Opinie o Adrianex Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Adrianex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrianex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrianex Sp. z o.o. w Gdynia

Konrad Nowy wpis

A gdzie się mieści siedziba Adrianex? Bo nie ma ich ani na Polskiej 43 ani na 3 Maja 27 jak mają podane w necie wie ktoś?

Niestety zdarzają się też pijani na sluzbie

Nowy wpis

Tak ,to prawda ,zdarzają się pracownicy z ukrytą chorobą alkoholową. Nie sposób temu zapobiec ,bowiem tacy ludzie potrafią się umiejętnie maskować. Na szczęście w naszej firmie to sporadyczny przypadek . Pracownik ten został zwolniony z pracy że skutkiem natychmiastowym

Hektor Nowy wpis
@Adrianex Sp. z o.o.

To dobrze,mam zamiar zgłosić się do firmy w celu zatrudnienia wasze opinie są bardzo dobre

Nowy wpis

@Hektor

Zapraszamy ,ale w chwili obecnej mamy nadmiar ludzi i kilka osób pozostaje w rezerwie .

Stanisław

Ja jestem od 19 lat pracownikiem Adrianex i nie mogę powiedzieć nic złego na warunki pracy i płacy . Organizacja pracy i stosunki międzyludzkie okey. Wiem ,że są u nas i tacy którzy mają staż pracy po 23 lata .To chyba o czymś świadczy , prawda ?

Dawid
@Stanisław

Wiadomo, że świadczy. Już 19 lat w jednej firmie znaczy z jest ci tu dobrze. Dają do wypłaty jakieś benefity? Bo jak tak dbają o pracowników to pewnie są jakieś dodatki. Czy się mylę?

Rych

Firma spoko .Jestem zadowolony i nikt z naszych nie narzeka .

Dawid
@Rych

Fajnie, że spoko ale dla mnie to za mało. Dodasz jakie plusy widzisz w zatrudnieniu? Bo zależy mi na przyzwoitej wypłacie. Myślisz że taką tu dostanę?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Adrianex Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zen

Jestem z Gdyni i jestem pracownikiem . Jest dobrze nie mam zastrzeżeń ,wypłata na czas warunki pracy dobre. Czego chcieć więcej. Pracuje tu ładnych parę lat i chcę pracować nadal ,Może się powtórzę ale są tu ludzie ze stażem ponad 20 letnim .To chyba o czymś świadczy prawda ?

Krzych

Tak to już jest że jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził. Pracowałeś w ten firmie i byłeś wynagradzany podobnie jak twoja dziewczyna notabene pracuje nadal .Po co więc szkalujesz kogos kto podał ci rękę w potrzebie . Wiesz co się stało że rozwiązano z tobą umowę . Wiesz że wina jest po twojej stronie .Twoje zachowanie i stosunek do byłego pracodawcy źle o tobie świadczy .Wiesz że w naszej firmie pracuje wielu porządnych ludzi ,czy uważasz że jest nam przyjemnie czytać takie brednie .

Czy w Adrianex Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odrazu umowa o prace

Porządna firma brak zastrzeżeń.Szefostwo w porządku zawsze gotowe do rozmowy jak jest jakiś problem,dbają o swoich ludzi żeby niczego nie brakowalo.Pozdrawiam Adrianex.

Aleksandra
@Odrazu umowa o prace

Na jaki czas firma daje umowy nowym pracownikom? Po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? :)

Nez
@Aleksandra

Na okres próbny a potem zwalniają. Umowy napewno nie dostaniesz do ręki ;)

Nik

Pracowałeś w tej firmie ? To po co zabierasz głos nie mając pojęcia co do reguł panujących w tej firmie.

Czym w Adrianex Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nez

Niczym nie zachęcają, chyba że najniższa krajowa (usunięte przez administratora) to jakaś zachęta xD

@Nez

To Adrianex czy Januszex w takim razie skoro dają minimalną XD Ale poważnie to jest wszystko? Nie żartuj :D

Praca w tej firmie jest jak najbardziej dobra. Co by tu nie mówić ja nie narzekam .

Opinia na temat Adrianex jest bardzo pozytywna .Apropos umów ,są tu umowy o pracę i umowy zlecenia . Część osób chce tylko dorobić kilka służb w miesiącu i z tego tytułu wolą umowę zlecenie .Firma idzie daleko na rękę swoim pracownikom o czym świadczyć może fakt ,że są i tacy pracownicy którzy pracują tu od kilkudziesięciu lat ..Ja sam jestem tu chyba już 16 lat .Jestem zadowolony z pracy jak również z kierownictwa firmy. Ważna jest atmosfera i stosunki międzyludzkie jakie u nas panują .

Jacek

Pracuję w tej firmie aktualnie drugi rok ,to co mogę powiedzieć to tylko to że nie mam zastrzeżeń co do sposobu zatrudniania i wynagradzania pracowników .Firma ta jest moim zdaniem bardzo dobra i przyjazna tak dla pracowników jak i kontrahentów ,nie słyszałem jeszcze złej opinii na temat naszej firmy a jest to firma bądź co bądź z prawie 30 letnim stażem . Prezesem Adrianex-u jest od samego początku ten sam Szef ,człowiek o wielkim "kalibrze" ,Facet z klasą .

Tadeusz

Znam tą Firmę ,pracuję tam od wielu lat. Nie mam zastrzeżeń co do sposobu wynagradzania pracowników ,wypłaty są terminowo od zawsze ,umowy zwierane są z każdym pracownikiem . Nie ma lipy .Firma jest z dużym stażem i doświadczeniem na rynku . Jej Prezes to Gość z klasą ,duży format .

Zostaw merytoryczną opinię o Adrianex Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Adrianex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adrianex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrianex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adrianex Sp. z o.o.

Adrianex Sp. z o.o.