Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Dawido

Bardzo się cieszę że po 8 latach i tak za późno rozstałem się z tą firmą robię teraz pod austriacka i płacą jak się nalezy....jedyne co to najgorsi ludzie z multi to są Ci co przywożą Austriaka wódkę piwa by tylko ich z budowy nie spuścili a w biurze co zjazd są tak zwani dziobacy.. Wkoncu im się oczy otworza bo firm od multi jest milion więcej i płacą i nie oszukują jak oni

Flaire
@Dawido

Też planuje zatrudnić się w innej firmie.. Jaka byś polecił?

Pytanie ?

Witam Jak wygląda praca w Multiserwis Sp. z o.o chodzi mi ogólnie jak wygląda system pracy oraz jak wyglądają zarobki oraz rekrutacja?

@Pytanie ?

Dzień dobry, Bardzo chętnie udzielimy Panu informacji odnośnie naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia. Proszę o kontakt z Działem Rozwoju Personalnego: 77 40 09 192,193. Pozdrawiamy Multiserwis

Rafal l
@Multiserwis Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) z ta gównianą firmą. (usunięte przez administratora) nie firma. Zawsze licza zeby zniszczyć pracownika a nie dać mu zqrobić. Jako operator sprzętu ciężkiego każą mi zapuerdalać z młotkiem na mostach za 12 euro brutto za godzine

Przemek

Witam chciałbym się zapytać mam wykształcenie technik mechanik i chciałbym pracować w firmie i oczywiście chciałem was zapytać czy jest opcja pracy w Multiserwisie ?

Jak wygląda rozmowa w Multiserwis Sp. z o.o. na stanowisko Monter? Prowadzący rozmowę są OK? 4 grudnia pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Rozmowa wyglada tak jak wszędzie indziej tyle ze w tej firmie z perspektywy czasu mogę stwierdzić ze im ktoś mniej rozgarnięty to ma większe szanse na prace u nich... w każdym razie jak potrzebują to biarą wszystkich wiec nie stresuj się za bardzo

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

jaka może być firma która prowadzą (usunięte przez administratora) Odpowiedzcie sobie sami... (usunięte przez administratora) na każdym kroku człowiek siedzący za biurkiem polskiej firmy nie potrafi się wysłowić po polsku dajcie spokój poza tym płacą tylko to co muszą takie minimum z minimum i jeszcze z tego ci coś ukradną za miesiąc przeproszą pisemnie złożysz kolejny milion podpisów... ze niby ktoś w dziale płac się pomylił kolejnego miesiąca to oddają ale wypłata bez zmiany aaa dużo by tu pisać nie polecam szkoda nerwów. ,,kto pracował w multiserwis ten się w cyrku nie śmieje” Ani się nie narobisz ani nie zarobisz....

Witam, jako były pracownik multikurwaserwis moge bardzo duzo powiedzieć, ludzie pracujący tam w dużej mierze to ludzie bez żadnych umiejetnosci, dla tej firmy nie liczą sie umiejetnosci tylko sztuka. W kazdym miesiacu sa ogromne niezgodnosci w wyplatach. Firma placi najniższą krajowa z kraju oddeleganowego. Jesli prosisz o wyjasnienie skad i co sie wzielo dostajesz odpowiedz "dzwon do buchsbaumu" lub jesli nie pasuje to mozemy zakonczyc nasza wspolprace. Ogolnie nie polecam tej firmy nikomu, popelnilem blad bo polecilem ta firme 8mu osobom i kontaktowalem sie z kierownikiem a dostalem za to wielki (usunięte przez administratora) mimo ze obietnice byly (200eurobrutto od osoby) niestety multikurwaserwis wprowadzila niedlugo potem system polecen co jest (usunięte przez administratora) warty tak jak cala firma, szefostwo pluje na pracownikow w kazdej kwestii

Były

To co ustosunkuje sie ktos z Multiserwisu do tematu "zabierania" naszych premii i dotatkow np. Tzw Bożonarodzeniowego?? Dlaczego wczesniej mozna bylo to w calosci wyplacic a w zeszlym roku juz nie?? I w sprawie tych ankiet z BUAK???

@Były

Dzień dobry@BYŁY Celem wyjaśnienia pytań Pana nurtujących proszę o kontakt z Działem Płac firmy Multiserwis - tel. 77 40 09 290. Chętnie odpowiemy na Pana pytania. Pozdrawiamy

Martin
@Multiserwis Sp. z o.o.

Doskonale wiecie, ze to nie place sa odpowiedzialne za ten dodatek tylko wasze pozostale biura rachunkowe w wiedniu, a problem jest znany tylko nikt z tym nic nie robi. To kierownictwo i prezesi niech sie z tego tlumacza

@Martin

A potem wysyłają te żalosne listy w których przepraszają i tlumacza jacy oni sa uczciwi...

ariel
@Multiserwis Sp. z o.o.

wszyscy wiedzą ze to był wał z tym bożonarodzeniowym w 2018, czekać tylko az zbierze sie z 10 osob i da to do przeliczenia prywatnie jakiemuś biuru podatkowemu. co do BUAK pewnie też wyjdą jakieś szwindle.

@Były

Poniewaz byly mocne awantury z tum tematem zwiazane ludzie po wyplacie tychze marnych "dodatkow" poprostu stali i nie pracowali wreszcie kontrachenci sie wkurzyli, lecz i tak nic z tego nie wyszlo. Kierownictwo sie oburzalo ze jezlei sie nie wezma do pracy to wszystkich zwolnia i powiedza jeszcze ze po 2 chetnych maja na twoje miejsce. Przychodzi co do czego kierownictwo obiecuje gwiazdki z nieba bez pokrycia.

Praca w Austri

Ludzie co z wami piszecie takie bzdury w glowach wam sie przewraca. Same negatywy to pewnie te ochlapsuty pisza co wypadli z budowy za chlanie bo na to firma sobie nie pozwala. Bardzo zaostrzone Bhp pod kazdym wzgledem i budowy i pracownika dbaja o kazdego czlowieka pod kazdyk wzgledem od zatrudnienia. Do roboty bez ubran ktore da Ci forma podpisanej umowy gdzie co i jak o ktorej nie wyjedziesz. Jak wam sie nie podoba to na co czekacie idziecie to pierwszej lepszej lajfirmy z krapkowic o jedzcie co 3 dni na inna budowe w inne miejsce sami załatwcie zameldowanie samochod i nocleg. W (usunięte przez administratora) wam sie przewraca podane wszystko na tacy w multi. Pracuje w Austri wyplata fajna na czas dekady nocleg wszystko ok. I nie mysl ze pracuje miesiac lub dwa. Jestem pracownikiem z 12 letnim starzem i szanuje co mam. A gdyby firma byla naprawde taka zla nie miala by ponad 3 tysiace pracownikow. Pozdrawiam

@Praca w Austri

No jak tak dalej bedzie sie w tej firmie dzialo to nie bedzie tych 3 tysiecy pracownikow... zostaną tylko lizusy, podpierdalacze i tacy jak ty którzy twierdza ze wszystko jest cacy i multiserwis to najlepsza firma na swiecie...

andy
@Praca w Austri

pracujesz 12 lat... pewnie zostało ci 2 lata do emerytury to ci sie nie chce nawet mysleć na ile cie multiserwis kroi

rysiek
@Praca w Austri

Firma ma już ponad 3000 ludzi chyba z 7 lat, a cały czas przyjmuje nowych. Co tydzień, dwa nowa grupa 10-30 osób jest zatrudniana. To przez tyle czasu z 5000 ludzi by pracowało albo i lepiej.To daje do myślenia... Widocznie przez ten czas, tyle ludzi co zatrudni to tyle samo fachowców się zwolniło. Skoro doświadczenie ludzie się zwalniają to coś jest nie tak, jak było już wyżej napisane zostają tam lizusy, szwagry, koledzy i nowi żeby ich wykorzystać bo ktoś musi robić. Multiserwis to nie wszystko, ale niektórzy świata poza nim nie widzą. Tylko ojro i nawet w niedziele, w domu przy obiedzie opowiadają co to nie zrobili i jaki to ich Polscy kapo są wspaniali... koro doświadczeni pracownicy się zwalniaja, przyjmoja nowych, a liczba osob w firmie nie rosnie a pewnie nawet spada. Jesli naprawde jedtes tyle cxasu w firmie to wiesz jaka rotacja jest a to co wyliczylem jest tego przykladem.Skoro doświadczeni pracownicy się zwalniaja, przyjmója nowych, a liczba osób w firmie nie rośnie a pewnie nawet spada. Jesli naprawde jedtes tyle cxasu w firmie to wiesz jaka rotacja jest a to co wyliczylem jest tego przykladem.

@Praca w Austri

Szanowny @Praca w Austri Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Rex
@rysiek

Tak co tydzień przyjmują 20-30 Bo taka sama ilość się zwalnia

Daj
@Xyz

I tu masz rację kolego lizusów pod,, w tej firmie nie brakuje Austriaka do (usunięte przez administratora) wchodzą wódki im przywożą żeby tylko na budowie zostać a na swoich kapuja

@Praca w Austri

Ochlaptus to jesteś ty udowodniłeś to tym wpisem skoro myśląc o zmianie firmy na myśl przychodzą ci tylko zeitfimy z krapkowic nikt normalny nie pracuje w polskich zeitfirmach takich jak bis nieszczęśliwy człowieku, pod Wiedniem można bez problemu dostac się do firmy która jest wykonawca tunelu dużo osób tam już pracuje z multiserwisu polecam lepiej zarobić 3900€ niż te 2200€ Jeżeli w ogóle 2200€ ktoś tam zarabia u was

@Praca w Austri

Ludzie lapua na chwile ta prace zeby tylko pobyc pare miesiecy czy lat i spadaja bo maja dosc wyzysku. Jesli matematyka jest ci obca to sie wcale nie dziwie.

Witam. Czy jest możliwość awansu?

@Andrzej

Szanowny @Andrzej, O ścieżce awansu w naszej firmie może Pan sie dowiedziec z naszej strony internetowej. Przesyłam link poniżej: http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_4.php#sciezka Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Fvb
@Andrzej

Awans pewnie ze jest, najpierw musisz sprzedac kilku kumpli, pierwsze to zaczać od "uprzejmie donosze.. " nastepnie czeste wizyty w krapkowocach w biurze, tak ze 2 razy na mc minimimum, najlepiej to przyjezdzaj do krapkowic tak ze 6 godzin przed wyjazdem na budowe i weź dobra scierke bo kilka klamek trzeba wypucować, najlepiej żeby byly jakieś zdjecia, filmy z nieprzestrzegania bhp, (usunięte przez administratora). Potem gdy juz awansujesz robisz to samo tylko klamki w krapkowicach trzeba pucowac jedno pietro wyzej.

@Andrzej

Jezeli dobrze kablujesz to czemu nie pewnie cie docenia

Jan

Multiserwis zapewnia ciągłość pracy i wynagrodzenie w terminie. Dla mnie to plus. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.

alojz
@Jan

Tak, fiat 125p też zapewniał kierownice, gałkę zmiany biegów i otwierane przednie szyby. Jak komuś to wystarczy to może jeździć, jak chce więcej to szuka dalej...

@Jan

Ciaglosc pracy hah dobre sobie powiedz tylko ze chcesz sie przeniesc to juz wylatujesz bo jestes problemowym pracownikiem.

Jasiek

Pracuje firmie porr . To prawda warunki płacy się pogorszyły firmie , jeździsz swoim prywatnym samochodem rocznie kilometrów 60tysiecy robi się nie ciekawie ,ile można wyciągnąć multiserwisie???za ile godzin ??

@Jasiek

Szanowny @Jasiek Wszystko zależy od Pana doświadczenia, kwalifikacji i uprawnień. Ile Pan bedzie mial miesięcznie przepracownych godziń zalezy na jaka Pan trafi budowe, rotację, kraj. Zapraszamy do udziału w rekrutcaji i śledzenia naszych ogłoszeń: www.multiserwis.com.pl -> zakładka Kariera. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Jasiek

A kto Ci każe jeździć twym altem jak są firmowe to wyloncznie twa wola

@Jasiek

Dostajesz stawke wyjsciowa 10/h jak wszyscy bez brania pod uwage Twojego doswiadczenia znajomosci jezyka lat pracy na danym stanowisku. Tylko i wylacznie dlatego zeby nie bylo burd miedzy pracownikami. A donosy sa nagradzane.

Lokfahrer

Witam. Czasami trzeba sie poswiecic. Pracuje tu 9 lat bez przerwy. Zaczynalem na wentylacji a teraz(3lata) w tunelu jako operator lokomotywy. Ludzie narzekacie, ale zeby dac cos od siebie to juz nie. Tylko wymagania... dlaczego piszecie ze maksymalnie da sie zarobic 2200 i jak ktos ma. Panowie majac fach znajac jezyk spokojnie 2600-2900 w austrii mozna dostac(kat3). Fakt bywaja problemy z 13 wyplata niestety to na minus... i to duzy. Miejmy nadzieje ze bedzie lepiej. Pozdrawiam

@Lokfahrer

Szanowny @LOKFAHRER, Dziękujemy za Twoją opinię. W sprawie trzynastej pensji i sposobie jej wypłacania dowiesz się w szczegółach w Dziale Płac. Zadzwoń do nich bezpośrednio, a na pewno uzyskasz wszystkie ważne dla Ciebie informacje. Numery telefonów to +48 77 4009290 lub +48 77 4009296. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Lokfahrer

To chyba marż wujka w zarządzie że ci tak dobrze bo inni mają bardzo źle

@Lokfahrer

Czlowieku dobrze sie zastanow czlowiek powinien znac swoja wartosc. Lecz gdy widzisz w dniu wyplaty swoja wartosc morale troche upadaja. Zarabiasz przynajmniej 2 razy mniej niz niemiec wloch austriak holender. Takze dobrze sie zastanow. Chyba ze ci to odpowiada ta twoja wartosc.

Nie tylko kasa.

W innych firmach jest lepiej? Masz smiadanko do łozka podane i wanne z masarzem bo nie wiem czego chłopie oczekujesz. Do Bisu wracaja ludzie z Porra bo tam dopiero obecanki cacanki narobil Wróbel. Pracowalem w paru firmach i znudzilo mi sie zycie w stresie spakowany na wyjazd a wieczorem telefon nie jedziesz. Jechanie na adres mieszkania a tam brak rezerwacji i szukaj sam. Moze dowiedz sie wiecej z czego mozesz jeszcze skorzystac w firmie gdzie tego nie dostaniesz chociaz by z dofinasowania do wczasow zielonej szkoly twoich dzieci itd.itd. Ale po co to wiedziec wazne ze zona ma euo na koncie reszta sie nie liczy. Pracuje i nie szukam nic innego.

ariel
@Nie tylko kasa.

dofinansowania …. :))) człowieku co ty mówisz, dostaniesz 400zł na wczasy czy na dzieci i to cie cieszy, takie 400+ ? w normalnej firmie masz diete 26,50e za dzien, to w miesiacu jestes 2000zł do przodu a nie raz w roku 400zł gdzie wy ludzie macie oczy ludzie z porra przychodza bo tam sie nie nadają, bis to takie przedszkole i tam kazdy moze robić za 11e,

@ariel

Szanowny@ARIEL Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny Multiserwis to nie tylko dofinansowanie do wczasów ale również inne benefity dla pracowników. Zachęcam do lektury: http://www.multiserwis.com.pl/pl/dla_pracownikow_1.php Pozdrawiamy.

@ariel

Multiserwis pewnie i te diety pobiera...

yzx
@Multiserwis Sp. z o.o.

Czy multiserwis naprawdę pracuje nad przeliczeniem ostatniej premii bożonarodzeniowej czy to tylko takie zbywanie? Zostanie to oddane z odsetkami od grudnia ? Za chwilę będziecie musieli następna 13stke wypłacić a sprawa za ostatni rok nie jest wyjaśniona. Jak to możliwe, że firma zatrudniająca tyle ludzi nie potrafi wyliczyć normalnych wypłat i dodatków? Dajecie nam co miesiąc szkolenia do podpisu, bhp, etyka, dbanie o wizerunek firmy, a sami tego nie umiecie zapewnić.

@yzx

Szanowny@YZX Bardzo chętnie Panu wyjaśnimy zasady rozliczenia premii Bożonarodzeniowej. Proszę o kontakt z Działem Płac. Pozdrawiamy. Dział Rozwoju Personalnego.

@Nie tylko kasa.

Nie wiem gdzie ty wcześniej pracowałeś skoro w multiserwisie ci się tak podoba przecież ta firma to dno (usunięte przez administratora)

Agata
@Mateusz

@Mateusz Twoj komentarz jest dosyć ogólnikowy, możesz nam go rozwinąć? Rozumiem, że jeszcze pracujesz w tej firmie. Co nie podoba Ci się w warunkach zatrudnienia w Multiserwis Sp. z o.o.?Będę wdzięczna za pomoc.

@Agata

1. Czlowiek jest tylko numerem, maszynka do zarabiania kasy dla multiserwis. 2. Sa 3 grupy ludzi w multiserwisie, wujkowie, sasiedzi szwagrowie ludzi co maja kogos w multi; nowi co nie wiedzą o co chodzi do łopaty; ludzie co sie znaja na robocie i im dobrze tu, bo do zagranicznej firmy sie nie dostana przez brak jezyka, oraz ci co coś umieja i znaja jezyk, ale pare lat do emerytury to nie proboja nawet szukac lepszej roboty w innej firmie. 3. Inne firmy daja zagraniczne warunki, a multi jak w afryce, damy ci transport, spanie ale sobie zaplacisz za wszystko, a diety ci nie zaplacimy. 4. Ladowanie do pelnego busa 9 osobę(usunięte przez administratora) 5. Wieczne wypominanie jak to multiserwis ludziom pomaga i o nich dba, prace szanowac itd. Jak ktos sie na to lapie to tylko dlatego ze nie ma odwagi, doswiadczenia pracować za normalna kase w zagranicznej firmie. 6. Takiego skupienia kapusiow jak w multiserwis to w zadnej firmie nie widziałem. 7/10 ludzi sprzeda nawet swoja rodzine zeby sie podlizac, ale to jest zwiazane z tym co pisalem w p.2 To tak na poczatek w skrocie. ..

Były
@Mateusz

Dokładnie tak. Co do tych sprzedawczyków: ledwo zawodówki pokończyli, o robocie zero pojęcia, jeszcze niedawno jeden z drugim chlali, co chwile jednodniowe choroby mieli a rano cały łeb amolem smarowali zeby ich nikt nie poczul albo maski przeciwpyłowe nonstop nosili a teraz wielkie kierowniki. Wstyd ludzie!!! Zamiast sie trzymac razem to jeden drugiemu nóż w plecy wbija. A jak jest ekipa zgrana i nie chce wspólpracowac z pdzełozonymi (czyt. Nie chce kablowac) to taka brygade cza rozbic... Takie sa realia w tej firmie. Nie wspomne juz o tych wałach finansowych...

Peter
@Były

Oj bylo tego, przeciepywanie na inna zmiane albo rotacje jak ze 3 i wiecej osob umialo razem dobrze wspolpracowac i nie dawali sie wykorzystać polskim pseudo prowadzacym. Jak znasz sie na robocie to austryjacy cie z powrotem sciagaja, ale dla multiserwis juz jestes czarna owca co sie stawia a "życzliwi" każde słowo doniosa zeby mieli cie za co uwalic.

A faktury to na 1 miejscu

Gośc
@yzx

Multiserwis nigdy Ci w niczym nie pomoze no chyba ze jestes dobrym kolega kierownika to wszystko dostaniesz. Co do premii tzn urlopowe i swiateczne nigdy nie policzyli tego jak nalezy. 13 i 14 powinny byc wyplacane raz w roku nie z pensja gdzie tak naprawde oszukuja wszystkich pracownikow podnoszac im sztucznie wyplaty. I tak naprawde wszystko jest opodatkowane w tej firmie. I na koniec roku wyplacaja wam dodatek swiateczny 14 i dostajecie zroznicowane dodatki a to powinna byc druga wyplata w jednym miesiacu. Takze powaznie ludzie powinni sie zastanowic co robia w tej firmie.

@Multiserwis Sp. z o.o.

Czlowieku dobrze sie zastanow co ty mowisz. Jedziesz do dzialu plac marnujesz swoj wolny czas i paliwo po to by uslyszec ze oni tam nie wiedza w jaki sposob jest to naliczane. Bo dostaja gotowe wyliczenia z biura podatkowego z innego kraju. Jezeli uwazasz ze jest zle przedstaw swoj wzor na obliczenie tego. Jezeli ty sam poprosisz o wzor na ktorym moglbys to wyliczyc to go nie dostaniesz bo go nie maja i nadal nie wiedza jak to sie liczy. Nastepna sprawa jezeli podasz swoje wyliczenia pojdzie to wszystko w niepamiec nawet z twoim nazwiskiem.

Ja 34

Firma zamiast wysyłać jakieś tam opaski powinna pomyśleć o pracownikach jakieś bony na święta podwyżki choć 2 razy w roku 50 100 za nad godziny powinni dbać o pracowników a nie tylko faktury do podpisu

monter izolacji

kierownictwo (usunięte przez administratora), tak tez bylo, co chwile inne mieszkanie, po 6 ludzi w 2 pokojowym mieszkaniu, (usunięte przez administratora)na okraglo, (usunięte przez administratora) puszki wszedzie sie walaja, nie polecam robilem tu 2 lata i jesli chcesz wybrac multiserwis to (usunięte przez administratora)

Szanowny @ARTUR, usuwane lub moderowane są wpisy niezgodne z regulaminem portalu. W przypadku chęci zgłoszenia problemów lub nieprawidłowości prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikami firmy. Mamy wiele kanałów komunikacyjnych, aby takie sytuacje zgłaszać. Anonimowe forum na GoWork nie jest odpowiednim miejscem na to. pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

ejzel

Dokładnie tak jak macie na zdjęciu profilowym ludzie odchodzą z tej firmy, nie patrzą za siebie tylko trochę żałują, że tak długo byli tym obozie

Glen

Witam ja tez mam zle doświadczenie pojechałem na drugom robotę i okazało się ze jeszcze gorzej. Byłem dwa wyjazdy i wszystkie rzeczy zostały na mieszkaniu a dowiedziałem się ze już nie pojadę do pracy ze prace wstrzymane a tu nie prawda 2 busy pojechały umowa do końca miesiąca brak umów a już wogole eksportowej a już pracowałem nie wiem jak to opisać brak słów gdzie się mam zgłosić? Mam trójkę dzieci na utrzymaniu. Proszę o pomoc

@Glen

Szanowny @GLEN, prosimy o kontakt bezpośredni pod numer telefonu +48 77 4009190. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Multi2019

Witam.Od jakiegoś czasu pracuję w Wiedniu jako monter izolacji przemysłowych. Totalna porażka. Kierownik przyjeżdża tyko wtedy, kiedy czeba zaległe szkolenia podpisać np. O 9 miesiące do tyłu. Nikt niedba o żadne warunki socjalne.Szczury nogawki, woda kąpię na głowę podczas spożywania posiłku... Po robocie niema gdzie ręce umyć.

@Multi2019

Dzień dobry @MULTI2019 , Dziękujemy za zgłoszone uwagi. W najbliższym czasie przeprowadzona zostanie kontrola weryfikująca warunki socjalne na budowach w Wiedniu. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania wszelkich zaobserwowanych nieprawidłowości do Kierownika Działu DK. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Marianos

Cześć pracuje pierwszą dekadę w tej firmie na tunelu w Niemczech czy ktoś mi powie czy są diety naliczane i ile wynoszą dzięki z góry za info

Adik
@Marianos

O Pannie.... Diete to sobie sam wprowadzisz po pierwszej wypłacie..

Jasiek

Jakie zarobki multiserwis oferuje??? Opole godzin pracujecie???

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.