Opinie o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

kandydatka

dostałam zaproszenie na rozmowę na stanowisko specjalisty ds administracyjnych - ktoś wie, jak wygląda rekrutacja, praca? i czy na to stanowisko też trzeba zrobić to kilkutygodniowe szkolenie?

Jordan

@Słoń - ale nie napisałeś, że od razu wzywają do biura jak zobaczą że człowiek wolno robi i nie interesuje ich ze możesz mieć gorszy dzień. Albo groźby naganami jak tylko ktoś zacznie za dużo mówić nie wspominając też ze w CD Bydgoszcz rotacja pracowników jest bardzo duża i potrafią zwolnić bo się poszło na L4 to ok ale jak ktoś był raz A po powrocie dostał wypowiedzenie to coś nie halo. Gdyby zarządzanie tam było normalne to i ludzie inaczej by podchodzili aa tak ledwo wejdą już są zdemotwowanij bo wiedzą ze znów będzie czepialstwo i kierownik który pali cwaniak podczas rozmowy z tobą żuje gumę.

suchy
@Jordan

współczuje wam piekielnej Wery a zarazem wrednej przez 9 lat miałam z nią do czynienia w Gliwicach jak odeszła cały magazyn odetchnął z ulgą wiecznie naburmuszona i nienadająca się do pracy z ludzmi

bobo
@Jordan

Hej pracowałam z p. piekielniak , była moja kierowniczka da sie z nia dogadac tyko na spokojnie , kto jej podpadnie ten ma przerombane

kasia

halo!interesuje mnie p.piekielnik.Kto to na Boga Ojca jest?????czy można jakoś z nią normalnie rozmawiać??proszę kogoś z Gliwic o poradę!Na nasze nieszczęście przenieśli ją do nas!

Gosia

Hejka, czy u was w magazynie jest też takie dziadostwo jak u nas w Strykowie?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
basia

hej hej słoń weś nie pierdziel że trzeba było się uczyć bo w lidrze w magazynie pracują jako komisjonerzy ludzi i po studiach. A kolego Arterk - oferte jako komisjoner w lidlu znajdziesz ale na owu - owce i warzywa - na nocną zmiane od 17:00 - do 24:00

słoń

Widzę same negatywne opinie o CD Bydgoszcz. Powiem krótko; jeśli ktoś po zawodówce, względnie liceum/technikum bez matury chce zarabiać w Polsce kokosy to życzę powodzenia. Otwarte są granice, więc nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Kierownicy są od tego żeby pilnować porządku - to oczywiste. Są miłe i mniej przyjemne osoby w firmie. Jak ktoś ma chęć do pracy to nie widzę problemu żeby tam pracować. Z czasem można awansować (dostać cały etat, zostać kierownikiem itd). Normy są jakie są, ale nie są ponad ludzkie siły i jak Ktoś pracuje na miarę swoich możliwości to kierwnicy nie wyrzucą. No chyba że ktoś non stop na chorobowym albo 10 razy w miesiącu daje UZ. Pracę trzeba szanować, współpracowników oraz kierowników również. Nygusom zawsze i wszędzie będzie źle. Więc trzeba było się uczyć a nie narzekać że mało płacą i nie wiadomo co jeszcze ;-) pozdrawiam

holl

jedna wielka porażka...praca cieżka zapierdol zeby zrobic norme i do tego nie wyplacaja nadgodzin a czasem sie siedzi po 10 lub wiecej godzin....!!! wolnego przewaznie daja po 1 dniu.. zapomnij o 2 dniach z rzedu wolnego..

motyl

W dystrybucji lidl Bydgoszcz jest zero szacunku do zwykłego pracownika. Zatrudniają na 3/4 etatu a i tak robisz nadgodziny za które ci nie płacą tylko wolne dają. Kierownicy wala bezczelne teksty "chce się pani pracować? chociaż pracujesz tak szybko jak możesz. Dla kierowników działowych liczy się tylko norma której im ciągle mało. Jakby mogli to by pejczem poganiali. A człowiek to nie maszyna ani wół pociągowy. Oczywiście są kierownicy którzy są do rany przyłóż ale to tylko 3osoby. Nie polecam tej pracy nikomu.

xxx

przesadzacie ludzie!! moj maz tam pracuje w byd cd i nie narzeka. wraca po 6 h pracy czsami zostaje dłuzej .praca ok . zarobki jak na polske sa dobre. nie narzekać , ludzie!!!

proktor

Wkółko te same jęki,że ludzie tną w ch..a tylko jaką mają mieć motywację jeżeli działowi sami mają w d.. pracowników i nie chcą wypłacić nadgodzin. A jeszcze lepsze teksty; my wam idziemy na rękę jesteśmy dla was dobrzy:D tak tylko jak coś trzeba to krzątanie,że no nie da rady . Zwalniają człowieka bo się im nie dał i nie zgodził na to by pójść gdzie indziej albo wciskają kity ,że niby któryś normy nie wyrobił chociaż zapierdziela. Ta firma jest ściemą zarządzania brak organizacja szkoda gadać no chyba,że zarządzanie czasem pracy pracowników to idealnie potrafią dołożyć człowiekowi po całości,że potem ma dosyć.

Czajnik

Hey. Na czym dokładnie polega praca komisjonera(w ogłoszeniu podają, żę tylko nocne zmiany)? Pakuje się w magazynie towary które idą na wysyłkę czy dobrze rozumuję?

ana

A co z ustalaniem grafiku w CD w Bydgoszczy? Ma sie jakiś wpływ na grafik? I ile trwa szkolenie?

sadlok93

Może i w CD Bydgoszcz nie jest różowo,ale ku..a jeszcze tak naprawdę wszyscy się uczymy potrzeba czasu aż będzie praca po 6h i aż kierownictwo też będzie miało wszystkie sprawy załatwione. A zarobki nie są aż tak złe fakt mogłoby być lepiej i mogliby wypłacać te nadgodziny, ale trudno trzeba to przeżyć. Trzeba spiąć dupę i robić bo nie jest łatwo utrzymać robote w tych czasach. Lepsze to niż nic.

xxx

do remondisi z Twoim j. polskim nawet by Cie nie przyjeli więc widać że tylko klepiesz minimum :) pozdrawiam

radas

w głowe sie jebnijcie z tymi opiniami jak wam sie nie podoba to zmiencie prace a co do kadry kierowniczej w bdg są wpożądku do doom masz jakies historie dziwne wyssane z palca idz może do remondisu pracowac jak tu ci zle !!!

TOMI

NO tez się zgadzam z przedmówcami wynagrodzenie bardzo małe 1350 netto jak na prace fizyczną w takich warunkach pracy (w zimnie)

doom

BRAK POSZANOWANIA W BYDGOSKIM CENTRUM LIDLA OD KADRY KIEROWNICZEJ PAN MICHAŁ P I SŁYNNY PAN STANISŁAW BARDZO MOTYWUJĄ PRACOWNIKÓW ŻE OSTATNIE POTY WYCHODZĄ NA OW I NA MIĘSIE PORAŻKA MAŁO TO PRACOWNICY BOJĄ SIE ODEZWAĆ NORMY NORMY NORMY GRAFIK ZMIENIANY 3 RAZY W TYGODNIU CHORE TO JEST 150 KARTONÓW NA GODZINĘ 300 NA GODZINĘ CO TO JEST AKORD ??? WYZYSK NA CAŁEGO MAŁO TO MAM PROBLEMY ZE ZDROWIEM MIAŁEM UŻ CO SIĘ OKAZAŁO ŻE ZABIERAJĄ PREMIE ŻE NIE BYŁO MNIE W PRACY CZY TO JEST NORMALNE?? JEST TO MOJA 2 PRACA ALE Z TEGO CO WIEM ŁAMANE SĄ PRAWA PRACOWNICZE W BYDGOSZCZY ZAMIAST PRACOWAĆ OD 17 DO 23 PRACUJEMY NIE RAZ DO 4.00 RANO NA CIĄGŁYCH OBROTACH JA REZYGNUJE I NIE POLECAM TAM PRACY JAKO KOMISJONIER ZŁOTE GÓRY OBIECYWALI PRACA PO 6H A TU CO ZONK TO NIE JEST NORMALNE NIE DAJCIE SIĘ TAK TRAKTOWAĆ TEMAT TYLKO DO GAZET LUB TV POZDRAWIAM :)

dario

Do Pablo28 ów nie pracuje za dnia tylko na 17stą do oporu i nie za te pieniądze co piszesz.Byłem w Jankowicach na "szkoleniu" ale to mnie dużo nauczyło patrząc na szkołę Pruszcz Wyszków itp.

Pablo28

Byłem na szkoleniu w Jankowicach, zrezygnowałem:) tragedia, próbują jakimiś marnymi promocjami "tylko dla pracowników centrum dystrybucji" gdzie za 5 dych mozna brać ile sie chce (raz w roku), zamydlić ludziom oczy przy wypłacie... :) w ogóle po co szkolenie 1.5 m-ca poza miejscem zamieszkania? chyba tylko po to żeby jechać gdzieś w Polske i nadrobić czyjąś robotę :) ZAROBKI : na OW w ciągu dnia : 1600 brutto, po 3 latach 1800 brutto, na OW na nocke 2400 brutto po 3 latach :)

MISIEK

SZUKAM INFORMACJI NA TEMAT TERMINÓW I MIAST GDZIE BĘDĄ ŚRODOWE WYPRZEDAŻE CZY SKLEPY JESZCZE TAKIE MAJĄ? CZY KTOŚ PRACUJĄCY NA MAGAZYNIE MA TAKIE INFORMACJE?

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne - Gliwice

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Kandydaci do pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne
2.7/5 Na podstawie 168 ocen.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne