ADD-EX ADAM SZLACHCIC

Mysłowice

Opinie o ADD-EX ADAM SZLACHCIC

bogdan 2011-03-04 10:57
POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ ADD*EX .WŁAŚCICIEL BARDZO ELOKWENTNY I RZETELNY W STOSUNKU DO KLIENTÓW.MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ WSPÓŁPRACOWAĆ Z TA FIRMĄ I ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY WŁASCICIELE BRALI PRZYKŁAD Z PANA ADAMA SZLACHCIC WŁAŚCICIELA FIRMY ADD-EX.
anonim 2011-09-14 13:00
MIAŁEM OKAZJĘ POZNAĆ FIRMĘ ADD-EX .JEST SOLIDNĄ FIRMĄ ,WŁAŚCICIEL UCZCIWY W STOSUNKU DO KLIENTÓW .ZAWSZE MIŁA OBSŁUGA,ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM FIRMOM RECYKLINGOWYM ABY BRAŁY PRZYKŁAD Z PANA ADAMA.WIELKI SZACUN DLA WŁAŚCICIELA.
JANUSZ 2012-02-18 22:04
W kilku słowach chcę wyrazić moją opinię na temat tej Firmy.Na dzisiejsze trudne czasy jestem mile zaskoczony że jest taka Firma ADD-EX która jest tak uczciwa a jeżeli chodzi o właściciela jest pełen kultury osobistej i szanuje pracowników .Mam okazję współpracować z tą Firmą jestem bardzo zadowolony z współpracy.Panie Adamie szacunek dla Pana.
Janusz 2013-10-17 15:50
Miałem okazję pracować w tej Firmie i mogę powiedzieć że szef jest bardzo w porządku,wyrozumiały,elokwentny posiadający kulturę osobistą.
Natomiast inne Firmy powinny brać przykład z Pana Adama.
Wielki szacun.
2013-10-17 16:07
JEZELI CHODZI O SZEFA JEST W PORZĄDKU GOŚĆ.NIGDY NIE MIAŁEM Z NIM ŻADNEGO PROBLEMU.MOIM ZDANIEM INNI PRACODAWCY POWINNI BRAĆ PRZYKŁAD Z PANA ADAMA.
WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE ADAMIE.
marek 2013-12-13 07:11
Panie Adamie wielkie ukłony dla Pana .Współpraca z Panem jest naprawdę wspaniała w porównaniu z innymi Firmami .Pozdrawiam.
Jot, 2014-01-20 13:09
Czy czasem powyższych komentarzy nie zostawił sam pan Adam? ;
Waldek 2015-12-26 17:53
Ja współpracuję z Firmą ADD-EX która nadal funkcjonuje i współpraca układa się bardzo dobrze - pozdrawiam
mamamak 2016-05-11 23:08
działa, tylko jakiś czas była w przebudowie, etraz też są przerwy techniczne, wiec zmiany musza być naparwde spore, czekamy na wyniki na razie, zobaczymy
adi 2017-06-09 10:23
Taka dobra firma ? To czemuw wiecznie szukaja pracowników ? Tak naprawde beznadzieja kazdy pracuje do pierwszej wypłaty i spada za te grosze !!
Chefe 2017-08-17 21:03
Same pozytywy.wspolpraca się układa . Widać ze zespół w firmie pasuje. Maja jednego długotrwałego pracownika. Super gość .
Pozdrawiam add-ex !
Lidia 2017-08-30 21:28
@adi, może napiszesz jakie firma określa warunki pracy i na co można liczyć na początku? Jakie masz oczekiwania względem ADD-EX ADAM SZLACHCIC ? Dlaczego, również ,jak piszesz pracują w firmie osoby tylko do pierwszej wypłaty?
Zostaw swoją opinię o ADD-EX ADAM SZLACHCIC - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADD-EX ADAM SZLACHCIC