Opinie o Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner w Poznań

Michalina Nowy wpis

Dlaczego ciagle pojawia się ta sama oferta?

@Michalina

Praca jest stała, ludzie się zmieniają. Zakres pracy stale podobny. Więc ogłoszenia mogą być powielane. Praca czasami ciężka a czasami lekka wymagająca wiedzy i doświadczenia.

Kowalski

To ogłoszenie pojawia się co kilka miesięcy w niezmienionej formie więc to raczej nie jest stała praca.

@Kowalski

Praca jest - dla chętnych - jak najbardziej stała. Z mojego doświadczenia wynika, że zwykle to pracownicy - ze względów rodzinnych, osobistych lub za propozycją lepszej fuchy - odchodzą. Ot niefortunna rotacja kadry. Nie mniej praca naprawdę dobra, absolutny plus za rodzinną atmosferę, ogrom wyrozumiałości ( w moim przypadku na przymusowe urlopy ze względu na sprawy zdrowotne w mojej familii). Płaca bez zastrzeżeń, ludzie po prostu genialni. Sama praca w sobie... bywałem w znacznie gorszych, okazjonalnie zdarzało się załapać lepszą. Pomimo biegu lat ciężko jest mi zostawić jakąkolwiek negatywną opinię.

Kowalski2

Szefie jest Pan geniuszem

@Kowalski2

Nie wiem kto tak lapidarnie mnie określił ale musiał być bardzo zadowolony z pracy dopóki nie odszedł do lepiej płatnej (Hi) :). Atmosferę staram się robić przyjazną ale zależy to też od drugiej strony, która to akceptuje i rozumie. Na pewno istniały ograniczenia, które uniemożliwiły dynamiczniejszy rozwój a to wiązało się z rotacją pracowników. Jesteśmy firmą ,,technologiczną'' i nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracowników. Gdy oni odchodzą firma niestety hamuje. Nie wiem czym kierowała się osoba zostawiająca ten wpis ale bardzo jej dziękuję.

Miałem okazję pracować w tej firmie przez jakiś czas i pomimo bardzo pozytywnego pierwszego wrażenia szybko okazuje się, że niestety firma posiada wiele problemów. Zarządzanie pracownikami jest wręcz żenujące, braki w kompetencjach rażące, a opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń regularne. Są okresy w których tygodniami nie można doprosić się o swoją wypłatę, a pomimo tego szef urządza sobie wyjazd na wakacje, wraca opalony i zadowolony z siebie z uśmiechem tłumacząc, że nie ma pieniędzy i "chwilę" jeszcze trzeba poczekać. Wstyd rozmawiać z jakimikolwiek pracownikami, że wypłatę się otrzymało, bo jest wysokie prawdopodobieństwo, że oni takiego szczęścia w danym miesiącu nie mieli. Szczerze i od serca odradzam.

@Piotr

Szkoda, że osoby piszące ukrywają się pod nie swoimi imionami. Przedsiębiorca ma stworzyć dobre warunki pracy a pracownicy mają swoją pracą dbać o rozwój firmy. Dobre czy przyjazne warunki pracy to jest ok ale wydajność pracowników to czasami zbyt duże wymaganie. Pracodawca dzieli pieniądze zarobione przez pracowników a nie utrzymuje sympatyczne często towarzystwo. Ale z czasem jedna lub dwie osoby potrafią zburzyć dobrą atmosferę swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, lekceważeniem obowiązków itp. Działalność małych firm wymaga często elastyczności i rozszerzania lub zmiany obowiązków gdyż są czynności które też trzeba wykonać. Jeżeli ktoś pracuje wiele lat i w którymś momencie zaczyna uważać się za niezastąpionego potrafi zarażać innych i atmosfera się psuje. Czasami powoli a szef dowiaduje się ostatni gdy pracownicy zaczynają odchodzić. Niemniej wielu pracowników, którym chciało się pracować a nie była to ich pierwsza praca odeszli do znaczących firm i osiągnęli wyraźny zawodowy sukces. I utrzymując nadal kontakt nie wypominają słabszych okresów które mogą zdarzyć się w każdej firmie. Szef oczywiście jeździ na wakacje i ma szanse się opalić na świeżym powietrzu na plaży lub w wodzie. Jak każdy. Odpowiada też za błędy pracowników popełnione wobec Klientów. I poświęca na to na ogół więcej niż 10 godzin dziennie.

Jacek

@Piotr mimo negatywnych spostrzeżeń czy możesz się podzielić pozytywnymi aspektami pracy w firmie Zinner Pphu?

@Jacek

Pozytywnych z roku na rok jest coraz mniej. Kiedyś napisałbym, że kolosalnym plusem są współpracownicy - byli aspektem dla którego aż chciało się do pracy przychodzić. Jednak co z tego, skoro większość z nich zmieniła miejsce zatrudnienia? Niezależnie od stanowiska praca jest raczej stała, bać niespodziewanego zwolnienia się nie trzeba - jednak co z tego skoro przez zarządzanie personelem stosunkowo szybko człowiek sam zaczyna myśleć o zmienieniu firmy? Nawet jeśli pozytywy się pojawiają szefostwo konsekwentnie pracuje nad tym żeby zniknęły w natłoku kolejnych problemów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
mej

a wytłumacz w takim razie dlaczego się tak często pojawia

Zostaw merytoryczną opinię o Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner - Poznań

Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Witold Zinner
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pszczelna 12 lok. 1
    61-658 Poznań