Opinie o Haller S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Haller S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Haller S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haller S.A. w Katowice

boss

[usunięte przez moderatora] a dwa kto został wie ze z kasa jest ok i praca extra kto uciekł niech płacze i pluje jadem.

pewex

a jakie teraz macie budowy/rekultywacje ? pozdrawiam, były dozgonnie wdzieczny pracownik rekultywacji :)

okmen

podobno fajna spora robota sie szykuje za extra kase ? prawda to czy ploty ?

M.ZBROJARZ CIESLA - 2012-06-06 22:40:00 UMOWA ZLECENIE NIC SPECJALNEGO W ZIME POSTOJE I UKLADY JEDEN PRZED 2 WARUNKI NIE NAJGORSZE ALE TYLKO NA POZOR BRAK MATERIALU CHCA COS Z NICZEGO BIERA WSZYSTKO A NAWET NIE MAJA POJECIAnic nowego nie napisałeś, codziennosc.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haller S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
M.ZBROJARZ CIESLA

modo

wader - 2012-06-05 21:30:05 kurde dla mnie to nie zarty, 2 dzieci a ja na wylocie z pracy i na prawde szukam konkretu, moze ktos serio napisac jak sytuacja u was ? warto wracac czy nie ? da sie zarobic konkret ?nie polecam tego [usunięte przez moderatora]. serio piszę.

wader

to jak tyle roboty i kasa jest to chyba uderze do prezesa albo wiceprezesa po prace, dzieki !

Mgr

wader - 2012-06-05 20:34:39 no ale gdzie konkretnie robicie ? zastanawiam sie by isc pogadac o pracy bo na lodzie jestem obecnie tam kasa była niezłaBoss nas wykształcił ukierunkował wyuczył [usunięte przez moderatora] karmił mlekiem z piersi (kadrowej i członka zarządu) więc dajemy mu tye na ile nas stać \"budujemy\" \"autostrady \" \"kanalizacje\" i drogi serwisowe po 9,5 bańki dawaj nazot synecku budujemy parking na euro w horzowie bedzie dobrze wracaj

terman

huba - 2012-06-05 20:14:19 tez bym był zadowolony szczególnie za przyjmowanie odpadów na lewo. No a juz wybitnie ze współpracy z synami. Dosokanli menedżerowie, podobnie zreszta jak tatuś. Nie ma ich za dużo, ale juz podobno niedługo bedziemy kopać i wywozić te odpady cos my je na lewara w dziury upychali. No a potem z tej cegły co ja juz wykopiemy to se bedziemy domy budować dla pracownikow. No i robota bedzie. Bo my zawsze sie dobrze czuliśmy w nieruchomościach.

huba

wader

witam po latach ! co słychać ? jest jeszcze stara gwardia ? jakie obecnie macie rekultywacje ? pamietam że za moich czasów było po 7-8 miejsc gdzie robilismy jest szansa sie u was wkręcic ponownie ? jak płace, poszło w góre cos ?

b jonetzko

pracowalem w tej firmie jakis czas temu przez 6 lat jako dyspozytor mialem pelne rece roboty ale i tak bylem zadowolony ,nie zdarzylo sie nigdy aby nie bylo wyplaty na moim koncie .prawdopodobnie mnie tam juz nie pamietaja a szkoda bo zawsze bylem lojalnym i sumiennym pracownikiem a w kaze wakacje kierownikami moimi byli synowie pana hallera i tez mi sie dobrze wspolpracowalo z nimi ,pozdrawiam wszystkich ,szkoda ze w niemczech nie maja firmy bo chetnie poszedlbym do nich z powrotem

Filut

? - 2011-02-16 21:54:26 idzie ok narazie, wyszliśmy wreszcie z kryzysu.I co tam [usunięte przez moderatora] nigdzie was na rynku nie widać co z tym wyjściem z kryzysu jedna pusta dziura w Chorzowie i już a co z najlepszym na świecie kruszywem do budowy autostrad nic ccccccccccc? Szkoda

Deja wu

barakuda - 2012-04-15 11:20:28 chwila czasu to trzeba odświeżyć co na gw słychać, a tu dziwy na dziwami, rzetelna firma, brak długów, wyjście z kryzysu... fju fju, gratulacje !I znowu jesteśmy " jedyną taką firmą w Polsce" tym razem pod kątem rzetelności [usunięte przez moderatora] i pisania petycji oraz skarg - wychodzimy na prostą

barakuda

bibka

:) - 2012-04-14 09:55:20 tez zobaczyłam te "rzetelna firma' i spadlam ze stołka haha takie cyrki tylko w Polsce.ciekawe kiedy generał zrobi nam imprezke integracyjną ?

wróżka

:) - 2012-04-11 22:48:21 nie do wiar y - 2012-04-11 20:28:08 wniosek jest prosty - nie ma roboty to i nie ma długów . oj boli niektórych że nam sie udało !!!oj boli, boli a major w końcu i tak wszystkich [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Haller S.A. - Katowice

Haller S.A.