Opinie o Hebe w Gliwice Zwycięstwa 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hebe, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hebe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hebe w Gliwice Zwycięstwa 7

Kaśka Nowy wpis

Pani sprzedawczyni zapytana o jeden z kosmetykow nie znajac odpowiedzi powiedziala mi ze tylko tu sprzata ????hmm moze warto zatrudnic kompetentny personel a nie pomocniczy.

Pani B. Nowy wpis
Klient

Witam. Bardzo się dziś zdenerwowałam zachowaniem klientki.,ktora była bardzo chamska w stosunku do sprzedawczyni. Ekspedientka zachęciła panią by ta skasowała się na kasie samoobsługowej. A ta obrzuciła sprzedawcę błotem mówiąc że jest nie grzeczna itp. Śmiać mi się zachciało bo kupującą była taka mocna w gębie a nie potrafiła obsłużyć kasy która obsługiwała moja 13 letnia córka. Drodzy kupujący, robicie zakupy w sklepach Samoobsługowych, tacy jesteście mądrzy a nie potraficie w tych sklepach się odnaleźć i wiecznie pomniejszacie wartość straży mądrzejszych sprzedawców. Chciałam zaznaczyć że ico bym przed samym zajściem nie zapytała sprzedawczyń każda mi miło odpowiedziała. BRAWO dla sprzedawczyni że nie dała się sprowokować tej pustej klientce, która nie potrafiła się sama skasować i demonstracyjnie opuściła sklep.

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Hebe w mieście Gliwice. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Hebe - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.