Opinie o Igielski Ochrona w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Igielski Ochrona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Igielski Ochrona o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igielski Ochrona w Gdynia

Etu23

Ja jestem zadowolony. Kasa zawsze ma czas. Z kierownikiem dogadać się można. Dodatkowo zawsze możesz dorobić na imprezach.

bayby14

w tej firmie pracownicy przynosza straty!! a ja myslałem ze ludzi zatrudnia sie po to aby generowali zyski..jak zaczniesz od 4pln/h tak za 10 lat bedzie to samo. To jest twoja szansa na rozwoj.....

Łysy
@bayby14

Ludzie jakie ku... 4 PLN / h. O czym wy mówicie pracuje w Igielskim i stawka za zlecenia jest dużo większa niż sobie myślicie więc nie wiem skąd macie tak fałszywe informacje

jaku
@Łysy

Ale to była wypoweidź z 2014 roku, może kiedyś tak było, teraz jest OK

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Agata

@Pogoniwski Dariusz miło to słyszeć. A możesz napisać mimo wszystko trochę więcej o tym, jak Ci się pracowało, kiedy byłeś zatrudniony w Igielski Ochrona? W jakim systemie zmianowym pracowałeś i czy można było realizować dodatkowe godziny? W okresie przedświątecznym często to dobra okazja na dodatkowe wynagrodzenie.

Firma Igielski Ochrona poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pogonowski Darjusz

pracowałem w tej firmie i jak chodi o warumki pracy to uwazam ze jest ok Teraz niepracuje juz w ochronie gdzy mam za dobry zawód hydraulik rzycze tej firmie jak najlepiej czas by zajeła miejsce byłych firm ubeckich

Pogonowski Darjusz

Czas aby w ochronie pracowali mlodzi ludzie nieskazeni tym SBECKIMSYFEM

Agata

@mieciu z wejherowa pytasz, bo słyszałeś coś na ten temat? Możesz rozwinąć ten temat - o jakiś oszustwach mówisz? Konkretne przykłady sytuacji pozwolą forumowiczom zrozumieć, o czym mówisz.

mieciu z wejherowa

DLACZEGO NA ZADNEJ GIEŁDZIE PRACY NIE MOGE ZNALEZC FIRMY RODZINNEJ

Man

Fajnie tutaj idzie dorobić do pensji jeśli tylko macie na to czas, ja szanuję za praktycznie wszystko

sopocianin wirek

cały przewał polega na FIRMANCTWIE naruszeniu art.55 kodeksu karno skarbowego,jest to przestepstwo polegajace na zatrudnianiu ludzi na umowe o prace, braniu od zleceniodawcy pełnej stawki np.10pln a wypłacaniu na zlecenie 4pln roznica idzie do kieszeni p.własciciela a pracownicy sa okradani;NIE MAJA ZUS,NIE MA SKŁADKI EM-RENT,^PLN WPADŁO WŁASCICIELOWI,TRACI TEZ PANSTWO POLSKIE BO NIE PŁACI FIRMA PODATKOW .....NO I JESZCZE DO TEG PANSTWO DOPŁACA ZŁÓDZIEJOM DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH KTORE NICZEGO NIE SWIADOME TYRAJA AZ MIŁO...co na to ORGANY KONTROLI?

Zdzisław N.

pokaż mi firmę która tak nie robi. Każdy ma wybór jeżeli mu nie odpowiada może iść gdzieś indziej.

chyba nie najlepszym rozwiazaniem jest łaczenie umowy o prace z umowa zleceniem z tym ze najpierw musisz podpisac umowe zlecenie zeby Cie mozna bylo wydoic!! jezeli sie nie zgodzisz nie ma zatrudnienia!!! oszukiwanie polega na fałszowaniu kart pracy,nie płaceniu godzin nocnych i nie płaceniu nadgodzin i paru innych sztuczkach!!!w sumie tracisz ok 30-50% uczciwie zarobionych zarobionych pieniedzy i to w ZAKŁADZIE PRACY CHRONIONEJ!!!!!! jacek

EDFTRJYU

Pani Kasiu i tak za to co robicie łoże MADEJOWE .

Oszuści , wyzyskiwacze pracowałem parę lat wiem co mówię .Nie dajcie się zwieść obietnicą ani szczerym uśmieszkom .

sopcianin wirek

do polut;jak masz 1grupe inwalidzka i całkowity zakaz pracy-masz szanse na zatrudnienie...najpierw musisz podpisac umowe zlecenie-pozniej umowe o prace(w zakładzie pracy chronionej) i jako osoba niepełnosprawna przygotowac sie na prace 300h miesiecznie lub wiecej....TAKA JEST PRAWDA!!!

mała mi

Igielski Ochrona podobno teraz jakieś większe zatrudnienia ma, tak słyszałam od kolegi, prawda to jest czy tylko plotki płotki? bo ja bardzo bym chciała się u nich zatrudnić. tylko jakiego typu są zlecenia i obiekty do ochrony? bo dla kobiety to wiadomo, nie chcą nagle się znaleźć w centrum strzelaniny ani walczyć z komandosem zapaśnikiem. czy mała kobieta da u nich radę zrobić wielką karierę?

mirek z gdanska

jak to jest ze w firmie (usunięte przez administratora)z Gdanska pracownicy zakładu pracy chronionej pracuja po 8o-110 nadgodzin na zlecenie umowe;obecnie 4pln/h!! to sa ludzie pokrzywdzeni przez los!!!

zadowolony

Pracuję u Igielskiego na etat .Fakt że trzeba przy okazji podpisać umowę zlecenie za 5 zł miesięcznie, ale jestem zadowolony że mam pracę!

julian

juz powoli branza ochrony stabilizuje sie i powroci normalnosc... * PFRON - JUZ MNIEJ DOPLACA I DOTUJE FIRMY ZAKLADY PRACY OCHRONEJ TYM OCHRONE)tzn. MIEJSZA KASA ZA NIEPELNOSPRAWNOSC OD GRUPY - MNIEJ OPLACA SIE PRZECHOWYWAC OSOBY Z GRUPA itp. ZA 3 LATA MAJA ZNIKNAC TAKIE DOPLATY DO ZERA zl. * KOMISJE LEKARSKIE NMIEJ WYDAJA ORZECZENIA I SA BARDZIEJ REGORYSTYCZNE POD KATEM ZDOLNOSCI DO PRACY I SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ I UMYSLOWEJ.. * ZUS BARDZIEJ PILNUJE EMERYTOW,ORZECZEN NIEZDOLNYCH DO PRACY... * K.W.POLICJI WERYFIKUJE JUZ WIECEJ ZDOLNOSCI DO PRACY W OCHRONIE Z ORZECZENIAMI O NIEPELNOSPRAWNOSCI - PRACOWNIKOW WYKWALIFIKOWANYCH (LICENCYJNYCH) Z BAZA DANYCH PFRON I KOMISJAMI LEKARSKIMI ZUS..(II gr.na sfizochremie,padaczke a posiada sie Ist.licencji i pracuje sie z bronia) * SKLADANIE FALSZYWYCH DEKRELACJI O ZDOLNOSCI LUB NIEZDOLNOSCI DO PRACY,NIEPELNOSPRAWNOSCI,itp JEST KARALNE PRZEZ SAD DO 2 LAT WIEZIENIA,PIP,ZWROTU NADPLACANYCH PIENIEDZY DO PFRON... * USTAWA E.U. A POLSKA MUSIE BYC TAKA SAMA JAK W KAZDYM KRAJU U.E.-TAM W FRANCJI.B.BRYTANII SA WIEKSZE WYMOGI PRAWNE... WRESCIE" PRACOWNIK OCHRONY" wg USTAWY TO SPRAWNY FIZYCZNIE,PSYCHICZNIE I NAZWANY PO POLSKU... A NIE STROZ,PORTIER,DOZORCA- PO POLSKIEMU

sprytek

niedawno pracowałam w firmie zostałam zwolniona mimo że mam grupę obietnica długiej umowy o pracę została zamieniona na emeryta za 4.00 zł na godzinę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Igielski Ochrona - Gdynia

• Jak się pracuje w Igielski Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Igielski Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igielski Ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Igielski Ochrona
2.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • św. Kazimierza Królewicza 12
    81-516 Gdynia