"AUTOMONI" Monika Wilczewska

Opinie o "AUTOMONI" Monika Wilczewska

Klientela 2016-05-14 14:14
Uwaga, to oszuści!
kupujzprzyjemnością 2016-09-03 13:33
zgadzam się, mały łysy kłamie jak z nut,auto które kupiłam z przebiegiem niby 176 tys,km faktycznie miało 634tyskm,koleś się nie postarał i nie usunął wszystkich wklejek kontrolnych,okazało się że jest to wrak,tapicerka z innego auta przełożona (można sprawdzić rodzaj tap, po nr VIN; o tym zapomniał)sprawa pewnie trafi do odpowiedniej dla tego PANA instytucji, do zobaczenia
Wioolcia 2016-11-07 21:09
witam potwierdzam przedmówców kupiliśmy od tego pana auto naszczęście auto było w porządku ale sam pan porażka zawalił sprawę z dokumentami 2 tygodnie urzerania się z nim skończyło się tym że byliśmy zmuszeni wezwać policję zostawiliśmy samochód w rozliczeniu samochód nadawał się na części lub do duuuużego remontu pan wystawił go na sprzedaż zarobić na nim nie zarobi bo różnica wynosi raptem 200 zł z rozliczenia ale info w ogłoszeniu mnie powaliło tu link http://automoni.auto.com.pl/osobowy_showone.php?kod=15k631&zyr=4
wszystko fajnie tylko że auto jest 1996 a nie 1997r miał przebiegu ponad 300 tys a nie jak pan oferuje 221 tys a wyposażenie niezgodne z faktem szkoda żeby ktoś sie na to nacioł
pozdrawiam i radze omijać tą firmę chociaż w ostatniej rozmowie pan stwierdził że możemy mu naskoczyć takich klijentów ma na pęczki a i policje ma w głębokim poszanowaniu
jeżli masz możliwość wybrać inną ofertę radze skorzystać z innej oferty
ddd 2017-01-24 15:54
Złodzieje, oszuści i krętacze. Typowy polski stereotypowy handlarz samochodami. Przebieg zaniżony, auto sprzedane jako bezwypadkowe co nie jest prawdą. Ogromny problem z dokumentami. Pół roku czekałem na dostarczenie potrzebnych dokumentów ! Osobiście złożyłem donos do urzędu skarbowego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
jaki 2017-03-18 09:21
super sprzedawca jeżdzę autem 1-rok kupiłbym następne ci u góry chcieliby za 5 tys rok 2010 i zeby były igiełki
ben 2017-05-25 22:33
oszuści, podać ich do turbo kamera!!!
Paweł 2017-06-23 22:03
Ja polecam. Kupiłem mondeo 1.8 z 2006. Cudów nie oczekiwałem. Auto znalazłem na allegro. Jechałem po nie specjalnie z Gdańska. Właściciel niewiele o swoich samochodach wiedział. Sam mówił że wozi je na ilość. Przebiegu nie sprawdzałem bo i po co? Jeżeli auto jest prawidłowo użytkowane i serwisowane to dla mnie nie ma znaczenia ile ma przejechane. Dla mnie 10 letnie auto musi mieś te 200 000 przebiegu. Nikt nie kupuje samochodu żeby stał. Auto kupiłem w sobotę i wróciłem do Gdańska bez problemów. W poniedziałek przegląd ( uczciwy ) - wyszło tylko tyle że przepaliła się żarówka tylnej tablicy. Wszystkie dokumenty otrzymałem w ciągu pięciu dni.
Rusek 2017-07-13 20:30
Witam kupiłem na początku roku Forda Modneo auto pojeździło zaskakujący czas około miesiąca a od 7 miesięcy bujam się z nim po warsztatach a koszty zaraz przewyższa cenę samochodu założyłem sprawę do sądu przeciwko łysemu handlarzowi. Poszukuje osób które HANDLARZ jeżeli tak to można ująć zrobił w balona żeby pomogli mi w sądzie żeby go udupic raz na zawsze
Zostaw swoją opinię o "AUTOMONI" Monika Wilczewska - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AUTOMONI" Monika Wilczewska