Flexteam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Flexteam Poland Sp. z o.o.

bob 2015-11-09 10:44:33
pracuje na budowie we francji z klientem roznie bywa ale z agencja nie ma zadych problemow, to juz drugi kontrakt za ich posrednictwem i nie mam problemow z agencja , zawsze rozliczaja sie jak nalezy i jest bardzo dobry kontakt z biurem
Jurek 2015-11-09 11:07:39
pracujemy z żoną na produkcji we Francji. BEZ PROBLEMÓW!!
kaczor 2015-11-09 11:10:37
Jestem w Belgi, razem z kolegami juz kilka mies na kontrakcie jako elektrycy. Wszystkie wypłaty na czas. agencja bez zarzutu
Jula 2015-11-09 13:03:48
Chwalę sobie współpracę z agencją Flexteam Poland. Jestem asystentką działu kas w Warszawie. Pracuję za ich pośrednictwem. Wynagrodzenia i wszystkie dokumenty zawsze są na czas. Polecam!
Ziutek 2015-11-09 14:03:54
Pracuje w gospodarstwie rolnym we Franci. Warunki bardzo dobre, bardzo dobra agencia Flexteam wypłaca mi wynagrodzenie co miesiac ok 5. jestem zadowolony, dawno takich dobrych warunkw pracy i zakwaterowania nie miałem za granico
max 2015-11-09 18:29:07
Z agencja Flexteam nie ma problemów , problem jest z agencja we Francji i koordynatorem od budowlanki na południu Francji, zrobili gówniarza koordynatorem i wydaje mu sie że wszystkie rozumy pozjadał pomiata ludzmi, zwalnia w zależności od humoru w dany dzień i tak dorpowadził ze tam juz nie ma kto pracować. trzyma swojego ojca i siebie a nic tak naprawdę nie umie. Wiem co mówie bo dopiero zjechałem. A to włąsnie agencja Flexteam powinna interweniować bo z ludzi pracujących ma zarobek i powinna zgłosić taki fakt jak ich sie informuje do agencji francuskiej i takiego gościa powinni usunąć.
Flexteam 2015-11-09 23:00:11
Do max. Agencja nie ma koordynatora na budowie i na pewno nie jest to koordynator jak Pan to nazwał z francuskiej agencji. Wprowadza Pan ludzi w błąd. Koordynatorem jest osoba zatrudniona przez klienta, przez firmę , w której panowie pracują, przez Pracodawcę Użytkownika. Niestety ale w żadnym wypadku agencja nie może wpływać na to kogo bezpośrednio zatrudnia klient u siebie w firmie i kogo wyznacza na koordynatora pracowników tymczasowych. Zgłaszamy klientowi wszystkie uwagi pracowników ale najwyraźniej firma jest zadowolona z pacy swojego koordynatora. Pragnę zaznaczyć, że w tej firmie jest kilku pracowników tymczasowych , którzy dogadują się z koordynatorem i pracują pod jego rządami już kilka lat.
zdzisiek 2015-11-09 23:04:23
Zgadzam sie. Koordynator Robert jest z firmy od klienta. Jest wymagający ale mozna sie dogadać. Niektórzy są po prostu za słabi i nie wytrzymują tępa pracy i niestety muszą odejść lub sami rezygnują. Praca jest ok i jak ktoś jest pracowity to da radę, a jak ktoś pyskuje i nie słucha to niestety musi szukać innej pracy
Michał 2015-11-09 23:08:38
Flexteam Poland to profeska. Nie ma z nimi problemu. Byłem na kilku wyjazdach na produkcji, na zbiorach. Praca zgodna z umową , zarobki też są w porządku.
Olka 2015-11-10 11:37:45
Pracuję jako asystentka ds. księgowości. Praca bardzo przyjemna, agencja spełnia wszelkie oczekiwania. Wynagrodzenia na czas, umowy zawsze w terminie. Bardzo polecam agencję Flexteam Poland!
ww 2015-11-12 10:37:25
Bardzo polecam tę agencję!!!
Beata 2015-11-12 17:05:28
współpraca z agencją bardzo dobra, klient też ok, pracuje się dobrze , dostaję wynagrodzenie, jestem zadowolona.
ww 2015-11-13 23:11:03
Ktos sie zamnie podaje ja niepolecam tej agencji
ww 2015-11-19 13:52:48
a ja polecam tę agencję! jestem zadowolony ze współpracy
serio 2015-11-19 14:00:37
Polecam agencję Flexteam Poland. Ludzie pamiętajcie, że przecież agencja nie ponosi odpowiedzialności za to jak traktuje Was pracodawca użytkownik. Zawsze możecie zrezygnować ze współpracy z danym pracodawcą i poprosić agencję o przeniesienie do innego klienta. Flexteam Poland ze swoich obowiązków tj. administrowanie umów, zgłaszanie do odpowiednich urzędów oraz wypłaty wywiązuje się bez zastrzeżeń !!
darek 2015-11-19 14:03:36
ja pracuje już dla drugiego klienta firmy Flexteam Poland. Pierwszy klient w Belgii był taki sobie ale dało się wytrzymać, teraz jestem we Francji i jest super. nasza współpraca układa się bez zarzutu. Panie w biurze zawsze chętne do pomocy! polecam!
Tomek 2015-12-28 14:45:38
Ja znalazłem pracę za pośrednictwem tej agencji,pracuję jako sales manager dla ich klienta, cała rekrutacja poszła sprawnie , kontakt z agencją bardzo dobry. polecam!
Sylwester 2015-12-28 14:47:33
Byłem w agencji na rozmowie rekrutacyjnej na przedstawiciela handlowego, rozmowa bardzo profesjonalna ale jednocześnie miła. Czekam na odpowiedź czy moja kandydatura spotka się z akceptacją klienta
Zdziś 2015-12-28 14:49:27
jestem teraz na urlopie w Polsce. pracuje dla agencji we Francji w gospodarstwie rolnym. wszystko jest ok moj pracodawca jest wymagajacy ale bardzo w porzadku, a agencja bez problemu kontakt i wszystko terminowo
Zosia 2015-12-29 13:31:24
Polecam Flexteam Poland. Pracuję za pośrednictwem tej agencji na stanowisku asystentki biura. jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji.
aga 2016-02-10 11:20:49
Odnosząc się do powyższego wpisu (darek) to jeśli miałbyś jakieś praktyki lub podjął jakiejkolwiek pracy w biurze rachunkowym to miałbyś doświadczenie w optimie lub na innym programie. Z tego co mi przedstawiono na optimie pracuje klient ale nie znaczy, że odrzucają osoby, które miały jakiekolwiek doświadczenie w innych programach. Ja byłam na rozmowie, a już nie jestem studentką (pół roku po studiach) i już jestem skierowana na drugi etap rozmów do klienta. Polecam agencję. Bardzo profesjonalna rozmowa i rzetelnie przedstawiona oferta.
aga 2016-02-10 11:21:25
elektryk 2016-02-10 11:23:53
Pracuję od miesiąca w Belgi Praca cięzka ale warunki dobre. kontakt z agencja super i wynagrdzenie tez na czas, kazdemu życzę takiej obsługi , ta agencja w porownaniu do innych jest na wysokim poziomie
pablo 2016-02-10 11:59:04
wyjezdzam wlasnie po raz drugi z Flexteam Poland , tym razem do Belgii, pierwszy kontrakt byl udany trwal pol roku, teraz podobno tez ok pol roku zarobki dobre jestem zadowolony z tej wspolpravy
tadek 2016-02-12 19:35:36
A jaka kasa w tej BELGII że Pablo taki zadowolony? Warunki belgijskie czy polskie?
Pablo 2016-02-12 20:33:10
Jestem elektrykiem zarobki ok 1800 eur na reke
nikoo 2016-02-13 11:25:55
"Pablo" pracujesz może w Belgia-Hasselt ? możesz mi napisać coś więcej; ile godzin pracujecie, co to za robota,jakie mieszkanie? dostałem propozycję i chciałbym się cos wiecej dowiedzieć.
Pablo 2016-02-13 11:42:23
Nie ale z tego co mi wiadomo to podobna robota, układanie kabli w domach, mój kumpel tam był i wrócił bo cos ma z kręgosłupem i zwolnienie, firma płaci na zwolnieniu Był zadowolony i raczej wróci. mieszkaja w jakimś domu. Ja mieszkam z kolega w mieszkaniu i jeszcze chyba mogą tu nam dokoptowac 2 osoby, warunki dobre, mieszkanie normalne , ja tam polecam, agencja jest w porzadku, jak praca bedzie kiepska to możesz to zgłosic zawsze do agencji
niko 2016-02-13 18:34:57
A ile godzin pracujecie normalnie po 8 bez soboty i niedzieli, robicie razem z Belgami?
Pablo 2016-02-14 00:12:17
Tak pracujemy po 8 w sob i niedz nie ma roboty, nie powiem że to leka praca ale przynajmńiej mozna odpocząć w wekend
Darek 2016-03-11 10:30:00
Rozumiem że praca w Belgii i Francji na umowach o pracę na warunkach lokalnych a nie polskich.
Proszę precyzować ogłoszenia bo tej klasy specjalistów nie interesują polskie warunki płacowe.Mieszkam w Belgii i zarabiam tyle co Belg.
Tynnk 2016-03-16 16:43:10
Witam mam pytanie czy pracuje ktos z biura flextem przy tynkach na terenie belgi prosze w miare mozliwosci o szybka odpowiedz jak placa na jakich umowach polskich czy belgijskich iz jestem w antwerpi zostalem bez pracy i nie wiem czy zjezdzac do polski czy przejsc do nich bo widze ze jakichs duzych stawek nie placa
Tynnk 2016-03-16 16:51:19
Ba 2016-03-16 17:05:49
A ile wogole mozna zarobic miesiecznie w flexteam
Tynnk 2016-03-16 20:07:38
Witam mam pytanie czy pracuje ktos dla flexteam w belgi przy tynkach jaka to jest firma czy wyplacalna czy regularnie placa i na jakich umowach czy polskich czy belgijskich pytam iz jestem w antwerpi przyjechalem z innego biura ale nie ma pracy i mam wybor albo do polski bez pieniedzy albo zmienic biuro a moze ma ktos namiary na jakies godne biura oferujace prace w belgi
Tynnk 2016-03-16 20:19:26
Murarz 2016-03-16 21:27:12
Byłem juz we flex i potem w innej agencji i szczeze to flex jest bardzo ok, wypłaty zawsze są , płaca mi w murarce ok 1600-700 eur za mies ,mieszkanie za darmo , inne agencje obiecują złote góry a potem alb nie ma roboty albo kasy. Umowa jest polska i jak dla mniento nawet lepiej bo łatwiej w razie czego iść do sadu pracy w polsce
traktor2 2016-06-17 14:54:32
ta jak pracujesz po 12 h dziennie to Ci wychodzi 2000 , pracuje we fr od lat sezonowo i stawki sa podobne ok 7-8 eur netto w rolnictwie za h wiec nie sciemniaj , skladam cv do flextem , zakjwaterowanie i jedzenie w tym wiec do domu wroce z czystym zyskiem
Flexteam 2016-06-17 14:58:04
Do Traktor. Pracownicy sezonowi w rolnictwie zarabiają tyle samo co pracownicy francuscy , czasem nawet więcej. Stawki są ustalane przez klientów francuskich, a nie przez agencję. Gratuluję Panu takiej pensji. Proszę jednak pamiętać, że nasi pracownicy są zatrudnieni w Polsce i oddelegowani na wykonanie zlecenia do Francji na okres 3-4 m, gdzie otrzymują wyżywienie i zakwaterowanie, dojazd do pracy jest również zapewniony. Zatem dodając te wszystkie koszty pracownik tak na prawdę dostaje większe wynagrodzenie.
sezonowy 2016-06-17 15:26:22
pracuje we francji jako sezonowy zbieramy jajka z żona na duzeje farmie jest bardzo dobrze, placa 7eur ale wszystko mamy zapewnione mieskzanie i obiad wiec odkladamy kase. praca ma byc na jakies 5-6 mies. firma laci bez opoznien i wszystko ok a i z biurem nie ma problemu aby cos pomogli. polecamy z czystym sum ieniem
justa 2016-06-20 09:51:02
Amanda, ja pracuję jako asystentka działu kas, wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemu , jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji, to już druga praca przez agencję pracy tymczasowej i tutaj zdecydowanie polecam
justa 2016-06-20 09:51:17
olo 2016-06-21 17:14:58
ja aplikuje na traktorzystę, 7 eur netto za h i wszystko organizują dodatkowo mieszkanie, lunch oraz przejazd. mam nadzieje ze się załapię. super oferta na 3 miesiace, czekam teraz na akceptacje klienta z fr
Flexteam 2016-07-14 12:04:43
kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl
Flexteam 2016-07-14 12:05:18
kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl
monter 2016-07-15 10:17:23
ja zaczynam w poniedziałek, kontakt super, niemieckie warunki pracy, umowa i zarobki niemieckie, zapewnione zakwaterowanie. podobno szukają bardzo dużo osób
karolek 2016-08-05 12:09:01
Witam może mi ktos napisać o co chdzi z tym wynagrodzeniem 2000zł
karolek 2016-08-05 12:10:25
Witam może mi ktos napisać o co chdzi z tym wynagrodzeniem 2000zł
Tomek 2016-08-23 15:22:37
Ile flexteam płaci monterom-hydraulikom w Belgii? Mam spore doswiadczenie w Belgii,oni wydzwaniaja do mnie i obiecuja...przyzwoicie,ale czy to prawda?! Interesuje mnie ile za godzinę netto lub za srednio za 160 godzin netto. Dziękuję Tomek.
pola 2016-08-24 10:46:15
Posiadanie 2 letniego doświadczenia to nie jest duży wymóg, ale jakie są zarobki?
Zostaw swoją opinię o Flexteam Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexteam Poland Sp. z o.o.