Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-06 19:43:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [doberman - 2014-04-05 19:12:19]:
no to mam nadzieje ze dostaną coś...... w polsce to się można dorobić garba
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-06 19:46:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gruby - 2014-04-06 19:43:04]:
a jak nie jesteśmy to chętnie się niby staniemy
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-06 19:48:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ratlerek - 2014-04-06 18:03:59]:
a jak nie jesteśmy to chętnie się niby staniemy
zdjecie uzytkownika
sławo - 2014-04-14 21:35:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gruby - 2014-04-06 19:43:04]:
jasne że damy rade i odbudujemy Chile, czekamy na telefon z multiserwisu
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-20 19:44:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie chce mi się link dodać więc napisze: Nowa autostrada w Chile za 710 mln EUR.W ramach prac przy budowie 9,3-kilometrowej autostrady Américo Vespucio Oriente w Santiago (Chile) powstanie m.in. tunel pod wzgórzem San Cristóbal oraz rzeką Mapocho.

Inzynieria.com - Portal inżynieryjny Tunele Projekty

zdjęcie do artykułu

Fot. Ministerio de Obras Públicas, Chile

czytaj dalej ↓

Reklama

Kontrakt o wartości 710 mln EUR na budowę i zarządzanie autostradą Américo Vespucio Oriente (AVO) zdobyły firmy OHL Concessions i Sacyr Concessions. W ramach prac powstanie 9,3-kilometrowy odcinek trzypasmowej miejskiej autostrady.
Ponadto zostaną wybudowane: tunel pod wzgórzem San Cristóbal oraz rzeką Mapocho, dwie drogi biegnące od południowej strony mostu Centenario do Príncipe de Gales. Zmodernizowane będą też nawierzchnie dróg w La Pirámide.

Nowa autostrada skróci czas podróży dla osób dojeżdżających do pracy we wschodniej części zakorkowanego Santiago, będącego stolica kraju. Nowa trasa będzie biegła przez obszar pięciu dzielnic miasta (La Reina, Las Condes, Vitacura, Recoleta i Huechuraba).

Szacuje się, że w ciągu godziny nową drogą będzie przejeżdżać 3 – 8 tys. pojazdów. Prace budowlane mają ruszyć w 2015 r.
zdjecie uzytkownika
lopezo2 - 2014-04-22 12:30:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Czyli co panowie ? z tego co pisze "gruby" to w tym roku z wyjazdu nici :-( ??
zdjecie uzytkownika
nn - 2014-04-22 15:46:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to po jaką cholere robią ludziom nadzieje i piszą że wyjazd maj- czerwiec
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-04-23 11:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wiecie panowie no chyba, że chodzi o coś innego o coś czego nie znajduje google. bo sporo szukałem chciałem wiedzieć co to za praca ale tylko to mi wyskoczyło i też byłem zdziwiony podaniem terminu rozpoczęcia budowy. pewnie dlatego nikt się do nas nie odzywa pomimo terminu wyjazdu m/czerwiec jaki podano wstępnie.... bo do stycznia to daleko przecież.
teoretycznie jakby wyjazd miałby byc maj/czerwiec to juz powinniśmy dawno wiedzieć przecież każdy musi się pozaszczepiać no chyba że ktoś nie chce ale szczepienie powinno nastąpić min 6 tyg przed wyjazdem a gdzie wizy ludzie paszporty Ci co nie mają jakieś badania.... jak się do września odezwą to będzie sukces tak coś czuję
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2014-04-29 18:22:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz rację,nigdzie tak nie doją jak u nich.
Jakaś paranoja,w normalnej firmie przyjmujesz się do roboty w 1 dzień.
A u nich?3 dni!
Kasa Misiu,kasa...
zdjecie uzytkownika
nick - 2014-05-04 14:08:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
dzisiaj naz kochana firma wyslala ludzi do egersundu z bagazem podrecznym tylko bo szkoda im pieniedzy na bagaze glowny niedlugo bedziemy latac w reklamowkach panie zielinski
zdjecie uzytkownika
nick1 - 2014-05-05 21:07:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nick - 2014-05-04 14:08:42]:
Koelgo, ważne że wysłala, bo jeszcze pare dni temu plakales i nie wiedziales czy pojedziesz czy bedziesz siedzial w domu.
Jak bys mial opcje: jechac z bagazem podrecznym czy siedziec w domu to co bys wybrał?
Pamietaj ze jedziesz tam bo jest taka potrzeba ze strony Norwegow, jak sie skoncza duze projekty to bedziesz prosil o jakakolwiek robote nawet z dojazdem na wlasny koszt. Pamietaj kolego zawsze mozesz zrezygnowac z pracy w tej firmie
zdjecie uzytkownika
Kasiam - 2014-05-06 10:02:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale nie powinno być większego problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty w Norwegii, przecież Norwegowie nie lubią sobie rąk brudzić.
zdjecie uzytkownika
tomirisk - 2014-05-08 14:35:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzisiaj dostałem info od firmy:

Szanowny Panie,

Z przykrością informujemy, że rekrutacja na projekt w Chile została przerwana ze względu na brak porozumienia z klientem w sprawie kluczowych warunków kontraktu. Zasadniczym problemem jest czas pracy wykraczający poza normy, które jesteśmy w stanie zaakceptować oraz brak możliwości odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne tylko w Polsce. Pracodawca jak również pracownicy musieliby dodatkowo opłacać składki w Chile, co bardzo podwyższa koszty. Jako odpowiedzialne Przedsiębiorstwo troszczymy się o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak również staramy się zapewnić im odpowiednie, adekwatne do wykonywanej pracy wynagrodzenie, co w tym wypadku jest niemożliwe do zagwarantowania.
Jednocześnie informujemy, że negocjujemy nowy projekt związany z budową tunelu (Norwegia), gdzie pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli kandydaci zakwalifikowani do pracy w Chile. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje osób, które nie zakwalifikują się do projektu w Norwegii zostaną umieszczone w naszej bazie danych i będą brały udział w dalszych rekrutacjach przez kolejnych sześć miesięcy.

Dziękujemy za cierpliwość.
zdjecie uzytkownika
nn - 2014-05-08 16:46:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tomirisk - 2014-05-08 14:35:25]:
wiedziałem że tak będzie, a powazna firma najpierw wszystko sprawdzi , a nie robi ludziom nadzieje
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-08 19:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam nic nie dostałem.........
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-05-08 19:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja też nic nie dostałem
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-12 12:49:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to dostałem.....cóż szkoda bo już miałem biznes plan na zarobioną kasę heh
zdjecie uzytkownika
NN - 2014-05-12 13:51:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gruby - 2014-05-12 12:49:37]:
NIE TYLKO TY
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-13 14:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez dostalem ze nic z chile . Napisali ze negocjuja tunel w norwegi. Zobaczymy co bd.
zdjecie uzytkownika
Kasi - 2014-05-17 13:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie, to pierwsza taka sytuacja czy jedna z wielu w BISie? Rozglądam się za pracą, ale nie chcę się gdzieś wpakować..
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-18 06:17:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podrzucili byscie panowie jakis namiar na firme z ktura warto wyjechac za granice jako operator koparki lub ladowarki z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
paluch - 2014-05-18 15:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i co wiadomo czy udało się Bisowi coś osiągnąć w związku z tym tunelem w norwegii? czy ciągle cisza?
zdjecie uzytkownika
jack - 2014-06-01 19:41:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
eeee,raczej nie zbankrutuje
co rozumiesz przez"krzywdy ludzkie"?
zabili kogoś,spowodowali umyślne kalectwo,czy też coś innego strasznego?
zdjecie uzytkownika
gabi - 2014-07-01 19:33:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślałem o tym, żeby wybrać się na staż do BISu, ale z tego co doczytałem to jest on zupełnie bezpłatny :/
zdjecie uzytkownika
Pensjonat pod zamkiem - 2014-07-09 15:52:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam!
Dla wszystkich, którzy przyjeżdzają do Bis-a na szkolenia oferuje tanie noclegi.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zapraszam!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: