Opinie o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

cottard

To jak z tym zarobkami kierownika sekcji w Lidlu? Wiadomo coś? Mam zaproszenie na rozmowę w przyszłym tygodniu. W aktualnej pracy mam 5500 brutto + 13-stka, nie wiem czy opłaca się poświęcać czas.

Z tego co mi wiadomo to Kierownik (Manager) sklepu w Lidlu ma 4000-5000 tys.zł brutto plus samochód służbowy. Co do Kierownika Sekcji w Magazynie to wydaje mi się ,że będzie coś koło tego bez auta.

kiero sekcji?

czy ktoś może powiedzieć ile na rękę dostaje kierownik sekcji? jak to wygląda?

ciekawy

Hej ja też dostałem zaproszenie na rozmowę na kierownika sekcji w Gródkowie. Ile można zarobić? teraz mam 3300pln na rękę i nie wiem czy była by to opłacalna zmiana. No i czy ktoś wie jak wygląda praca zmianowa u nich? i gdzie wysyłają na szkolenie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
robert

do kak Z Mysłowic, tak do Będzina też, zastanawiam się czy pojechać na rozmowę raczej z ciekawości podjadę.

Xyz
@robert

W Bydgoszczy na Gdanskiej masakra, nigdy nie wychodzi sie o porze przewidzianej w grafiku, nikt sie nie pyta czy mozesz zostac, jest zalozenie ze bedziesz tak dlugo siedzial az kierownik zmiany przyjdzie i powie ci ze mozesz isc, ranne zmiany zostaja nawet do 17, a popoludniowe do 24.. koszmar czy to wogole jest zgodne z prawem ? Ma ktos wiedze na ten temat ? Przeciez to jest nieludzkie, koordynatorzy obiecuja ze sie tym zajma a tak naprawdę nikt nic z tym nie robi. Ludzie masowo sie zatrudniaja i po kilku dniach zwalniają.

robert

Ile może zarobić kierownik sekcji w Lidlu ? dostałem zaproszenie na rozmowę w Gliwicach i nie wiem czy się na nią udać.

kak
@robert

też takie zaproszenie dziś dostałem, skąd jesteś? aplikowałeś do jeszcze nieistniejącego magazynu w Gródkowie koło Będzina?

cd wyszków

Ja pracuje w Wyszkowie i jestem zadowolona. Miła atmosfera, kierownicy spoko zarówno działowi, sekcyjni no i oczywiście nasz główny bardzo serdeczny człowiek. Imprezy dla pracowników są spoko można ze wszystkimi pogadać. Nie ma problemu z grafikiem, z urlopami i z dniami wolnymi. Super firma pracujemy głównie po 6h rzadko kiedy są nadgodziny, kierownicy bardzo tego pilnują żebyśmy nie zostawali po godzinach. Jest możliwość awansu jeżeli ktoś się wykazuje. W naszym magazynie jest wiele osób które pracują od początku i nie rezygnują czyli nie jest tak żle. Polecam tą pracę w wyszkowie jest się cięzko dostać do naszego magazynu tylko znajomożci czyli nie jest tak żle jak piszecie.

Szumibumi
@cd wyszków

Nie wiem kto Ci kazal napisac te kłamstwa

piotrek

witam Proszę podać przedział zarobkowy Kierownika Sekcji w Magazynie.Pojawiła się oferta w magazynie w okolicach Będzina i nie wie czy warto tam aplikować. dziekuje

suchy

kORNELCIA. PRACA JAK KAŻDA INNA LEKKO NIE MA LUDZIE ZGRANI GORZEJ Z KIEROWNICTWEM. UMOWA JEST O PRACE NIE ŻADNE ŚMIECIÓWKI ALE TEZ ZALERZY DO JAKIEGO MAGAZYNU CHCESZ SIĘ PRZYJĄĆ

norma

kto ci naopowiadał że praca w lidlu na magazynie nie jest ciężka? BZDURA!!! ja tam pracowałam i mam problemy z kręgosłupem jak około 80% pracowników z magazynu bo reszta 20% to ci co siedzą w DTK, ze mną pracowały dziewczyny które już są po operacji kręgosłupa więc decydując się na pracę na magazynie licz się z tym że po kilku latach twój kręgosłup będzie "do naprawy"

Sistema

Zatrudnimy operatorów wózków widłowych do pracy na terenie Gliwic Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników • stawkę godzinową 15,50 pln brutto/h • miłą atmosferę pracy • możliwość zdobycia doświadczenia • osobom z potencjałem - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

zwolniony

To ja sie wypowiem od strony kierowników. Pracowałem w magazynie w Bydgoszczy jako kierownik sekcyjny. Co do Pana Biegala to zgadzam sie z wami w 100% ten człowiek znalazł się chyba przypadkiem na tym stanowisku. Nawet jako kierownik nie miałem z nim życia... On potrafi pokazać ludziom, że są nikim.... każdy z kierowników, który ma go jako szefa jest traktowany jak śmieć, jako osoba od brudnej roboty. Dla niego liczy sie tylko efekt, jestemy ludzmi każdemu może nie wyjść. Wtedy to potrawi zmieszać cie z błotem. A jak zrobisz cos dobrze ponad norme to tak musi byc.... Straszy naganami zwolnieniami jak sie cos skopie... Dla mnie ten człowiek powinien cofnąć się do pracy zwykłego robola na budowie, to może wtedy jak by go przetyrali to by mienił nastawienie... A co do samej pracy jest fajnie do czasu aż zaczną coś wymyslać.... Ja nie wytrzymałem i sam sie zwolniłem z tego kołchozu...

vanessa

Wypzedaze sa fajne. Ja szkolilam sie w pruszczu i tam tak duzo ich nie bylo. Tez slyszalam ze dzialowi wczesniej maja. Co do dzialowych dla mnie sa ok,nie czepiaja zadko przychodzom.Chcialam 2 razy wolne i dostalam. Szkoda tylko ze czlowiek nie moze zachorowac bo od razu zwalniaja. Ja tydien chodzilam do pracy chora. Gorzej z kierownikami sekscji bo ile bys nie robila ciagle chcom wiecej. Nie mozna spokojnie popracowac. Ogolnie atmosfera dobra i fajni ludzie. Podobno sa bony na swieta. Ciekawe ile

zniesmaczony

Powiem tak, W CD Bydgoszcz fajni są pracownicy. Tak naprawde pracuje sie tam też dla ludzi, z którymi można się zaprzyjaznić. Co do kierownictwa to jest jakas porażka.... a w szczególności Pan Wielki Biegal...., jak tak można traktować pracowników... nie dosyć, że nie da sie z nim nic załatwić bo dla niego jestesmy (usunięte przez administratora), które może sbie popychać, to jeszcze jak z tobą rozmawia to żuje tą gume.... chociaż minimum szacnku! Jak wewszystkich centrach mamy wyprzedaże. Ale dziwnym trafem w naszym centrum jest większa cena niż np w Jankowicach w ktorych byłem na szkoleniu. Tak naprawde to cena zależy od twarzy.. bo jeden płaci mniej a drugi jak cie nie lubia to więcej. Najbardziej denerwuje mnie to, że mowią przed wyprzedażą, że wszyscy maja równe szanse, żeby nikt sie nie pchał a kierownicy sami potrafią dni wcześniej iść na magazyn wyżucić pracowników na przerwe i szabrować towar, nrac te najlepsze a pracownikom zostawią chłam... A co do zapłaty za wyprzedaż, to ciekawe gdzie idą te pieniądze. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby te pieniądze zostały przeznaczone na jakąs rekreacje albo cos innego dla praconików. Za te pieniądze kierownicy balują... i wcale się z tym nie chowają np przychodząć do pracy z wyziewem jak by pracowali w gorzelni, albo dodając zdjęcia na facebooka jaką to oni mają śiwetną zabawę. Ciekawe co na to prezes, że pieniądze za towar idą na integrację ale kierowników.... Od nas wymagają norm norm i jeszcze raz norm, a sami potrafią przyjechac do pracy pare godzin po czasie, w trakcie jeszcze milion razy wychodzic.... Człowiek sie tam czuje jak w jakims kołchozie pracy... Wiem ze mozan powiedziec jak Ci sie nie podoba to zmien pracę, aleto moze jednak nie pracownicy powinni zminiac prace tylko praca powinna zmienić kierownictwo a w szczegołności jedna osobę.... bo chyba to nie jest stanowisko dla takiej osoby.... a przede wszystkim jak już zwalniacie to podajcie chociaż konkretny powód a nie wymyślanie.... poczekajcie karma wraca i sami będziecie szukac pracy i bedziecie traktowani jak kompletne zero

Zakochany w Norku

Norek - Ty pracowalas tam, odezwij sie bo szukam Cie po calej Polsce. Zyjesz Wiktoria, daj znac co u Ciebie, prosze.

Lukasz
@Zakochany w Norku

Tez szukam od 10-lat jednego takiego cudownego Norka (a wlasciwie Norci) a widzialem Ja ostatni raz 8 lat temu i od tego czasu Norcia milczy. Odezwij sie Eleonora. Za pare miesiecy stuknie mi 40-stka I moim marzeniem jest spedzic z Toba ten jeden dzien w urodziny. Nie po to by do czegos wracac - tylko zobaczyc Ci I byc pewnym ze nie dzieje Ci sie zadna krzywda, pochwalic sie dziecmi, zobaczyc Gliwice z Toba. Papa I czekam na odpowiedz.

CD Turzyn

e tam, każdy magazyn ma swoje początki, tak samo było u nas, teraz komisjonerzy nie siedzą dłużej niż 6h bo zaczeli ogarniać robotę itd. macie nowy magazyn więc pewnie musicie sie dotrzeć, najgorzej jest w Gliwicach i Jankowicach, właśnie dlateog, że to stare magazyny ;) u was po roku powinno być lepiej

Przestańcie ludzie w końcu narzekać. Zwolnili to idź do innej firmy i przestań płakać. Nigdzie nie jest kolorowo. Na każdym magazynie jest to samo. Pamietam jak byłam na szkoleniu.

Były

Miałem podobna sytuacje. Dawałem z siebie wszystko. Pan wspaniały wielki działowy BIegal... Na polecenie szanownego kierownika Rafała Sz. Postąpili ze mną podobnie.

byly-pracownik

Podobno praca miała być po 8h dziennie, 1800zł wypłaty ch*je muje dzikie węże a co się okazało, nie było dnia żebym wyszedł z pracy po 8h. Najlepsze, że nadgodziny były nie wypłacane tylko podchodzi Szanowny Pan w dupę kopany kierownik i mówi, że mam iść do domu o 11 za nadgodziny. Za to, że byłem 3 dni na chorobowym zostałem zwolniony, oczywiście jako powód podali, że popełniałem jakieś karygodne błędy, których nie było. Pozdrawiam Pana kierownika Jaskóła :)

kasia
@byly-pracownik

błagam co to za człowiek!czepia się wszystkiego.a to paleta za wysoka a to za niska,a to parkujemy za blisko teki,a to foliujemy się na końcu rzędu....trzy lata pracowaliśmy w błogostanie,kierownictwo życzliwe i zawsze gotowe do pomocy,do zamiany wolnego, do urlopu,byliśmy zgraną grupą i przyszła taka (usunięte przez administratora) i popsuła wszystko.od miesiąca nie mamy ochoty przychodzić do pracy....

kasia
@byly-pracownik

@kasia

ona dopiero się rozkręca, jak ktoś będzie potrzebował wolne do specjalisty bo mu trafił się wcześniejszy termin albo będzie musiał wyjść wcześniej z pracy bo coś nagle wypadło to usłyszycie od niej NIE MA TAKIEJ OPCJI

norma

chodzi ci o Weronike Piekielniak ha ha ha macie przerąbane pracowałam z nią w Gliwicach

Jolol

Gdyby było coś takiego co zwie się zarządzaniem i szacunkiem wiele osób by nie odeszło. A jeszcze najlepsze jest w CD Bydgoszcz ,że zwalniane są osoby, które się starają przychodzą w dni wolne.

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne - Gliwice

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Kandydaci do pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne
2.7/5 Na podstawie 168 ocen.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne