Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Ktoś

Witam Pracuje jakiś czas i z większością opini nie mogę się zgodzić jednak z jedną napewno, mianowicie zarobki, niestety są bardzo niskie. Pracując za granicą człowiek oczekuje wyższego wynagrodzenia , a nie porównywalnego z pracą w Polsce... Warunki mieszkaniowe ok ale wypłaty marne... także jeśli ktoś oczekuje 10 tys miesięcznie niech zapomni !

Izoliera
@Ktoś

Dokładnie też tam pracowałem za granicą. Wypłata kiepska po odliczeniu przejazdów i mieszkania 4500-5000 zł. Pracujesz jako wykwalifikowany a stawka pomocnika... Tak się (usunięte przez administratora) ludzi.

Oli
@Izoliera

Zgadzam się. Jak można pracować za granicą, być wykwalifikowanym pracownikiem i nie zarobić 10 tyś .???? Śmiech na sali. Ale jak firma odciąga za zjazdy, za mieszkania, za klimatyczne, to co się dziwić. Niedługo za sikanie tez będa odciągać, bo będą chcieli dobudowac nowy gmach w Krapkowicach.

Lidia

@Gall, zgłaszałeś tę sprawę do firmy? Takie rzeczy jak opłata za dojazd powinny być regulowane przez umowę, sprawdzałeś jak to wygląda w umowie? @Nareszcie koniec męki, wypowiadaj się proszę bardziej kulturalnie. To forum publiczne i wypowiedzi obraźliwe bądź zawierające wulgaryzmy będą zgłaszane do administracji i mogą być z wątku usunięte. @Nieważne kto, dziękuję za wyczerpującą opinię. Interesuje mnie jeszcze jak skonstruowana jest umowa - w sposób korzystny dla pracownika? Wspominasz o niskiej stawce podczas wyjazdu - nie znaliście jej wcześniej?

lol
@Lidia

A informujecie nowych pracowników o opłacie "klimatycznej" ??? I dokładnej informacji co to jest i za co konkretnie pobierane są te pieniądze ?? A o tym, że praca w niedziele tez czasami wchodzi w grę i nie jest opłacana tak, jak powinna ??

Nieważne kto

Po nick-ach sądzę, że wypowiadają się tutaj Panie przypuszczalnie z biura lub z działu bhp. Jeżeli podoba wam się praca w tej firmie to tego nie neguje, ponieważ każdy ma wolność w głoszeniu swoich poglądów. Jednakże, aby zobaczyć co się tak naprawdę dzieje zapraszam na budowę, obojętnie gdzie w raz ze skrzynkami narzędziowymi. Po przepracowaniu; myślę że 2 miesięcy będziemy mogli porozmawiać na temat Fair Play firmy do pracowników czy to rusztowaniowców, izolerów, warszatowców etc. . Na budowach jest jeden wielki chaos. Tak czepiają się BHP, a nie potrafią zamówić odpowiednich rozmiarów ciuchów dla pracowników, a co dopiero przeciw deszczówek. Kierownictwo naburmuszone, zawsze jakieś dziwne aluzje do pracowników. Kwestie zjazdów do kraju zostawię bez komentarza bo szkoda na to nerwów. Często gęsto trafia się, że kwatery to jedna wielka ,,speluna" smród, brud i ubóstwo, za co trzeba płacić, jest to podobno spowodowane brakiem dostatecznej liczby mieszkań. Ja tam nie wymagam jakiś niewiadomo jakich luksusów, ale zapleśniałe kwatery bez podstawowych naczyń kuchennych to jest porażka. Dodatkowo ostatnio w Holandii i bodajże w Belgii (nie jestem pewny) weszło klimatyczne 2 Euro za dzień co w przeliczeniu daje około 250 zł miesięcznie. Co dziwne tylko Multiserwis to płaci. Rzucanie ludźmi z budowy na budowe plus opłaty za przejazd z budowy na budowę to jest chore ( tak zdarzały się takie). Próby nie wypłacania dodatków za kierowcę i innych funkcji ( jakiś zawsze pieniądz na pocieszenie). Co do szkoleń w Krapkowicach koszt bodajże około 4000zł plus umowa lojalnościowa w której jest zawarta spłata w trzech – czterech ratach odciąganych z wypłaty. Z tego co pamiętam to jeszcze testy branżowe są płatne. Kolokwialnie mówiąc, proszę się nie buldoczyć że firma ma złe opinie od pracowników teraz zatrudnionych i tych którzy za przeproszeniem spi*****li szukając innych firm dających lepsze warunki. Jeżeli zatrudniając się w tak ,,poważniej" firmie na początku próbują ci pupe wylizać, a potem się okazuje że w pupie to masz jakiegoś gumofilca. I tą metaforą zakończę swoje zbulwersowanie. Pamiętajcie w jedności siła! P.S Napisałem pupa by administrator tego nie zablokował.

Jacek

W samo sedno

ELLE
@Nieważne kto

Dokładnie. Jestem żoną jednego z pracowników i szlag mnie trafia, jak widzę przychodzące folderki, gazetki z firmy z artykułami o lojalności, dbaniu o pracowników itd. itp. Śmiech na sali. Wykorzystywanie pracowników na budowach, po to, aby kierownictwo miało za co brać premie. I to klimatyczne. Nieźle się prawnicy firmy nagimnastykowali aby znaleźć jakiś "kruczek" i znaleźli, aby ściągać z pracowników kasę. Klimatyczne, opłata za mieszkania, za zjazdy. A teraz nawet praca w soboty za normalne stawki i w niedzielę za marne dodatkowe parę EURo. (usunięte przez administratora) nie firma. Rozbudowali sobie siedzibę kosztem pracowników na budowach (chyba za te klimatyczne, hehe). Namawiam męża na zmianę firmy i to jak najszybciej.

Lidia

@Pracownik, czy zwróciłeś uwagę pracodawcy na to, że zbyt wiele osób jest kwaterowanych w jednym miejscu? Z czego to wynika? Czy firma oferuje umowę o pracę? Może wiesz, czy obecnie trwają rekrutacje? Na jakie stanowisko warto aplikować?

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Slawczyk

Witam,mam oferte wyjazdu na projekt-okolice Stuttgartu, praca na suwnicy przy transporcie elementow prefabrykowanych... Czy ktos tam pracowal? Jakies opinie ? Bardzo mi zalezy na jakiejkolwiek informacji poniewaz nie wiem czy podejmowac te oferte czy dac sobie spokoj. Bardzo dziekuje za informację.

Jeśli chodzi o płatności to firma płaci terminowo . Jeżeli chodzi o kontrakty to też raczej niema co narzekać i to by było na tyle jeśli chodzi o te lepsze strony . Ostatnio bardzo modna w firmie jest metoda na nie stygnące łóżka ,oznacza to że pracownik kontraktowy nie posiada własnego lokum nawet jak pracuje na tym samym projekcie dłuższy czas ( ja już w tym roku przeprowadziłem się 6 razy ) Do mieszkan pchają ludzi na full z domów 5 osobowych zdarza sie ze robia 10 wiec mozna zapomniec o rzekomo należącej sie regeneracji sił po pracy .Jeśli chodzi o atmosferę no to zawsze jest napięta ( jak moze być inaczej jeśli nie możesz po pracy odpocząć?).Jeśli chodzi o jakość kwater to jest na dwa razy ale nie ma co się dziwić jak wynajmujący nawet ich nie ogląda to raz a dwa ma daną kwotę za którą może wynająć kwaterę ( co za tym idzie czasem nawet do pracy mamy ponad 100 km ).Nie omieszkam nadmienić o śmiesznym klimatycznym które płacimi codziennie mimo tego że robimy na rafineriach i innych spalarniach oraz opłaty mieszkaniowej .Podsumowywując firma straszył zmianami na lepsze w lutym ale nic się nie zmieniło wielką szkoda bo może gdyby ktoś w zarządzie pozmieniał trochę na stronę pracownika to można by było tą firmę polecić z czystym sercem a tak to niestety raczej odradzam ( pracuje jako monter izolacji ) .

Mikołaj

Witam, jak z pracą dla monterów Izolacji, jakieś opinie?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Romeo

A czy Pani Renia piękna kadrowa jeszcze tam pracuje

Lidia

Możecie w rzeczowy i prawdziwy sposób opowiedzieć trochę o pracy w firmie? W wątku brakuje konkretów, które pomogłyby osobom zainteresowanym tym pracodawcą. Opiszcie w kilku zdaniach oferowane warunki oraz atmosferę. Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo?

ex

Pracowałem i odradzam.....W biurze syf kiła i mogiła.(księgowość się gubi we własnych papierach.)....w (usunięte przez administratora) maja pracownika byle wysyła godziny .Wyślesz godziny a i tak dostaniesz telefon lub sms że nie dostarczone. Na szkoleniu bhp...gadka jak przed sztandarem...jak to wszystko ładnie pięknie dla pracownika,...;x ....Potem czar pryska przy drzwiach od zakwaterowania a następnie sie zastanawiasz czy nie wracać z buta do domu po otrzymaniu paska z wypłaty.....Stanowczo odradzam.Mówią ze za dodatkowe szkolenia premia itp a guzik jej widzisz Firmowe zjazdy miały być darmowe....i były tylko dla kogo??? chyba dla tych co ci z premii odcinają ....Firma ma ładną siedzibę ,ale w środku sama (zgnilizna)WILKI W OWCZEJ SKÓRZE.

polak
@ex

witam.pracowałem i serdecznie odradzam ,jest to firma w której siedzą ze tak powiem wieśniaki z okolicznych wiosek,v biurze buraki którzy okradają pracowników na każdym kroku.na budowie (usunięte przez administratora) jakich mało ,wygląda to tak ze wszędzie jest pełno nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednich stanowiskach .zatrudniając się v tej firmie usłyszysz stek obietnic tak zwanego rozwoju ,buhaahhaha,dobre ,nie ma rozwoju ,rozwijają się ciotki kuzyni i cala reszta rodzin siedzących v biurze.firma potrzebuje żebyś robił i najlepiej zdechł pod jakaś rurka .w dużych firmach pojedyncza osoba się nie liczy a zwłaszcza jak nie masz zaplecza,jesteś troszeczkę bystrzejszy to jesteś problemem dla nich więc lepiej się tu nie zatrudniaj ,dobre na chwilkę.a jak jesteś bystrzejszy troszeczkę to sami współpracownicy ci pod nogi rzucają kłody .bylem na jednej to chyba z 10 razy chcieli mnie wyrzucić,bo jak to durny polski naród twierdzi ( bo mnie wygryzie ) banda jełopów jak się nie potraficie rozwijać sami dajcie innym.przecież jak gdzieś dojdę to cie nie zwolnią tyko rzuca mnie gdzieś indziej,polskie patologiczne myślenie polaka za granica,szkoda gadać.jeszcze jedna kwestia .pracowałem v wielu firmach ale to jest jedyna w której muszę płacić za wszystko ,za dojazdy za spanie po prostu żenujące.a niby taka dobra firma a nie maja pieniędzy ? maja tylko kradną każdemu ile wlezie,pomyślcie sobie ze 2 osoby jada razem ,pracują razem w parze ,po tyle samo godzin i wracają do domu,na wypłacie różnica o parę set złotych ,gdzie tkwi problem ?pewnie ktoś w biurze jest na nieodpowiednim stanowisku.wysyłają ludzi v delegacje a gdzie dieta ? rozłąkowe ? możesz się piać ile chcesz,dostaniesz słowne awanse i tyle. przyjdzie moment v którym cie już nie będą potrzebowali i dostaniesz narzędzia i z powrotem na rurkę ,to jest wasz rozwój ??? powiem tak ,powinni ich wszystkich wysłać na szkolenie jakieś z hr ,kompletnie nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi albo po prostu maja w....... na człowieka.naprawdę porażka pod tym względem .nawet jeżeli nie jesteś brygadzista na papierze to koncern bilfinger im płaci za to ze jesteś brygadzista ale oni zabierają ,a tobie jeszcze to zabiorą czyli obowiązków na głowie w brud a Holendrzy tez są jacy są i nie zawsze łatwo się z nimi współpracuje ,wystarczy być bezkonfliktowym .w firmie słyszałem tyle o motywowaniu człowieka .polowe ludzi z biura to bym zwolnił od razu .robolom kradną żeby opłacić resztę bezużytecznych darmozjadów .w paru słowach nie warto.obiecanki obiecanki i jeszcze raz obiecanki ,najbardziej mi się śmiać z tych z biura .wydaje im się ze są najmądrzejsi i pozjadali wszystkie rozumy ,myślą ze człowiek jest głupi i nic nie vie ,wszystko widać jak na dłoni .dziękuje za obiecanki i zmarnowanie mojego czasu opartego na waszych kłamstwach o rozwoju ,człowiek się starał dla firmy a ona ma cie v (usunięte przez administratora) i jeszcze cie okrada.a mówią ze są lojalni .chyba względem siebie . a teraz tak do was siedzących tam v biurze.szanujcie człowieka bo jest dużo osób mądrzejszych które mogło by postawić na nogi ta firmie bo a dobrze nie stoi ,zasięgnijcie opinij holendrów ,za głowę się złapiecie co oni o was sadza.a jak widzicie już ze np ktoś jest lepszy v innych rzeczach jak montaż to pchajcie go do przodu bo może mógłby coś zrobić wartościowego dla tej firmy ,dziękuje za stratę czasu i życzę powodzenia :) ps. pozytywne opinie wystawiane są pewnie przez tych co siedzą w biurze,pojedz a zobaczysz pyzatym nie piszcie bzdur ze inne firmy nie dają takich warunków.bzdura,załatwiłem 2 osobom prace innej polskiej firmie .do dzisiaj mi dziękują,i zarabiają na dzień dobry więcej niż tam po prawie 2 latach .powodzonka :)

@polak

Cześć napisz mi gdzie załatwiłem pracę dobra bo niechce wypić 603069073

Gall

Witam moze ktos zestarszych pracownikow odpowie mi na pytanie?Qrde zjerzdzam na weekend z budowy i kierowca rozwozi swoich po okolicznych wioskach,w koncu dojerzdzamy na baze pobieram w Krapkowicach prywatne auto i udaje sie w dalsza podroz do domu.Pytanie brzmi dlaczego mam pisane km za przejazd ,z czego firma czerpie moja kase,do miejsca postoju auta a nie tam gdzie wysiadam od kilkunastu miesiecy czyli firma

Fater
@Gall

zgłoś to , może nie wiedzą masz za sobą monitoring .haha to normalne z przejazdami , kosztami bywa, że firma dzieli się z pracownikiem,, to fakt raczej nie do dyskusji. Z tytułu bycia dodatkowo kierowcą nic nie płacą , pasek płacowy wszystko przetrzyma, a jeszcze mandaty przychodzą do płacenia.

Pablo
@Gall

Bo kierowca źle wpisuje kartę drogową

@Pablo

Pablo tzn? Wez coc podpowiedz ja juz nie mam argumentow kierowca twierdzi ze wszystko jest jak byc powinno????

@Gall

Wiecej kilometrow wecej kasy dla firmy

ciekawy80

Czy ktoś coś wie co się stało w 2016? Jakiś wypadek na rusztowaniach w Niemczech?

@ciekawy80

Ponoc nie zapiety byl ale jaka prawda

Zibi

Czy jesteście pewni, że nie da się powiedzieć coś pozytywnego o firmie? Najprościej jest oskarżyć firmę o wszystko, ale dobrze wiemy, że bardzo często pracownicy też mają swój udział w jakichś problemach.

Nieważne kto
@Zibi

Jak chcesz plusów to proszę bardzo. Umowa o pracę i ciągłe wyjazdy. I to by było na tyle. Tak że patrząc na plusy i minusy to pozytywne skojarzenia z tą firmą są "masakrowane" przez negatywy. Jeżeli masz jakieś inne propozycje proszę je przedstawić

King zong
@Nieważne kto

A wie ktoś coś może o wyjeździe do Norwegii jako monter izolacji jakiś dłuższy projekt?

@Zibi

Pracownicy? To prowadzacy roboty maja problemy wszystko przez zasiedlenie na jednej budowie w jednej norze (kwatera) przez dlugi okres i obawa o byt

Masakra

To się cymbale zwolnii, i skńcz narzekać. Skoro jesteś takim dobrym pracownikiem czemu nie pójdziesz gdzie indziej ? Bo prawda taka że do niczego się nie nadajesz.

@Masakra

Uslugowicz na rzeecz multi.......

@Zibi

Nikomu nie ufac ja zjezdzalem co 2 tygodnie a kierowca sobie zjezdzal co tydzien I nas wpisywal ze jechalismy z nim skandal cwaniak jeden

@Zibi

Ja zlego slowa nie powiem na ta firme jakie warunki wiedzialem I akceptowalem ale ludzie okropni zawistni chyba to polska natura ja dlatego sie zwolnilem a I pod........cze a sami nic nie lepsi tylko zeby robore mieli to sprzedadza kazdego I ten alkochol tak sie leje czas cos z tym zrobic

Lidia

Przed dodaniem komentarza zapraszam was do zapoznania się z regulaminem serwisu. Obowiązuje was kultura wypowiedzi, a komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Jeśli macie nowe informacje na temat firmy, podzielcie się nimi na forum. http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php tu znajdziecie najnowsze oferty pracy, może ktoś z was ostatnio aplikował?

Żona

Przykro pisać ale zarobki są naprawdę kiepskie. Praca w Luksemburgu, super pensja na papierze. Za paliwo i mieszkanie okropnie wysokie noty. Pracownicy ze starzem w Multiserwisie 10 lat i duuuzo więcej maja wypłaty 1300 , 1400, z dodatkiem za auto może 1500 euro Fakt można doliczyć ratę za pozyczke w firmie i ubezpieczenie. A noty to około 500 euro. Tylko dzięki rodzinnemu dajemy radę ale są i tacy co rodzinnego nie pobierają. Wszystko jest Ok wypłata zawsze na czas, pomoc socjalna jeśli jest potrzebna Ok, - tylko te noty. Zastanówcie się czy nie można z tym czegos zrobić. Chłopaki jeżdżą za granicę żeby zarobić, ciężko pracują, muszą rozładowywać transporty- naprawdę się przy tym narobią. Zróbcie coś z tymi notami a zobaczycie lepsze nastroje u pracowników i ich rodzin. Pozdrawiam

Żona
@Żona

„Stażem” miało być - Sorki ;)

Yo
@Żona

Jak widzę, komentarze od "żon" to, aż mnie mdli...

Tedy

Każdy chciałby otrzymywać dużo więcej kasy nic faktycznie dostaje. Realia są jednak inne.

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto starać się o pracę?

Arnold

Człowieku nie przepracowales ani jednego dnia i jeszcze wielki lament robisz.miales wypadek nie że swojej winy i nie w pracy to sądz się że sprawcą wypadku A nie tu bzdury wypisujesz.urlip delegacje rozląkowe i 13 pensję też chcesz??

Artur
@Arnold

Podczas dojazdu z pracy i do pracy wypadki są tak samo samo traktowane jak wypadki w pracy, wszędzie chyba ze umowa albo firma jest hu warta

Artur

Z tego co wiem na bank to smiało mógł byś iść do sądu nawet jak miałeś umowe napisana pod firme ale musiała by to byc droga do pracy lub z pracy którą byś wykonywał .. Musi to byc umowa tylko o prace nie żadne śmieciowe. Ale jest chaczyk bo szkolenie jest w większosci firm uznawane jako normalna dniówka w pracy oczywiście płatna.. Jak tyle wydałeś już na leczenie to porada prawna kosztuje około 80zł.

@Artur

Nie prawda 100% zapomnij,mialem taka sytuacje wiem co pisze

Masakra

Jechać na strzelnicę i pierd... sobie w łeb.

Zaiteresowany

Witam, proszę o opinię pracy jako ELEKTRYK. Tyle jest złych opinii, a jakieś pozytywy są??? Interesuje mnie praca w Austrii, obecnie jest rekrutacja ale jak czytam opinie, to mam obawy.

@Zaiteresowany

200e premii w Austrii za każdy przepracowany miesią. Premie otrzymujesz pod koniec roku, zarobki powyżej 1800e zależy jaka budowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.