Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nn - 2014-04-22 15:46:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to po jaką cholere robią ludziom nadzieje i piszą że wyjazd maj- czerwiec
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-23 11:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiecie panowie no chyba, że chodzi o coś innego o coś czego nie znajduje google. bo sporo szukałem chciałem wiedzieć co to za praca ale tylko to mi wyskoczyło i też byłem zdziwiony podaniem terminu rozpoczęcia budowy. pewnie dlatego nikt się do nas nie odzywa pomimo terminu wyjazdu m/czerwiec jaki podano wstępnie.... bo do stycznia to daleko przecież.
teoretycznie jakby wyjazd miałby byc maj/czerwiec to juz powinniśmy dawno wiedzieć przecież każdy musi się pozaszczepiać no chyba że ktoś nie chce ale szczepienie powinno nastąpić min 6 tyg przed wyjazdem a gdzie wizy ludzie paszporty Ci co nie mają jakieś badania.... jak się do września odezwą to będzie sukces tak coś czuję
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-04-29 18:22:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Masz rację,nigdzie tak nie doją jak u nich.
Jakaś paranoja,w normalnej firmie przyjmujesz się do roboty w 1 dzień.
A u nich?3 dni!
Kasa Misiu,kasa...
zdjecie uzytkownika
nick - 2014-05-04 14:08:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
dzisiaj naz kochana firma wyslala ludzi do egersundu z bagazem podrecznym tylko bo szkoda im pieniedzy na bagaze glowny niedlugo bedziemy latac w reklamowkach panie zielinski
zdjecie uzytkownika
nick1 - 2014-05-05 21:07:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nick - 2014-05-04 14:08:42]:
Koelgo, ważne że wysłala, bo jeszcze pare dni temu plakales i nie wiedziales czy pojedziesz czy bedziesz siedzial w domu.
Jak bys mial opcje: jechac z bagazem podrecznym czy siedziec w domu to co bys wybrał?
Pamietaj ze jedziesz tam bo jest taka potrzeba ze strony Norwegow, jak sie skoncza duze projekty to bedziesz prosil o jakakolwiek robote nawet z dojazdem na wlasny koszt. Pamietaj kolego zawsze mozesz zrezygnowac z pracy w tej firmie
zdjecie uzytkownika
Kasiam - 2014-05-06 10:02:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale nie powinno być większego problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty w Norwegii, przecież Norwegowie nie lubią sobie rąk brudzić.
zdjecie uzytkownika
tomirisk - 2014-05-08 14:35:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzisiaj dostałem info od firmy:

Szanowny Panie,

Z przykrością informujemy, że rekrutacja na projekt w Chile została przerwana ze względu na brak porozumienia z klientem w sprawie kluczowych warunków kontraktu. Zasadniczym problemem jest czas pracy wykraczający poza normy, które jesteśmy w stanie zaakceptować oraz brak możliwości odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne tylko w Polsce. Pracodawca jak również pracownicy musieliby dodatkowo opłacać składki w Chile, co bardzo podwyższa koszty. Jako odpowiedzialne Przedsiębiorstwo troszczymy się o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak również staramy się zapewnić im odpowiednie, adekwatne do wykonywanej pracy wynagrodzenie, co w tym wypadku jest niemożliwe do zagwarantowania.
Jednocześnie informujemy, że negocjujemy nowy projekt związany z budową tunelu (Norwegia), gdzie pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli kandydaci zakwalifikowani do pracy w Chile. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje osób, które nie zakwalifikują się do projektu w Norwegii zostaną umieszczone w naszej bazie danych i będą brały udział w dalszych rekrutacjach przez kolejnych sześć miesięcy.

Dziękujemy za cierpliwość.
zdjecie uzytkownika
nn - 2014-05-08 16:46:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tomirisk - 2014-05-08 14:35:25]:
wiedziałem że tak będzie, a powazna firma najpierw wszystko sprawdzi , a nie robi ludziom nadzieje
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-08 19:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam nic nie dostałem.........
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-05-08 19:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja też nic nie dostałem
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-12 12:49:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to dostałem.....cóż szkoda bo już miałem biznes plan na zarobioną kasę heh
zdjecie uzytkownika
NN - 2014-05-12 13:51:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gruby - 2014-05-12 12:49:37]:
NIE TYLKO TY
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-13 14:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez dostalem ze nic z chile . Napisali ze negocjuja tunel w norwegi. Zobaczymy co bd.
zdjecie uzytkownika
Kasi - 2014-05-17 13:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie, to pierwsza taka sytuacja czy jedna z wielu w BISie? Rozglądam się za pracą, ale nie chcę się gdzieś wpakować..
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-18 06:17:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podrzucili byscie panowie jakis namiar na firme z ktura warto wyjechac za granice jako operator koparki lub ladowarki z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
paluch - 2014-05-18 15:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i co wiadomo czy udało się Bisowi coś osiągnąć w związku z tym tunelem w norwegii? czy ciągle cisza?
zdjecie uzytkownika
jack - 2014-06-01 19:41:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
eeee,raczej nie zbankrutuje
co rozumiesz przez"krzywdy ludzkie"?
zabili kogoś,spowodowali umyślne kalectwo,czy też coś innego strasznego?
zdjecie uzytkownika
gabi - 2014-07-01 19:33:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślałem o tym, żeby wybrać się na staż do BISu, ale z tego co doczytałem to jest on zupełnie bezpłatny :/
zdjecie uzytkownika
Pensjonat pod zamkiem - 2014-07-09 15:52:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam!
Dla wszystkich, którzy przyjeżdzają do Bis-a na szkolenia oferuje tanie noclegi.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zapraszam!
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2014-08-07 18:11:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zadzwonili do mnie ze maja robote na rusztowaniach no i czekam na umowienie terminu spotkania czy warto jechac z tej firmy
zdjecie uzytkownika
baca - 2014-08-18 17:29:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hallo mam takom prośbę czy możecie mi doradzić chce wyjechać do pracy w Austri z tej firmy MULTISERWIS - KRAPKOWICE posiadam wykształcenie zawodowe ,,,monter instalacji sanitarnych co-gas,,,ostatnie 3 lata pracuje w tym zawodzie w Niemczech znajomość języka niemieckiego - średni , doradźcie coś czy mam wogule jakieś szanse z gory dziekuje
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2014-08-26 18:49:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.Jakie sa Oferty aktualnie na dzien dzisiejszy,i mam pytanie.Czy dobrze pracuje sie w tym biurze pracy??Bo chce zaczac tam prace??Prosze o odpowiedz.z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
mariannn - 2014-08-29 15:15:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
cześć wszystkim, jakiś czas temu pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie:
1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko
2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?)
3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku
4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?)
bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
czekającu - 2014-10-01 22:39:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
ja zpłaciłem żeby wyjechać do norwegi i do tej pory nic złodzieje olejcie ich,tyko zwlekają to za miesiąc to za dwa i czekam już rok
zdjecie uzytkownika
borys - 2014-10-04 15:42:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
ja szczerze mówiąc spotkałem się z tą agencją pracy dopiero kilka dni temu, bo znajomy powiedział mi , że mają ofertę dla programisty w co nie do końca chciałem uwierzyć, bo teraz o programistów to firmy walczą między sobą. Ale miał rację jak widać są firmy , które poszukują ludzi do IT przez agencje pracy...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: