Opinie o Igielski Ochrona w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Igielski Ochrona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Igielski Ochrona o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igielski Ochrona w Gdynia

trombol1970

dlaczeg o w firmie Igielski zatrudnieni niepełnosprawni na umowe o prace(zakład pracy chronionej) musza obowiazkowo podpisywac umowe zlecenie...żeby ich można było lepiej wydoić!!!!

niuk7011

polka;mysle ze w koncu jakis organ wam to wytłumaczy

tom53

pracuje w tej firmie 5.5 roku.gdzie sa panstwowe organa kontroli;PIP,czy ktos z PFRON kontroluje wydatki na zatrudnionych inwalidow!!!nie dosc ze biora dotacje od panstwa to jeszcze okradaja pracownikow na nadgodzinach(zlecenie 4.15-4,50)!rocznie mialem ok360 nadgodzin co dawało formie,,chronionych kombinacjiok 4tys. zysku

roman
@tom53

Jeżeli jest tak jak mówisz chętnie z tobą porozmawiam, oczywiście wynagrodzę poświęcony czas:) pisz na SMS kontaktowy na nr(usunięte przez administratora)

Frait

DRAMAT DRAMAT DRAMAT!!! Małe pieniądze, niewiele imprez w sezonie, a po za sezonem nie odzywają się w ogóle - tylko do cieci i pracowników, którzy dają się dymać od paru lat.Tracą obiekty, roboty jak na lekartswo a szefostwo - zwłaszcza [usunięte przez moderatora] kawał chama. Owszem pieniądze wypłacają na czas, ale to chyba ich obowiązek? a przy okazji ułatwia im to pracę bo po jednym dniu mają w zasadzie spokój. Zdarzyło się, że dzwoniłem do sekretariatu czy można już odebrać- przyjechałem i okazało się, że wprowadzono mnie w błąd, Zamiast przeprosin najechano na mnie jak na psa- a przyjechałem tylko po swoje pieniądze. Generalnie nie polecam . Bierzcie wszystko a uciekajcie od Igielskich. Pozdro

Firma Igielski Ochrona poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
elzkoj

Praca w firmie Igielski Ochrona podoba mi się.Miła atmosfera.Jak idzie się do biura,to aż miło.Bardzo bym chciała jak najdłużej w tej firmie pracować.

Nie zgadzam się z tymi opiniami.Jeżeli ludziom nie chce się pracować,tylko pić w pracy,a potem dziwią się,że tracą prace,to ich wina.takie opinie piszą osoby,które żle wykonywały swoje obowiązki.Pracuje w firmie Igielski Ochrona pare lat i jestem zadowolona.Pracodawcy są w porządku.

jurek

anonim - 2011-09-28 13:19:21 Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży. Kolego co Ty za głupoty piszesz , jakie szefostwo oki, totalne buraki, [usunięte przez moderatora] uważa się za wielkiego pana, jak nie masz grupy to idziesz w odstawkę, to jest normalne?? Jak potrzebowali człowieka od zaraz to uśmiech , zapewnienia a potem baj baj, bo nie masz grupy. Pracowałem tam długi czas i dla firmy byłem w porządku a firma w stosunku do mnie jak się zachowała??? Tracą kolejne obiekty bo zatrudniają pijaków i nurów , to chyba świadczy coś o tej firmie. Jednym słowem Zakład Pracy Chronionej pełną gębą. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!Panie Tadeuszu co ty za bzdury wygadujesz zgadzam sie z tą opinia to żenada w firmie Igielski Gdańsk pracowałem parę miesięcy to co sie tam wyprawia i jak traktowani są ludzie to skandal w firmie nie wiadomo kto rządzi czy dyrektor czy jego siostra wraz z jej kumą a która nie ma zielonego pojęcia o branży.Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia ,tam ręka rękę myje i koniec , płacą to fakt że regularnie ale marnie o kwitku zapomnij bo go nie zobaczysz co i ile ci odciągają z wypłaty i bez dodatków za nocki czy pranie mundurów jak w innych firmach jednym słowem bagno nie polecam ,chyba że jesteś z rodziny! jeśli szukasz pracy na stałe to nie w tej firmie ! [usunięte przez moderatora]

gość

Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży.zgadzam sie z tą opinia to żenada w firmie Igielski Gdańsk pracowałem parę miesięcy to co sie tam wyprawia i jak traktowani są ludzie to skandal w firmie nie wiadomo kto rządzi czy dyrektor czy jego siostra wraz z jej kumą a która nie ma zielonego pojęcia o branży.Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia ,tam ręka rękę myje i koniec , płacą to fakt że regularnie ale marnie o kwitku zapomnij bo go nie zobaczysz co i ile ci odciągają z wypłaty i bez dodatków za nocki czy pranie mundurów jak w innych firmach jednym słowem bagno nie polecam ,chyba że jesteś z rodziny! jeśli szukasz pracy na stałe to nie w tej firmie ! [usunięte przez moderatora]

arek.

To nie firma, to wielki przekręt , mała kasa i do tego nie na czas i z cieciami , niepolecam

Firma porażka , pracowałem i zwolnili mnie bo miałem kategorie trzecią o niepełnosprawności a szukają 1 i 2 ( tych najcięższych ) totalna porażka aż żal mówić! Oni mówią że mają grupę interwencyjną - nie wierzcie w to bo to kłamstwo. Wiem bo pracowałem. Nie polecam

wojt

Igielski, firma krzak, wiele obiektów i co jakiś czas wylatują , pracowałem w niej i wiem co mówię, wylecieli z obiektów budowy warbudu bo zatrudnili bezdomnych i pijących bo szkoda było im zapłacić chociaż 5 zł, masakra. Pracowałem ponad rok i miałem dosyć. Jaka grupa interwencyjna?? Jak coś się działo to przyjeżdżał kolega z obiektu i zastanawiał co się dzieje. Na imprezach ochranianych poza chłopakami z innych firm ochroniarskich to nie mają nikogo do wystawiania. Zobaczcie jaka strona internetowa, jacy specjaliści a rzeczywistość jest inna, nie ma nic wspólnego z tym co pisze, nie polecam firmy tej, szkoda mówić!!!!

Dajcie sobie spokój z tą firmą... I tym co pisze na stronie firmy. Ani trochę profesjonalizmy. Ludzie z grupą inwalidzką, pracownicy robieni w wała na pieniądze, stawki marne owszem wypłacane terminowo, profesjonalny sprzęt?? Jaki citroeny szefa i jego rodziny? Żal. Odradzam wszystkim!

tom53

całkowita prawda-mistrzowie oszukiwania INWALIDOW!!!!!

Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży. Kolego co Ty za głupoty piszesz , jakie szefostwo oki, totalne buraki, synek uważa się za wielkiego pana, jak nie masz grupy to idziesz w odstawkę, to jest normalne?? Jak potrzebowali człowieka od zaraz to uśmiech , zapewnienia a potem baj baj, bo nie masz grupy. Pracowałem tam długi czas i dla firmy byłem w porządku a firma w stosunku do mnie jak się zachowała??? Tracą kolejne obiekty bo zatrudniają pijaków i nurów , to chyba świadczy coś o tej firmie. Jednym słowem Zakład Pracy Chronionej pełną gębą. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!

Tadeusz. W

jar-jar66
@Tadeusz. W

to jest opinia synka Igielskiego

GOŚĆ

To chyba sam pracodawca pisze sobie opinie! Firma faktycznie płaci terminowo, ale nie płaci nadgodzin,zaniża ilości godzin nocnych przez co dodatki nocne są okrojone- jednym słowem za pracę którą ludzie wykonują połowa wynagrodzenia a i tak płaci najniższą krajową otrzymując dofinansowanie z PFRON. gdyż zatrudnia tylko ludzi z orzeczoną grupą niepełnosprawności. Pazerność szefa kosztem pracowników to kunszt możliwości wykorzystania pracownika i omijania przepisów !!! A państwo na to daje przyzwolenie bo gdzie inwalidzi do takiej pracy i do sprzątania obiektów.Czy ktoś ma rozeznanie o uciążliwości takiej pracy dla inwalidy - bez względu na schorzenie ???Czy wydający zgodę na zakład pracy chronionej przy takiej działalności to przemyślał ? Czy pieniądze z PFRON trafiają w dobre ręce i na określony cel - NIKT tego nie kontroluje a my płacimy na ten cel składki i podatki Chcesz zarobić ODRADZAM !!!

Jak może być firma ochroniarska zakładem pracy chronionej. Pytałem się o pracę, mam licencje a oni od razu czy mam orzeczenie o niepełnosprawności, parodia, to jest firma ochroniarska, stawki są kosmicznie małe, wiec co chcecie zachwalać.

michal

Jedna z nielicznych firm w ktorych daja umowe o prace. Wynagrodzenie nie powalajace czyli jak wszedzie w tej branzy. Jednak polecam, dbaja o pracownika.

kamilneo

praca ok, przełożeni świetni, WYNAGRODZENIE chyba niskie , ale ZAWSZE wypłacane na czas, czasami nawet szybciej. Ogólnie ocena Bardzo dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Igielski Ochrona - Gdynia

• Jak się pracuje w Igielski Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Igielski Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igielski Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Igielski Ochrona
2.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • św. Kazimierza Królewicza 12
    81-516 Gdynia