Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nick - 2014-05-04 14:08:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
dzisiaj naz kochana firma wyslala ludzi do egersundu z bagazem podrecznym tylko bo szkoda im pieniedzy na bagaze glowny niedlugo bedziemy latac w reklamowkach panie zielinski
zdjecie uzytkownika
nick1 - 2014-05-05 21:07:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nick - 2014-05-04 14:08:42]:
Koelgo, ważne że wysłala, bo jeszcze pare dni temu plakales i nie wiedziales czy pojedziesz czy bedziesz siedzial w domu.
Jak bys mial opcje: jechac z bagazem podrecznym czy siedziec w domu to co bys wybrał?
Pamietaj ze jedziesz tam bo jest taka potrzeba ze strony Norwegow, jak sie skoncza duze projekty to bedziesz prosil o jakakolwiek robote nawet z dojazdem na wlasny koszt. Pamietaj kolego zawsze mozesz zrezygnowac z pracy w tej firmie
zdjecie uzytkownika
Kasiam - 2014-05-06 10:02:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ale nie powinno być większego problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty w Norwegii, przecież Norwegowie nie lubią sobie rąk brudzić.
zdjecie uzytkownika
tomirisk - 2014-05-08 14:35:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzisiaj dostałem info od firmy:

Szanowny Panie,

Z przykrością informujemy, że rekrutacja na projekt w Chile została przerwana ze względu na brak porozumienia z klientem w sprawie kluczowych warunków kontraktu. Zasadniczym problemem jest czas pracy wykraczający poza normy, które jesteśmy w stanie zaakceptować oraz brak możliwości odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne tylko w Polsce. Pracodawca jak również pracownicy musieliby dodatkowo opłacać składki w Chile, co bardzo podwyższa koszty. Jako odpowiedzialne Przedsiębiorstwo troszczymy się o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak również staramy się zapewnić im odpowiednie, adekwatne do wykonywanej pracy wynagrodzenie, co w tym wypadku jest niemożliwe do zagwarantowania.
Jednocześnie informujemy, że negocjujemy nowy projekt związany z budową tunelu (Norwegia), gdzie pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli kandydaci zakwalifikowani do pracy w Chile. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje osób, które nie zakwalifikują się do projektu w Norwegii zostaną umieszczone w naszej bazie danych i będą brały udział w dalszych rekrutacjach przez kolejnych sześć miesięcy.

Dziękujemy za cierpliwość.
zdjecie uzytkownika
nn - 2014-05-08 16:46:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tomirisk - 2014-05-08 14:35:25]:
wiedziałem że tak będzie, a powazna firma najpierw wszystko sprawdzi , a nie robi ludziom nadzieje
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-08 19:06:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam nic nie dostałem.........
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-05-08 19:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja też nic nie dostałem
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-05-12 12:49:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to dostałem.....cóż szkoda bo już miałem biznes plan na zarobioną kasę heh
zdjecie uzytkownika
NN - 2014-05-12 13:51:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gruby - 2014-05-12 12:49:37]:
NIE TYLKO TY
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-13 14:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez dostalem ze nic z chile . Napisali ze negocjuja tunel w norwegi. Zobaczymy co bd.
zdjecie uzytkownika
Kasi - 2014-05-17 13:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie, to pierwsza taka sytuacja czy jedna z wielu w BISie? Rozglądam się za pracą, ale nie chcę się gdzieś wpakować..
zdjecie uzytkownika
Mack - 2014-05-18 06:17:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podrzucili byscie panowie jakis namiar na firme z ktura warto wyjechac za granice jako operator koparki lub ladowarki z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
paluch - 2014-05-18 15:13:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i co wiadomo czy udało się Bisowi coś osiągnąć w związku z tym tunelem w norwegii? czy ciągle cisza?
zdjecie uzytkownika
jack - 2014-06-01 19:41:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
eeee,raczej nie zbankrutuje
co rozumiesz przez"krzywdy ludzkie"?
zabili kogoś,spowodowali umyślne kalectwo,czy też coś innego strasznego?
zdjecie uzytkownika
gabi - 2014-07-01 19:33:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślałem o tym, żeby wybrać się na staż do BISu, ale z tego co doczytałem to jest on zupełnie bezpłatny :/
zdjecie uzytkownika
Pensjonat pod zamkiem - 2014-07-09 15:52:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam!
Dla wszystkich, którzy przyjeżdzają do Bis-a na szkolenia oferuje tanie noclegi.
(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zapraszam!
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2014-08-07 18:11:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zadzwonili do mnie ze maja robote na rusztowaniach no i czekam na umowienie terminu spotkania czy warto jechac z tej firmy
zdjecie uzytkownika
baca - 2014-08-18 17:29:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hallo mam takom prośbę czy możecie mi doradzić chce wyjechać do pracy w Austri z tej firmy MULTISERWIS - KRAPKOWICE posiadam wykształcenie zawodowe ,,,monter instalacji sanitarnych co-gas,,,ostatnie 3 lata pracuje w tym zawodzie w Niemczech znajomość języka niemieckiego - średni , doradźcie coś czy mam wogule jakieś szanse z gory dziekuje
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2014-08-26 18:49:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.Jakie sa Oferty aktualnie na dzien dzisiejszy,i mam pytanie.Czy dobrze pracuje sie w tym biurze pracy??Bo chce zaczac tam prace??Prosze o odpowiedz.z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
mariannn - 2014-08-29 15:15:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
cześć wszystkim, jakiś czas temu pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie:
1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko
2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?)
3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku
4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?)
bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
czekającu - 2014-10-01 22:39:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
ja zpłaciłem żeby wyjechać do norwegi i do tej pory nic złodzieje olejcie ich,tyko zwlekają to za miesiąc to za dwa i czekam już rok
zdjecie uzytkownika
borys - 2014-10-04 15:42:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
ja szczerze mówiąc spotkałem się z tą agencją pracy dopiero kilka dni temu, bo znajomy powiedział mi , że mają ofertę dla programisty w co nie do końca chciałem uwierzyć, bo teraz o programistów to firmy walczą między sobą. Ale miał rację jak widać są firmy , które poszukują ludzi do IT przez agencje pracy...
zdjecie uzytkownika
bolo - 2014-11-24 20:55:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dla wszystkich nowo przyjętych pracowników i ubiegających się o pracę .Apel
nie dajcie się robić w bambuko robota wszyscy jaka jest jest ciężka . stawki na Polskę 30 pln 35 pln za godzinę powinni płacić jak nic
zdjecie uzytkownika
masakra - 2014-11-26 15:52:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja nie narzekam na tą firmę pieniądze zawsze na czas, nawet przed terminem. Prace miałem cały czas, niektórzy narzekają że nie ma roboty, ale mnie się wydaje że jak ktoś dobrze robi to nie ma z pracą problemów. Multiserwis Polecam :) Jak ktoś pracował w Formacie to nie ma co porównywać o wiele lżej jest w Multiserwisie i zjazdy są często a nie co 3mc.
zdjecie uzytkownika
masakra - 2014-11-26 15:54:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nick - 2014-05-04 14:08:42]:
Zmień prac e jak Ci nie pasuje wolny rynek jest kolego :) Jak żeś taki fachowiec to dlaczego nie pracujesz bezpośrednio pod Niemcem czy Norwegiem :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS Multiserwis Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: