Opinie o Haller S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Haller S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Haller S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haller S.A. w Katowice

xxx

tesknie za praca w hallerowie mam zbyt spokojne życie i brak mi stresu

a co tam na s5 , a4, a1 kula się czy pod górę?????

gumiś

ostatnio wiele na plus i kasa sie też poprawia. ja mysle ze będzie ok.

ktosiek ;)

ktosia - 2011-01-09 21:29:47a ja pozostałam, pracuje, mam niemalo i sobie chwale a tych co uciekli (usunięte przez administratora)ja podobnie sobie chwale i mam gdzies tych co pouciekali :) tu jest stabilizacja i kasa.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haller S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH
ktosia

co taka cisza? zapadliście w sen zimowy? albo w zachwyt po otrzymanych premiach świątecznych?

!!

jak tam nastroje po świętach? wszyscy już wrócili z urlopów? trza się brać do roboty bo budżet cierpi

Kanapka

Kanapa już strasznie(usunięte przez administratora), może dziadek mróz przyniesie w Nowym Roku nowa ?

smutne te święta :( idzie to wszystko po równi pochyłej... może jakoś to będzie lepiej. trzymajcie się.

BO LUBĘ?

anonim - 2010-12-19 12:12:45anonim - 2010-12-19 08:57:56długoletni pracownik - 2010-12-19 08:55:26ogier - 2010-12-17 20:42:04jak czytam wasze lamenty o paczuszki czy bony to sie pokładam ze śmiechu :) macie farta ze was nie wywalili(usunięte przez administratora) paczki itp chcecie hehesam lamentujesz, ja dostalem juz na swieta koperte przyslowiowa i nie narzekam, kto nie dostal nic na swieta widac nie zasluzyl i byl leniem. co roku miałem na swieta kase, kiedys tez bony, nie wiem o czym wy gadacie pchelki.A w kopercie zong A kogo to obchodzi, jakiś tam haller, było, minelo Jeszcze rok i o tej firmie nie będzie słychaćTo po co tu zagladasz i piszesz komentarze, jak cie nie obchodzi?

ogier

jak czytam wasze lamenty o paczuszki czy bony to sie pokładam ze śmiechu :) macie farta ze was nie wywalili na (usunięte przez administratora)a wy tu paczki itp chcecie hehe

marudy

nie marudzcie, gdyby nie szef to byscie na bezrobociu siedzieli (usunięte przez administratora) życiowi, tyle odemnie. kto miał rozum i ambicje odszedł z godnościa, zostali tylko(usunięte przez administratora) wesołych świąt.

Reduction obstruction

Milosciwie nam rzadzacy(usunięte przez administratora)nie chce psuc swiatecznego klimatu, ale po nowym roku i tak nas zredukuje do minimum. (usunięte przez administratora)Swoja droga dziwie sie ze tak pozno. Widocznie kasa sie konczy, ze sprzedanego (usunięte przez administratora)i tak zostaną.

...

Masz rację kiedyś tak nie było , ale od 2 lat to tylko gorzej , już chyba(usunięte przez administratora)może łatwiej będzie się odbić

hieroglif

Czytam te wszystkie opinie na temat tej firmy w której pracowałem (Haller, Obroki, Katowice) i nie mogę uwierzyć, że pracowaliśmy w tej samej firmie. Czy to jest jakiś zmasowany atak konkurencji? Mnie się pracowało dobrze i na pewno nie było tam tak jak jest napisane w tych wszystkich negatywnych opiniach. Jak jesteście takiego mądrale to podawajcie swoje nazwiska. Po prostu ktoś uparł się, że zniszczy tą firmy a wy mu w tym pomagacie.

obysmy sie nie zawiedli po raz enty :(

fajnie

jak premie beda to extra, ja rok temu nie dostałem, nie wiem jak wy, moze teraz bedzie ok...

ciekawska ;) - 2010-12-10 08:27:37 dlaczego nasza stronka nie działa w necie ? wiecie czy to awaria czy jej juz nie ma ? macie jakies newsy co słychac z premiami swiatecznymi ? papa Premie beda jak co roku. :-)

ciekawska ;)

!!!

co taka cisza zapadła? marazm spowodowany zimą?

Zostaw merytoryczną opinię o Haller S.A. - Katowice

Haller S.A.