Drims sp. j.

Ząbki

Opinie o Drims sp. j.

Zielonka 2016-09-09 13:03
Tez tam kiedyś pracowałem. Z tego co wiem to Renata odchodzi.
abc 2016-09-10 08:35
Jaka osoba taki komentarz.
R.K. 2016-09-11 16:40
Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia.
anonim 2016-09-11 16:49
Dlaczego?
anonim 2016-09-11 17:03
Co masz do nich?
xxx 2016-09-12 09:59
O tym już było . Poczytaj uważnie opinie wyżej , a uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.
gege 2016-09-12 18:12
Przecież od 08.09.2016 jest ogłoszenie? Jesteś nierozgarnięty czy udajesz głupa?
Polernik Drims 2016-09-15 07:53
Ej anonim nie siej farmazonów! Chyba firmy pomyliłeś kolego.
zzz 2016-09-16 10:13
Produkujesz się tu od kilku miesięcy i ciągle pytasz o pracę akurat tylko w tej firmie. Na ich stronie są informacje dotyczące kontaktu z firmą, więc sobie zadzwoń lub napisz do nich, albo jeszcze lepiej odwiedź ich osobiście to będziesz mieć informacje z pierwszej ręki. Coś mi się wydaje, że u nich pracujesz .
xxx 2016-09-19 10:10
Poczytaj wpis wyżej.
abc 2016-09-19 10:48
Skorzystaj z rady zzz.
pracujący 2016-09-19 11:12
atmosfera w tej firmie to już stypa.
abc 2016-09-26 07:12
Naucz się pisać po polsku. Same literówki i stąd twoje wypowiedzi są niezrozumiałe.
? 2016-09-26 17:39
abc ma rację. Co to za słowa: rozuyemisz, napsialeś wczesneij o wypłacalnopści, chodffziło, śiadczyć, prszeciwnie, rozwija oi potrzfebuje. Kłania się szkoła podstawowa.
sąsiadka 2016-10-19 15:32
Nie wiem czy są tam jakieś wakaty ale pewnie tak. Znając tą firmę to pewnie ciągle szukają tylko nikt przyjść nie chce.
ReAliSta 2016-10-24 20:51
Kierownik musi mieć posłuch i szacunek w zespole. To on odpowiada za wynik i ma prawo do swoich metod. Jeśli komuś to nie odpowiada to musi szukać innego zajęcia, tak jest wszędzie na świecie.
Grażyna 2016-10-25 11:27
(usunięte przez administratora)Znam trochę tę firmę i realia tam panujące. Wiem że często zmieniają kierowników i albo zostają zwolnieni albo sami odchodzą. Może to nie wina nowa kierownika tylko z firmą jest coś nie tak?
młody 2016-10-26 19:35
Witam.
Chciałbym aplikować na produkcję do Drims-a. Czy może ktoś napisac jak tam jest. Tylko szczerze i rzeczowo?
Edek z krainy kredek 2016-10-28 09:41
Jak lubisz byc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez mydła to praca idealnA dla ciebie :) aby dostać się na produkcje musisz być bitym konfidentem
gary 2016-11-10 15:17
Drims to świętna firma jak mozna tak jątrzyć i mataczyć?
Teofil 2016-11-11 00:20
Nie wiem może ty w innej firmie pracowałeś bo produkcja w Drimsie to kraina mlekiem i miodem płynąca. Wspaniałe warunki pracy, rewelacyjna atmosfera, świetni przełożeni, super wynagrodzenie i niewiarygodny social. Polecam Wszystkim
abc 2016-11-11 06:29
Poczytaj co piszą wyżej o warunkach i atmosferze na produkcji oraz w całej firmie. Nie wprowadzaj w błąd innych. Na polecenie prezesa piszesz pochwały, bo tak ci kazał?
Teofil 2016-11-16 08:54
Prezes mi nie kazał.
Teofil 2016-11-17 09:17
to dlaczego tam pracujesz? innym sie ta praca podoba może tylko tobie jest źle?
abc 2016-11-22 09:31
Skoro jest tak wspaniale jak twierdzisz, to dlaczego następny nowy pracownik już nie pracuje w tej fantastycznej (według Ciebie) firmie. Prawda jest taka, że atmosfera i warunki pracy w DRIMS są fatalne. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, że jest tam rewelacyjnie, bo to nieprawda. Jednak chyba piszesz takie bzdury pod dyktando przełożonych.
D.A. 2016-11-22 15:11
znowu ktoś nowy odszedł? z produkcji czy z handlu? nie jestem zdziwiona.
abc 2016-11-22 16:31
Z handlu, młody facet. Czy z produkcji to nie wiem.
Abc 2016-11-22 23:27
Zostali tylko mierni bierni ale wierni..;)
abc 2016-11-24 06:48
Ciekawe co na to Teofil . Dalej twierdzisz, że DRIMS to kraina mlekiem i miodem płynąca. Po wpisach innych widać, że nie.
Teofil 2016-11-24 10:15
Ja zostanę przy swoim zdaniu. Widzę że bardzo lubicie narzekać i nie doceniacie tego co macie. To że jakis młody (bez dośwadczenia) lakiernik czy operator zrezygnowali to o niczym nie śwadczy. Szkielet firmy pracuje i jest zadowolony.
Teofil 2016-12-06 17:43
kolejne osoby myślą o odejściu z firmy - z handlowego i produkcji maja już dosyc pracy w bałaganie
Adam Dabrowski - Szpakowicz 2016-12-20 00:08
Czytając komentarze zastanawiam się o co chodzi... Jestem byłym pracownikiem firmy Drims. Jak w każdej firmie w Polsce można znaleźć zalety i wady.... Macie problem ze prezes zarządu wymaga żeby pracownik pracował wydajnie? Narodowa mentalność wieczne marudzenie i narzekanie.
Pracowałem w tej firmie prawie 8 lat od magazyniera po menagera nie było łatwo bo trzeba było zap....... Tyle tylko że prawie co pół roku dostawałem podwyżki bonusy itd
Zapewne powiecie że wlazilem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefostwu... Otóż nie ciężko pracowałem bo byłem motywowany przez zarząd i chciałem więcej. Od zwykłego kierowcy magazyniera po szefa produkcji.... znam produkt i już kiedy odszedłem z firmy był dobrej jakości teraz czasem śledzę jak firma się rozwija i widzę że nie spoczywa na laurach... Cały czas do przodu. A jak czytam pi....... Ze źle że stypa..... To rzygać się chce. Osobiście przyjmowalem ludzi do pracy którzy po rękach całowali że zaczęli pracę bo place może nie topowe ale dobre... A potem jak jeden z drugim wyleciał za pijaństwo lub inne grzechy to sapali że Drims to lipa..... Żeby nie tylko cukrowac powiem że faktycznie ciśnienie czasem było takie że aż dusilo i sam narzekalem jeczalem ale z perspektywy czasu cieszę się że pracowałem dla Drimsu nauczyło mnie to tak dużo że teraz każda praca to kaszka z mlekiem. Szef firmy Wiele razy dawał szansę ludziom mimo że nie mieli kwalifikacji wykształcenia.min mnie .. Często okazywało się że nie było warto.... Tyle że wtedy nikt nie pisał na forum że szef firmy dostał po d.... Bo pracownicy zamiast robić mieli wyje........ Reasumując rada dla. Wszystkich którzy chcą spróbować swoich sił w Drims... Niema lekko trzeba zap..... Ale się opłaca a jak nie to na 500 plus i sp...... . Pierwszy raz przez przypadek wszedłem na tą stronę ale będę spr czy mój post nie został skasowany praca w Drims nie jest dla mieczakow ale każdy kto ma jaja da radę..................
ja 2016-12-21 13:49
??
Marlena Kożuchowska 2016-12-23 00:39
Będę wdzięczna za zaprzestanie pisania komentarzy, podpisując się "Marlena"
Nie życzę sobie, aby ktokolwiek posługiwał się "moją osobą" w celu wydawania jakichkolwiek opinii na temat firmy DRIMS.

Ktokolwiek z Was to pisze (do pracowników byłych i teraźniejszych)- zastanówcie się trochę - albo miejcie odwagę podpisać się swoimi danymi.
xxx 2016-12-23 10:08
Nie jednemu psu na imię Burek. Nikt się nie podszywa pod Ciebie. Nie tylko Ty masz na imię Marlena, więc się nie bulwersuj bez potrzeby.
Adam Dabrowski - Szpakowicz 2016-12-23 18:37
Następny się odezwał Pan xxx
Nie znam p. M Kożuchowskiej. Ale może właśnie to ona pracowała kiedyś dla Drimsu i teraz nieche być kojarzona z wpisami na tym portalu
Anonimowi krzykacze....
. Nie pracuje w Drims już dziesięć lat więc powinienem mieć to w nosie ale dlatego że uważam że dzięki tej firmie b.duzo się nauczyłem i wiele mi pomogła będę poświęcał chwilę czasu żeby móc odpisywać na zarzuty anonimowych bohaterów i zapewne wymyślnych byłych pracowników....
A pro po finansów
Drims to nie obóz pracy każdy ma wolną wolę. Już na rozmowie kwalifikacyjnej każdy zainteresowany dostaje informacje ile będzie zarabiał. Więc jeśli komuś nie pasuje wynagrodzenie nie musi podjąć pracy.... . W moim przypadku było podobnie nie była to ogromna pensja ale miałem wybór , prezes firmy bo wtedy to on osobiście prowadził rozmowy z przyszłymi pracownikami powiedział wprost... Okres próbny... Jest tyle i zobaczymy sprawdzi się Pan będzie więcej a jeśli nie... Cóż wtedy się pozegnamy
To było uczciwie podejście do tematu..
A skończyło się to tak że pracowałem tam prawie 8 lat obowiązków przybywało ale i na pasku też....
Co do wypłacalności firmy
Na tyle lat kiedy pracowałem w Drims wypłata zawsze była na czas... Ups. Przepraszam raz
Była spóźniona 1 dzień........
Wniosek nasuwa się sam. Chcesz. Spróbuj!
Nie chcesz Nie Próbuj!
Ale nie oczerniaj i to jeszcze jako Pan aaa xxx czy inny anonimowy bohater
Pozdrawiam
Adam Dabrowski - Szpakowicz 2016-12-23 18:53
Wiele lat to znaczy ile i kiedy?
Napisz coś więcej o swojej przygodzie z Drims
Zobaczymy kto pracował wiele lat a kto nie :))
Marlena Kożuchowska 2016-12-24 09:42
Nie jednemu, ale tylko jedna Marlena pracowała w firmie DRIMS. Tak więc jeżeli, ktoś pisze "Też pracowałam w tej firmie wiele lat..." i podpisuje się Marlena - to chyba oczywiste co chce osiągnąć?!!!
I radziłabym lepiej poznać historię, jeśli już ktoś się pode mnie podszywa - bo ja nie pracowałam w firmie Drims wiele lat.
Trochę odwagi!
Najprościej wylewać swoje żale anonimowo lub wskazując innego autora napisanych treści.
To jest świństwo i żałosne tchórzostwo.

miki 2017-01-03 07:27
Chciałbym podjąć tam pracę. Napiszcie jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.
miki 2017-01-03 11:38
Chciałbym tam pracować. Czy możecie napisać jakie tam panują warunki i jakie są zarobki.
Teofil 2017-01-03 20:56
"miki" - lepiej poczytaj sobie wcześniejsze wpisy. Ludzie odchodzą z tej firmy, jak chcesz pracowac za (usunięte przez administratora) to możesz iśc - przyjmą Ciebie! Jak chcesz miec ambitną pracę to poszukaj u konkurencji...
Olo 2017-01-04 08:27
moim zdaniem fatalne warunki pracy i słabiutkie zarobki
miki 2017-01-04 16:55
A coś konkretniej.
miki 2017-01-16 21:41
czy ktoś wie dlaczego moje pytanie się nie wyświetliło? coś dziwnego się dzieje z opiniami na temat drims...
Teofil 2017-01-30 20:55
nie tylko Twój wpis się nie wyśwetlił, mój też nie!
Domi 2017-02-09 17:21
Skoro nie pracuje Pan w tej firmie 10 lat to naprawdę bardzo dużo mogło się zmienić. A z tego co wiem to wypłata nigdy nie jest na czas ....Może że 2 razy była...
Zenek 2017-02-12 21:16
i bedzie juz tylko gorzej
ciotka 2017-03-27 15:27
Czy mają wolne wakaty na obecną chwilę? Jakie warunki finansowe i organizacyjne są w Drims?
Dobry PAN 2017-03-30 09:17
Przecież wiemy ze nie szukasz pracy tylko jesteś pracownikiem drimsa.
Joanna 2017-03-31 09:45
@Dobry PAN a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak postrzegasz Drims jako pracodawcę. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Drims sp. j. - Ząbki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drims sp. j.