Garda Sp.z o. o.

Gdynia

Opinie o Garda Sp.z o. o.

kan 2010-11-17 10:27
Nie polecam pracy w tej firmie, traktują ludzi podmiotowo, umowa zlecenie, kierownictwo na niskim poziomie.Po prostu brak słów.
Byly_pracownik 2015-04-23 14:52
Również nie polecam pracy w tej firmie. Tylko umowa zlecenia, brak praw do czegokolwiek. Częstą praktyką zdarzały się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia tłumaczone zmianą sytemu, problemami technicznymi. Bzdura. Z pracownikiem trzeba się liczyć i pracownika szanować. Firma może sobie pozwolić na przelew pięć dni po terminie, ale pracownik gdyby miał przyjść na swój dyżur o pięć dni za późno... nie ma takiej opcji. Praca bez przyszłości. Dość duże wymagania, w zamian za co przeciętne pieniądze i jednak dość podmiotowe traktowanie człowieka, nie liczenie się z jego potrzebami. Szukajcie czegoś innego, nie polecam! Szkoda czasu.
Były_pomiot_Kacapow 2015-04-24 17:13
Ta firma to dno. Nawet powszednie pochlebne komentarze skasowali. Żeby przyszli pracownicy nie dowiedzieli się prawdy. Zdrowi powtarzam jeszcze raz tu Zusu nie płącą. To nie fabryka cudów lecz polski wyzysk.
art 2016-07-06 08:35
Nie Polecam pracy Garda Sosnowiec umów nie dawają czysty wyzysk ludzi obiecanki cacaniki a głupiemu radość szoda słów
Piotr.pGDYNIA 2016-08-10 05:12
Witam Serdecznie pracuje w firmie Garda z Gdyni szefostwo wporządku wypłaty na czas maja dużo obiektów na trenie trójmiasta z poważaniem Piotr P
Basia 2016-08-31 10:45
witam nie polecam pracy w firmie Garda na terenie Zabrza oszusty umowa o dzielo i nic wiecej 6zl na godzine
Piotr.pGDYNIA 2016-12-31 01:50
Witam serdecznie pracowałem w firmie Garda z Gdyni wypłata na czas maja parę obiektów na terenie trójmiasta szefostwo i prezesowo super mogę śmiało to firmie polecić
pozdrawiam serdecznie pana Piotra ,Janusza i pana Michała
Wiktor W 2017-04-11 23:00
pracuję od 2016 roku i naprawde GORĄCO POLECAM TĘ FIRMĘ!!! godna zaufania pieniążki zawsze na czas i nigdy żadnych problemów. z kierownictwem można się porozumieć i wszystko załatwić. w tej firmie człowiek jest traktowany jak czlowiek jak w rodzinie ;) Godna polecenia i zaufania
Profesor ekonomii 2017-05-10 04:47
Dość lizusostwa ci z Gdańska(rudy ochroniarz) potrafią za słuszne uwagi dot.chamstwa nasłać policję.Tak było w Gdańsku, w centrum handlowym "MADISON"Na chorego na cukrzycę,notabene po przebytym zawale-rudy ochroniarz wezwał policję,bo chory człowiek lekko na skutek li tylko choroby przysnął,a rudy ochroniarz wykorzystał to wzywając policję ,jak do pijanego człowieka,rudy ochroniarz jak się okazało,to były kelner o cechach psychopaty...Takich ludzi zatrudnia firma "GARDA"
wczesny gierek 2017-05-14 15:11
ta firma co do pracy to nic ciekawego z powodu kombinatorstwa pewnych osób co do których sam prezes się jeszcze nie przekonał a dużo pracowników i nie tylko na pewno
Agent jas wedrowniczek 2017-08-15 23:41
Niepolecam absolutnie prace w tej Firmie Oszukuja ludzi jak sie da Na godzinach wyplatach dojazdach i innych rzecach.Jesli o mnie chodzi to nie zaplacili mi wszystkich pieniedzy za dojazdy do pracy za co milao byc placone Ponadto niewywiazali sie z umowy jesli chodzi o mnie i szukaja glupich do pracy.Placa smieszne pieniadze i mała ilosc godzin proponuja od razu na wstepie.Gadaj co innego a robia co innego.Wogole iepowazni i nienormalnil ludzie.Udaj powaznych a zachowuja sie jak dzieci.

Prosze niesluchac obietnic pana Jerzgo Ptasinskiego ,Pawła Drózda lub kogokolwiek z tej firmy.

Jesli chcesz koniecznie dla nich pracowac miej na wszystko umowe i sie z nimi niepie..o.l
fsfdsd 2017-08-20 20:41
a co takiego ci naobiecywali?
Jasiuwedrowniczek 2017-08-22 20:30
ze bede mial zwracane za bilety dojazdu do tczewa ,dodatkowe pare zlotych okolo26 chyba jak pamietam bodajze za malą ilosc godzin w lipcu,premie za dojzady do pracy do tczewa za wyjazd 150 ,bylo ich 14 skonczylo sie na tym zze nic takiego nikt nierobil i robili mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet o tym niewiedzialem ale sie okazalo ze to tylko bzdury byly i sprawe dalem do sadu.termin wkrotce za 2-3 miesiace ale im niepopuszcze.czlowiek specjalnie jezdzil do tczzewa zeby wiecej zarobic to go na koncu zrobili w konia.niepolecam tej firmy i omojac ja z daleka.Ptasinskiego Jerzego i Drózda.Jede nsciemniacz lepszy od drugiego.NIby ci gadaja tak a potem okazuje sie co innego.mowili tylei tyle a potem moglem sobie tylko o tym pomarzyc.takze niepolecam tej firmy i tych ludzi i dla nich pracowac iomijac szerokim lukiem proponuje i zzalecam.Jak najdalej o takich i zero kontaktu z takim.Szkoda w ogole czasu i nerwow na nich marnowac i dla nich pracowac.Wszyscy tacy mili cacy cacy w pracy w tczewie byli tak w ogole ale to juz z innej bajki a tak naprawde to by ci noz w plecy wlozyli.Ale to juz pracownice z Rossmana tam ze zwirki 40 NIewszystkie ale wieksosc.NIektore.Mito nawet po telefonie jaks jedna ktoras tam grzebala i wchodzila na internet w telefonie zeby zobaczyc co na nim robie albo czegos tam szukala.Niewiem bo niezlapalem ja za reke tylko widzialem ze ktos wchodzil na strony intenretowe samochodowe i chcial kupic jakiegos saba za chba okolo 20 tys jak pamietam.Kierowniczka z tego rossmana to wiecznie jaks niezadowolona chodzila bo chyba jej nikt nie posuwal.Ciagle niezadowolona i o byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie czepiala.Zeczlowiek nawet sie po glowie niemog podrapac tylko caly czas w monitor sie paatrzyc i widziec co sie dzieje.Nawet na 15 sekund niemoglem.Olalem ja pozniej i robileem co chcialem i odeszlem z tej firmy.Zerwalem z nimi umowe z ich przyczyny i tyle.Sprawa w sadzie i czekam na rozprawe.Jeszcze jak przyszlem to mnie ktos tam jakis typ od smeici wyzwal najprawdopodobniej to bylo do mnie jak przyjechalem sie rozliczy a Drózd zaraz o malo nie zaczal na mnie drzec ryja i niewiem czy by mi nie przy...lil .Dlatego sprawe dalem do sadu i niech teraz prokurator sie nimi zajmuje,Ja mam takich ludzi dosc i dla takich ch...i nie pracuje.Oby jak najdalej z takimi i na zawsze.Obiecanki ,cacanki a glupiemu radosc.Poprostu.Nic dodac nic ując.Beda ci obiecywac rozne cuda zebys tylko chial u nich pracowac a potem sie wszystkeigo jak u mnie wyprą.Szkoda czasu i nerow na ta firme i polecam szuakc czegos gdzie indziej i dla kogos innego.Teraz pracuje dla konsalnetu.Mam wiecej na godzine i sie okaze co dalej bo dopiero zaczynam.

W Securitasie sa fajni w porzadku ludzie jak dotad mnie nie oszukali pracowalem tylko jeden tydzien bo za malo placili i malo godzin i tez sie zwolnilemi przeszedlem do konsalnetu.NIepolecam zadnej Grdy i tyle.Securitas w Gdansku znajduje sie na ulicy sadowej 8 i terz kogos szukaja na obiekt w Rumii do Euro.Dobrze placa ale trzeba non stop przez nawet 12 godzin stac.Takze jak kto woli moze tam isc pracowac jak nei to niech szuka czegos innego.

Dodam jeszcze ze zamiast za bilety zwrocic zaplacili mi zaniedosc ze za mala ilosc godzin ktroa byla faktycznie bo sam sobie zapisywalem to jeszcze za jakies wyjazdy sluzbowe i itp rzeczy ktorrych niebylo na umowie i o ktorych nie bylo umowy.Mowie Coinnego mowia a co innego robia.Niepolecam i omijac szerokim lukiem

Tyle i pozdrawiam
fssfsf 2017-08-22 22:50
a miałeś inne obiekty niż rossmann ?
Zostaw swoją opinię o Garda Sp.z o. o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garda Sp.z o. o.