Opinie o Haller S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Haller S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Haller S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haller S.A. w Katowice

anonim - 2010-11-15 12:29:00anonim - 2010-11-15 12:22:59:) - 2010-11-14 19:23:00piszac serio to potwierdzam, firma ma sie lepiej, jeszcze nie ma tak jak kiedys ale obrana taktyka pozbycia sie (usunięte przez administratora) oby tak dalej !!!No pewnie jak już Haller zgasi pożar to będzie szelestSzelest albo A1 z ogrzewaniem podlogowymbezpieczne ogrzewanie jak na hałdzie w (usunięte przez administratora)

!

na tym odcinku przynajmniej będzie w zimie bezpiecznie

towarzysz

ale to dzięki FH polska wykona plan na mistrzostwa europy polska jest z was dumna ludu pracujacy haller

e

może kopertówki wrócą hmm

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haller S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH

anonim - 2010-11-15 12:22:59:) - 2010-11-14 19:23:00piszac serio to potwierdzam, firma ma sie lepiej, jeszcze nie ma tak jak kiedys ale obrana taktyka pozbycia sie (usunięte przez administratora)poskutkowala ! oby tak dalej !!!No pewnie jak już Haller zgasi pożar to będzie szelest Szelest albo A1 z ogrzewaniem podlogowym

?

jak tam, podobno firma staje na nogi ? prawda to czy bajki ? mam propozycje z innej firmy i nie wiem co robic :(

jeeeeeee

wiedziałam że mamy wielkie perspektywy !!! jeszcze lata bedziemy na rynku byle prezes miał sie ok !!! życie znów ma sens !!!

A

anonim - 2010-10-31 08:56:46anonim - 2010-10-30 21:37:30? - 2010-10-30 16:25:48to tej firmy jeszcze nie (usunięte przez administratora)nie do wiary...To kwestia najblizszego półrocza nie podniecajcie sie uciekinierzy :) FIRMA jest, ma sie ok i bedzie jeszcze długo na rynku, takie texty od x lat juz są wałkowane a my istniejemy, zarabiamy i mamy sie super... została ekipa ludzi potrafiąca pracować i wytworzyc extra atmosfere... jak dla mnie super praca !!!jest i była ok od kilkunastu lat dziwne jest tylko, ze ta potrafiąca pracowac ekipa oprócz sprzedawania wszystkiego niewiele działa na rynku, ale pewnie kanapkowa atmosfera jest ciagle exxxtra!!!

hahahahahahahahahahahaha

anonim - 2010-10-31 08:56:46anonim - 2010-10-30 21:37:30? - 2010-10-30 16:25:48to tej firmy jeszcze nie (usunięte przez administratora) nie do wiary...To kwestia najblizszego półrocza nie podniecajcie sie (usunięte przez administratora)FIRMA jest, ma sie ok i bedzie jeszcze długo na rynku, takie texty od x lat juz są wałkowane a my istniejemy, zarabiamy i mamy sie super... została ekipa ludzi potrafiąca pracować i wytworzyc extra atmosfere... jak dla mnie super praca !!!to ja pracuje chyba gdzie indziej hahahaha

anonim - 2010-10-30 21:37:30? - 2010-10-30 16:25:48to tej firmy jeszcze nie zamkneli sądownie ? nie do wiary...To kwestia najblizszego półrocza nie podniecajcie sie (usunięte przez administratora)FIRMA jest, ma sie ok i bedzie jeszcze długo na rynku, takie texty od x lat juz są wałkowane a my istniejemy, zarabiamy i mamy sie super... została ekipa ludzi potrafiąca pracować i wytworzyc extra atmosfere... jak dla mnie super praca !!!

? - 2010-10-30 16:25:48to tej firmy jeszcze nie(usunięte przez administratora)e do wiary...To kwestia najblizszego półrocza

krysia

Jeszcze wam udowodnimy, że FH bedzie potęgą na śląsku

a

no to życzymy świetlanej przyszłości

aaa

a miało być tak pięknie i bogato

dziura - 2010-10-25 15:18:26chodzi o dziurę w kasie?to plotki, sytuacja w firmie nie jest zła, poprostu pozbywamy sie (usunięte przez administratora).. w tym roku beda nawet paczki na swieta to wam sie oczy otworza(usunięte przez administratora)!

dziura

chodzi o dziurę w kasie?

asdfghj

To przecież wiadome, żałują swojej nieprzemyślanej decyzji ale wiedzą że nie ma już dla nich powrotu więc wylewają swoje żale i frustracje na forum.

h2o

raczej nieszczęśnicy...

aa

będzie jeden samochód więcej we firmie , tylko pewnie trzeba będzie samemu go posprzątać :(((((

Zostaw merytoryczną opinię o Haller S.A. - Katowice

Haller S.A.