Opinie o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Agencja pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

ww

a ja polecam tę agencję! jestem zadowolony ze współpracy

ww

Ktos sie zamnie podaje ja niepolecam tej agencji

Beata

współpraca z agencją bardzo dobra, klient też ok, pracuje się dobrze , dostaję wynagrodzenie, jestem zadowolona.

ww

Bardzo polecam tę agencję!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flexteam Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olka

Pracuję jako asystentka ds. księgowości. Praca bardzo przyjemna, agencja spełnia wszelkie oczekiwania. Wynagrodzenia na czas, umowy zawsze w terminie. Bardzo polecam agencję Flexteam Poland!

Flexteam Poland to profeska. Nie ma z nimi problemu. Byłem na kilku wyjazdach na produkcji, na zbiorach. Praca zgodna z umową , zarobki też są w porządku.

zdzisiek

Zgadzam sie. Koordynator Robert jest z firmy od klienta. Jest wymagający ale mozna sie dogadać. Niektórzy są po prostu za słabi i nie wytrzymują tępa pracy i niestety muszą odejść lub sami rezygnują. Praca jest ok i jak ktoś jest pracowity to da radę, a jak ktoś pyskuje i nie słucha to niestety musi szukać innej pracy

Flexteam

Do max. Agencja nie ma koordynatora na budowie i na pewno nie jest to koordynator jak Pan to nazwał z francuskiej agencji. Wprowadza Pan ludzi w błąd. Koordynatorem jest osoba zatrudniona przez klienta, przez firmę , w której panowie pracują, przez Pracodawcę Użytkownika. Niestety ale w żadnym wypadku agencja nie może wpływać na to kogo bezpośrednio zatrudnia klient u siebie w firmie i kogo wyznacza na koordynatora pracowników tymczasowych. Zgłaszamy klientowi wszystkie uwagi pracowników ale najwyraźniej firma jest zadowolona z pacy swojego koordynatora. Pragnę zaznaczyć, że w tej firmie jest kilku pracowników tymczasowych , którzy dogadują się z koordynatorem i pracują pod jego rządami już kilka lat.

max

Z agencja Flexteam nie ma problemów , problem jest z agencja we Francji i koordynatorem od budowlanki na południu Francji, zrobili gówniarza koordynatorem i wydaje mu sie że wszystkie rozumy pozjadał pomiata ludzmi, zwalnia w zależności od humoru w dany dzień i tak dorpowadził ze tam juz nie ma kto pracować. trzyma swojego ojca i siebie a nic tak naprawdę nie umie. Wiem co mówie bo dopiero zjechałem. A to włąsnie agencja Flexteam powinna interweniować bo z ludzi pracujących ma zarobek i powinna zgłosić taki fakt jak ich sie informuje do agencji francuskiej i takiego gościa powinni usunąć.

Ziutek

Pracuje w gospodarstwie rolnym we Franci. Warunki bardzo dobre, bardzo dobra agencia Flexteam wypłaca mi wynagrodzenie co miesiac ok 5. jestem zadowolony, dawno takich dobrych warunkw pracy i zakwaterowania nie miałem za granico

Jula

Chwalę sobie współpracę z agencją Flexteam Poland. Jestem asystentką działu kas w Warszawie. Pracuję za ich pośrednictwem. Wynagrodzenia i wszystkie dokumenty zawsze są na czas. Polecam!

kaczor

Jestem w Belgi, razem z kolegami juz kilka mies na kontrakcie jako elektrycy. Wszystkie wypłaty na czas. agencja bez zarzutu

Jurek

pracujemy z żoną na produkcji we Francji. BEZ PROBLEMÓW!!

bob

pracuje na budowie we francji z klientem roznie bywa ale z agencja nie ma zadych problemow, to juz drugi kontrakt za ich posrednictwem i nie mam problemow z agencja , zawsze rozliczaja sie jak nalezy i jest bardzo dobry kontakt z biurem

ruda

Flexteam Poland polecam! Pracuję jako asystentka biura za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Administrator strony

Informujemy, że wiadomości nie zgodne z prawdą i działające na szkodę firmy będą usuwane.

Flexteam

Do pracownik. Wprowadza Pan w błąd osoby , które szukają pracy. Gdyby było tak jak Pan pisze już dawno byśmy nie istnieli a Urząd Pracy odebrałby nam certyfikat. Agencja wypłaca wynagrodzenia na czas i według regulaminu wynagradzania. Jesli jest Pan niezadowolony z pracy to ma Pan prawo do wypowiedzeńia umowy.

zdzisiek

maryla to chyba moja sprawa czy mi to starcza czy nie, wole miec pewne 1450 niz niepewne 2000 , juz bylem w takiej pracy i do tej pory nie moge od tamtej agencji odzyskac pieniadzy za 3 mies pracy. Flexteam zawsze placi. a na zarcie wydaje 250 e mies wiec spokojnie starcza jeszcze dla rodziny w polsce. kazdy zyje jak chce i nic ci do tego

maryla

zdzisiek czy jak sie nazywasz masz najniższą krajową i 40 euro diety ,suma sumarum 1450 euro wiecej nie masz,to są pieniądze?wiedzej na żarcie wydasz,i gózik zostaje dla mamy,a wypłate masz po dwódziestym i to jak milion razy zadzwonisz

biurowy

polecam Flexteam, pracuje w biurze księgowym za ich pośrednictwem, wszystko jak najbardziej profesjonalnie , panie w biurze Agencji bardzo miłe i życzliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Flexteam Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Flexteam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexteam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flexteam Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.

Flexteam Poland Sp. z o.o.