Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Dostałem ofertę pracy w tej firmie i wyjazdu za granicę tylko nie wiem czy się zgodzić patrząc na te wszystkie opinie Co doradzacie???

Pracuś

Witam, czy firma też wypłaca w grudniu bonuscovidowy w postaci 500 euro? Tak jak to ma miejsce w bilfingerze.

Tadek
@Pracuś

Właśnie o co z tym chodzi? Bo Niemiec na budowie dziś też nas pytał czy firma nam płaci.

Hirek
@Pracuś

Haha, jasne. prędzej coś urwą, tak, jak to ma miejsce z wypłatami za lata pracy.

Dyzor
@Hirek

Dokładnie prędzej sobie wezmą niz komuś czas na szukanie innej firmy

Grubas
@Pracuś

Hahaha (usunięte przez administratora) dostaniesz. Ja pracuje już 11 lat i powiem tak . Ze kilka lat do tylu było wszystko Ok dogodne zjazdy jak trafiłeś dobra budowę to dało sie zarobić te 2300-2500 na rękę za 180 h . Ale teraz to (usunięte przez administratora) jest dramat. Wypłata 1800 euro i to stawka brutto 15,90 . Same otwarte budowy mało godzin dekady dziadowskie 10/4 . Śmiech ma sali. Dużo ludzi siedzi w domu bez pracy a oni zatrudniają nowych pracowników. Teraz jest obrana taktyka (usunięte przez administratora)żebyś sie sam zwolnił zeby ci odprawy nie wypłacić. A każdy szanujący się pracownik nie będzie pracował na budowie za 1800 € . Wiec trzeba szukać czegos nowego . Moim zdaniem Multiserwis się kończy. I dodam jeszcze jednocześnie przez te wszystkie lata byłem dobrym pracownikiem, nie raz wyciągałem budowy bo puszczali 5 statystów i (usunięte przez administratora) umieli zrobić i dzwoni ci kierownik pojedziesz ogarniesz to . Oczywiście ze pojade ogarnę a jak teraz cos ty piczebujesz to (usunięte przez administratora) A jeśli chodzi o kierowników to(usunięte przez administratora) nie do pobici dobry człowiek . A reszta to nie będę komentować(usunięte przez administratora)

B.
@Grubas

Tak, masz rację ja też już mam propozycję gdzie indziej, fajna rodzinna firma gdzie szanują ludzi ponieważ wiedzą, że to dzięki im zarabiają... Patrzą na to w ten sposób, że gdy pracownik ma dobrze to i oni mają dobrze.

Rafał

Witam mam propozycję pracy w tej firmie jako monter izolacji przemysłowych. Czytałem wiele opinii na temat firmy Multiserwis oraz rozmawiałem z kilkoma osobami, które już tam pracują i nie pracują. Wiem, że jak nie spróbuję to się nie dowiem ale właśnie przez te negatywne opinie mam mieszane uczucia, mam też propozycje pracy w tym zawodzie od innych firm dlatego proszę o rzetelne informacje. 1. Czy poleciacie tą firmę i dlaczego? 2. Jak kształtują się zarobki? 3. Czy to prawda, że "świeżaki" są wysyłane do najtrudniejszych prac pomimo braku doświadczenia przez kierowników aby już na początku dać im popalić i zobaczyć czy się nadają? 4. Czy to prawda, że na miejscu na delegacji nawet pomimo ważnych inaczej bardzo bardzo ważnych przyczyn nie można zjechać gdyż od razu Cię zwolnią za opuszczenie miejsca pracy? 5. Czy robią problemy jeśli domagasz się tego o czym zapewniała firma? 6. Czy to prawda o wszechobcnie panującym mobbingu ze strony kierowników? 7. Czy jeśli zdarza się choroba (grypa, angina lub jakaś inna) i weźmiesz zwolnienie lekarskie to masz ostrzeżenie o nieprzydatności do pracy albo Cię zwolnią? ( jeden z którym rozmawiałem, mówił mi, że był dwa razy w ciągu roku na L4 i się z nim rozstali) 8. Czy to prawda, że pracujesz po 12, 14 a nawet 16 godzin w złych warunkach atmosferycznych (upał, mróz) bez przerw? 9. Czy to prawda, że niektórzy zarabiają mniej niż 6000 tyś zł a niektórzy nawet 25000 tyś od czego to zależy? Jedna firma zaproponowała mi świeżakowi po kursie 12,800 tyś podstawy na start bez względu w jakim kraju będę pracował plus więcej jeżeli wypłata będzie w obcej walucie. 10. Czy to prawda, że na początku obiecują wszystko, a potem nic z tego nie ma? Proszę o merytoryczne informacje bez złośliwości na firmę z jakichkolwiek przyczyn.

Darek
@Rafał

Może ktoś odpowie ale większość nie będzie się narażać mówić prawdę :)

B
@Rafał

Tak, mobbing jest obecny i ta plaga się rozlewa nie ma nad kierownikami gościa, który by im to przykrócił i nie musi być to ktoś "kto zna się na robocie" mógł być to chociażby osoba która już kiedyś zarządzała zespołami ludzkimi w swojej karierze zawodowej, szkoda, że takiego stanowiska w firmie nie ma... Osoby znające sie na prawie, mające doświadczenie w kierowaniu zesposłem do którego można by zgłaszać takie skargi. Brakuje osoby do której można by mieć zaufanie i która nie będzie sie bać zarządu ale będzie z nimi gadać aby poprawic sytuacje pracownikow.

@Rafał

Nawet nie wchodź w tą firmę, nie zarobisz idż do normalnej roboty, w Polsce siedź z żoną i dziećmi te wyjazdy to koszmar straszne warunki mieszkaniowe jeden chleje drugi chrapie bród wszędzie... Uciekaj

Maria
@B

Aż tak? :/ Niewiarygodne, ludzie chcą normalnie pracować a tu takie rzeczy... wiesz może ile pracownicy wytrzymują w takim razie w takich warunkach? duża rotacja, czy dają radę jakoś?

B.
@Maria

Wystarczy, że zderzą się z rzeczywistością w terenie gdy padają na twarz ponieważ ciągle szybko i szybko a kierownicy to nie "ludzie" a ja jak już Ciebie nie lubią bo odważyłeś się coś powiedzieć to koniec. Średnio nowy zastanawia się nad odejściem już po 3 miesiącach. Kierownictwo firmy nic z tym nie robi.

Antek

Kto był autorem ,sposobu na aneks' w czasie Wielkiejnocy, bo autora ,sposobu na wnuczka' prawie wszyscy znają?

@Antek

Witam! Czy w Multi można przyjąć się jeśli nie ma się szczepienia na COVID? I jak zarobki za 160h ile można wyciągnąć euro? Pozdrawiam

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Izoler

Nie polecam pracy w niemczech na izolacji. Prowadzący budowy są niekompetentni (za dużo piją) chcąc coś u nich załatwić trzeba się przypominać przez miesiąc. Brak rękawiczek (dostaje 3 pary rękawiczek na 4tygodnie), za jazdę samochodem do kraju kierowca tez musi płacić, a prowadzi samochód przez pare godzin, gdzie reszta osób pije i śpi, zatem lepiej nie przechodzić psychotestow bo to jedynie strata. Brak premii mimo, ze Bilfinger wypłaca imienne premie dla pracowników przykładowo za prace w szelkach czy premie które są przyznawane za skończenie projektu. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam poszukać innej firmy, a najlepiej zagranicznej.

Jeszcze jestem pracownikiem tej szopki znanej MULTISERWIS jeśli ktoś zamierza się tu przyjęć to niech się lepiej dobrze zastanowić . Kierownicy są ok lecz koordynatoży to totalna porażka wymagają fachowców a płacą jak za pomocników jeżeli dla kogoś praca po niżej 1700 tys jest dobra za 170 h to jest to jak najlepszą firmą dla was

Dorota

Tak mało masz? To na jaką umowę się tam pracuje?

ILONA

1 700 zł ??

Czy będzie coś wypłacane na święta ?

Jedyna i niepowtarzalna kartka na święta ja co roku.Brawo Multiserwis byle się chwalić ile to firma ma obrotu rocznie.????

DON

Bo tylko stwarza pozory dobrej firmy. Karteczki, folderki, katogi i jakież cudne zdjęcia. A może tak zrezygnowac z całej tej szopki i pomyślec o dowartościowaniu pracowników i nie szukaniu na nich oszczędności ????

Shrek

Masz rację bzik,to jest banda

@Shrek

A czemu uważasz, że są bandą? Wyjaśnisz?

Witam, jak wygląda kwestia zjazdu do kraju ? Co ile czasu ? Jakie są zarobki ? Jak z kwatera ? Jakie lokalizacje

Franciszek
@Zainteresowany

Szukasz tu pracy jako kierowca? Ja też się rozglądam i zastanawiam się jak płacą. Jakbyś był na rozmowie rekrutacyjnej to napiszesz co oferują? Będę wdzięczny.

Aktualność
Dziś mamy coś interesującego dla zaczytanych. W magazynie Forbes.pl ukazał się nasz artykuł na temat redukcji emisji dwutlenku węgla i zużycia energii przez przedsiębiorstwa oraz roli izolacji przemysłowych w tym procesie. Przybliżamy tam również działania Multiserwis w ramach audytów oraz transformacji energetycznych zakładów przemysłowych .
Zachęcamy do zakupu aktualnego wydania kwietniowego!

Aktualność
DZIEJE SIĘ! :)

Pierwsi praktykanci z Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie wyjechali do Holandii w ramach Akademii Kariery Multiserwis.

Wcześniej przeszli szkółkę montera rusztowań. Po pracy znajdują też czas na zwiedzanie Rotterdamu. Mamy nadzieję, że praktyki zaowocują i w przyszłości będą z nich dobrzy fachowcy :)

Witam czy ktoś pracuje w multiserwis jakoś monter karton gips jak wygląda praca ?

Freak

Witam jak wygląda praca przy spawaniu rurociągów? Wypowie się ktoś?

Qczi

Słyszałem od znajomego, że jest możliwość taka że chłopaki pracują tydzień w Niemczech na tydzień w Polsce przy czym praca w Niemczech wygląda mniej więcej tak, że jest to 7 dni pracy po 12 godzin po czym zjazd do Polski. Przy jakiej pracy jest szansa na takie warunki? Czy jest jakaś opcja aby pracować na takich warunkach od samego początku zatrudnienia? Z góry dziękuję za odpowiedź. Po prostu szukam pracy za granicą przy czym nie chciałbym aby to były wyjazdy na kilka.. kilkanaście tygodni..

praca biurowa

Czy ktoś może napisać mniej więcej widełki wynagrodzeniowe dla specjalistów pracujących w biurze. Prowadzona jest rekrutacja i jestem ciekawy, czy warto poświęcić czas na ten proces, czy jednak można się rozczarować. Czy jest to min 7000brutto ?

HAHAH
@praca biurowa

7 tys. brutto to tu nawet niektórzy kierownicy nie mają. Specjalistą możesz być, ale klasycznie zapłacą najniższą krajową - no moze na dzień dobry dostaniesz 3-3,5 brutto. Ludzie w administreacji takich pieniędzy nigdy na oczy nie widzieli

Monter Niemcy

Mam pytanie do pracodawcy. Od kilku tygodniu mamy zimowe rękawiczki bardzo kiepskiej jakosci po 3 godzinach pracy są do wyrzucenia, oraz jest bardo zimno w ręce czy to tylko przejściowa sytuacja?

@Monter Niemcy

Dzień dobry @MONTER NIEMCY, Chętnie zajmiemy się tym tematem, proszę o więcej informacji (jak budowa, branża). Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny, podaję numer do kontaktu: 504 753 139. Pozdrawiamy DRP

Były monter
@Multiserwis Sp. z o.o.

Tak naprawdę nic nie zrobicie tylko pracownika ukażecie lub zostanie przeniesiony. tam gdzie pracowałem to ludzie po trzy osoby spały w jednym pokoju. Niepolecam tej firmy bo wykorzystują pracowników tak jakby ich potrzeby niemiały znaczenia. Do pracy też daleko i w przepełnionych busach. Jedna łazienka w mieszkaniu w bloku itp

Jo

Jakie zarobki??

Robol

Czy w firmie są posiłki regeneracyjne w okresie zimowym.

Bandziorek
@Robol

Siemka pracuje w tej firmie od nie dawna i jeszcze się z czymś takim nie spotkałem i nawet nie słyszałem wiec napewno nie

Nie ma posiłków.

Rusztowanko
@Robol

Nie ma, ponieważ prezes nie wyraził zgody, na budujemy rusztowania nawet przy -16 stopniach. Mało istotne jest to że jest wtedy ślisko i nie czuć rąk.

Blacha

Nie ma nic takiego

martin

Witam mam zamiar podjąc pracę na wyjeździe do niemiec na regipsy czy mógł by mi ktos powiedziec co nie co o tamtejszych zasadach i czy musze zakładac konto walutowe skoro jest to polska firma. ? i oczywiście jak z zarobkami i mieszkaniem.

Blacha
@martin

Tak musisz mieć walutowe jeżeli chcesz otrzymywać wypłaty w nie polskiej walucie . Możesz tez w polskiej to wtedy normalne konto wystarczy

Nie polecam

Przepracowałem w firmie ponad 2 lata i popadłem w depresję przez kierowników. KARMA WRACA

Dyzor
@Nie polecam

Dokładnie tak jak piszesz mówią co innego jest co innego szukają (usunięte przez administratora) jwszcze troche i wiosna napewno bd szukał cos innego 0 motywacji brak rozwoju ludzie pracujący 9 lat stawki takie same rzenada

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.