Opinie o Dgarage Wojciech Dura w Złotów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dgarage Wojciech Dura. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dgarage Wojciech Dura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dgarage Wojciech Dura w Złotów

Z okolic Złotowa jestem i warsztaty za pracą przeglądam. Tu po opiniach oraz ich dwuletnim braku zastanawiam się czy działalność jest w ogóle prowadzona? I czy mechanik ma w ogóle szanse na pracę?

NIE POLECAM ZAKUPIŁEM NOWY TOWAR A OTRZYMALEM TOWAR BRUDNY UŻYWANY WRĘCZ ZAJECHANY

Wojciech
@ja

Udało się to zwrócić bez problemów?

Xyz Nowy wpis

Stiven Nowy wpis
@super

Co ty piszesz

Auto pompa

Same minusy Kontakt minus Towar minus Zwrot minus Nie polecam Nie dajcie sie nabrać Sam pisze pozytywy

@Auto pompa

Przecież to dokładnie widać, że piszesz te opinie po złości. Daj chłopakowi spokój, a nie realizujesz jakieś swoje chore fantazje!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dgarage Wojciech Dura spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Wwa

Gość chyba sam sobie pisze pozytywne opinie, radzę uważać na zakupy można się nieźle naciąć.

Kasia K.
@Wwa

Czyżby zazdrosna konkurencja? My polecamy w 100%! Dziękujemy Panie Wojtku za pomoc! Pozdrawiamy!

Polo

Tak tak

@Wwa

Nie dajcie się nabrać!!!!

Adrianna
@Auto pompa

Nie damy to się nabrać na twoje oszczerstwa przeciwko Panu Wojciechowi! dgarage firma godna polecenia!

Kamil

Nie polecam sprzedawcy, zamówiłem części o wartości 2500 zł , które jak się okazało były nie zgodne z opisem. Paczka została zwrócona do sprzedającego po wcześniejszym"dogadaniu" się ,że ja oddaje niepasujące części a on zwraca mi pieniądze. Niestety po dwukrotnym awizo ów pan nie odebrał zwrotnej paczki i wróciła do mnie. Nie ma z nim kontaktu od momentu wysłania paczki zwrotnej. Niestety jestem do tyłu z pieniędzmi i częściami ,które nie pasują do mojego samochodu. Pan bardzo nie miły i nie kulturalny podczas rozmowy przez telefon. Polecam omijać tego sprzedającego.

Agata K.
@Kamil

Panie Kamilu, piszę z działu prawnego, jesteśmy opiekunami prawnymi firmy Pana Wojciecha. Z informacji oraz z dokumentacji jaką okazał nam Pan Wojciech wynika, iż wysłał On Panu wtryskiwacze zgodne z zamówieniem z możliwością sprawdzenia zawartości paczki przed odbiorem i zapłatą. Pan sprawdził zawartość i nie miał Pan zastrzeżeń, co potwierdził Pan podpisem na stosownym dokumencie przy odbiorze. Następnie próbował Pan odesłać wtryskiwacze paczką pobraniową, a wg przepisów Pan Wojciech nie miał obowiązku takiej paczki przyjmować. Mając na uwadze powyższe prosimy o nie oczernianie Pana Wojciecha, gdyż mogą zostać wyciągnięte w stosunku do Pana konsekwencje prawne z art. 212 § 1 k.k.

what?
@Kamil

Dlaczego oczernia Pan Pana Wojciecha? Pan Wojciech jest bardzo uczciwy, nie jest nastawiony tylko na chęć zysku, ale jest gotów na bezinteresowną pomoc i za to Panu Wojtkowi bardzo dziękuję! Magda

@Kamil

Dokładnie zgadzam się!!! Mega porażka Omijać z daleka !!!!!!

Dokładnie Ja kieruje sprawę do Urzędu Skarbowego i na policję

Agata
@Kuba

Panie Kubo, piszę z działu prawnego, jesteśmy opiekunami prawnymi firmy Pana Wojciecha. Z informacji oraz z dokumentacji jaką okazał nam Pan Wojciech wynika, iż wysłał On Panu sprawny pompowtryskiwacz. Pan zamontował pompowtryskiwacz, po czym stwierdził, że jest niesprawny. Pan Wojciech poprosił o przysłanie pompowtryskiwacza w celu ponownego sprawdzenia. Ponowne sprawdzenie potwierdziło, iż pompowtryskiwacz jest sprawny i wysłał go do Pana. Pan twierdzi, iż pompowtryskiwacz jest niesprawny. Pan Wojciech mając na uwadze zachowanie najwyższych standardów obsługi poprosił o zwrot tego pompowtryskiwacza. Po otrzymaniu przesyłki zwrócił Pana stary uszkodzony pompowtryskiwacz oraz kwotę 600zł. Zwrócony przez Pana pompowtryskiwacz zakupiony u Pana Wojciecha trafi ponownie do sprawdzenia. Jeżeli okaże się, że jest sprawny co Pan wtedy powie? Mając na uwadze powyższe prosimy o nie oczernianie Pana Wojciecha, gdyż mogą zostać wyciągnięte w stosunku do Pana konsekwencje prawne z art. 212 § 1 k.k.

@Kamil

Wiem kolego Zgadzam się z twoją opinią Polecam omijać tego sprzedającego.

Tomasz

czy mogę prosić o numer kontaktowy do firmy?

Client84626
@Tomasz

Skoro piszesz tutaj jako Klient (a tak podałeś we wpisie) to powinieneś mieć numer kontaktowy do firmy. I tak właśnie powstają te negatywne opinie! Piszą je ludzie, którzy nawet nie mieli styczności z tą firmą! Dlaczego piszecie złe opinie? Zazdrość? Nienawiść?

Agata

Muetek

Mega mega negatyw Nie polecam

Olo

Dokładnie

Kuba

(usunięte przez administratora) !!!!! Omijać z Daleka!!!! Odradzam stanowczo!!!!! Zostałem (usunięte przez administratora) na dwa wtryski zaplacilem 1200zl Odradzam Mega (usunięte przez administratora) kłamca (usunięte przez administratora)

vwpassat

wszystko dobrze żadnych problemów!

CBanek

Pozytywne słowa dla tego Pana zdecydowanie!!!!!

W

Porażka szkoda pisania na temat tej „firmy”

Mariusz
@W

Widać szkodliwe działanie konkurencji, anonimowe pisanie negatywnej opinii...brak odwagi aby podpisać się imieniem i nazwiskiem?

miss.trzu

zdecydowanie polecam szybka pomoc i profesjonalna

Martyna M.

ZDECYDOWANIE POLECAM!

@gne$

Pan bardzo miły oraz pomocny, osoba godna polecenia!

Karolina Gregorkiewicz

Dlaczego osoby, które wypowiadają się negatywnie w stosunku do Pana Wojciecha nie potrafią podpisać się z imienia i nazwiska? W Internecie bardzo łatwo napisać jest o kimś źle oraz nieprawdę bo jest się anonimowym! Ciekawa jestem ile z tych osób, które napisały negatywnie faktycznie było Klientami Pana Wojciecha! Zapewne większość to "zemsta" konkurencji lub komentarze po złości ludzi, którzy faktycznie liczyli na większy upust finansowy! Ja zdecydowanie polecam Pana Wojciecha - profesjonalizm 100%!

mateusz1101

Bardzo miły Pan, auto zadbane, niska cena. Jestem zadowolonym klientem i zachęcam do zakupu innych! Myślę, że za rok, może dwa na pewno się zjawie po zakup następnego auta u tego Pana. Jestem mega zadowolony!

Nadal czekamy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o firmie Dgarage Wojciech Dura w mieście Złotów. Wasz post się liczy!

Jarecki

Nie polecam. Kupiłem auto od tego pana zapewniał że jest wszystko w pożądku. Po zarejestrowaniu pojazdu i pierwszej dalszej jeździe(70km) wyszło że skrzynia automat jest na wykończeniu koszt naprawy 8tys. Jak poinformował o tym fakcie właściciela firmy od razu przestał odbierać tel.sprawa trafia do sądu.

Golas bez zeta
@Jarecki

I jak się skończyła Pana sprawa?

nijaki
@Golas bez zeta

zapewne jarecki nic nie ugrał, bo znam właściciela i wiem, że jest uczciwy i pewnie te słowa to bezpodstawne oczernienie

Zostaw merytoryczną opinię o Dgarage Wojciech Dura - Złotów

• Jak się pracuje w Dgarage Wojciech Dura?

Zobacz opinie na temat firmy Dgarage Wojciech Dura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dgarage Wojciech Dura?

Dgarage Wojciech Dura
4.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Bohaterów Westerplatte 26 lok. 16
    77-400 Złotów