Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

batman

Niestety chyba nie było mi dane, po wysłaniu aplikacji, dostałem maila zwrotnego z informacją, że w ciągu 5 minut powinienem dostać maila z linkiem do testu. Niestety mail nie dotarł, również w spamie go nie było. Po napisaniu dwóch maili do Pani przez formularz dostałem dwukrotnie odpowiedź, że moje pytanie o ponowne wysłanie linku do testu zostało skierowane do działu rekrutacji, niestety dział rekrutacji ma wszystko gdzieś i zero kontaktu z ich strony. Chyba to już dużo świadczy o firmie już na wstępie.

Zainteresowana

Jakie macie opinie o Olsztynie? Chodzi mi konkretniej o dział reklamacji

Wiking

Ktoś coś o niemieckim projekcie AGD w Gdańsku? Mam parę różnych ofert i chciałem się was poradzić. Z góry dziękuję.

Rysiek
@Wiking

Praca jest okej, wynagrodzenie również jest odpowiednie do pracy jaką trzeba wykonać a atmosfera która panuje na projekcie jest pozytywna. Polecam :)

Sophie
@Wiking

Aplikuje na podobne stanowisko ale z norweskim, jaki jest kolejny etap rekrutacji po testach online, rozmowie z HR i teście językowym? Rozmowa z liderem? Czego się spodziewać?

P

Wszystko ok

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Giardiniera

Osobiście byłam zrażona opiniami na temat tej firmy. Juz po pierwszym tygodniu bardzo miło sie zaskoczyłam:) Atmosfera w Gdańsku jest bardzo dobra. Szkolenie świetnie przeprowadzone. Ludzie bardzo życzliwi i pomocni. Serdecznie polecam Państwu prace tutaj :)

sk
@Giardiniera

Pachnie opinią HR

To ja, typ niepokorny

(usunięte przez administratora)Dobrze, że testy które się dla nich robi są krótkie, bo inaczej byłaby to duża strata czasu. Zwracajcie też uwagę na zgody jakie zaznaczacie podczas aplikowania - widziałam tam ładne kwiatki w stylu "będziemy przechowywać i przetwarzać Twoje dane przez kolejne 3 lata" + automatyczne zapisywanie się na jakieś ich badziewne oferty. Pani z rekrutacji była niemiła i opryskliwa - podczas rozmowy od razu mnie zaatakowała i próbowała odwrócić kota ogonem.

Elbląg123

Nawet nie wiem co powiedzieć właśnie bo tyle na wolnym siedze ???? bo firma ustala sobie wolne na ponad 2 tygodnie ...

Elbląg

Odradzam każdemu! Niewdzięczna praca, dla studentów lub osób mieszkających lub będących na utrzymaniu rodziców jeszcze ok za najniższa krajowa z godzinami ustalonymi przez firmę kupią sobie co najwyżej nowe adidasy,ale dla osób które chcą potraktować to jako jedyny zarobek ODRADZAM! Ciągły brak bazy (lub po prostu wymówka ze strony TL). Żeby od ponad 2 tygodni nie napisać nowości i dopuścić do tego aby pracownicy byli bez zarobku,PORAŻKA! Dodam tez o pracownikach,że należy uważać na ludzi i co się mówi. Tu każdy ma swoje inne prawa,nikt nie jest traktowany rowno. Za wszystko są doliczane kary nawet za to ze siedzicie zbyt długo na spotkaniu zorganizowanym przez przełożonego. Nie polecam.

mola

Jak wygląda praca w Gdańsku przy sprzedaży produktów bankowych? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Małgosia

Czy ktoś może się podzielić opinią odnośnie pracy zdalnej z językami (np. francuski)? Czy to też sprzedaż czy tylko obsługa reklamacji? Proszę o jakieś opinie.

Elblag

Odradzam wszystkim którzy chcą zacząć prace w transcom , zwłaszcza oddział w elblągu to jakaś porażka ! Jeśli jesteś potencjalnym kandydatem musisz się przygotować na śmieciową umowę czyli będziesz zatrudniony przez agencje pracy która na każdym kroku będzie ciągnęła od cb pieniądze ... spóźnienie ? Kara , nie przychodzisz do pracy ? Kara , zrywasz umowę ? Kara ... przypomnę ze jest to umowa zlecenie podpisana z agencja ... ale przejdźmy do samej pracy która do przyjemnych nie należy , musisz przygotować się na to że nie będziesz miał od nikogo jakiekolwiek wsparcia pomocy twój lider nie będzie wiedział nic o twoim projekcie a gdy się go o coś zapytasz odpowie „ nie wiem zapytaj się kogoś „ będziesz obwiniany za brak realizacji celu oraz „ palenie bazy „ bo przez takich jak ty jej nie ma ...(usunięte przez administratora) to świetnie dasz sobie tam radę . Generalnie odradzam !!! I ciesze się z całego serca że tam nie pracuje .

Pracuje w Transcomie w Elblagu od miesiąca i jest świetnie. Pokoje 6 osobowe, można liczyć na pomoc wszystkich. Nie ma nacisku ze strony przełożonych. A świeżo awansowania Marta to aniol! Zawsze pomoże :) polecam

Wiktoria

Super, że napisałeś. Tylko starajmy się nie pisać imion i nazwisk osób, które pracują w Transcom. A na czym polega Twoja praca?

kosz
@Wiktoria

moja praca polega na rozmowach z Anną, Adamem, Beatą, Bartkiem, Celiną, Cezarym, Dominiką, Danielem, Ewą, Ernestem, Franką , Filipem, Grażyną, Gustawem, Helena, Heńkiem, Izą, Irkiem, Justa, Jankiem, Kaśką, Krzysztofem, Lilia, Lesławem, Monika, Mackiem, Natką, Natanem, Olą, Olgierdem, Pauliną, Piotrem, Ryszardą, Robertem, Sylwią, Sebkiem, Teozofią, Tadzikiem, Ulą, Urbanem, Weroniką, Waldkiem, Zosią i Zbychem.... oni wszyscy pracują w transcom

Paulina

Praca na infolinii nigdy do przyjemnych nie należała. Klienci dzwonią i się wydzierają na konsultantów. Kadra to żart. Nadają na konsultantów i swoich przełożonych. Wyzywają ludzi od idiotów, nieogarów i jeszcze gorszych. W oczy wszystko ładnie i pięknie a za plecami tyłek obrobią. Wypłata najniższa krajowa, premii brak bo nie ma spełnionych wyników. Godziny pracy 7-24. Firma działa 365 dni w roku. Nie ważne czy niedziela czy święta. Za najmniejszy błąd od razu ochrzan. Nie ma tu przyjaźni , czy normalnej atmosfery. Z wielką łaską pomagają konsultantom. Pracuję w Białymstoku i czekam tylko do końca umowy.

Edi

To i ja się podzielę opinią. Zakończyłem współpracę z Transcom całkiem niedawno. Pracowałem na ICC Białystok. Praca jak to na infolinii ciężka, klienci wydzierają się na ciebie i wyzywają od (usunięte przez administratora) i się rozłączyć nie można, godziny różnie jak jest ruch to faktycznie bez pytania dorzucają godzin, a jak ruchu nie ma to wyrzucają do domu. Najgorzej mają zleceniówki bo nie zarobią jak nie ma połączeń. Godziny pracy od 7 do 24, a jak na takie miasto to i do domu ciężko się dostać jak ktoś nie jeździ samochodem. Trzeba pracować dwa weekendy w miesiącu i połowę dni świątecznych w roku, więc na koniec roku albo miną cię święta w domu albo nowy rok i nikogo nie obchodzi, że jesteś studentem i chcesz jechać spotkać się z rodziną. Grafik musisz planować na miesiąc w przód nawet jak nie masz jeszcze planu zajęć. Zamiana mało kiedy jest możliwa, więc opuszczasz zajęcia albo wstawiają ci uncubsa (nieobecność) i dostajesz 100 zł kary. Z teamliderami ciężko się dogadać bo wiecznie mają zły humor. (usunięte przez administratora) Automat do kawy cały czas się psuje. Do lodówki lepiej nic nie wkładać bo cuchnie z niej na kilometr, a jedzenie leży tam tygodniami i zaczątki nowego życia się pojawiają. Kobieta co sprzątać ma sale leci jedną szmatką wszystkie biurka i psiknie czasami jakimś płynem, ale nie jest to dezynfekcja. Na komputerach jest pół centymetra kurzu. Sprzęt jest stary i zniszczony co drugie słuchawki nie działają, Na biurkach stoją brudne kubki, zanim zaczniesz pracę to musisz sobie posprzątać bo można się do blatu przykleić. Płacą najniższą krajową, premia jak jest to śmieszna i nie ma co na nią liczyć bo jak cała grupa nie ma spełnionych celów to i ty nic nie dostaniesz. Jak zapytałem o podwyżkę to mnie wyśmiali i powiedzieli, że jak mi się nie podoba to mam sobie innej pracy szukać. (usunięte przez administratora) Masz być samodzielny a jak sam nie umiesz czegoś znaleźć to jest to twój problem, nawet nie podejdą do ciebie i nie pomogą. Nie jesteś tam traktowany jak człowiek tylko jako numer w tabelce. Jest kilka fajnych osób z kadry co zawsze pomogą(usunięte przez administratora), ale rzadko są w firmie bo mają kilka dyżurów w miesiącu. Jedyny kontakt z nimi jest na hangouts bo przeszli na prace zdalną. Ogólnie masz siedzieć i odbierać połączenia. Na przerwy czeka się bardzo długo. Mój osobisty rekord to 5 godzin. Jak przyjeżdżają koordynatorzy albo biznes managerzy to jest szał, sprzątanie i na 3 dni przed drą się, że żadnych telefonów na sali, żadnego chodzenia i zadawania (usunięte przez administratora) pytań. Masz siedzieć patrzeć w monitor i się nie odzywać. Jak zaczęła się pandemia to każdy latał i odsyłali ludzi do domu bo wirus. (usunięte przez administratora) J(usunięte przez administratora) Ogólnie firma jest do bani. Nie polecam tam pracy bo nie szanują pracownika. Wszystko co robią jest na pokaz. Nie ma możliwości rozwoju czy awansu. Wypłaty zawsze z opóźnieniem. Reklamują się jako wielka rodzina transcom ale ta rodzina jest dla wybrańców. Dopóki nie zmienią kadry teamliderskiej to nic się nie zmieni. Żeby tam pracować musisz mieć bardzo silną psychikę i zero ambicji.

@Edi

Nie ma możliwości rozwoju czy awansu.? wlasnie Ewelina, Olka i Gabryśka Paulina, Gosia, Karol sa przykałem ze sa możliwości rozwoju czy awansu- bo wszcy zaczynali od konsultanta. Wypłaty zawsze z opóźnieniem.?? nigdy nie dostałem z opóźnieniem. na umowie do 10, zawsze byly przed 10 prawda ze w lodowkach kwitnie drugie zycie ale czyja to wina skoro ludzie sami cos poloza i lezy miesiacami..

Trustworthy and reliable

The team always tries their best to support the employees in their work and problems they might have and I have a lot of trust for the HR department particularly.

Arek

a jak działają te premie i bonusy?

Doopso
@Arek

Jak chcą

@Arek

Premie działają tak jak Polska Służba Zdrowia w czasie Covid 19, czyli wcale :)

Była pracownica

Pracowałam w tej "zacnej" firmie kilka miesięcy na infolinii w Białymstoku. Co mogę o niej powiedzieć to uciekajcie jak najszybciej. Na rozmowie wygląda wszystko ok. (usunięte przez administratora)i TL opowiadają wam bajki jak cudowanie jest tam, zgrany zespół, elastyczny grafik i premie. Szkoliła mnie (usunięte przez administratora). Bardzo mało jest tu kompetentnych i życzliwych osób z kadry. Na sali wyglądało to już nie tak kolorowo. Kadra kierownicza tak zwani Team Liderzy to (usunięte przez administratora)ich zastępcy wcale nie są lepsi. Na pytania odpowiadają z wielkim bólem, jak czegoś nie wiesz albo nie masz czasu szukać informacji to najpierw jest wielka obraza i krzyk. Takie osoby nie powinny zarządzać grupą. Wieczne wydzieranie się na pracowników jest powszechne zwłaszcza na wieczornych zmianach, gdzie nie ma już nikogo z HR. Wiedza TL jest tak mała, że jak na sali są oni lub ktoś z działu jakości to wszyscy idą do jakości- choćby była kolejka. W kadrze jest kilka osób: (usunięte przez administratora) też zawsze podejdzie i wytłumaczy. Gdyby nie dziewczyny z jakości to praca tam byłaby koszmarem. Sama praca jest ciężka, cały czas wpadają połączenia, na przerwy trzeba się zapisywać z dużym wyprzedzeniem bo czasami trzeba czekać 2 i 3 godziny zanim ją dostaniesz. Kto ma lepsze układy z TL to może chodzić na "dzikie przerwy" na papierosa. Wrzucają nadgodziny jak im się podoba. Dyspozycyjność którą oddajesz mało kiedy jest brana pod uwagę. Zdarzały się zmiany nawet po 10 godzin i jak nie dajesz rady to możesz wyjść do domu ale z uncubsem i karą pieniężną. Zgłaszałam z kolegami do (usunięte przez administratora)wszystkie uwagi, ale odpisali nam na maila, że jak będą w Białymstoku to zapraszają na rozmowę. Niestety nie doczekaliśmy się ich przyjazdu, a żadnych konsekwencji co do TL nie wyciągnęli. Dalej panuje samowolka. Zwykły pracownik jest traktowany jak(usunięte przez administratora) Jak to lubią powtarzać TL "nie ma ludzi niezastąpionych, jak coś wam nie pasuje to możecie odejść". Ja odeszłam i kilka innych osób w ostatnim czasie. Nie polecam tej firmy. Wynagrodzenie jest śmieszne- najniższa krajowa, a grafik do 24:00 również w soboty, niedziele i święta. Zwykły konsultant na początku pracy zarabia lepiej niż starszy specjalista. Możliwości rozwoju są żadne, nie ma szkoleń. Nie ma też opcji, żeby zarabiać lepiej bo firma nie uznaje podwyżek. Omijajcie szerokim łukiem i nie dajcie sobie oczu mydlić ich pustymi obietnicami.

remi
@Była pracownica

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) brud, smród i ubóstwo. Kanciarstwo na każdym kroku. TL to porażka. Ja nie wiem kto ich tam jeszcze trzyma. A wypłaty to jakiś żart.

on
@Była pracownica

Tak to prawda płacą śmieszne pieniądze a wymagają nie wiadomo czego. Zgadzam się też z opinią o kadrze, TL to porażka. Pracowałem tam w sumie niedługo, ale nie polecam tej firmy.

Czy pracodawca Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rollo

Jeśli odpowiadanie ciągle tych samych rzeczy jak jakaś papuga w klatce to podnoszenie kompetencji to tak. Kwadratura koła

Maciej
@Rollo

Uważasz, że szkolenia nie są ciekawe i nie wnoszą nowych informacji. Czy pracownicy mogą sami znaleźć odpowiedni i interesujący dla siebie kurs branżowy i po konsultacji z pracodawcą wziąć w nim udział?

Turbo
@Maciej

Nie ma takiej opcji.

Aaa

Tak są szkolenia

aaaaa

Nigdy.

Antonim

Witam czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś tej firmie w kwestii wynagrodzeń? I ilości godzin ?

Www
@Antonim

Ja pracuje 8 h podstawa 2200 Plus premie bonusy dział Sprzedaży ok 4000 miesięcznie czasem więcej

Była pracownica
@Antonim

Najniższa krajowa a premia to trik reklamowy.

Lestat

Co na pewno przyciąga do pracy w tej firmie? Atmosfera, oraz super ludzie którzy tam pracują, zarobki są małe jeśli chodzi o praktycznie wszystkie projekty, z wyjątkiem językowych (czego nie jestem w stanie do końca potwierdzić, zależy co kogo satysfakcjonuje). Ogólnie praca w call center jest dobra jako pierwsza praca, lecz nie na długi okres czasu, potrafi zmęczyć psychicznie, i wpędzić człowieka w rutynę. Jako "pierwszą pracę" można przetestować, nie na długo max 3 miesiące, zarobki marne, ogólnie polecam ze względu na atmosfere.

@Lestat

Marne ? Ja mam ok 4000 miesięcznie

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 395 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.