Garda Sp.z o. o.

Gdynia

Opinie o Garda Sp.z o. o.

kan 2010-11-17 10:27
Nie polecam pracy w tej firmie, traktują ludzi podmiotowo, umowa zlecenie, kierownictwo na niskim poziomie.Po prostu brak słów.
Byly_pracownik 2015-04-23 14:52
Również nie polecam pracy w tej firmie. Tylko umowa zlecenia, brak praw do czegokolwiek. Częstą praktyką zdarzały się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia tłumaczone zmianą sytemu, problemami technicznymi. Bzdura. Z pracownikiem trzeba się liczyć i pracownika szanować. Firma może sobie pozwolić na przelew pięć dni po terminie, ale pracownik gdyby miał przyjść na swój dyżur o pięć dni za późno... nie ma takiej opcji. Praca bez przyszłości. Dość duże wymagania, w zamian za co przeciętne pieniądze i jednak dość podmiotowe traktowanie człowieka, nie liczenie się z jego potrzebami. Szukajcie czegoś innego, nie polecam! Szkoda czasu.
Były_pomiot_Kacapow 2015-04-24 17:13
Ta firma to dno. Nawet powszednie pochlebne komentarze skasowali. Żeby przyszli pracownicy nie dowiedzieli się prawdy. Zdrowi powtarzam jeszcze raz tu Zusu nie płącą. To nie fabryka cudów lecz polski wyzysk.
art 2016-07-06 08:35
Nie Polecam pracy Garda Sosnowiec umów nie dawają czysty wyzysk ludzi obiecanki cacaniki a głupiemu radość szoda słów
Piotr.pGDYNIA 2016-08-10 05:12
Witam Serdecznie pracuje w firmie Garda z Gdyni szefostwo wporządku wypłaty na czas maja dużo obiektów na trenie trójmiasta z poważaniem Piotr P
Basia 2016-08-31 10:45
witam nie polecam pracy w firmie Garda na terenie Zabrza oszusty umowa o dzielo i nic wiecej 6zl na godzine
Piotr.pGDYNIA 2016-12-31 01:50
Witam serdecznie pracowałem w firmie Garda z Gdyni wypłata na czas maja parę obiektów na terenie trójmiasta szefostwo i prezesowo super mogę śmiało to firmie polecić
pozdrawiam serdecznie pana Piotra ,Janusza i pana Michała
Wiktor W 2017-04-11 23:00
pracuję od 2016 roku i naprawde GORĄCO POLECAM TĘ FIRMĘ!!! godna zaufania pieniążki zawsze na czas i nigdy żadnych problemów. z kierownictwem można się porozumieć i wszystko załatwić. w tej firmie człowiek jest traktowany jak czlowiek jak w rodzinie ;) Godna polecenia i zaufania
Zostaw swoją opinię o Garda Sp.z o. o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garda Sp.z o. o.