Opinie o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Lidlowiec z Gródkowa

Mieliście od czasu wybuchu pandemii korona wirusa wyprzedaż magazynową ? I jeszcze jedno czy u was też wyrzucają karton z jakiegoś produkty co jest na kablu do gniazdka?

MAR

Witam, Może ktoś podzielić się, jakie obowiązki pełni "Kierownik SEKCJI w centrum dystrybucji"? to też praca fizyczna, czy przede wszystkim biurowa? Jakie obowiązki i na jakie wynagrodzenie minimum można liczyć na tym stanowisku? I czy rzeczywiście trzeba odbyć szkolenie wyjazdowe (jeśli tak to gdzie się ono odbywa i ile trwa)??

Ktos
@MAR

Czy coś wiadomo w tym temacie? Jakie obowiązki pełni kierownik sekcji?

Sławomir
@Ktos

Obydwu z Was interesowało stanowisko kierownika sekcji. Na forum w tym zakresie niestety nikt się nie wypowiedział, dlatego zastanawiam się, czy udało Wam się dowiedzieć czegoś poza forum? Chętnie uzyskam informacje w tym zakresie.

Gosc
@Sławomir

Narazie nie mam żadnej wiedzy - nadal czekam na informacje w tym temacie.

Wojtek
@MAR

Z obserwacji. Kierownik sekcji w CD Gliwice - zasypany po uszy obowiązkami, typowe popychadło spowiadające się kierownikowi działu. Ciągły stres i bieganie by dogodzić działowemu (terrorysta z przerośniętym ego) i ogarnąć wszystkie sprawy, a i tak na końcu czeka zje*a bo coś było nie tak albo można było zrobić jeszcze więcej... Bardzo częste nadgodziny i atmosfera zależna od humoru działowego. (usunięte przez administratora)

koleś

Takie pytanie o wyprzedaż .U Was także towar przeznaczony na tę okoliczność jest wysypywany luzem z oryginalnych pudełek do popkartonów ?(usunięte przez administratora)

Hehehihi
@koleś

W wiekszosci tak ale zdarzaja sie cale opakowania.

Olek

Najgorzej jak komuś nie w głowie praca to szuka na siłę czegoś żeby firmę oczernić!! Spoko praca dla chcących pracować.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zirytowany

Jeżeli chodzi o pracę na centrum dystrybucji na strefie w Gliwicach na dziale warzywa i owoce jako komisjoner ostrzegam wszystkich nie idźcie tam . Podam wam kilka argumentów : 1. Pomimo wysokiego zarobku początkowego (około 3tyś netto), musisz przyzwyczaić się do tego że 8godzin pracy jest tylko na papierze ponieważ pracuje się tak długo aż nie beda gotowe wszystkie zamówienia (praca w godzinach "17-1:00" praktycznie 2-3 godziny dłużej) 2.Nadgodziny nie są wypłacane a trzeba je wybrać jako dni wolne( od chłopaków słyszałem że zdarza się że potem nie dostajesz tego więc robisz za (usunięte przez administratora) 3.Za mała ilość pracowników przez co trzeba dybać dłużej 4.Teoretycznie pracujesz za stałą pensję jednak po krótkim czasie będziesz wysłuchiwać że nie wyrabiasz norm chociaż nie pracujesz na akord (co jest skandalem) 5.Kierownicy mówiąc ładnie mają na Ciebie wywalone. Jako nowy nikt nie będzie się Tobą przejmował , z góry będziesz traktowany jak byś był nie chciany ( mnie po kilku dniach tylko 1 z kilku kierowników spytał jak tam , przedstawił się i zaoferował w razie czego pomoc (Kamil). 6.Po wykonaniu swojej pracy cała grupa musi posprzątać hale co jest nie normalne bo zajmuje to około godziny(w innym centrum gdzie pracowałem byla od tego osoba która sprzątała na bieżąco), "starzy" pracownicy podczas sprzątania obijają się i unikają roboty przez co zajmuje to sporo czasu(kto normalny będzie się spieszył jak te barany stoją) 7.Trzeba sortować spleśniałe produkty zamiast wyrzucać np.caly karton gdzie wiadomo że od kilku zepsutych sztuk zainfekowana jest cała reszta (!!!!). Jedyny plus to obiady za 1zł i nieograniczone ilości wody butelkowanej. Ale to w porównaniu do wszystkich niedogodności związanych z tą pracą schodzi na drugi plan.. Cała otoczka przyjęcia czyli kawki , herbatki ciasteczka i inne duperele to spektakl przed tym co Cię naprawdę czeka .. Sama atmosfera na hali też porażka wszyscy jakby robili za kare ,marudzą itd chociaż nikt ich na siłę tam nie trzyma (standardowe "Janusze").

Max

Witam, jak wygląda praca dysponenta nocnego? Praca odbywa się tylko w nocy czy jest to Na zmiany? Ilu dysponentów jest na jednej zmianie? I czy wiadomo coś o kasie?? Z góry dziękuję za odp.

Michal

Toko forum mubjesteśmy mądre

Thom

Jakie zarobki na początek na magazynie w Gliwicach?

PRACOWNIK

JEST DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI LUB DZIAŁ ROZLICZEŃ W TAKIM CENTRUM DYSTRYBUCJI

@PRACOWNIK

Pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w takim dziale, czy masz po prostu do niego jakieś pytania? Warto precyzować swoje pytania lub oczekiwania na forum. Jak pracuje Wam się w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne? Podoba Wam się praca w tym miejscu i oferowane przez pracodawcę warunki?

Takie centrum dystrybucyjne ma jakiś dzisł rozliczeń faktur lub ksiegowosć bo szukam pracy

@Adam

@Adam, udało się Tobie uzyskać informację czy firma Lidl poszukuje osób do księgowości? A może zdążyłeś zaaplikować do firmy i masz już swoje pierwsze wrażenie z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli tak to podziel się z nami na forum?

Agnieszka

@Angel:), dziękuję bardzo za Twoją wyczerpującą odpowiedź. Myślę, że pomoże ona wielu osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy, którzy myślą zaaplikować. Możesz jeszcze powiedzieć czy jest możliwość otrzymania przez pracowników kart rabatowych, dzięki którym są uprawnieni do specjalnych zniżek w miejscu pracy? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

Były alko

Alkoholików trzymacie na ow

Agnieszka

Możecie powiedzieć coś o pracy na stanowisku pracownik sklepu - niepełny etat? Pojawiła się taka oferta pracy w Gliwicach. Na podstawie jakiej umowy się pracuje. Czy w związku z tym, że praca nie jest w pełnym etacie przysługują pracownikowi również benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Jak wygląda system czasu pracy, czy grafik można dopasować do swoich potrzeb?

Angel:)
@Agnieszka

Zazwyczaj jest tak że pracujesz po 8 godzin, czyli około 16 dni w miesiącu. Na więcej dni nie można Cię zaplanować w grafiku. Zdarza się że trzeba zostać po pracy.. To jest zależne od dnia i organizacji pracy osoby prowadzącej zmianę. Nadgodziny które uznierasz są wydawane w inne dni. Ale na zbieranie nadgodzin masz 3 miesiące. Chyba że masz nadgodziny a nie ma ruchu na sklepie wtedy możesz iść do domu. Jeśli menadżer nie zdąży Ci wydać nadgodzin w 3 miesiące to wtedy Wypłacają. Więc lepiej od razu po zakończonym Szkoleniu zagadać o pełny etat. Bo wychodzi na to samo a przynajmniej lata pracy lecą 100%. Jesli chodzi o benefity, bony, pakiety socjalne to wszyscy są traktowani równo. Jedynie bony na święta są o połowę mniejsze dla osób zatrudnionych w październiku. Jeśli chodzi o grafik, kwestia dogadania się z menadżerem. Ale musisz wziąść pod uwagę że każdy ma jakieś życzenia.. I czasem trudno wszystkich pogodzić. Mam nadzieję że troch pomogłam':)

Aga

Witam. Jak na chwilę obecną deklarują się zarobki na magazynie w cd bedzin? Mniej więcej ile się dostaje na start? Jest jakaś norma do zrobienia? Jakaś premia? Chodzi dokładnie o Komisjonowanie towaru? Jestem pickerem od 6lat.. Pracuje u konkurencji i Rozważam zmianę firmy...

Agnieszka

@Nejmar, możesz wypowiedzieć się w sposób bardziej konkretny? Forum jest miejscem do pozostawienia opinii na temat danego pracodawcy, a Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji. Wnioskuję, że pracujesz w firmie, czy możesz opisać swoje doświadczenia z nią związane? Czy polecasz to miejsce innym?

Nejmar

Dziwi mnie dlaczego alkohlik karakan z krzywym nosem zwanym hajerem przyszedł do pracy pijany śmierdzący alkoholem i został odesłany na 5 cio dniowy urlop kierownicy spisali sie na piątke

Agnieszka

@Ab, wspominasz, że w firmie stale są prowadzone rekrutacje, ale nie ma chętnych, z czego to wynika? Czy w firmie występuje duża rotacja? Jakie są obecnie warunki zatrudnienia? Czy praca jest zmianowa? Czy osoby niepełnosprawne także mogą liczyć na zatrudnienie?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Ab
@Zainteresowana

Non.top i ciągle brak chętnych

komisjoner(2004-2006)

Witam Pracowałem w CD w Gliwicach jakieś 11 lat temu przez 2,5 roku. Bardzo miło wspominam atmosferę i współpracowników na magazynie. Z osób zarządzających pamiętam pana Piotra Szołtysika który był zawsze fair wobec ludzi. Drugi pan Irek Kryś czasami wyżej srał ni (usunięte przez administratora) miał ale też nie mogę mu niczego złego zarzucić. Kierownikiem był wówczas niejaki Odziomek kawa (usunięte przez administratora) i skur... No ale to moja opinia. Pamiętam że przychodziło się na 6:00 a wychodziło jak się całe zamówienie złożyło. Jeżdzący wózkami widłowymi też siedzieli aż rampy rozwieźli. Powiedzcie jakie teraz są zarobki w CD. Czy jest ktoś z komisjonerów lub z wózków widłowych kto pracował w latach 2004-2006 ? Ile teraz zarabiacie po tych 13 latach pracy ? Pozdrawiam rocznik 2004-2006 :) LIDL CONNECTING PEOPLE :)

kika
@komisjoner(2004-2006)

hej ja pracowalam jako komisjoner i nigdy nienazekalam na tom prace zrobilam blad ze przeszlam na sklep zaluje a zaropki w lidlu som bardzo dobre

aga

Zaproponowano mi pracę na stanowisku utylizacji, proszę napiszcie na czym ta praca polega.

Łysy
@aga

Pracuj od 8 h do 13h . Jak masz z tym problem to do widzenia. Jak robisz za wolno to do widzenia. Jak jesteś jak niewolnik to jest idealne i witamy na pokładzie :*

kajtek
@Łysy

Dokładnie tak tam jest, jak za często zgłaszasz że musisz wyjść po 8h to straszą zwolnieniem !!! traktują ludzi jak śmieci!

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne - Gliwice

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Kandydaci do pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne
2.7/5 Na podstawie 168 ocen.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne