Opinie o Drims sp. j. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drims sp. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drims sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drims sp. j. w Ząbki

zzzzz

Ludzie, znowu poszukują od wczoraj sprzedawcy w Ząbkach. Czy to nie dziwne? Co miesiąc nowa rekrutacja. Chyba w tej firmie jest coś nie tak, skoro tak często dają ogłoszenie. Wnioskuję, że faktycznie te negatywne opinie o firmie są prawdziwe.

?

Co to znaczy spoyta?

?

Komu, gowork czy Drims? Pisz ze zrozumieniem.

Wołominiak

Czytam te wypowiedzi i zgadzam się z negatywnymi opiniami. Kiedyś tam pracowałem i sam tego doświadczyłem , było to parę lat temu ale po dzisiejszych opiniach widzę zę nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drims sp. j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno

Daria

Nie wierzę że portal usuwa opinie. Piszę pozywtywne i negatywne opinie i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Takie teksty to tylko próba wybielenia firmy Drims jako pracodawcy. Piszą to pracownicy albo własciciele.

Anna Kalata

... czytajcie ze zrozumieniem i piszcie z jeszcze większym zrozumieniem! To portal Gowork sam pisze te komentarze! Czytajcie jakie bzdury piszą, cytuję powyższy wpis " Nie ukrywam, że dobrze by było jakbym się załapał, bo sam mam doświadczenie jako operator i taka praca u nich bardzo by mi odpowiadała. Operator czego??? Koparki? przy drzwiach??? jestem ciekawa jak długo będzie mój komentarz, ponieważ wszystkie po przednie Gowork usunął, nie pozwala na prawdę, wyłudzają od Firm pieniądze, zarabiają na pracodawcach. Oni napiszą źle a dana opluta Firma im zapłaci i usunie złą o sobie opinie, tak to działa!!! Niestety moja Firma i wiele innych jak i Drims, padli ofiarą Goworku. Wejdziecie proszę i poczytajcie co opisują o innych są niemalże te same teksty i te same pomówienia, bzdury wyssane z palca. Niebawem weźmie się ktoś i za ten portal i skończą wyłudzać pieniądze! A tym wszystkim, którym tak źle jest w Firmach niech mają śmiałość powiedzieć prosto w oczy danym pracodawcom a nie bawią się oszczerstwa. Daje max 1 dzień na utrzymanie się tej opinii. Pozdrawiam wszystkich ANIA!

yyyyyyyy

Moim zdaniem nie masz racji, że to portal pisze te opinie. Jednak to, że za kasę usuwa niepochlebne wpisy to możesz mieć rację.

xxx

Jeśli chcesz to aplikuj. Zwróć jednak uwagę, że co chwila dają to ogłoszenie. Wniosek nasuwa się sam - częsta rotacja znaczy o tym, że ludzie z tej firmy uciekają, albo są zwalniani.

toja

Stawiać na wyniki, w Drims znaczy "ŻĄDAĆ". Wiadomo, sprzedaż opiera się na wynikach. Ale aby wyniki można było realizować niezbędna jest motywacja, atmosfera..., której tam nie ma. I jeszcze jedna sprawa - nie nazywajmy stanowiska pracy w DRIMSIE "handlowiec" - bo handlowiec to zupełnie inna bajka - sprzedawca jak najbardziej. Prosty przykład z życia znajomego - Handlowca. Jego pensja zależała od wyniku, a dokładnie od wykonania planu. Dopiero jak wykonał plan - uzyskiwał prowizję. Ten plan był tak kosmiczny, że niestety to, że uda mu się go wykonać graniczyło z cudem. Nie miał motywacji, bo wiedział, że jest to mało realne. Nie przejmował się zanadto pytaniami o produkt, czy firma zrobi coś niestandardowego, etc. Nie chciało mu się angażować za bardzo bo i tak droga do sukcesu (uzyskania planu) była długa i raczej niemożliwa. Po zmianie zarządu firmy i zasad wynagradzania - kolega był wynagradzany (i jest do dziś) prowizją za każdą sprzedaną sztukę drzwi - dzisiaj ma takiego powera i chęć do pracy, jak nigdy. Sprawa jest prosta - widzisz możliwości osiągnięcia celu - działasz, masz chęć, inaczej podchodzisz do sprawy. Od trzech lat kiedy jest tak wynagradzany wskaźnik jego wynagrodzenia idzie tylko w górę. Na wyniki się stawia, dając możliwości, jakość produktu, motywację i zadowolenie. Gdyby tak było kolorowo w DRIMS nie było by takiej rotacji.

toja

Co do tworzenia atmosfery, żeby była własciwa - potrzeba całego zespołu a nie jednostki. Premię dostaniesz jak zrealizujesz plan (wysoki plan). Problem w tym, że tam chyba każdy chce się przypodobać włascicielowi - który potem sam ma znaczny wpłw na wczesniej wspomnianą atmosferę. Pierwszy miesiąc będziesz na piedestale, ale niech Ci to nie zwiedzie, bo później spadasz tak szybko w dół, jak sie znalazłes na górze. Generalnie, praca warta doswiadczenia - baaardzo dużo uczy. Czy w sensie pozytywnym, negatywnym - pozostawiam do własnej oceny za jakis czas. Jedyną pzotywną osobą którą wspominam, a która miała mało do powiedzenia, acz potrafiła w jakis sposób podniesc na duchu to włascicielka - którą serdecznie i ciepło pozdrawiam. To kobieta, która lubi ludzi, otwarta i przyjazna - gdyby tak miała moc decyzyjną...Pozdrawiam.

toja

Gowork nie pisze tych opini! Częsć z nich należy do mnie, a nie jestem pracownikiem Gowork, za to jestem byłym pracownikiem DRIMS. Sama praca może i jest fajna, przyjemna - kontakt z ludźmi, nowe znajomosci - pod warunkiem, że nie jest to obarczone potężnym negatywnym obciążeniem psychicznym jakie się wytwarza, a potem narasta do giga rozmiarów, w tejże firmie. Pracownicy w większosci w tym uczestniczą. Jeden gada na drugiego. Ludzie są niezadwoleni, ale pracują bo co? Bo muszą zarabiać i się godzą. Jak dla mnie praca byłaby ok. gdyby nie brak wsparcia w szefie, jego mocna stronniczosć (bezpodstawna, za to mocno subiektywna) i niestałosc w decyzjach. Da się przeżyć, ale za jaką cenę...

zuzu

Nie rozumiem po co dyskutujemy tu nad jakością drzwi ... to portal dotyczący pracy. Ale skoro szukam pracy, a jednocześnie mam w domu drzwi Drims mogę zająć stanowisko. Uważam że produkt jest dobry, sprawdza się i w porównaniu z innymi drzwiami w tej cenie wyróżnia się znacząco. Polecam jednak skupić się na meritum czyli na ofertach pracy o czym świadczy uwaga poniżej " UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drims Sp.J.".

Ada

Uwaga! nie wierzcie w te brednie, które piszą powyżej. Ten portal GoW..." sam te brednie pisze, zmusza szanowane się Firmy i ich klientów do czytania powyższych bzdór i kłamstw. Jestem jednym z pracowników dużej korporacji, która ma identyczne niemalże komentarze. Zaczynają się w ten sam sposób! Nie polecam itd... kopiują informacje ze stron internetowych wklejają i piszą takie steki kłamstw! Obrażają pracowników, niszczą mienie wielu Firm. Nie dajcie się na to nabrać. Takim działaniem zmuszają Firmy di wyciągnięcia kasy. Przestrzegam wszystkich ( raz już usunięto mój komentarz, zobaczymy jak ten długo to będzie istniał ).

Peter
@Ada

Jestem za tym co pisze użytkownik Ada. Prześledziłem ten portal i to jest prawda! Niemalże każdy wpis każda opinia zaczyna się w ten sam sposób. Ludzie nie wierzcie w to!

toja

Owszem nie każdy ma dobre rozeznanie w produktach. Zakładam jednak, że jesli ktos mówi o "perełkach" jest to cos, co wyróżnia się na tle ogólnej oferty na rynku. Jesli ktos mówi o "perełkach" z pewnoscią ma rozeznanie - bo jak można nazwać, postrzegać produkt "lepszym" nie porównując go z inną ofertą??? Stąd moje pytania, cóż takiego jest "perełką" w ofercie DRIMS?

toja :-)

Moi drodzy. Ponieważ wpisy na tę firmę co chwilę zostają usuwane (zapewne sama firma tego bardzo pilnuje) powiem krótko - NIE POLECAM przede wszystkim jako pracodawcy ale także jako zleceniobiorcy czy usługobiorcy. Nie napiszę nic więcej, bo i tak zostanie to zaraz usunięte - to chyba mówi samo za siebie. Pozdrawiam i współczuję przyszłym pracownikom. Szczęśliwy były pracownik Drims

xxx

I co, jednak ten wpis z niewygodnym pytaniem wyleciał

flyspot

Słabo śledzisz w takim razie kolego. Negatywne wpisy na firmę Drims co chwilę znikają. Nie wypowiadaj się więc, używając nieprawdziwych stwierdzeń. Sama pisałam to co zniknęło!!!

Od wielu lat widzę, ze w tej firmie jest to samo. Ciągła rotacja, bo nikt nie wytrzymuje presji. (usunięte przez administratora) Szkoda, bo firma mogłaby odnosić sukcesy... Siłą każdego biznesu są ludzie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Drims sp. j. - Ząbki

• Jak się pracuje w Drims sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drims sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drims sp. j.?

Drims sp. j.
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Drims sp. j.