Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Kukukens

A co tam u wisiorka słychać daje rade w firmie?

Normalny.

Witam wszystkich.Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w multiserwis na stanowisku spawacz za granicą?Czy ludzie przełożeni i są kompetentni?Jak atmosfera na takich projektach w czasie pracy praca jest normalna czy (usunięte przez administratora) i ściganie pracowników..Dzięki za odpowiedzi

Pracownik-rusztowania

Witam! Mam pytanie odnośnie wody do picia. Kodeks pracy mówi, że w okresie letnim woda powinna być zapewniona wszystkim pracownikom, bez względu na wykonywane czynności, podczas: pracy na zewnątrz, gdy temperatura przekracza 25 stopni, pracy wykonywanej wewnątrz budynku, gdy temperatura przekracza 28 stopni. Czy jest możliwość zgłoszenia braku wody, jeśli tak, to gdzie? Ps. Raz już zgłosiłem brak wody e-mailem, było to rok temu, to dwa razy była dostarczona i koniec. Dostałem odpowiedź, że wody na budowie jest opór (zapewniał pan od BHP, któremu budowa podlega) co było całkowitą nieprawdą. Tyle się mówi na szkoleniach BHP, ciągłe szkolenia na budowie, podpisy, a praktyka to 20%, tego co jest na szkoleniach.

@Pracownik-rusztowania

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana zgłoszenie. Proszę o informację na jakim projekcie takie sytuacje mają miejsce chętnie zbadamy zaistniałą sytuację. Kontakt: jolanta.dwernicka@bilfinger.com, tel. 77 40 09 192. Pozdrawiamy DPR.

Pracownik- Rusztowania

BASF- Ludwigshafen Niemcy

Pracownik- Rusztowania
@Pracownik- Rusztowania

woda już jest.

Bandziorek

Witam chciałbym podjąć współpracę z ta firma po rozmowie z Panią z biura wszytko wyglada dobrze ale nie usłyszałem żadnych informacji jak wyglada sprawa stawek godzinowych bo jest to zależne tyle wiem. Wiec moje pytanie brzmi czy jest tu jakiś monter izolacji który mogłyby powiedzieć ile można zarobić na godzinę bo nie wiem czy warto a kurs tez nie jest w końcu taki tani. Z góry dzięki za pomoc

Fred
@Bandziorek

Pewnie 13 brutto

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Golas

Oby ta firma nigdy nie wprowadziła szczepień tym badziewiem na koronkę bo wtedy ludzie będą uciekać stamtąd w popłochu. Zresztą kazać nie mogą bo prawo jest prawem. Ja się dowiaduje wszytskiego od prawników i inspektorów nie dam się zaszczepić by moc pracować i mieć na chleb

@Golas

Tak się wszyscy zarzekaja że nie będę się zaszczepić a już Mają terminy!

DON
@Golas

Jak chcesz się testować przed każdym wjazdem i wyjazdem z kraju i za granicę (obojętnie czy do pracy czy na wakacje) to się nie szczep. Tobie będą grzebać w nosie, twoj problem. I nie chrzań głupot o badziewnych szczepionkach. Lekarze się szczepią, a tobie nagle zaszkodzi i do pracy nie będziesz mógł pójść. (usunięte przez administratora)

Polak
@DON

Co ty chłopie bredzisz, to że jesteś zaszczepiony nie zwalnia Cię z obowiązku zrobienia testu, jeżeli takowy jest wymagany.. (nie jest nigdzie potwierdzone, że szczepionka Cię uchroni, a znam dwa przypadki kiedy to po szczepieniu osoby przechodzili wirusa) Najpierw sobie doczytaj a później pisz swoje mądrości.. Pozdrawiam ????

DON
@Polak

A o tym, że po szczepieniu przechodzi się lżej koronę, to tez doczytałeś czy już nie ? Im wiecej będzie zaszczepionych, tym mniejsze prawdopodobieństwo zakażeń i zachorowań. Czego tu się obawiać ?? Hipotetyczne skutki uboczne ?? Jezeli dla kogos ta obawa jest większa niż skutki szalejącej korony, to pozostaje tylko współczuć. Ludzie latami łykają suplementy diety i nie zastanawiają się nad skutkami ubocznymi, ale tu - jasne skutki uboczne, a może i jaki chip .....

BANAŚ
@Golas

Idź do Profi. Tam Twoje miejsce.

Tom

Witam planuje podjąć pracę w Multiserwis jako zbrojarz w Niemczech mam pytanie jak wygląda tam praca i warunki

Tom

Witam planują podjąć pracę w Multiserwis jako zbrojarz w Niemczech mam pytanie jakie tam są warunki i praca

Bandziorek

Witam mysle nad podjęciem współpracy w firmie multiserwis i potrzebowałbym pewnej informacji... czy są tutaj monterzy izolacji przemysłowych? Chciałbym zapytać ile monterzy zarabiają na godzinę ponieważ Pani w biurze powiedziała mi ze to jest zależne i nie jest w stanie mi tego powiedzieć a w ciemno nie bede podejmował jakiejkolwiek współpracy? Bede wdzięczny za pomoc z góry dzięki

Właśnie się dowiedziałem, że odchodzi z firmy człowiek który zawsze chciał każdemu pomóc, był kiedyś moim kierownikiem, Gość zawsze chętny do pomocy, potrafił z każdym porozmawiać, ludzkim językiem, ciągle pod telefonem... Jak można szanowny zarządzie pozwolić odejść takiemu człowiekowi ??? Nie liczą się tylko pieniądze, pora zrozumieć, że to człowiek jest ważny ! bo co zrobicie bez ludzi ? Czekam kiedy ktoś napisze kilka pozytywnych słów na Wasz temat ( pozostali kierownicy ), ale na szacunek trzeba zapracować... a tutaj same negatywne opinie na Wasz temat... Panie Pawle! dziękuję, że miałem okazję z Panem współpracować  Mam nadzieję, że kiedyś trafię na przełożonego, chociaż w połowie tak kompetentnego jak Pan.....

@pracownik

To nie pierwszy taki przypadek i pewnie nie ostatni, a ilu zwolnili bez powiadomienia, kolega po latach w tej firmie przypadkiem się dowiedział że nie przedłużyli mu umowy bo zadzwonił z inna sprawą, a dwa tygodnie wcześniej ,,PAN KIEROWNIK,, z nim rozmawiał i nie było żadnych problemow.

pavel

zatrudnisz specjalistę, czy zaczekasz na początek zimy?

Zhid-pavel@mail.ru

Cześć. Jestem z Białorusi i przebywam w Polsce na wizie D (pierwsza wiza), mogę zrobić wszystko co do przygotowania, malowania metalu i aplikacji środków ogniochronnych. 15 lat doświadczenia.

Brak słów

Praca w niemczech to chyba najgorsza z możliwych opcji, Polacy na stanowiskach kierowniczych gdyby mogli to strzelaliby do pracowników, „robota” ważniejsza od zdrowia, eksploatacja pracownika czasem do granic możliwości, a BHP to fikcja! nie polecam ! Stawki najniższe.

@Brak słów

A gdzie pracowałes.

@Brak słów

Dzień dobry @BRAK SŁÓW, Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Bezpieczeństwo pracy jest naszym priorytetem, dlatego korzystamy z systemu zgłaszania sytuacji i zdarzeń potencjalnie wypadkowych. W Multiserwis obowiązkiem każdego pracownika, niezależnie od stanowiska, jest zgłaszanie sytuacji niebezpiecznych. Na każde zgłoszenie reagujemy niezwłocznie i regularnie dbamy o stan bezpieczeństwa na wszystkich projektach. Wymagamy od pracowników wykonujących pracę przestrzegania zasad BHP i nagradzamy osoby, które eliminują zagrożenia ze środowiska pracy. Bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich naszych pracowników jest dla nas najwyższą wartością. Jeżeli ma Pan inne spostrzeżenia proszę o kontakt bezpośredni pod tel. 504 753 139. Pozdrawiamy DRP

Maska
@Multiserwis Sp. z o.o.

No nagradzanie faktycznie ja zgłosiłem wypadek który się przy darzył koledze i nie przedłużono mi umowy i aneksu kolega nie znał języka i nie mógł zgłosić głównemu BHP na budowie ...prowadzący chcąc swoją roczna premie za bez wypadkową pracę nie sporządził protokołu nawet i wysłał kolegę na hotel po 3 dniach łaskawie wysłali jakiegoś pseudo lekarza a firma ma gdzieś to że przez te 3 dni mogły wyniknąć jakieś powikłania albo coś gorszego ...na szczęście nic się takiego nie stało ale w tej firmie wszystko się kręci w okół pieniądz a ludzie to tylko numerki które można zastąpić

@Multiserwis Sp. z o.o.

A proszę mi powiedzieć. Gdzie zgłosić by nie zostało wyciszone działania korupcyjne na szczeblach ciut wyższych niż biedny brygadzistą. Raczej np. Kierownik oddziału. Może lepiej bezpośrednio do prokuratury Czu u was też?

@Krwawy

Szanowny panie Krwawy, Działanie w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami przyjętymi w naszej organizacji jest dla nas wartością nadrzędną. Od lat podejmujemy działania, które pozwalają nam osiągać cele biznesowe kierując się prawem i zasadami uczciwej konkurencji. Wszystkie podejrzenia potencjalnych nadużyć i działania niezgodnego z prawem traktujemy bardzo poważnie. Zachęcamy do kontaktu z Reprezentantem ds. zgodności, która z zachowaniem pełnej poufności przyjmie zgłoszenie podejrzenia nieprawidłowości (tel. +48 77 40 09 237, e-mail: agata.karpala@bilfinger.com) oraz podejmie niezbędne kroki w celu wyjaśnienia sprawy. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się również na naszej stronie internetowej w zakładce Compliance: http://www.multiserwis.com.pl/pl/firma_7_3.php Pozdrawiamy DRP

@Multiserwis Sp. z o.o.

Wiedzą która dysponuje dotyczy działania kilku kierowników w oddziale Ostrzeszow na przełomie kilku długich lat. Pozdrawiam.

Pablo
@Krwawy

Poruszyłeś ciekawy wątek. Co niektórzy mają majątek z kierowniczej pensji jak Obajtek.

TakiSePracownik
@Multiserwis Sp. z o.o.

Wy swoje (BHP), a praktyka swoje.

@Multiserwis Sp. z o.o.

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Wysłałem email i widzę że jest cisza. Panowie kierownicy czują się bezkarni a tak jak powiedział Pablo ich majątki gdzie pensje mają w granicach 6 tys są ogromne.

@Krwawy

Szanowny Panie Krwawy, Niestety, nie otrzymaliśmy od Pana żadnej informacji mailowej więc nie możemy się ustosunkować do Pana wpisów. Powyżej opisaliśmy kilka możliwych form kontaktu z Nami, zachęcamy do skorzystania. Pozdrawiamy DRP

Bioły

Firma juz jakieś listy daje na szczepienia to poprostu kpina jeśli myślą że ludzie będą się szczepic tym badziewiem!W życiu....nikt nie jest glupi.Bo nie spieszy mi się do grobu A niestety znajomy zmarł po tym głównie! Więc firma niech się nie ośmiesza bo itak widzę że same negatywny ostatnio są pod ta firma więc lepiej się wycofajcie z tych szczepień chyba że chcecie mieć krew na rękach później.

Sławek

Jak tak dalej pójdzie to w tej firmie nikt nie będzie pracował jak nie szanują pracownika

Pracownik Miesiaca

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu , nie polecam nikomu wiekszosc negatywnych opini jest prawdziwa a te pozytywne to propaganda multiservisu. Szczerze ludzie darujcie sobie prace w takim miejscu.

TakiSePracownik

Witam! Konkretnie chodzi mi o kwatery. Nasz Pan kierownik planuje wprowdzić "rotacyjne łóżka", czyli bo odbębnieniu 4 tygodni, rotacja i wracasz do innej kwatery i innego łóżka i tak co rotację. Tutaj ludzie siedzą po kilka lat na jednym mieszkaniu, mają swoje rzeczy. Co 4 tygodnie się przenosić? Cały czas z tobołkami na plecach? Jak to zorganizować? Przecież to jest chore.

stefan
@TakiSePracownik

Ciekawe czy szanowny pan kierownik tez by tak "latał" z całym majdanem po różnych kwaterach. Mają gdzieś ludzi i nie interesuje ich to, że takie przeprowadzki, są bardzo uciązliwe dla pracowników. Ale kogo to obchodzi.

Benio

Jeżeli ktoś jest z Opolskiego nie musi się niczym przejmować, bo to ,,elita,, gamoni którzy mimo że nic nie potrafią nikt ich nie zwolni bo członkowie ich rodzin pracują w multiserwis. A każdy z innego miasta traktowany jest jak ktoś gorszy.ludzie z Opolskiego dostają umowę od razu na stałe a inni przez lata przedłużane z kontraktu na kontrakt

Benek

Witam, pytanie mam na temat hoteli jakie warunki minimalne firma zapewnia pracownikom. Ile osób na mieszkaniu ile osób na łazienkę i czy internet jest?

Jarek
@Benek

Na mieszkaniach ludzi tyle ile się zmieści łóżek,na jedynkę nie masz co liczyć chyba że pokój jest za mały żeby wstawić drugie łóżko na prywatność i odpoczynek po pracy nie masz co liczyć.Na Beneluksie internet jest wszędzie,łazienka jedna na 5,6,7,8 osób.

Worker

Firma godna polecenia . Nie trzeba martwić się o termin zjazdy w systemie rotacyjnym , gdyż zjazd jest zwykle po zakończeniu kontraktu :-). Wynagrodzenie raczej nigdy nie rozczarowuje z racji podania kwoty brutto na aneksie , stąd też nigdy nie wiadomo ile zarobisz . Potrącenia są różne - klimatyczne, mieszkaniowe, przejazdowe ... kto wie może i wzrost i waga pracownika też ma na to wpływ . Zjazd wymuszany pojawieniem się zdarzenia losowego zwykle jest pacyfikoway groźba nagany. Obowiązki koordynatora zwykle ograniczają się do bycia nim , cała reszta obowiązków spada na barki prowadzących . Załatwienie czegokolwiek na budowie wiaże się z setkami telefonów , gdzie każdy kończy regułka typy :" Proszę skontaktować się z ..." Ogólnie moja ocena może nie być obiektywna ... Zatrudnij się i sprawdź sam . Pozdrawiam .

Niki

Kto pracuje jako spawacz jaki macie stawki koledzy

Oli
@Niki

Kiepsko płacą 13 euro

Były
@Niki

W 2019 pracowałem jako spawacz na niemieckim tunelu stawka była jakoś ponad 15 € brutto ale ile byś nie dostał wypłata jest zawsze taka sama ci co mieli 11€ na godizne i ci co mieli 15 wypłaty prawie ze identyczne sam nie raz się zastanawiałem jak ta firma to robi do dzisiaj nie wiem tak samo z dodatkiem za busa pracowałem z kolegą w parze tyle salo godzin taka sama stawka ja nie miałem busa na stanie on miał a wypłaty identyczne a umownie miał mieć 100€ za busa dodatkowo na pasku z wypłaty był dodatek wyszczególniony ale na konto dostawał tyle samo co ja kilka razy żeśmy to sprawdzali...

@Były

Dziękujemy za podzielenie się z nami Swoją opinią . Każdą sytuację budzącą wątpliwość naszego pracownika w kwestiach wynagrodzenia czy transportu wyjaśniamy niezwłocznie. Już na etapie rekrutacji do Multiserwis informujemy szczegółowo kandydatów o warunkach zatrudnienia i zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań. Przykro na, że nie wyjaśnił Pan ten sytuacji wcześniej. Pozdrawiamy DRP

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.