Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Jastad

Warunki na kwaterach to jakiś zart, traktowanie ludzi jeszcze gorsze, a fikcyjne faktury za przejazdy to juz istna kpina, bo człowiek dostaje je nawet kilka miesięcy po zwolnieniu. (usunięte przez administratora) w papierach i (usunięte przez administratora) w firmie. I na koniec tak podziękujcie mi za opinie, bo w końcu nic więcej nie jesteście w stanie napisać. Każda opinia tu zamieszczona jest prawdziwa

Szkoda ze Taka duża firma nie daje odpowiedzi na wysyłane Cv człowiek czeka i nie wie czy warto czekać na telefon od nich czy tez nie na zachodzie do dwóch tygodni dostaje się odpowiedz czy rekrutacja trwa czy tez odmowną cokolwiek a tutaj tylko automat z podziękowaniami i tyle ehhh

@Kandydat

Dzień dobry @ KANDYDAT, Dziękujemy za wyrażenie opinii i złożenie swojego CV. Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego wysyłamy do kandydata informację mailową . Jeżeli nie otrzymał Pan kolejnej informacji oznacza to , że rekrutacja jest nadal aktywna i trwa nabór. pozdrawiamy DRP

Kulu

Witam. Jakke stawki na montera rusztowan. Ciężko? I jak z kwaterami. Pozdrawiam

Pracownik fizyczny

Jakiś czas temu firma może i była godna polecenia, jednak z dnia na dzień i z roku na rok jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że im więcej osób zatrudnionych tym bardziej przestaje się dbać o swoich pracowników fizycznych. W ubraniach roboczych nie można za wiele pracować, ponieważ spodnie dostaje się raz na rok, nie wspominając o innej odzieży roboczej. Trzeba się zastanowić czy chorować i przebywać na kwarantannie bo wypłata w zł razi w oczy. Urlopy są wpisywane jak komu pasuje bez kontaktu z pracownikiem - zamiast wpisania płatnego w trakcie zjazdu do Polski, to wpisywane są bezpłatne. Pracownicy mają niepodłączony internet na mieszkaniu roboczym, natomiast kierownicy wymagają przesyłania godzin mailowo - czyli korzystać muszą ze swojego internetu by to zrobić. Ogólnie jeśli pracownik fizyczny o coś prosi to jest lekceważony i zbywany, a jeśli trzeba zaliczyć jakieś badania albo szkolenie to trzeba natychmiast. Przykro, że przestali dbać o swoich wieloletnich pracowników.

stefan
@Pracownik fizyczny

Dokładnie. Teraz jeszcze dowalili wynagrodzenie wypłacane w EUR. Tak, jakbyśmy byli zatrudnieni nie w polskiej firmie. Skoro wynagrodzenie w EUR to może zarobki podciągnijcie pod te europejskie. I oczywiście nie powiadomili dokładnie pracowników o co chodzi z tymi przelewami. trzeba było wybrać czy kasa ma wpływać na konto walutowe czy polskie. Dla wielu pozostanie przy polskim koncie oznaczało, że wynagrodzenie będzie dalej wpływało w złotówkach. Ale gdzie tam. Poprzelewali w EUR i ludzie potracili na przewalutowaniach. Ale co to kogo obchodzi. Ciekawe też dlaczego ZUS nie jest opłacany z faktycznych zarobków. Emerytura w przyszłości, to aż strach pomyśleć.

@stefan

Dzień dobry @ STEFAN, Akcja informacyjna o możliwości zmiany kont bankowych była już przeprowadzana w listopadzie. Wszyscy pracownicy byli informowani zarówno na budowach jak i telefonicznie o takiej możliwości. Proszę o kontakt z przełożonym bądź Działem Kadr celem wyjaśnienia Pana wątpliwości. pozdrawiamy DRP

Robol
@Multiserwis Sp. z o.o.

Pierwsze słyszę o takiej informacji. Ani firma, ani przełożony nie poinformował nas o takowej zmianie.

Parobek
@Pracownik fizyczny

Z tym internetem fakt, doczekać się nie można a firma tylko szuka kolejnej wymówki. Na co nam robolą internet, my mamy (usunięte przez administratora) w pracy. Ważne że tam na górze internet mają. A to że ty chciałbyś porozmawiać z rodziną przez kamerę w laptopie to nie ważne. Firma schodzi na totalne (usunięte przez administratora) Nie dość że z każdej strony próbują zmniejszyć wypłatę to jeszcze miesięcznie za swój internet trzeba zapłacić po 300 zl. Porażka.

@Parobek

Dzień dobry @ PAROBEK, Firma Multiserwis stara się zapewniać wszystkim pracownikom dostęp do internetu na kwaterach pracowniczych. Proszę o informację jakiej lokalizacji dotyczy opisywana przez Pana sytuacja. Postaramy się wyjaśnić zaistniałe zdarzenie, można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie (77 40 09 192, jolanta.dwernicka@bilfinger.com). Pozdrawiamy DRP

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Przemek

Witam czy jako firma poszukujecie operatorów na tokarkę , frezarek CNC na warsztat ?

@Przemek

Dzień dobry @ PRZEMEK Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 77 40 09 193 /194 Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Zastanawiam się nad kursem na pomocnika montera. Dzwoniłem kilka razy na podane nr w sprawie rekrutacji/szkolen, ale za każdym razem każą mi zadzwonić pod inny numer/do innej osoby. W sumie to nadal nic nie wiem co i jak. Jakie dokumenty potrzebne do zgłoszenia się, jaka cena za kurs i jak to z tym zatrudnieniem po zaliczeniu szkolenia na pomocnika montera rusztowań. Jaka stawka na początek i umowa?

O

Jakie są zarobki jako monter izolacji przemysłowych ?

@O

Dzień dobry @ O, Prowadzimy rekrutację na stanowisko Montera izolacji przemysłowych aktualnie do Belgii, Holandii i Niemiec. Wynagrodzenie zależy od wielu czynników, zachęcam do przesłania aktualnego CV poprzez naszą stronę internetową: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3253386&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1610703215108&ejoId=80279&ejorId=140964&comId=20010707 skontaktujemy się z Panem telefonicznie. pozdrawiamy DRP

witam czy pracownicy z oddzialu krapkowice pracujacy w niemczech tez nie dostali wyplaty na 10 czy tylko ostrzeszow wstrzymal przelewy a miesiac grudziem juz 19 trzeba bylo zamknac co pracodawca czytajacy opinie na to odpowie

,,,,,
@ja

Mało tego 11 też niema wypłaty

@,,,,,

Szanowny ",,,,," W związku z zaistniałymi problemami technicznymi niezależnymi od pracodawcy, wynagrodzenia za miesiąc grudzień dla pracowników realizujących kontrakty na terenie Niemiec zostały przelane ponownie w dniu 11.01.2020 (pierwotnie zostały one wysłane w dniu 08.01.2020). Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Dział Płac Multiserwis

@ja

Szanowny "JA" W związku z zaistniałymi problemami technicznymi niezależnymi od pracodawcy, wynagrodzenia za miesiąc grudzień dla pracowników realizujących kontrakty na terenie Niemiec zostały przelane ponownie w dniu 11.01.2020 (pierwotnie zostały one wysłane w dniu 08.01.2020). Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Dział Płac Multiserwis

Thuglife

Multiserwis to nie firma lecz agencja pracy, zachorujesz to nie zarobisz, (usunięte przez administratora) Ubrania robocze jak dostaniesz raz to raczej nie pracuj tylko spaceruj zeby sie nie zniszczyły bo jak sie zniszczą to nie dostaniesz. Wszyscy w niemieckich firmach maja pokoje 1 osobowe bo COVID a tu masz 4 osoby w pokoju i 1 godz dojazdu do pracy. A jak czegos zadasz to ci powiedzą przyjedź podpisać obiegówkę ????????

@Thuglife

Dzień dobry@ THUGLIFE, Dziękujemy za wyrażenie swoich spostrzeżeń. Proszę o kontakt telefoniczny lub pisemny (77 40 09 193, weronika.polak@bilfinger.com) celem ustalenia zaistniałej sytuacji i możliwości reakcji z naszej strony. Pozdrawiamy DRP

Kerny

Jak wygląda szkolenie na pomocnika montera rusztowań? Jak długo trwa? Bo na stronie jest ogłoszenie o szkoleniu 2 tygodnie i osobno praca jak pomocnik montera (gdzie przyuczenie/szkolenie trwa 3 dni). Jaka stawka netto dla początkującego?

@Kerny

Dzień dobry @ KERNY Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 62 5959 161, 166. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Kerny

Jak wygląda szkolenie na pomocnika montera rusztowań? Ile trwa i jaki jest koszt? Bo na stronie są rożne wersje i już nie wiem co o tym myśleć. Jest informacja o szkoleniu, które trwa 2 tygodnie i jest ogłoszenie o prace jak przyuczenie do zawodu, gdzie szkolenue trwa 3 dni. I co? Po szkoleniu moge zostać zatrudnionym czy jak to jest? Jaka stawka jako początkujący?

Stasiu

Czy to jest normalne, że zwykli brygadziści mają dostęp do danych każdego pracownika? Niby jest rodo

@Stasiu

Szanowny @STASIU Multiserwis jako pracodawca musi przechowywać i przetwarzać informacje w standardowych celach związanych z zatrudnieniem. W związku z realizacją obowiązków służbowych wybrane osoby, w tym brygadziści, są upoważnieni do przetwarzania danych osobowych z zachowaniem poufności oraz przepisami RODO, Kodeksu Pracy oraz Polityką Bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych obowiązującej w Multiserwis Sp. z o.o. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek obawy związane ze sposobem, w jaki przetwarzamy Państwa dane, prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem Zarządu do spraw Ochrony Danych pod adresem do.multiserwis@bilfinger.com Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Janek

Czy będą w tym roku paczki dla dzieci ?

@Janek

Dzień dobry @JANEK Wszelkie informacje na temat działań funduszu socjalnego związanego z sytuacja Covid-19 były przekazywane naszym pracownikom indywidualnie oraz w materiałach pracowniczych. W razie dodatkowych pytań proszę o telefon 77 40 09 104 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Ktos
@Janek

Witam firma się tłumaczy covid19 ale składki społeczne pobiera cały rok zadnych dopłat do rekreacji sportu itd. Nie ma O paczkach nie wspomne ale pracownikowi są odtrącane składki więc na co te pieniądze idą skoro pracownik nie korzysta z tego????Więc firma nie powinna pobierać tych składek.... I jak zawsze kończy się tylko na tłumaczeniu zero interwencji. Nie korzystamy więc nie pobierajcie tych składek bo są to nie małe pieniądze. Pozdrawiam

@Ktos

Dzień dobry @KTOS Z tytułu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę odprowadzanie składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne jest obowiązkowe. Nie ma to żadnego związku z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem Płac, chętnie udzielimy wszelkich informacji. Dział Płac: 77 40 09 290, 77 40 09 291 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Bryk Dawid

Witam czy są przyjęcia w tych trudnych czasach? Na stanowisko ślusarza z dobrym językiem...

@Bryk Dawid

Dzien dobry @BRYK DAWID Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 774009192-193-194 Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania. Pozdrawiamy DRP Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Lojalny

Witam ile się zarabia w multiserwisie jako pracownik ogólnobudowlany w Niemczech na tunalech proszę o szczerą odpowiedź i o zarobek netto

Digimon5
@Lojalny

1800-2200

Jorgus

Dzisiaj 10 tego a przelewu niema ,czy ludzie w biurze nie wiedzą że niektórzy mają opłaty i kredyty ? Firma nie raz juz przelewała nawet 12tego .Z tego co wiemy to jeżeli dzień wynagrodzenia przypada w sobotę lub niedzielę to pieniądze powinny być na koncie w piątek !!!wielki minus za to dla firmy !

m454kr4
@Jorgus

Wypłata do 15, może czas przeczytać umowę o prace.

Monter

Stawki daja nie od doswiadczenia oraz przepracowanych lat,tylko wystarczy zebys mieszkal w krapkowicach to na start masz stawke wieksza od pracownikow co robia po 20-30lat

Lets go to mus bys skonczone

Budowa bohlen i buna zamknieta po przez nie przestrzeganie zasad bhp ? Szkolenia bhp po co te szopki ? Slucham? Wiecznie.powtarzal przelozony bedzie.minus sa plecy zamkniete toalety zakaz.picia wody przy 30stopnia to normalne? I oczywiscie panowie nie ukarani nawet czerowna kartka.dalej.pracuja czyli co warte sa wasze szkolenia? Odpowowiedzcie.soboe sami na.pytanie ? Teatr jak nic

Przezylem to
@Lets go to mus bys skonczone

No wlasnie gdzie jest ten wspanialy prowadzacy i jego prawa reka legenda plettaca co wprowadzali teror na budowie zaraz picia wody i zakaz chodzenie do toalety narazili firme na ogromne straty a oni dalej pracuja i na nastepnej budowie beda teror wprowadzac ! I racja szkolenia gazetki haha jak to bezpiecznie sie pracuje to fakt masz.racje lets go minus jest

Jorgus

Dzisiaj jest 10tego i przelewu niema !!!

Monter

Sa wszystko płacisz za zjazdy,noclegi oraz klimatyczne na belgi i hollandi.To juz nie firma tylko jedna wielka agencja pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.