Opinie o Tido Vesta w Złotów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tido Vesta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tido Vesta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tido Vesta w Złotów

Jimmy Nowy wpis

Pracowałem tam w 2013 roku. W gorszej firmie jeszcze nie pracowałem. Praca na różach w Monster, hotel Maasdijk. Jednym słowem tragedia. Wypłaty tygodniowo ... 75-125e! NIe byłem na wiekówce, ale dali taka stawkę. Solarisy były różne nigdy się nie zgadzały. "service kosten" ok 60e, niby za sprzatanie pokoju 2x4 na 3 osoby, z czego Pani,ani Pan nigdy nie przyszli. Praca 7 dni w tygodniu, miałeś mieć wolne 8 dni, zapomnieli o tobie, robisz następny tydzień.. i tak w kółko. Aa no tak i te kary, za zostawienie czystego talerza z brudnym widelcem 50e. Poszedłem do innej firmy zarobiki były 3-5 krotnie wyzsze niz w Tido Vesta. Raz doświadczyłem i podziękuje, jest wiele lepszych firm Moje sugestie dla Tido Vesta: Pewnie albo zamknijcie firme, bo jak można tak oszukiwać ludzi albo więcej szacunku, ludzie na was pracują. Nie robicie im łaski przyjmując ich do pracy, mądry człowiek od razu ucieknie.

Kilof Nowy wpis

Jaki jest powód takiej ciszy? Mam nadzieję, że jest ok, miło wspominam pracę z nimi

Hanna Nowy wpis

Jakie macie opinie na temat Tido Vesta w 2017 roku? Co się w firmie zmieniło?

Roman77 Nowy wpis

Ta firma schodzi na psy. Jak wyjechalem to 4 razy mnie rzucali w rozne miejsca, raz do pomidorow, raz na kwiaty, byly nawet dni ze siedzialem w domu. Pozniej trafilem na Modiform i dopiero tam bylo dobrze, mialem stala prace ale pojawily sie inne problemy m.in. z ludzmi co pracuja w Modiformie nie da sie wytrzymac, caly czas picie, kradzieze i ciagle halas, czlowiek nawet nie mogl sie dobrze wyspac jak mial na rano. Wszyscy ci co pisza ze ktos nie umie pracowac to narzeka i pisze negatywne komentarze, nie macie pojecia o tej firmie zadnego albo dobrze Andrzejowi d..... lizecie. Znam duzo osob co pracowaly w tej firmie, byli dobrymi i silidnym pracownikami, jak juz kto pojechal do Polski na urlop to juz nie mogl wrocic bo na jego miejsce wciskano kogos innego. Andrzej to ch..m glupio madry, z nim kobiety to mialy dobrze bo pod biurkiem u niego robily, a facetow to traktowal jak smieci. Jak ktos nie wie o warunkach w tej firmie to niech sobie oszczedzi to glupie pisanie ze tak tam dobrze.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tido Vesta. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mojżesz

No porównywanie firm jeszcze chyba nigdy nei wyniknęło nikomu na dobre, bo wiadomo, ze wszyscy wszystko widzą inaczej niż czasami jest naprawdę, ale co zrobić, ludzie sa na tyle różni, że nie ogarniesz prawdy

Maciej

Tak się zastanawiam czy aby na pewno warunki oferowane w firmie w Złotowie można uznać za atrakcyjne? Jest sporo firm świadczących podobne usługi i przyznam szczerze, że wiele zależy od tego jakie możliwości pracodawca stwarza pracownikom. Czy polecilibyście firmę dla młodej osoby, która chciałaby zebrać jakieś doświadczenie?

dago

Tido Vesta jest to biuro specjalizujące sie w posrednictwie pracy zagranicznymi pracownikami w produkcji, a zwlaszcza w sektorze szklarnianym, rolniczym, przemyslowym i metalowym. Od początku swojego istnienia pomogli już w znalezieniu pracy wielu osobom. Wiele z nich jeździło po kilka razy do tej pracy

funfel

tido vesta to dla mnie nowość, nigdy wczesniej nie spotkałem się z tą firmą ale teraz już kilka osób mówi że dla mnie będzie to najlepsza firma jako pierwszy w życiu po studiach pracodawca. w hejty i negatywy na forach takich nie wierzę odnośnie pracxodawcy, natomiast możecie napisać jakie plus i co dobrego da mi praca u nich?

johnny

@prato, zdziwiłbyś się, jest na rynku mnóstwo firm, w których kasa jest na czas i nie ma w tym nic dziwnego. Jesli to tej pory w każdej firmie miałeś obsuwy to współczuję. Co do Tido Vesta to chyba lepiej zachować ostrożność, wystarczy wpisać Tido Vesta w google i wyskakuje sporo ciekawych artykułów.

olinki

Ktoś może chciałby wystawić opinię pozytywną Tido? Wszystko przebiegało bardzo sprawnie ?nie było żadnych problemów z kontaktem z przelożonym? Chcialbym sprobowac swoich sił u nich? potrzebuje dokladniejszego rozeznania, bo nie wiem corobić...Warto?

ktosik

Pracuje w Tido prawie 10 lat . Z kasa nie ma problemu , praca jest rozna raz ciezko , raz lekko . Niestety ale Tido juz nie istnieje , wszyscy przeszli do A.U.B . Duzo osob narzekalo na tido ale teraz gdyby istniala to by wrocili .

Modiform

Co to za glupoty ludzie tu wypisuja? Pracowalem w Modiformie i moge powiedziec duzo prawdy jak tam jest w tej firmie. Mieszkasz na domkach z alkoholikami, w dodatku znikaja pienadze, mojemu koledze, ktory juz nie pracuje zginelo 200 euro i firma gowno zrobila zeby ta sprawe rozwiazac. Musisz do lekarza sie dostac to dopiero jak juz jest za pozno to reaguja a tak to maja w d... A co do ludzi, ktorzy tam pracuja to nie jest tam zbyt mile towarzystwo, czasami lepiej z holendrami idzie sie dogadac, praca w Modiformie ogolnie podobala mi sie. ale gdybym nie mial z czego zyc to moze wyjechalbym tam po raz kolejny ale jak na dzien dzisiejszy to wole pracowac tu gdzie pracuje i miec spokoj.

malwa

nie polecam tragedia czlowiek sie czuje jak w getcie ciezka praca marna płaca

pacho

Witam.co prawda minelo juz pare lat od rozstania z firma tido vesta ale przepracowalem w niej prawie 6lat.wedlug mnie firma spoko i co najwazniejsze zawsze wyplacalna.polecam.

dorcia26

czesc pracowalam w tej firmie pare lat temu nie nazekalam nigdy na zarobki na prace tez nie ogolnie bylo wszystko jak trzeba; nawet gdy zle sie poczulam w pracy dzwonilam do (usunięte przez administratora) przysylal po mnie kierowce odwozili do domu i nie robili zadnych problemow.swietna firma swietni ludzie warunki mieszkaniowe tez wporzadku. wiadomo jesli ktos byl nie wporzadku to odwdzieczali sie w ten sposob nie ma co narzekac jesli samym jest sie sobie winnym chodzi mi o ludzi ktorzy nie sprawdzili sie albo truli tylki chlopakom w biorze bo tego nie lubia jak zauwarzylam.przy okazji pozdrawiam ich:)

bacha

taka sobie firma a ludzie rozni

maly_MAX

Witam. Ja jestem w tej firmie od ponad 7 lat. Firma na ogół jest spoko ludzie z biura także. Zarobki hmmm nie sa rewelacyjne ale to zależy od przepracowanych godzin. Wiadomo im więcej godzin tym wyższa wypłata. Ja osobiście polecam to biuro.

?

mario - 2013-09-09 23:48:22 Igor, ta kasa, którą tak miło wspominasz wahała się w jakich granicach? jakieś 2-3 tysiące czy dużo więcej?Mówisz o złotówkach czy euro? ;)

Igor

Pracowałem tam kilka lat temu przy wykańczaniu wnętrz. Bardzo miło to wspominam (i towarzystwo i kasa). Jak się nie robi to się nie zarobi. Wiadomo. Rozważam czy się nie wybrać ponownie. A wiecie może czy Japa tam jeszcze pracuje w tym hotelu? Macie może namiar na niego? Z góry dziękuję!

rozaliam

Nie miałam znajomości w biurze, chodzilam tam służbowo, a tacy nie maja na co liczyć. Ewentualnie w gre wchodzi kwestia dogadania ze szklarnią, ale wiadomo że nie sa chetni do dawania skoro biora jedno z najtańszych biur. na dniach słyszałam,że to Tido połączyło sie z West Flexem!!!???

Zostaw merytoryczną opinię o Tido Vesta - Złotów

Tido Vesta