Opinie o P.H.U. Micar Sikorski Michał w Sokołów Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U. Micar Sikorski Michał. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Micar Sikorski Michał na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Micar Sikorski Michał w Sokołów Podlaski

dylan

Witam. ja mam już 3 auto z komisu Micar. jestem zadowolony, nie uważam właściciela za buca. A jeżeli czasami odezwie sie ni miłym głosem to wynika z tego że życie go i klijentela go tego nauczyła. bo wiekszość zmienia auta bo go wytłucze a sam za groszę udaje sie po bezwypadkowe z książką serwisową nawet po 13 letnie, a sam klepie w stodole oleje i jedzie na najtańszych zamiennikach...

Dick Nowy wpis
@dylan

Zrobiłeś mi dzień tym komentarzem. Auto powinno być zgodne z opisem. Po za tym nikt nie skreśla aut że stłuczek. Ważne jak było zrobione zgodnie ze sztuką . Czy jazda takim autem nie zagraża bezpieczeństwu. Pan ma specyficzny sposób bycia. Klienci to źli bo się czepiają. To niech Pan prawdę mówi ????????????

Grzegorz Nowy wpis

Nie polecam kontaktuje się z panem ustalam przyjazd po czym pan oświadcza iż nie może wystawić faktury na pełną kwotę jakaś masakra szkoda drogi czasu NIE POLECAM

SYLWIA Nowy wpis

BOŻĘ ILE TU JADU LUDZIE WYLEWACIE? ROZUMIEM ZE TO Z ZAZDROSĆI? BO NIC INNEGO MI DO GŁOWY NIE PRZYCHODZI ,ZADNE LICZNIKI TU NIE SĄ KRECONE BO SA TO AUTA SALONOWE POLSKIE Z PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ I WYPISANYM PRZEBIEGIEM NA FAKTURZE KUPIŁAM JUZ TRZY AUTA OD TEGO PANA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .TYPOWA POLSKA PRZYPADŁOŚĆ ZAZDROŚĆ I OBŁUDA !!!

Robert Nowy wpis

Dalej brak jest informacji o pracy. Dajcie znać jak się pracuje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.H.U. Micar Sikorski Michał? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

(usunięte przez administratora)wystawił na sprzedaż 5 przyczepa gastronomicznych, opis i zdjęcie super. przyjechałem do Sokołowa 300km żeby zobaczyć je na zywo po czym okazało się że są to zwykle graty. podczas rozmowy Pan bardzo nie miły. próbował na siłę przekonać że przyczepy są idealne, lecz bardzo odbiegaly od takich i przede wszystkim od opisu. szkoda czasu i paliwa na współpracę z tym panem. nie polecam.

Maciek

Ale to forum dla pracowników a tu sami klienci piszą. Wiecie coś o ewentualnej pracy?

Szakal

Witam Też miałem kontakt z tym (usunięte przez administratora) taka sama sytuacja, jeszcze faktury zaniża. To sprawa dla US. Buc w calej okazałości. Typowy Janusz handlarz. Uwaga na niego ,skrecone liczniki zgłaszać od razu na policję. Na to są już paragrafy. A to wiadomość do buca nr VIN nie ma nic wspólnego z RODO. Nie pozdrawiam.

Hell

Czy widzial.Pan auto na zywo? Bo nie wiem czy jechac go ogladac, mam 200 km do sokolowa

kupiec

Witam wszystkich potencjalnych klientów Micar Sikorski Michał - Sokołów Podlaski . Sprzedający to "buc" który na proste pytania nie potrafi odpowiedzieć .Na podstawowe pytanie o nr VIN odpowiedział że nie da bo RODO jest :-). VW Passt CC w jego ofercie na bank jest nie tylko bite ale i licznik kręcony . Nie polecam uważajcie na takich sprzedających . Pozdrawiam "BUCA"

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Micar Sikorski Michał - Sokołów Podlaski

P.H.U. Micar Sikorski Michał