Opinie o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Agencja pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexteam Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Tynnk

Witam mam pytanie czy pracuje ktos dla flexteam w belgi przy tynkach jaka to jest firma czy wyplacalna czy regularnie placa i na jakich umowach czy polskich czy belgijskich pytam iz jestem w antwerpi przyjechalem z innego biura ale nie ma pracy i mam wybor albo do polski bez pieniedzy albo zmienic biuro a moze ma ktos namiary na jakies godne biura oferujace prace w belgi

Ba

A ile wogole mozna zarobic miesiecznie w flexteam

Tynnk

Witam mam pytanie czy pracuje ktos z biura flextem przy tynkach na terenie belgi prosze w miare mozliwosci o szybka odpowiedz jak placa na jakich umowach polskich czy belgijskich iz jestem w antwerpi zostalem bez pracy i nie wiem czy zjezdzac do polski czy przejsc do nich bo widze ze jakichs duzych stawek nie placa

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flexteam Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Darek

Rozumiem że praca w Belgii i Francji na umowach o pracę na warunkach lokalnych a nie polskich. Proszę precyzować ogłoszenia bo tej klasy specjalistów nie interesują polskie warunki płacowe.Mieszkam w Belgii i zarabiam tyle co Belg.

Pablo

Tak pracujemy po 8 w sob i niedz nie ma roboty, nie powiem że to leka praca ale przynajmńiej mozna odpocząć w wekend

Pablo

Nie ale z tego co mi wiadomo to podobna robota, układanie kabli w domach, mój kumpel tam był i wrócił bo cos ma z kręgosłupem i zwolnienie, firma płaci na zwolnieniu Był zadowolony i raczej wróci. mieszkaja w jakimś domu. Ja mieszkam z kolega w mieszkaniu i jeszcze chyba mogą tu nam dokoptowac 2 osoby, warunki dobre, mieszkanie normalne , ja tam polecam, agencja jest w porzadku, jak praca bedzie kiepska to możesz to zgłosic zawsze do agencji

niko
@Pablo

A ile godzin pracujecie normalnie po 8 bez soboty i niedzieli, robicie razem z Belgami?

karolek

Witam może mi ktos napisać o co chdzi z tym wynagrodzeniem 2000zł

karolek

Witam może mi ktos napisać o co chdzi z tym wynagrodzeniem 2000zł

Jestem elektrykiem zarobki ok 1800 eur na reke

nikoo
@Pablo

"Pablo" pracujesz może w Belgia-Hasselt ? możesz mi napisać coś więcej; ile godzin pracujecie, co to za robota,jakie mieszkanie? dostałem propozycję i chciałbym się cos wiecej dowiedzieć.

tadek

A jaka kasa w tej BELGII że Pablo taki zadowolony? Warunki belgijskie czy polskie?

pablo

wyjezdzam wlasnie po raz drugi z Flexteam Poland , tym razem do Belgii, pierwszy kontrakt byl udany trwal pol roku, teraz podobno tez ok pol roku zarobki dobre jestem zadowolony z tej wspolpravy

elektryk

Pracuję od miesiąca w Belgi Praca cięzka ale warunki dobre. kontakt z agencja super i wynagrdzenie tez na czas, kazdemu życzę takiej obsługi , ta agencja w porownaniu do innych jest na wysokim poziomie

aga

Odnosząc się do powyższego wpisu (darek) to jeśli miałbyś jakieś praktyki lub podjął jakiejkolwiek pracy w biurze rachunkowym to miałbyś doświadczenie w optimie lub na innym programie. Z tego co mi przedstawiono na optimie pracuje klient ale nie znaczy, że odrzucają osoby, które miały jakiekolwiek doświadczenie w innych programach. Ja byłam na rozmowie, a już nie jestem studentką (pół roku po studiach) i już jestem skierowana na drugi etap rozmów do klienta. Polecam agencję. Bardzo profesjonalna rozmowa i rzetelnie przedstawiona oferta.

aga

Zosia

Polecam Flexteam Poland. Pracuję za pośrednictwem tej agencji na stanowisku asystentki biura. jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji.

Zdziś

jestem teraz na urlopie w Polsce. pracuje dla agencji we Francji w gospodarstwie rolnym. wszystko jest ok moj pracodawca jest wymagajacy ale bardzo w porzadku, a agencja bez problemu kontakt i wszystko terminowo

Sylwester

Byłem w agencji na rozmowie rekrutacyjnej na przedstawiciela handlowego, rozmowa bardzo profesjonalna ale jednocześnie miła. Czekam na odpowiedź czy moja kandydatura spotka się z akceptacją klienta

Ja znalazłem pracę za pośrednictwem tej agencji,pracuję jako sales manager dla ich klienta, cała rekrutacja poszła sprawnie , kontakt z agencją bardzo dobry. polecam!

darek

ja pracuje już dla drugiego klienta firmy Flexteam Poland. Pierwszy klient w Belgii był taki sobie ale dało się wytrzymać, teraz jestem we Francji i jest super. nasza współpraca układa się bez zarzutu. Panie w biurze zawsze chętne do pomocy! polecam!

serio

Polecam agencję Flexteam Poland. Ludzie pamiętajcie, że przecież agencja nie ponosi odpowiedzialności za to jak traktuje Was pracodawca użytkownik. Zawsze możecie zrezygnować ze współpracy z danym pracodawcą i poprosić agencję o przeniesienie do innego klienta. Flexteam Poland ze swoich obowiązków tj. administrowanie umów, zgłaszanie do odpowiednich urzędów oraz wypłaty wywiązuje się bez zastrzeżeń !!

Zostaw merytoryczną opinię o Flexteam Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Flexteam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexteam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flexteam Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.

Flexteam Poland Sp. z o.o.