Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Tunelowiec

Pracuje w firmie 5 lat dla mnie wszystko ok wypłata w terminie wszystko rozpisane co i jak na pasku auto jest strój roboczy z dobrych materiałów obecnie nie narzekam jest praca umowa na stałe socjal urlop płatny polski i niemiecki firma dla ludzi chcących stabilizację ja osobiście polecam

@Tunelowiec

Jesteś pewny, że masz umowa na stałe?? A może jednak na czas nie określony?

Nie ważne kto

Tak firma jest ok i pracownicy ale w niektórych rotacjach jest dobrze. Bo jak się to policzy to na wyjazdach w jednym miesiącu a drugi się siedzi w domu to wychodzi na to że można iść pracować w Polsce co dziennie i na to samo się wyjdzie i poco wyjeżdżać.a co do brygadzistów i sądzących to są tacy sami ludzie co wszyscy i nawet w Polsce tacy się znajdą więc jak będziesz pracował czy nie tak i w kraju jak za granicą i tak cię poniżą więc sami sobie wystawiacie opinie

Corleone

Żałosna firma jeśli masz odrobinę godności znajdziesz coś innego

Zawiedziony

Witam Czy każdy dostaje żenującą stawkę na umowie godzinowej polskiej 18.30 brutto? Jak wygląda urlop płatny od umowy polskie czy aneksu zagranicznego w euro?

Yoi
@Zawiedziony

Mówisz oczywiście w euro ?

Zawiedziony
@Yoi

18.30zł na godzinę Polska umowa☹️

Daddy
@Zawiedziony

Zawiedziony i jak wiesz już coś z tą stawką oco chodzi?? bo też mam zamiar spróbować z tej firmy ale to co tu się czyta to się muszę jeszcze grubo zastanowić

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Młody

Ciekawa uwaga odnośnie pobieranych składek! Tym bardziej, że w takiej sytuacji jak pandemia (fikcyjna lub nie) wszyscy pracują i firma zarabia, no ale chyba dalej nikt z góry nie widzi tych z dołu. ;)

Pracownik- Rusztowania

Nawet tego nie skomentuje...

Firma wymaga od pracowników żeby dobrowolnie wypełnili ankietę czy jesteś zaszczepiony czy nie. Podkreślam dobrowolnie Nikt wam nie może tego nakazać.

Benio

Prowadzący nie odbierają telefonów od pracowników gdy trzeba coś załatwić, nic nie wiedza nic nie załatwia umywają rece mają w nosie ludzi, każdy sobie rzepkę skrobie

Stara gwardia

Kto nie ma wyboru idzie do termokoru . Cześć koledzy jak tam na dziale krajowym istnieję jeszczę ten bałagan .

Elo
@Stara gwardia

Niby tak, ale od paru lat tylko Ukraina i Mołdawia tam przychodzi. Żaden szanujący się Polak nie będzie się wyniszczać za trójkę z hakiem a pewnie wiesz jak wygląda praca na rurach w Polsce. Teraz Polacy wolą merdać ogonkami przed foremanami - przydupasami za granicą za piątkę z hakiem i chodzić do kibla ze stoperem w ręku :D

stefan
@Elo

a Ty taki oblatany w tych wynagrodzeniach, czyli sam merdasz ogonkiem, co ? i żal(usunięte przez administratora) ściska, ze więcej zarobić nie możesz

disasterpiece

Witam. Mysle o zatrudnieniu w firmie, ale czytajac te komentarze nie wiym co o niej sądzić. Z doświadczenia wiem że kierownicy to chamy i prostaki. Ktoś może przedstawić realny obraz firmy na rok 2021 i pracy w niej?

@disasterpiece

Praca jest fizycznie wymagająca. Także jak nigdy wcześniej nie pracowałeś fizycznie to przez 1 miesiąc zanim wyjedziesz rób codziennie 1000 pompek biegaj 10 km skacz z kamieniem na głowie żebyś przyzwyczaił mięśnie. Można fajnie zarobić więc jest ok.

Atmghkl

Tak wymagająca chyba tempo ślimaka w pracy i na co dzień słyszy się dziś zbytnio pracy nie ma rób powoli

Ghksfg

Witam koledzy nie polecam tej firmy zbyt krótkie rotację w tej firmie i firma rzuca młodym na to co mają zapotrzebowanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Multiserwis Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Monter?

Zdalny Zfolny

Oczywiście , że jest taka opcja ale wówczas najniższe zarobki - 2.000euro a jak pracujesz stacjonarnie to co najmniej 3 x więcej. Decyzja należy do Ciebie!

Koparkowy

A czym się firma zajmuje?

Rumpl
@Koparkowy

Odpowiem ci bo wywnioskowalem po twoich wczesniejszych postach ze jestes z gruby tak jak ja.Znaczy wiesz kolego w firmie mozesz sie zajmowac wszystkim ja odrazu muwie ze tami nie przeszlem do nich ale wiem bo chcialem a firma sie zajmuje takim ciezkim przemyslem i tunelami ogulnie nudy ale jesli chcesz to mozesz robic wszytsko sie wszystkim zajmowac co chcesz to jest drugi sposob.tylko musisz dwoch ludzi znalesc jeden to wisiu wystepujacy tez pod nazwa rumplesztickin jest podobny bardzo do tego stickina ze szreka on ci podpowie gdzie isc do lekarza od glowy tak jak na grubie tam trzeba zaplacic tylko i znajdujesz jeszcze inna druga osobe co sie na ciebie krywo popatrzy i na nia chorujesz.wiec sie tylko zatrudńij pochodz tydzien a potem se choruj na kolege kasabedzie a w tym czasie mozesz sie zajmowac wszytkim nawet sobie remontowac podasze. albo chodowac marchefki

Ktos

Powiedzcie Która firma oprócz muliservisu pobiera pieniadze z wyplaty za dojazd do i zza granicy?? Do tego opłacane klimatyczne... A jak chvesz zjechać prędzej do domu bo musisz (i tak ty za to płacisz) lub chvesz jechać tydz później bo nie możesz jechać to ci później andrzejek postraszy dodatkowym tyg w Polsce bezplanego bo na czas wyjechać nie możesz weźmiesz l4 też Ci (usunięte przez administratora) dodatkowy tydz bezpłatny. Pokoje dwu osobowe a z wyplaty też Ci wezmą na zakwaterowanie mzoe kiedyś była dobra firma ale się skończyło

pamietamy

a jak tam najlepszy pracownik WIxIOREK ?????

Kokos
@pamietamy

z tego co wiem kolego to pracuje bo zbiera na operacje srs dla najstarszego dz

dopamietamy
@Kokos

a co skladamy sie bedzie jakis link do patronajt

Zielony

A ja z nim pracowałem i chociaż roboty mnie nauczył jak się nie chcę robić to lody sprzedawać

Damian

Ja tak samo mówię że wszystkiego nauczyłem się od niego i pracuję prawie 5lat tym którzy przyjezdaja tylko po kasę zawsze wstawią złe opinie

Marty

Też się cieszę że ktoś to napisał ponieważ chciałem sam tam przejsć z koplani do multiserwis. mam w koncu jasnosc cieszę się że to zostało napisane.u was pracuje muj znajmomy rumplestickin ale niepytalem go bo jest niepewny bo codziennie inne zdanie byloby na ta firme.ciekawe czy mu sie wlaczyla faza na chorowanie na glowke na kolege u was w firmie

Astek

Mam pytanie do kogoś z kierownictwa firmy.jak to jest ? że pracownicy po zakonczeniu budowy siedzą w domu po dwa miesiace bez nowej budowy i nikt nie dzwoni z ofertą nowej budowy ,pracy.a mimo tego są nowe przyjecia do firmy?..…. Czy ktoś czyta nasze CV .gdzie kto pracował na budowach ? jakie ma uprawnienia .itd

@Astek

Dzień dobry @ASTEK , Niestety nie jesteśmy w stanie Panu odpowiedzieć konkretnie i rzeczowo, dlatego że nie mamy informacji gdzie taka sytuacja mogłaby mieć miejsce. Prowadzimy budowy w 14 krajach w Europie i rekrutujemy na wiele różnych projektów a każde CV jest szczegółowo analizowane pod kątem zapotrzebowania na budowach. Można się z nami telefonicznie skontaktować pod numerem 77 40 09 192. pozdrawiam Dział Rozwoju Personalnego.

Pipi

Pippi

Pipi

Astek

Mam pytanie do kogoś z kierownictwa .jak to jest że pracownicy po zakończeniu budowy siedzą w domu bez nowych ofert mimo że są nowe rekrutację do firmy.Czy ktoś czyta nasze CV ,na jakich budowach pracował ,jakie ma kursy,uprawnienia itd

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.