do 20 w domu ,a nie szukanie po drodze awarii !!! Żenada

@Ktoś

Takie sytuacje z tym późnym wracaniem zdarzają się notorycznie? Wiesz coś na ten temat?

Boguś
@Ktoś

A płacą za ten czas, czy tylko za robotę przy tej naprawie. W obecnej firmie przy naprawie piaskarek (usunięte przez administratora) płacą tylko za robotę, a za dojazdy nic. Jak jest tutaj? Zaproponowali mi u nich pracę tam gdzieś w ich warsztacie pod Szczecinem i się zastanawiam.....

Żwirek

Czytam i nie wierzę w to co widzę. Nie zauważyłem, żeby było aż tak źle. Atmosfera była przyjazna. Wypłaty może nie wygórowane, może czasem z poślizgiem ale to tak jak w wielu firmach, szczególnie w dzisiejszych czasach. Można za to liczyć na zaliczkę przed wypłatą (jak kogoś przyciśnie), na bezproblemowe załatwienie prywatnych spraw w godzinach pracy (byle nie za często). Do tych co skomentują, że przecież były pracownik to odszedłem z firmy z przyczyn osobistych, nie zależnych od firmy. Pozdrowienia wszystkich pracowników.

Muchomorek

Potwierdzam!!!!

@Żwirek

A jak często w Knychtechu ten poślizg z wypłacaniem wynagrodzenia się zdarza? I ile wynosi? Wspomniałeś również o bezproblemowym załatwianiu prywatnych spraw w godzinach pracy. Czy w grę wchodzi również branie całych pojedynczych wolnych dni gdy zachodzi taka potrzeba? Jak do tego firma podchodzi?

@Marzena

Raz poślizg jest, innym razem nie ma. Na ogół kilka dni, choć zdarzało się dłużej. Jeśli chodzi o pojedyncze wolne dni w razie potrzeby to żaden problem.

Olga

To chyba byłoby lekkie przegięcie? Napisał ktoś wcześniej, że kilka dni. To chyba bardziej wiarygodny wariant?

Aktualność
Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy . Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające Firmę oraz jej pracowników i przedstawicieli lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste Knychtech sp. zoo powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.
Stefan

dobra firma. Polecam

Halina

A jakie sa problemy z tymi płatnościami? W sensie wypłata przychodzi kilka miesięcy po terminie czy jak?

Wąski
@Stefan

Mi naprawiali przerzucarkę Menarta. Serwis producenta stwierdził, że trzeba wymienić pół maszyny, a oni zregenerowali blok hydrauliczny za 15000 i wypłukali układ... I cud chodzi już prawie rok. Pozdrowienia spod Krakowa

@Halina

Wypłata przychodzi w terminie.

Stefan

Jako były pracownik mogę śmiało polecić firmę Knychtech. Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem, dbałością o pracowników oraz wysoką kultura osobistą. Gorąco polecam.

Ilona
@Stefan

W jaki sposób w takim razie firma dba o pracowników? Bo wcześniej takich wpisów nie było. I dlaczego już tam nie pracujesz, skoro polecasz tę firmę i byłeś z niej zadowolony?

KNYCHTECH Przemysław Knych prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanik w Niewodniki gm. Dąbrowa. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i fachową śmiało aplikuj, !! (usunięte przez administratora)

Wanda

A Ty od dawna pracujesz? Możesz powiedzieć jaka jest atmosfera ?

Olga

Tylko ona czy mi też byś radził? Wyjaśnisz w sumie czemu tak ostrzegasz? ;)

Gabriela

Cała litania różnych uwag, czy Tobie firma wisi jakąś kasę? I rozwiń ten brak szacunku, co konkretnie robią że tak uważasz?

Jak długo czekaliście na odzew z KNYCHTECH Przemysław Knych? Oddzwaniają zawsze?

Żwirek

Najczęściej w ciągu tygodnia i do większości osób.

Wojciech
@Żwirek

A jak wygląda sama rozmowa? Z ilu etapów się składa? Może masz jakieś specjalne rady dla kandydatów? :D

Administr

(usunięte przez administratora) Proszę się przedstawić, bo idę którego Pan używa jest nieprawdziwe. Mamy dwóch pracowników o tym imieniu i obydwaj są zadowoleni z pracy, a nie pracował u nas żaden inny Wojciech w ciągu ostatnich 2 lat. Pozdrawiam naszą konkurencję

Jak jest z pakietem medycznym w KNYCHTECH Przemysław Knych? Można dołączyć rodzinę?

Firma nie zapewnia pakietu medycznego.

@pracownik

Cześć, skoro nie ma pakietu medycznego w Knychtechu, to może można liczyć na jakieś inne benefity lub dodatki? Coś takiego obowiązuje? Może ubezpieczenie, karta sportowa lub można spodziewać się jakichś premii? Czym firma zachęca?

@Marzena

Nie ma żadnych kart itp. Jest za to możliwość dowozu do pracy praz firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o KnychTech Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w KnychTech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KnychTech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KnychTech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KnychTech Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

KnychTech Sp. z o.o.