Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

kaja

ale też wydaje mi się, ze mogliby lepiej zapatrywac sklepy - np. w tesco co nie wejede to są tylko gazowane i samokowe żywce, a nie ma normlanych niegazowanych.. nawet lekko gazowane zrobili, a normalne gdzieś się podziały.. mam nadzieje, ze to nie oznacza, że całkiem takie wody wycofają ze sprzedaży?

g.ż.

Wazne info jak zbieracie zamówienia...absolwenty smakowe 100ki są pakowane po 12sztuk,krakowska tez po 12szt,krupnik setka rowniez po 12szt,..ps pozdro dla geja m.parola..

gosciu

nie usuneli, dziala kafeteria

kamil

co bylo takiego na kafeterii ze usuneli te wpisy ?

Doradca Klienta

etapy rekrutacji są na stronie grupy żywiec jest 3 etapowa nie jest trudna naprawde bardzo mili ludzie pełen profesjonalizm dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej rekrutacji.Jak wchodzi się do firmy czuć miłą atmosfere i pozytywne nastawienie,wszyscy są uśmiechnięci i bardzo mili to pozytywnie nastraja do rozmowy.

Nie był dziwnych pytan jak to na sprzedaz na słuchawkach trzeba było cos sprzedac załatwić trudną sprawe z klientem przez telefon.rozmowa z pania z działu hr i team leaderem bardzo miło i profesjonalnie omówić przebieg kariery i pare pytań o sprzedaż.

fafarafa

no tak kafeterii nie ma, kierownicy milczą a wczoraj wiele osób poleciało...

gosc

oOdradzam,nawet fora usuwaja zeby sie nie dowiedziec o warunkach pracy.Za niedlugo wiekszosc bedzie w nowej spolce distribev,ktora podobno za rok chca sprzedac.Nic dodac,nic ujac.

gośc

nie wierzę..po prostu nie wierze...

gosc

O co chodzi im?mysla ze jak zamkneli forum to ludzie nie beda pisac gdzie indziej?

gość 1989

No właśnie co z forum na kafeteri? Łapki firmy i tam sięgają?

gość

usunięto forum kafeteria - warto założyć nowe

gosc

Tak w strukturze zarzadzania by sie przydała...ale cóż lepiej awansować... A Cok zostanie i będzie musiał pracować.tylko szkoda doradców że Kieronicy/czki na siebie biorą całe laury za sprzedaż...

Wszyscy martwią się planami, sprzedażą.. Narzekają i są niezadowoleni, tak ? Panowie/ Panie PH kwestia dobrego WAŁU, bo tak to nazwę (oczywiście bez przesady)i sprzedaż wzrasta kilkukrotnie. Najlepszy przykładem tego są cyferki. Detaliczna sprzedaż w połowie miesiąca PH, który z ,,przymusu" już nie pracuje wynosiła 2380 HL. Jego zastępca w połowie miesiąca ma tą sprzedaż na poziomie 118 HL. Jest różnica, prawda ? Wszyscy narzekacie na prace ? Może znajdzie się ktoś, kto napisze ile zarabia z narzekających, hm ? Uważam, że co do COK- u zarzuty są niesłuszne, bo naprawdę ludzie odwalają ciężką pracę i po dniu, w którym rozmawiało się z hordą przez telefon, wysłuchiwało się durnego gadania klientów, obelg, zapisywania zamówień, włażeniu każdemu w dupę i staraniu się robić wszystkim ,, dobrze" to aż rzygać się musi chcieć.. ZAWSZE służą pomocą i widać, że się starają, a gadanie, że COK jest pomyłka itd. to trochę nie na miejscu i chciałbym żeby osoby, które tak uważają przejęły ich obowiązki... A najlepszym rozwiązaniem na cięcie kosztów byłoby masowe zwolnienie kierowników, ich zastępców, ZaZazastępców i tych innych niepotrzebnych ogniw. Albo chociaż zrobienie z nich ,,zewnętrznych". Szara rzeczywistość GŻ !

emka

Cok od początku to był nie wypał g.ż. HSFD

rrrrrrrrr

Hmmm tak czytam i czytam i w mojej opinii ktos tu ladny ferment robi w zwiazku z COK i sie zastanawiam komu na tym zalezy? Mieliscie dzisiaj spotkanie? Wg mnie informacje na nim przekazane sa bardzo uspokajajace,czekac teraz na podzial szczegolowy geografii rynku i jazda z powazna i prawdziwa sprzedaza a nie przestarzale NWH i upusty z ktorymi "nie da sie nic zrobic bo tak jest przypiete". Jestem niemal pewien ze nowa firma ruszy mocno,a osoba Pana S.J. budzi moje pelne uznanie i wiare w sukces powierzonej mu misji naprawde

gosciu

co się dzieje z cokiem? ktos cos wie? czemu tworza nowa firme? cok do zwolnienia? to po co sa nowe rekrutacje do coku?

gosc

Nie jest tak źle... Zwolnienia są...ale i awanse...nie można narzekać:)

gosc

Nie chce nikogo straszyc,ale ruszyla duza rekrutacja do cok.Ogloszenia sa na wielu portalach,wiec chyb dla wielu to koniec pracy w cok.

gosc

Kierownikow awansuja zeby ochronic ich przed zwolnieniami,doradcy zatrudnieni w 2011 zostaja,reszta do wymiany.Lista gotowa,wiec teraz sie zacznie.1 doradca bedzie pracowal na 2 albo 3 oddzialach bedzie bardziej administratorem niz sprzedawca.Wreszcie gora zauwazyla,ze ci zatrudniani po 2 tygodniach rekrutacji to najwieksza pomylka.Na poczatku byl porzadny przesiew to i ludzie na odpowiednich miejscach.Chyba nikt nie zaprzeczy ,ze na poczatku doradcy ogarniali sami po 4 oddzialy,nawet sprzedajac, teraz slabi chca rzadzic tymi najlepszymi bo o dupska sie boja.Widze co tu sie dzieje na codzien i tesknie za poczatkami.Zobaczcie ile jest ciazy,l4,zwolnien i ucieczek do innych firm.Bo ci co najmniej potrafia najglosniej sie dra a (usunięte przez administratora) robia,obrabiaja innym tylki,nastawiaja przeciwko sobie i uwazaja ze wszystko jest ok.Pozdrawiam pod.pierdalaczy,ktorzy mysla ze nikt nie wie,ze laza do kierownikow i nachrzaniaja na wszystkich.Kierownicy stworzyli swoj prywatny folwark i robia co chca.Sami sobie to zgotowalismy,wlasnie takimi klotniami,brakiem wspolpracy,zawiscia,zazdroscia o wyniki kolegow,brakiem szacunku do siebie nawzajem.Teraz to juz rownia pochyla.Mam nadzieje ze jestescie z siebie dumni,zniszczyliscie to co grupka osob probowala stworzyc zeby nam sie fajnie pracowalo.A teraz mozecie hejtowac tylko tyle potraficie,ide na przerwe sie uspokoic.

gosc

A co z resztą Co niektórzy w Coku awansowali Jak można rozumuec to wszystko Doradcy zwalniani a kierownicy awansują

zalamana

Kiedy dostaniemy konkretne informacje?Ile mamy czekac?Czy to prawda ze chca przeniesc cok do wawy?Podobno juz szykuja miejsca dla nowych osob.Dlaczego nikt nie ma odwagi przekazac nam informacji.Ta atmosfera jest okropna,strach sie do kogos odezwac.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.