Opinie o Haller S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Haller S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Haller S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haller S.A. w Katowice

naga prawda

podobno jakis spory kontrakt dostaliscie, prawda to ?

?

to oni jeszcze istnieją ? lata temu tam pracowałem i to co sie działo mozna by ksiazki pisac myslałem ze oni juz pozamykani a tu prosze prosze (usunięte przez administratora)

Filutek

A webud fakturuje tylko dZiałkę z materiałów czy procent od zysku z odcinka też? (usunięte przez administratora)powiedz nie wstydź się

Pituś

Szczyt glupoty - 2012-02-17 22:54:15 Ta firma byla zawsze specyficzna. Nadal bardzo mi sie podoba styl zarzadzania. To jest niesamowite - posadzac swojego kierownika (i wszystkich wokolo) o wały, po czym rozliczac sie z klientem u ktrorego na kontrakcie jest sie podwykonawca. I do tego wrzucic sobie to w koszty :-) na to bym nie wpadl. (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haller S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH
Szczyt glupoty

Ta firma byla zawsze specyficzna. Nadal bardzo mi sie podoba styl zarzadzania. To jest niesamowite (usunięte przez administratora)po czym rozliczac sie z klientem u ktrorego na kontrakcie jest sie podwykonawca. I do tego wrzucic sobie to w koszty :-) na to bym nie wpadl.

stasiu

popioły sprzedam? kupi ktoś?

Pucio

Popiolek - 2012-01-08 14:59:57 http:(usunięte przez administratora) Ha. Dawno sie tak nie ubawilem. Na szczególna uwagę zasługuje głownie proces dozowania mieszanek, no i pobieranie prób nawet 3xdziennie. :-) Kto pracował w hallerze ten kumaa gdzie to mieszaną na wysoko zaawansowanym dzięki dotacjom węźle w Piekarach czy na cudzie technologicznym przy Zajęczej w Rudzie?

Popiolek

Pucio

A co tam słychać ? Cisza jak makiem zasiał ani widu ani słychu o (usunięte przez administratora)

qqq

a co z zakładem w Piekarach betonujemy już dla (usunięte przez administratora) czy znowu pójdzie produkcja płyt kostki i ażurków, które rozsypując się mogą doprowadzić do pylicy popopiołowej?????

wow

a co tam słychać z tyskim przetargiem? działamy czy się zwijamy?

(usunięte przez administratora) Niechaj co u niego

Time to live

Jeden pan drugiemu panu mówił rano przy śniadaniu - w (usunięte przez administratora) miejmy autostrady, drogi, kasę zróbmy no i w nogi. Wezmę procent, albo dwa chyba ze ktoś wiecej da? Pomowili, ustalili, beczke śmiechu wytoczyli. A ze język długi mam to sie dziele bom nie cham. Nie pomogą GSMemy, sremy, baseny i anteny, cichomowcy, cichodaje, gumy, srumy i tramwaje. Ten co wiedzieć chce, jeny wyda i wszystko wie :/)

Pannikt

Czy w FH można wynająć sale konferencyjna? Bo nie mamy gdzie grać w kosza

Dupa dupa dupa

A co tam na s 5 i a 4 śmigamy Chorzów się kręci będzie parking na euro na bank podgrzewany i wielopoziomowyyyyyy

olo

czysta i ciągle w końcu przejrzysta - chyba że coś się zmieniło?

anonim - 2011-02-22 18:47:36Wesoly - 2011-02-22 01:07:23Trochę w tej firmie pracowałem i myśle ze najlepsza Zecza było odejście,współczuje tym którzy musza tam siedzieć i słuchać (usunięte przez administratora)z przydlugim nazwiskiem i egzystencjonalnym mania twem produkcyjnym najpierw była kostka brukowa z popiołów potem płyty drogowe w drewnianych formach i na folii wymiaru ok 12 do 19 cm na 288do316 cm na 91 do118 cm tzw normatywne teraz są mieszanki drogowe z aprobatami z nnnnajwyzszeeeeeej polki a teraz czas odejść do produkcji nagrobkow z popiołów lub dolomitu...plyty mialy wymiar 287x315firma haller to cos jakby narod wybrany, a glowno dowodzacy mesjasz. Jak to w narodzie meczennikow narobia sie, (usunięte przez administratora) wszystko w niwecz idzie.(usunięte przez administratora)ak na to patrzy to sie w grobie przewraca

anonim - 2011-02-17 11:59:05 ? - 2011-02-16 21:54:26 idzie ok narazie, wyszliśmy wreszcie z kryzysu. Witam,powiedzcie coś więcej o Hallerze proszę...miałam zamiar wstawić tam auto z wywrotką.Powiedzcie szczerze,czy warto?czy odpuścić temat.Z góry dziękuję wstaw - jak masz zadużo kasy najlepiej wez jeszcze kilka w lising bankowo zarobisz na spłate

?

idzie ok narazie, wyszliśmy wreszcie z kryzysu.

Zostaw merytoryczną opinię o Haller S.A. - Katowice

Haller S.A.