"AUTOMONI" Monika Wilczewska

Opinie o "AUTOMONI" Monika Wilczewska

Klientela 2016-05-14 14:14:21
Uwaga, to oszuści!
kupujzprzyjemnością 2016-09-03 13:33:52
zgadzam się, mały łysy kłamie jak z nut,auto które kupiłam z przebiegiem niby 176 tys,km faktycznie miało 634tyskm,koleś się nie postarał i nie usunął wszystkich wklejek kontrolnych,okazało się że jest to wrak,tapicerka z innego auta przełożona (można sprawdzić rodzaj tap, po nr VIN; o tym zapomniał)sprawa pewnie trafi do odpowiedniej dla tego PANA instytucji, do zobaczenia
Wioolcia 2016-11-07 21:09:28
witam potwierdzam przedmówców kupiliśmy od tego pana auto naszczęście auto było w porządku ale sam pan porażka zawalił sprawę z dokumentami 2 tygodnie urzerania się z nim skończyło się tym że byliśmy zmuszeni wezwać policję zostawiliśmy samochód w rozliczeniu samochód nadawał się na części lub do duuuużego remontu pan wystawił go na sprzedaż zarobić na nim nie zarobi bo różnica wynosi raptem 200 zł z rozliczenia ale info w ogłoszeniu mnie powaliło tu link http://automoni.auto.com.pl/osobowy_showone.php?kod=15k631&zyr=4
wszystko fajnie tylko że auto jest 1996 a nie 1997r miał przebiegu ponad 300 tys a nie jak pan oferuje 221 tys a wyposażenie niezgodne z faktem szkoda żeby ktoś sie na to nacioł
pozdrawiam i radze omijać tą firmę chociaż w ostatniej rozmowie pan stwierdził że możemy mu naskoczyć takich klijentów ma na pęczki a i policje ma w głębokim poszanowaniu
jeżli masz możliwość wybrać inną ofertę radze skorzystać z innej oferty
Zostaw swoją opinię o "AUTOMONI" Monika Wilczewska - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AUTOMONI" Monika Wilczewska