Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BORAM IMPORT EXPORT

Pracowałeś w firmie BORAM IMPORT EXPORT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xxxx - 2012-01-17 20:01:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
heh dokładnie...ja też odradzam te firmę, miałam tam \"zaszczyt\" pracować jakiś czas...żenada! tam akurat nie było pod tym względem rewelacji, stąd taki klimat... a lizustwo można pominąć bo wszędzie się ktoś taki znajdzie;)
zdjecie uzytkownika
albo - 2012-12-19 18:39:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak w pełni podtrzymuje wszystkie słowa jak wyżej
zdjecie uzytkownika
programator - 2013-03-18 03:05:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja myślę, że niektóre wypowiedzi są grubo przesadzone. Chociaż tak naprawdę to ile ludzi tyle opinii. Ja też tam pracowałam - i mam zupełnie odmienne zdanie. Wprawdzie po roku czasu zrezygnowałam z pracy ale tylko ze względu na odległość i pojawienie się możliwości pracowania na podobnym stanowisku ale bliżej domu. Moje odczucia związane z firmą boram są jak najbardziej pozytywne. Oczywiście na początku nie zarabiałam przysłowiowych kokosów ale z czasem zaczęło się to stopniowo zmieniać. Czułam się doceniana. Poza tym lubiałam swoją pracę i myślę, że to było podstawą budowania dobrych relacji "z górą" i pozostałymi pracownikami. Z kolei moje pozytywne nastawienie było wyczuwalne dla tej drugiej strony - co miało swoje przełożenie zarówno na płacę jak i przyjemną atmosferę pracy. Szef - normalny człowiek, choć tak naprawdę mało miałam z nim bezpośredniego kontaktu ale szefowa - to świetna, ciepła kobitka. Podsumowując - życzę każdemu pracy na miarę samego siebie i swoich własnych możliwości. A opinię wyrabiajmy sobie nie w oparciu o cudze lecz własne doświadczenia:)
zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-04-02 16:18:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.Mam pytania odnośnie tej firmy.Jaka panuje tam atmosfera na chwile obecna,w urzedzie pracy w P-sk jest ogłoszenie ze szukaja montażystów.Czy pensja pozwala na normalne przeżycie miesiąca czy tez na jego wegetacje,z jednoczesnym dorabianiem po za firma.
Bede wdzieczny za info
zdjecie uzytkownika
franeko - 2013-04-03 10:37:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po (usunięte przez administratora) w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy.
W mojej karierze zawodowej spotkałem się już z takimi przypadkami ale wszystko da się zwalczyć. Za oczernianie i szkodę wizerunku firmy można sporo zapłacić, a i do wszystkich da sie dotrzeć. Współczuje właścicielom firmy którzy niestety, ale mieli styczność z takimi ludzmi i walczcie z nimi, pamiętajcie o tym, że to Wy pracodawcy utrzymujecie ludzi którzy pracują dla Was więc Ci którzy Was oczerniają szkodzą wszystkim zatrudnionym w tej firmie, wiadomo niedociągnięcia się znajdą ale bez przesady. Wiem co to za firma i wiem, że jest wielkim dla mnie konkurentem ale jak widzę jak pracownicy czasem traktują swoich pracodawców to szla...człowieka trafia. Nie ma firm doskonałych ;) pozdrawiam wszystkich myślących czytelników
zdjecie uzytkownika
jol - 2013-04-03 11:15:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
robotnik - 2013-04-02 16:18:14

Bede wdzieczny za info
Krótko i chyba na temat Twoich pytań: NIE :)
zdjecie uzytkownika
Robotnik - 2013-04-03 13:32:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
franeko - 2013-04-03 10:37:10

Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po d...e w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy.

Franeko a zatrudniasz ludzi ?Chetnie bym zaznajomił sie z Twoja firma
zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-05-07 22:01:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
franeko - 2013-04-03 10:37:10

W momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork.

Zgłosiłem się i dostałem tam prace mimo tych dziwnych opinii. Nie mam zbyt wygórowanych ambicji jak co niektórzy. Na chwile obecną jestem zadowolony.
zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-05-07 22:03:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
robotnik - 2013-05-07 22:01:26

zdjecie uzytkownika
albo - 2013-05-07 22:05:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
albo - 2012-12-19 18:39:40

tak w pełni podtrzymuje wszystkie słowa jak wyżej
zdjecie uzytkownika
robotnik - 2013-05-12 21:50:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
robotnik - 2013-05-07 22:03:21

robotnik - 2013-05-07 22:01:26

zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-23 22:15:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@robotnik mógłbyś napisać jakie warunki zaproponowali Ci w BORAM IMPORT EXPORT? Forum mnie jeszcze nieodstraszyło.
zdjecie uzytkownika
tuner - 2014-04-18 23:08:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale odstraszyło chyba niestety wszystkich innych użytkowników, bo od dawna już nie było żadnej nowinki :/
zdjecie uzytkownika
gosia - 2014-05-30 19:31:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Boram poszukuje obecnie pracownika biurowego, możecie napisać, czy u nich w biurze panuje dobra atmosfera?
zdjecie uzytkownika
robol - 2014-07-30 09:22:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gosia - 2014-05-30 19:31:37]:
o tak możesz pomarzyć
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORAM IMPORT EXPORT

Twoj email:
Wiadomość: