Opinie o "AUTOMONI" Monika Wilczewska w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "AUTOMONI" Monika Wilczewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "AUTOMONI" Monika Wilczewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AUTOMONI" Monika Wilczewska w Złotów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w "AUTOMONI" Monika Wilczewska? Chętnie zatrudniają?

Anna Nowy wpis

Witam super autka kupiłam 3 lata temu u nich wszystko super nic nie robiłam przy aucie kupiłam nastepne też u nich jezdzę już 3 miesìące wszystko ok polecam firmę

Jak jest z pakietem medycznym w "AUTOMONI" Monika Wilczewska? Można dołączyć rodzinę?

Alfek z NS Nowy wpis

Większości auta to bite z Niemiec, zrobione tanio, kilometry nie kręcone. Po kupnie wychodzą błędy i nie dociągnięcia. Sprzedawca nie słowny wysyła kolegę do sprzedaży.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "AUTOMONI" Monika Wilczewska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Roman

NIEPOLECAM. Nawet nic nie kupiłem. Wszystko się skończyło na poziomie komunikacji na Otomoto. Poprosiłem o dodatkowe zdjęcia, których nie było w ofercie (bagażnik, kolo dojazdowe, silnik, stan fotelików, detail zderzaków itp.) Dostałem odpowiedź, że za każde dodatkowe to 100 zł do ceny samochodu... Nawet nie chcę się domyślać, jakie mają podejście do zakupu samochodu, jeżeli toto jest ich podejście do sprzedaży.

Ja kupiłem
@Roman

Witam nie normalny klient chce zdjęcia wentyli zdjęcia koła zapasowego plastiku pokrywy silnika i przez telefon posłuchać jak działa centralny zamek jełop nic innego

super firma
@Ja kupiłem

zakupiłam auto w super jak dla mnie firmię wszystko ok auto super również super zadowolona jestem

Sprzedawca (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) agresywny. Zadałem jedno pytanie, po czym zostałem zlany słowotokiem i wkurwieniem. Człowiek nie nadaje się do sprzedaży i kontaktu z klientem. Takie dziwne zachowanie do osoby, która chce kupić od niego samochód. Odradzam kontakt z tym człowiekiem, tym bardziej zakupu. Agresja po jednym zdaniu z mojej strony. NIE POLECAM TEJ FIRMY!

jerzyk
@Michał

klient kupuje auto i mówi ze brak korka od zbiorniczka na płyn od spryskiwacza i za to mam opuscic 5000tys zł to zem pogonił (usunięte przez administratora)

michał
@Michał

pan michał zero kultury chce znizki z 25000tys zł na 18000 tys za to ze ryska na zderzaku i wgniotek na drzwiach gonić takich jełopów michałów

@Michał

klient chce kupić auto za 15tys i pyta sie czy jest po zalaniu ja mówię ze nie on aby napewno mówie ze nie a on napewno i tak w kółko no to dopierosłowotok od mało inteligenta

sranonim
@Michał

michał widać nie znający się na autach pewno możę skończył szkołę mizerną na samym wstępie pyta czemu taki tani? a następnie sam mówi pewno jest po powodzi powiem tak tylko tacy ludzie mało myślący mogą pomyśleć ,że samochód o wartości 20 tys zł można kupić po powodzi i naprawić go za 2tys zł hehe michałku no nie nie da się naprawa ok 15-20 tys zł więc pomyśl swoją główką musiałbym być tak mądry jak ty żeby kupować takie auta

michał ogar
@Michał

byłem przy rozmowie pytasz jaki bieznik w oponach nie za bardzo ci odpowiadał ze jest na 2,5 mn ogarnij się

Rusek

Witam kupiłem na początku roku Forda Modneo auto pojeździło zaskakujący czas około miesiąca a od 7 miesięcy bujam się z nim po warsztatach a koszty zaraz przewyższa cenę samochodu założyłem sprawę do sądu przeciwko łysemu handlarzowi. Poszukuje osób które HANDLARZ jeżeli tak to można ująć zrobił w balona żeby pomogli mi w sądzie żeby go udupic raz na zawsze

Aga

Proszę o kontakt z numerem telefonu 790292270

@Rusek

Też szukam do pozwu zbiorowego podaj namiary

Anty rusek
@Rusek

Rysiek Łukasz się od 7 miesięcy po warsztatach jesteś taki sknera czy masz takich kiepskich mechaników bo jak można się tak długo bujać naprawiam albo nie

@Rusek

Jesteś biedny czy taki sknera że szkoda na konkret warsztat mozetak ģlupek z ciebie napraw sprawa załatwiona jak można być takim tępakiem i naprawiać auto 7 miesięcy?

ukrainiec
@Rusek

jak rusek moze nie być zadowolony aż dziwne kup sobie ziła

Za dużo pali

Hej anonim też szukam bo jak jadę 210km/h to pali 8 l/100 to za dużo powinien 6

Anty Aga
@Aga

Ludzie już nie mają co wymyslać widziałem jak Pani była z deklaracją ale moim zdaniem sprzedający mniał rację nie zwracając Pani pieniędzy jeżeli wlala Pani benzyny do diesla to Pani uszkodził układ wtryskowy i jeszcze piszę Pani bzdury ja polecam sprzedawcę

Aga
@Anty Aga

Szanowny wpisowiczu, nigdy nie byłam i nie zamierzam, tam być ...A sprawę wygraliśmy, mimo tego ze ciągnęła się niesamowicie długo ...ale podziwiam właścicieli skoro nawet w taki sposób próbują oczerniac ludzi.. robiąc fałszywe wpisy .... nie polecam, proszę uważać na tych ludzi ...

Dobry
@Aga

zawsze w stadzie znajdzie się czarna owca ktoś upierdliwy

pati
@Rusek

nasze auto stoi trzy lata po kupieniu z tego komisu gównianego nadal nie odtrzymałąm nawet papierów do mozliwosci przerejstrowania nma polskie blachy hah ale załozyłąm sprawe 5 dni od zakupu jako rejkomia i w tamtym roku po prawie d latach sadzenia wygrałam sprawe teraz tylko czekac az komornik zacznie sciagac kase od tych (usunięte przez administratora)

pati
@Aga

mam pytanie czy zwócili bez problemów pieniadze za wygrana sprawe czy tez musieliscie wystapic z pismem do komornika ?

zadowolona agataka
@Aga

super autko polecam dziś wyjechałam piękną fiestą super zadbana polecam wszystkim

zachecam wszystkich

super auta i super sprzedawca kupiłam dziś super hyundai jestem swieżo po przeglądzie super stan techniczny i wizualny polecam

Witam nawet do nich nie dojechałem. Sprawdziłem auto które mnie intersuje po VIN. Te auto przy pierwszym zdarzeniu : PRZÓD, LEWY PRZÓD, PRAWY PRZÓD, TYŁ, LEWY TYŁ, PRAWY TYŁ, LEWY BOK. Drugie zdarzenie tylko bok. W opisie bezwypadkowe. Stan licznika prawidłowy. Szukam dalej

@Anonim

klient dzwoni i sie pyta czy auto powypadkowe mówię ze tak było poobijane wystarczyo wymienić elementy czyli drzwi i git a w opisie pisze ze malowany więć bardzo mało inteligentny klient zaznaczam ze aut sprzedaje z a3700tys ceny rozpoczynają się od 45 hyundai i 40 z 2016r przebieg 75 tys km

Mam prawo sprawdzić co kupuję a to jest właśnie inteligencja. Jak w raporcie mi wyskoczyło że tylko dach i jeden bok był cały to coś w opisie było nie tak. Myślę że połowa wpisów to znajomi z FB. Uważajcie ludziska

sranonim
@Anonim

niech pan nauczy się czytać to co panu wyskakuje bo widzę ze masz problemy ludziu! mówiłem ze były wymieniane elementy i malowane to nie rozumiem osób mało inteligętnych troszkę mało rozumnych

@sranonim

Po pierwsze nic mi nie mówiłeś bo nie miałem takiej okazji. Po drugie chodzi o auto i40 które sprawdziłem. Po trzecie zamiast 2 to miało 3 zdarzenia. I są zdjęcia z dnia 2021.01 jak dostało lewym rogiem jeszcze. Na OtoMoto jest bezwypatkowy i niema żadnej zmiank. Koncze bo to nie ma sensu.

leszek

polecam dziś byłem z sąsiadem w firmie kupił małe autko dla żony sąsiad super zadowolony ja na pewno gdy będe zmieniał auto to tu po nie przyjadę polecam firmę innym

aldona

witam super firma polecam super zadowolono

dziękuje firmię za szczerą prawdę własnie kupiłem hyundaia z 2016 roku za 35 tys zł z przebiegiem 80tys km auto było malowane mi to nie przeszkadza jestem super zadowolony ceny z tym przebiegiem zaczynają się od 45 tys choc te drogie też malowane kilka oglądałem przed pozdrawia i polecam firmę

joanna

witam kupiłam śliczną czarną fiestę 5-drzwi rok 2017 benzynkę z przebiegiem tylko 70 tys km 5-drzwi cena tylko 25 tys zł jezdzę autem juz drugi miesiąc super zadowolona jestem polecam firmę

bogacz

witam za dużo pieniędzy nie miałem więc udałem się do złotowa niskie ceny dobre roczniki i? wyjechałem super autkiem opel insignia za super cenę z 2013roku za 23500zł jeżdzę autem już miesiąc zrobiłem 3 trasy holandia -polska i jest super polecam sprzedawcę

okazyjnie zadbane

super zadowolana rodzina dziękuje firmie za super autko pozdrawiamy i zachęcamy innych

olka zadowolonA

ZACHĘCAM do zakupu miła obsługa ja zadowolona z pięknej fiesty kup i TY

ola

witam dziś stałam się posiadaczem pieknego aut jestem super zadowolana z obsługi a z auta jeszcze bardziej polecam wszystkim

zadbane auto

pozdrawiam miłego pana sprzedawcę odjechałem ładnym passatem super stan i cena auto z 2013r cena 25000 tys bogata wersja silnik chodzi super pozdrawiam

fajny komis

zgadzam się miły pan auta zadbane auta niskie ceny jestem zadowolonym klientem zachęcam do zakupu innych pozdrawiam myślę ze za rok może dwa na pewno się zjawie po zakup następnego auta jestem mega zadowolony pozdrawiam

jola

super zdowolona z zakupu polecam

Zostaw merytoryczną opinię o "AUTOMONI" Monika Wilczewska - Złotów

• Jak się pracuje w "AUTOMONI" Monika Wilczewska?

Zobacz opinie na temat firmy "AUTOMONI" Monika Wilczewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "AUTOMONI" Monika Wilczewska?

"AUTOMONI" Monika Wilczewska
3.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • al. Mickiewicza 17 lok. 1
    77-400 Złotów