ADD-EX ADAM SZLACHCIC

Mysłowice

Opinie o ADD-EX ADAM SZLACHCIC

bogdan 2011-03-04 10:57:57
POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ ADD*EX .WŁAŚCICIEL BARDZO ELOKWENTNY I RZETELNY W STOSUNKU DO KLIENTÓW.MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ Z TA FIRMĄ I ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY WŁASCICIELE BRALI PRZYKŁAD Z PANA ADAMA SZLACHCIC WŁAŚCICIELA FIRMY ADD-EX.
anonim 2011-09-14 13:00:14
MIAŁEM OKAZJĘ POZNAĆ FIRMĘ ADD-EX .JEST SOLIDNĄ FIRMĄ ,WŁAŚCICIEL UCZCIWY W STOSUNKU DO KLIENTÓW .ZAWSZE MIŁA OBSŁUGA,ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM FIRMOM RECYKLINGOWYM ABY BRAŁY PRZYKŁAD Z PANA ADAMA.WIELKI SZACUN DLA WŁAŚCICIELA.
JANUSZ 2012-02-18 22:04:20
W kilku słowach chcę wyrazić moją opinię na temat tej Firmy.Na dzisiejsze trudne czasy jestem mile zaskoczony że jest taka Firma ADD-EX która jest tak uczciwa a jeżeli chodzi o właściciela jest pełen kultury osobistej i szanuje pracowników .Mam okazję współpracować z tą Firmą jestem bardzo zadowolony z współpracy.Panie Adamie szacunek dla Pana.
Janusz 2013-10-17 15:50:08
Miałem okazję pracować w tej Firmie i mogę powiedzieć że szef jest bardzo w porządku,wyrozumiały,elokwentny posiadający kulturę osobistą.
Natomiast inne Firmy powinny brać przykład z Pana Adama.
Wielki szacun.
2013-10-17 16:07:14
JEZELI CHODZI O SZEFA JEST W PORZĄDKU GOŚĆ.NIGDY NIE MIAŁEM Z NIM ŻADNEGO PROBLEMU.MOIM ZDANIEM INNI PRACODAWCY POWINNI BRAĆ PRZYKŁAD Z PANA ADAMA.
WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE ADAMIE.
marek 2013-12-13 07:11:39
Panie Adamie wielkie ukłony dla Pana .Współpraca z Panem jest naprawdę wspaniała w porównaniu z innymi Firmami .Pozdrawiam.
Jot, 2014-01-20 13:09:31
Czy czasem powyższych komentarzy nie zostawił sam pan Adam? ;
Waldek 2015-12-26 17:53:23
Ja współpracuję z Firmą ADD-EX która nadal funkcjonuje i współpraca układa się bardzo dobrze - pozdrawiam
mamamak 2016-05-11 23:08:49
działa, tylko jakiś czas była w przebudowie, etraz też są przerwy techniczne, wiec zmiany musza być naparwde spore, czekamy na wyniki na razie, zobaczymy
Zostaw swoją opinię o ADD-EX ADAM SZLACHCIC - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADD-EX ADAM SZLACHCIC