Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

Alicja

@adam a czy pracodawca na przestrzeni tych lat, zapewniał kiedyś dodatkowe, pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli kartę sportową, lub bilety do kina (albo inne formy wyróżnienia pracownika)?

@Alicja

Taa.karnet na SIŁOWNIĘ !!! To były jaja -po fizycznej ,3 zmianowej pracy na Siłownię...chyba psychopata tam idzie.Na szczęście doszedł też basen,więc jakoś się zrehabilitowali. Albo wycieczki w autokarze zwieńczone spacerem po chodnikach (np.Budapeszt-wycieczka 4 dniowa-w tym 2 dni w nieklimatyzowanym autokarze jako dojazd tam i z powrotem )

panek

Nowe auta w lisengu ,mieszkania dla dyrektorów.Brak świadczeń dla pracowników zastraszania i pomówienia.A ilu doszło nam dyrektorów kto to wie.chyba jest ich ze 14 stu.Rozkład zakładu w Moragu trwa.Brak wszystkiego do pracy.Chyba ktoś celowo dąży do upadłości firmy.Praca za grosze.Oszukiwanie pracowników.Narobili mistrzów bez pojęcia brygadzistów a i dyrektorzy bez technicznego zawodu.Cóż więcej można by chyba wiele ale brak sił na to co wyprawiają w Sklejce.No nie ma jak wezwać CBŚ do firmy.

kierowca
@panek

samochody prawdopodobnie nawet nie w leasingu tylko z wypożyczalni..50-60 zł/dzień za każdy..łatwo policzyć :(

Sander
@kierowca

chyba 500-600 za dobę,wejdz na stronę wypożyczalni i zobacz sobie jak to wygląda.Wypozyczam,więc wiem,ale teraz będę pozyczać od Sklejki,w koncu słuzbowe,więc dlaczego ja nie moge korzystać,pracuje tam jakby nie było.

kierowca

sander
@kierowca

W wypożyczalni wynajem BMW zaczyna się od 400 zł za dobę. Wypożyczam, więc wiem. Polecam CARNET,wymieniają flotę co roku.

Lolek

Nic to trzeba szukać innej pracy.Dają do zrozumienia że pracownik dobry może być zastąpiony złym byle by był.Bo nie starczy dla 14 dyrektorów na premie.Omijać z daleka puki nowy Prezes nie zmądrzeje i nie wywali darmozjadów doda pracownikom i ruszy to z kopyta...

Morąg
@Lolek

darmozjady to przecież protegowani tego prezesa..więc jak ich ma wywalić. Prezes się nie nadaje.. niech zacznie się liczyć z opiniami starszych pracowników..nie trzeba tu specjalistów, najlepszym informatorem o produkcji i wszystkiego co tego tematu dotyczy jest zwykły pracownik z kilkuletnim stażem pracy. Panie prezesie odwołaj się pan ..nie nadaje się pan do tej misji!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Alicja

@pracus rozumiem jednak, że wszystko to domysły? Mam na myśli finansowanie wszyskich tych rzeczy, które wymieniłeś? Wydaje mi się, że gdzieś na samym końcu musi być ktoś, kto kontroluje wydatki firmy (w tym te, generowane przez dyrekcje). Czy nie ma to przełożenia na rzeczywistość w Paged Sklejka?

pracuś
@Alicja

bilans generowanych wydatków pewnie wychodzi na zero..kosztem pracownika oczywiście. Za prezesa Czarnockiego pracownik otrzymywał raz do roku podwyżkę ..teraz te podwyżki przeznaczane są na pensje i premie dla pożal się Boże dyrektorów..ich fury i mieszkania. A robol ma pracować za to co ma. Wszystko do czasu. Taka jest prawda.

XXX

W sumie nie dziwię się. Niechęć do zmian, niechęć do ludzi, niechęć do nauki - nie może wyniknąć z tego nic dobrego. I kompletna indolencja zarządzających - a darcie ryja na tych co wiedzą lepiej niestety tak się kończy. Rzekłbym powodzenia ale nie powiem - żal tylko tych, którzy nie mają wpływu na ten bajzel.

YYY
@XXX

XXX - kto się nie chce zmieniać? Napiszesz coś więcej?

produkcja

Wszystko prawda. kierownictwo ma nóż na gardle chyba. zero współpracy. Zero zrozumienia. metry metry. Pan kierownik powinien czasami się zastanowić nad tym jak zwraca się do starych pracowników bo jeśli chce zastąpić dobrego stałego pracownika ukraincem to nie ma sprawy. Jak najbardziej. Tyle ze metrów nie ukreci i nie zarobi sam. (usunięte przez administratora) wymaga się jakości sklejki. Z czego???ja się pytam z czego. Z drzewa które powinno trafić do tartaku??????ze splesnialych kawałków??? Nie tak powinien działać fajny zakład produkcyjny. potencjał ogromny a tak perfidnie marnowany.

pracownik Pisz

Nic dobrego nie przyniósł dzisiejszy dzień. To co związki w Piszu obiecały widzę jako farsę. Po spotkaniu ze związkami (miały wejść w spór zbiorowy) następne spotkanie Zarządu z załogą to otwarcie nowej hali i słodki poczęstunek dla ludu. Zero słowa o tym co ważne dla załogi. Zero komentarza do pisma związków. Związki były obecne na spotkaniu o godz. 14.00 i jak widzę mają się dobrze, a może i lepiej. Śmiem twierdzić, że wszystko pozamiatane.

Alicja

@PRACUŚ dzięki za wyjaśnienie. Ale w takim razie co powoduje Twój niepokój? Czy Twoim zdaniem Paged Sklejka zmierza w złym kierunku? Możliwość awansu to czynnik, który może właśnie zachęcić to pracy w tym miejscu. @Pracownik w takim razie, jak długo pracowałeś w firmie? Często dopiero po pewnym czasie można obiektywnie ocenić pracownika.

Szczerze muszę powiedzieć że nie mam pojęcia jak ludzie wytrzymują tam po kilkadziesiąt lat chyba naprawdę nie mają już innego wyboru. Uciekać i tylko uciekać. Bo tam nie patrzą na to czy Ty radzisz sobie na maszynie Ty masz sobie na niej poradzić, ktoś kto chce pracować na trzy zmiany niech się przygotuję na utratę życia towarzyskiego. A co do przerw to zależy na jakiej maszynie pracujesz, albo ją masz albo nie. Nie miałam długiego stażu pracy w tym zakładzie,do tego trzeba się przyzwyczaić co mi się nie udało. Nie potrafię w tym momencie nawet wymienić plusów tej pracy.

Pracownik prowizyjny

Paged Sklejka w Morągu to najgorszy zakład w jakim pracowałem i o jakim słyszałem. Opowiadając mojej babci, co sie dzieje w zakładzie w którym pracowała 20 lat to nie wierzy w to co się w nim dzieje. Kiedyś mieli tam bardzo dobrze i ciężko było sie dostać, a teraz biorą byle kogo. A dlaczego tak jest? Prowizja normy ustalane są z kosmosu nie jest się w stanie ich wyrobic może. 3 razy w miesiącu się uda. Kolejna sprawa awarie maszyn lub sprzątanie maszyn oczywiście nie jest za to płacone dla osób, które mają prowizje. Pracownicy przez dyrektorów sa traktowani jak powietrze, dla nich liczą się tylko metry. Dyrektorzy zajmują się glupotami zamiast zając się materiałem i naprawa maszyn które sa w oplakanym stanie a jak coś sie popsuje to nie ma czesci zapasowych tylko mechanicy muszą kombinowac, aby maszyna szybko ruszyla bo nie bedzie metrow. (usunięte przez administratora)

Alicja

@PRACUŚ dziękuję za Twoją opinię. A możesz napisać nam w takim razie, co Cię zatrzymało w Paged Sklejka tak długo? 12 lat to bardzo długi okres czasu, czy na przestrzeni lat warunki zatrudnienia ulegały zmianie?

@Alicja

zaczynałem jako zwykły pracownik fizyczny a od kilku lat zajmuje stanowisko kierownicze, więc chwilowo zarobki. Napewno są stanowiska gdzie nie zarabia się źle, nawet podlegli mi pracownicy mają całkiem dobre wypłaty, przykładowo pracownik pracujący około 3 lat przy dobrym miesiącu potrafi zarobić około 2,5 tys. zł co jak na Pisz jest całkiem fajnym wynagrodzeniem. Niestety wszyscy zaczynamy martwić się o to co będzie za jakiś czas dlatego na dzień dzisiejszy nie polecam rozpoczynać kariery w PAGEDzie może jak wszystko się wyjaśni, wyklaruje...

Alicja

Dzięki za informacje @PRACUŚ, może rzeczywiście nie jest to dużo ale zawsze pracownicy mogą liczyć na coś ekstra. Jest teraz sporo ofert pracy, w których też o tym wspominają, czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej i może potwierdzić wszystko nt. benefitów?

@Alicja

szczerze?nie polecam pracy tutaj... przynajmniej jeśli chodzi o Pisz, ja pracuję już dosyć długo bo ok 12lat ale nowy zarząd najprawdopodobniej wprowadzi nowe zasady wynagradzania więc lepiej raczej nie będzie...szukajcie czegoś normalnego (usunięte przez administratora)

Alicja

@PRACUŚ i są to bilety w ilości 4 na miesiąc? To dość ciekawe rozwiązanie. A czy istnieją jakieś inne pakiety, np. socjalny?

@Alicja

Tak 4szt. na miesiąc, oczywiście w Piszu jest też pakiet socjalny uzależniony od zarobków (trzy progi) na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia oraz tzw. "wczasy pod gruszą" nie są to jakieś ogromne kwoty ale zawsze coś ... dzieci dostają również paczki na swięta, ale co w nich jest nie wiem :P

PRACUŚ

w Pisz rozdawane są bilety na pływalnie chyba po 4 sztuki...

Xyz

Lolek a co zawinili ci pracujący u nas Ukraińcy? Przecież winni są nasi zwierzchnicy i ludzie którzy tkwią w marazmie zamiast sobie pomóc. Gdybyś napisał o krwi nowych i starych pasorzytów to można byłoby Ci przyklasnąć a tak piszesz o bogu ducha winnych ludziach

PRACUŚ

i kolejny dyrektor... :) :) :)

Xyz

Zamierzam zgłosić łamanie praw pracowniczych na wydziale skllejek 1. Jeśli czyta to ktoś zaonteresowany niech się odezwie. Dotyczy też braku wynagrodzenia za przestoje z winy zakładu

ktos
@Xyz

Trzeba się zebrać i wymusić na nich likwidacje prowizji (WS-1), jednostki się obawiają zwolnienia. utrzymują rodziny itd. ale gdy się uda zebrać razem możemy coś zmienić, pracowników prowizyjnych jest od groma na 1 zmianie, to co powiedzieć o 4 brygadach.

@ktos

Drogi ktos ja też mam rodzinę, ale praca w czynie społecznym jest już ponad moje siły. Solidarność, jedność czy jsk by to zwać na poziomie zerowym. Siła tkwi w jedności pracowników a takowej brak. Czy naprawdę nie odezwie się nikt kto mnie poprze w zgłoszeniu do pip. Piszący tu ludzie są sfrustrowani i zniesmaczeni tym co dzieje się w naszym zakładzie. Szkoda tylko, że nie chcą sobie pomóc. Tak czy inaczej teraz czy trochę pózniej zadenuncjuję ten zakład do pip . Pozostaje mi wierzyć, że pracownicy będą potrafili się odezwać

pan

Taa na ogłoszeniach Pagedu dają od 18 do 20 zł na godzinę ciekawe.......bo elektrycy mają po 16 zł:).Ktoś kłamie notorycznie?A co do pracy..hmm pracowałem nie polecam puki zarząd nie zmądrzeje albo się nie zmieni.:)

SSC

Nie polecam miałem nieprzyjemność współpracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka