Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Res

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wystarczy szanować ludzi

Nki
@Res

Szczera prawda!

Fizol z kasy

Lidl znów szokuje rynek. Od 1 marca zapłaci początkującym pracownikom najmniej 3100 zł miesięcznie [25 lutego 2019]

Andr

Ile się zarabia na magazynie? Słyszałem ze 3 tys netto to prawda?

Filantrop
@Andr

Wow szczyt marzeń kaszdego meszczyny,zyczec tylko zostaje tak do 100 lat zaorać filantropijnie, jak z 4000 zarządza się 300-400 pracownikami produkcji to 3000 to stanowczo za duszo. Miloneszy z BAMY :)

Matka polka
@Filantrop

Od 1 lipca 500+ na pierwsze dziecko. Możecie już iść do domu.

Wyleś z krzakow
@Filantrop

Chopie uważaj do króla godosz,tożem nie godoł (usunięte przez administratora)jeno

Pszczolka
@Wyleś z krzakow

Godosz - królowej wolno wszyćkie drzwi przestawiać w Bamie . Jak pierdyknie to całe biura się tszynsom.

Kornik
@Pszczolka

Boć to chopa brakuje .na kwarantannie czyma

były niewolnik

Gorszego traktowania przełożonych i współpracowników nie doświadczyłem w żadnej innej pracy. Nigdzie też tak mało nie płacili jak tu przy tak przesadzonych wymaganiach i poganianiem batem po plecach albo zastraszaniem.

Nik
@były niewolnik

Dowodem na (usunięte przez administratora) w pracy mogą być: zeznania świadków, które będą tożsame z zeznaniami ofiary, nagrania audio lub wideo, korespondencja pomiędzy stronami (e-maile, SMS-y, listy), dokumentacja. Należy pamiętać, że bez posiadania dowodów nie uda się udowodnić, że w stronę osoby poszkodowanej został skierowany mobbing w pracy. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się ofiara mobbingu w pracy, musi pamiętać, żeby zadbać o wiarygodność swoich oskarżeń. W przypadku, gdy nie jest tego świadoma, inne osoby, które zauważają niepokojące zachowanie, mogą ją wspomóc w tym działaniu.

@były niewolnik

Prosze się nie mazać. Proszę wziąć zimniutki prysznic i zapraszamy do pracy bo samo się nie zrobi.

Szeff
@Rysiek

to ruszaj d__e w troki rysiu :d co tu siedzisz od 7 rano ?

@Szeff

O 7 rano jem pyszne śniadanko i popijam sokiem z pomarańczy. Na 8 idę do was trochę pomachać paluszkiem i mówić wam co macie robić a czego nie wolno.

Menda
@Rysiek

Uuuuuu Bahama Bahama ama ...las Vegas Palmas ....

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Chada

I tylko ci naiwni wciąż się spodziewają cudów.

Endomondo
@Chada

rzona na zasiłku bezrobotnym... mąrZ uczy pracy produkcje ....leń niech w domu uczy....siebie i swoich leni...świta zarzadzajaca niech swoje rzony wyśle.... do pracy na produkcję ...i za tą pieniądze ....

Mróweczka

Twój szef straszy karą za niewykonanie zadania ??? : "Musisz zrobić to co ci każę, bo jestem twoim szefem"; "Jeżeli nie rozumiesz, że to jest najlepsze rozwiązanie, to znaczy, że w ogóle się na tym nie znasz i nie powinnaś tu pracować." Pamiętaj – chodząc do pracy nie powinieneś być straszony degradacją czy utratą pracy.!!!! Masz prawo postawić granice, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się szczęśliwym i zdrowym życiem.

@Mróweczka

Sięgajcie po gwiazdy. Może ich nie zdobędziecie, ale nie będziecie też mieli rąk ubabranych błotem”.

Mądruś

Drodzy koleżanki i koledzy z produkcji. Najważniejszy dział w firmie to wasz. Wszystkie inne działy i osoby na wyższych stanowiskach są służebne wobec produkcji. Bez pracowników produkcji nikt nie byłby potrzebny już. Jesteście najważniejsi w firmie. Tylko dzięki wam istnieją inne stanowiska i działy. Tak wygląda hierarchia ważności według prawa ekonomii i gospodarki rynkowej. Jesteście filarem każdej firmy i należy się wam szacunek i specjalne względy.

Miszczu
@Mądruś

Niewygodny jestes

Rysiek

Ja tutaj widzę opinie samych pracowników producji czyli najniższego stopnia, którym pracować się nie chce a chcą najwiecej i na wszystko narzekają. Decydując się na ta prace chyba nie myśleliście ze będziecie zarabiać miliony, trzeba było się uczyć a nie piwko i spanko do 12. Teraz trzeba ciężko pracować żeby zarobić na chlebek. Boli? Ma bolec;) Taka jest rzeczywistość.

W
@Rysiek

Najniższy stopień stanowią ci którzy wyzywają się na innych, poniżają, gardzą i mobbingują. Nie ma niższego stopnia

Pysia
@W

Musi być jakaś hierarchia, inaczej byłby bałagan. Przyjmując się do takiego zakładu obowiązują jakieś zasady i normy. Jak się komuś nie podoba to na samym początku może zrezygnować a nie szczuć i zalewać jadem każdego.

W
@Pysia

Hierarchia nie oznacza tego, że szacunek należy się tylko wzwyż. Hierarchia służy organizacji i porządkowi, a nie karmieniu się cierpieniem wyrządzonym tym, którzy są niżej.

@Rysiek

@Rysiek, łżesz kolego ,bo najwięcej z BAMY zwolniło się administracji i kierowników.Łatwo to przeliczyć.

Demokrata
@Pysia

@Pysia ,może dyktatura ,albo hierarchia królów . Czy to 2019rok czy średniowiecze (usunięte przez administratora) . Najbardziej winni są tacy którzy się na to godzą

Menda
@Demokrata

Strajkujcie jak żółte kamizelki to poznacie swoją siłę władze i hierarchię

Prawda

prawda!!!!!prawda!!!!prawda!!!!

Ważniak
@W

Nie daj się zastraszyć. Nie jesteś małym chłopcem, który zniszczył zabawkę. Nikt, nawet szef, nie ma prawa cię szantażować, obrażać czy poniżać. Kiedy masz wrażenie, że zachowuje się w stosunku do ciebie nie fair, natychmiast stanowczo protestuj. Nic nie usprawiedliwia chamstwa.

Mądrala

- Co może być gorszego od kamyczka w bucie? - Ziarenko piasku w prezerwatywie.

Lalek
@Mądrala

- Aaaa... to tak samo jak w maszynie smoczków - Ta maszyna robi dziurki w co czwartej prezerwatywie. - Hmm.... to chyba nie jest zbyt dobre dla prezerwatyw? - Tak ale jest bardzo dobre dla interesu ze smoczkami.

Wasyl
@Lalek

Noo...widać po biurach

As
@Wasyl

A co widać po biurach???

Tom
@As

Co mam napisać, podobno lubisz prawdę?Jak lubisz, to co ryczysz zawsze, kiedy ją wygarnę?

Lemur
@Tom

A może korporacjom opłaca się zatrudniać ludzi o psychopatycznych cechach? – O, z pewnością. Są pewni siebie, potrafią podejmować trudne decyzje. Są bezwzględni i skupieni na celu. Jeśli dostaną zadanie zrestrukturyzowania spółki, to zwolnią połowę załogi i zapewnią udziałowcom szybkie zyski. Zostawią po sobie spaloną ziemię: zrujnowane miasteczka, zniszczone bezrobociem rodziny, a potem odejdą głodni nowych wyzwań. Kiepscy z nich liderzy, bo nie umieją przewodzić ludziom. Bob Hare twierdził, że w wielu kluczowych miejscach władzę sprawują psychopaci, u których część mózgu, tzw. ciało migdałowate, nie funkcjonuje prawidłowo. Właśnie dlatego świat jest taki niesprawiedliwy, dlatego mamy ogromne nierówności ekonomiczne, wojny, a w korporacjach jedni pracownicy pastwią się nad drugimi. Hare napisał nawet na ten temat książkę „Węże w garniturach. Gdy psychopaci idą do pracy”. Zebrała znakomite recenzje.

Wariat
@Lemur

Jaka jest różnica między psychopatą odsiadującym wyrok za zabójstwo w więzieniu a takim, który siedzi w gabinecie prezesa? – Nie ma żadnej. I jeden, i drugi ma wadliwe połączenia między ciałem migdałowatym a innymi częściami ośrodkowego układu nerwowego. Większość psychopatów nie ląduje w więzieniu, to po prostu bezwzględni manipulanci. Tych z korporacji jest więcej niż kryminalistów. Mieli więcej szczęścia: urodzili się w rodzinach, które zapewniły im dobre wykształcenie, więc nie wstąpili na drogę przestępstwa. N: Dlaczego zaczął pan polować na psychopatów? JON RONSON: Bo od dłuższego czasu różni psycholodzy i psychiatrzy mnie przekonywali, że psychopaci rządzą światem.

Szczurek z BAMY
@Wariat

Na zebraniu toksyczna koleżanka forsuje swoje pomysły, deprecjonując twoje. W przewrotny sposób przypisuje sobie twoje zasługi. Bezpardonowo walczy o uznanie szefa. Potajemnie lub całkiem jawnie prowadzi swoją sprytną grę w „moje lepsze”. Czy to przypadek, że to ona właśnie ma wykonać wymyślony przez ciebie projekt? Że szef robi ci przykre uwagi, choć wcale na to nie zasługujesz? Że reszta zespołu dziwnie na ciebie patrzy? Toksyczna koleżanka rozciąga wokół ciebie gęstą mgłę niechęci. Plotkuje za twoimi plecami, usłużnie informuje szefa o każdym twoim potknięciu, podkopuje twój autorytet w grupie ?

Szczurek z BAMY
@Szczurek z BAMY

Sytuacja jest do zniesienia, kiedy napięcie istnieje tylko pomiędzy nią a tobą. Gorzej, jeśli twojej przeciwniczce uda się przeciągnąć na swoją stronę resztę zespołu. Wtedy możesz się stać ofiarą grupowego (usunięte przez administratora), a twoje życie naprawdę zamieni się w piekło. W dodatku im bardziej sfrustrowany będzie zespół (na przykład poczuciem presji ze strony kierownictwa), tym silniej potrzebować będzie wentyla bezpieczeństwa dla swoich emocji w postaci kogoś, na kim skupić można niechęć.

Niewygodni
@Szczurek z BAMY

tak to właśnie wygląda......czy ktoś zapłaci za stratę zdrowia ?

Rozczarowany

Nie tyko "Koleżanka".. jest też taki "Kolega" :(

Mirakle
@Rozczarowany

Ten co cały dzień spędza w lodówce czy ten co km nabija ,obaj z produkcji.

Ryba
@Mirakle

...szone ma na zasiłku dla bezrobotnych to musi kombinować .....

FB szonaa
@Ryba

"Dokładnie (usunięte przez administratora) w podskokach!! "

Mendoz
@Rozczarowany

kto ? matkapolka co uczy angielski w pracy na słuchawkach osiem godzin?

@FB szonaa

my mamy zakaz przeklinania ,nie dotyczy jego rodziny na fb? przykład idzie z góry ?też chcę do pracodawcy pisac s.......j na fb ?moge? hipokryzja

Wszystkowiedzący
@Bezczel

do pracusiów nie należą obaj

Niezniszczalny
@Wszystkowiedzący

wierni słudzy szefa /// niejedna osoba już zwolniła się dzięki ich zasługom/// chora polityka /// życie im odpłaci za wszystko /// nikt nie wie za co im płacą naprawdę

@Rozczarowany

Taaaa na tego Pana(fana stołówki zakładowej) są dowody !

Chłop
@Mirakle

Macie jaja Panowie? Z zmierzcie się z równymi sobie mężczyznami ,tak rozmowa inaczej wygląda .

Szasza
@Lalek

- To wszystko pana dzieci? - Nie, jestem szefem działu jakości w fabryce prezerwatyw, a to wszystko są reklamacje klientów.

krolowa pszczolek
@Szasza

....se przesadzają je w domu i se tresuje pod tablicą....pracownicy to nie dzieci ..szczyt chamstwa i braku kultury

Lemur

Dyrektor pewnej francuskiej firmy zebrał swoich pracowników: - Zbliża się jubileusz naszej firmy. Trzeba go zorganizować tak, żeby cały Paryż o nim mówił. Jednocześnie należy zredukować koszty do minimum. Trzeba też pamiętać, że jubileusz wam, pracownikom, musi przynieść wiele radości. Są jakieś pomysły? - Tak! - słychać głos gdzieś z tyłu - Musi pan dyrektorze, skoczyć z Wieży Eiffla. Cały Paryż się o tym dowie, koszt będzie niewielki... A co do zadowolenia pracowników...

Płaca za nadgodziny zamrożona na specjalnym koncie Jest wysoce prawdopodobne, że szybko wejdą w życie zmiany dotyczące sposobu wypłacania należności za godziny nadliczbowe. Wiąże się to z potrzebą dostosowania prawa krajowego no legislacji unijnej – tak przynajmniej dowodzą autorzy nowych rozwiązań. Zasadnicze polega na pewnej formie zamrożenia należności za godziny nadliczbowe na specjalnym koncie. Teraz są one wypłacane wraz z wynagrodzeniem jako forma dodatku. Po zmianach pracownik musiałby zapomnieć o gotówce i miałby bardzo ograniczony wpływ na dostęp do tych pieniędzy. Pracodawca wypłacałby je np. jako wynagrodzenie za czas przestojów albo ekwiwalent za niewykorzystany urlop.

Agata

Dzień dobry,chciałam przyjąć się na produkcję wkładek,ale nie wiem jaki teraz socjal jest u państwa w firmie? Słyszałam że teraz jest inny właściciel,więc czy nadal będzie roczna premia i co roku podwyżki na jesień i bony na święta ?

Weronika
@Agata

Odpuść sobie. Fajny socjal tam jest,ale towarzystwo niewłaściwe. Co do podwyżki to jak się przyjmiesz teraz to dopiero w przyszłym roku ją dostaniesz o ile wytrzymasz tam aż tak długo. Uważaj na słownictwo,bo nawet za słowo d..a możesz wylądować na dywaniku,albo za bramą.

Łekonomik
@Weronika

Socjal jak na korporacje jest słaby ,mniejsze firemki mają lepsze warunki socjalne i 10 proc inflacyjnego podwyżki co roku. A tutaj trudno nazwać 60 zł podwyżka jak prąd drożeje 40%. Premie roczne też są w każdej szanującej się firmie nawet w budżetówce 13,tak samo jak pieniądze na święta ,z tym że tu na Wielkanoc nic nie dają. Wczasy pod gruszą wszędzie płacą co roku a nie raz na 3 lata śmieszne kwoty ,więc o jakim socjalu tu mówimy???

Malgorzata

Witam Pozwolę sobie zabrać głos w imieniu wszystkich osób, które zostały zmuszone do odejścia z pracy w bamie. SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ Dziś zwolnili z konfekcji brygadzistkę Anne O. W końcu nadeszła sprawiedliwość, która ją dosięgła za wszystkie zło, które wyrządziła ludziom tam pracującym,a przede wszystkim tym co za jej przyczyną się zwolnili. Zastanawia mnie tylko fakt, że przez tyle lat nikt z tym nic nie robił mimo że zgłaszane było kierownikowi . SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ choć pozostało tam jeszcze co najmniej trzy podobne jej charaktery, za które powinni się zabrać Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

Magazynier
@Malgorzata

To jeszcze powinni zwolnić brygadzistę z magazynu bo nic nie robi i tak jest ponoć od wielu wielu lat.Kierownik go kryje.

Noe
@Malgorzata

A my na magazynie, czekamy jak zwolnią największego lenia Boczka. Nic nie robi, a bierze podwójną pensję.

Patelnia
@Malgorzata

Zgadzam się z Panią Małgosią to było straszne ,że taki człowiek może zniszczyć człowieka . "Jak Kuba Bogu tak Bug Kubie". Teraz Ta Pani A.O pójdzie do pracy nie życzę tego ale jak trafi na taką brygadzistkę jaką ona była w pracy może dojdzie do wniosku ile zła zrobiła innym choć mało w to wątpię żeby się zmieniła. Pozdrawiam wszystkich :-)

Pawel
@Noe

po co gadasz na kolegę któremu podawales rękę?Juz zapomniałeś co mówiłeś na brygadzistę jak rozgrywał partyjkę na komputerze?Wszyscy nie robicie i nic nie robiliście tylko się migaliscie i spaliście w autach na wawrowie.

Maja
@Patelnia

Bo ona jedna taka była....powinni wszystkie brygadziski wymienić inaczej nic nie zmieni się na dole...mają zakorzenione stare nawyki pomiatania pracownikiem

Różowa
@Malgorzata

Trochę przesada z tym nareszcie, mi się z nią dobrze pracowało... Są tam gorsze, fałszywe i na pewno dotrą na stanowisko brygadzistki bo to ich cel życiowy... Współczuję... I cieszę się że mnie już tam nie ma ;-)

L.T.
@Różowa

Tak, świnia była ze mnie okropna, a wyobrażałem sobie, że jestem aniołem

Beatrycze
@Różowa

A słowo ciałem się stało

Małgoś
@Maja

Sama prawda.

Zip
@Malgorzata

O tej piszesz co na nią guziec mówili??

Adaś

Operator wózka widłowego ile zarobię ? Napisane w gazecie konkurencyjne płace . Ile ?

Robi
@Adaś

CHWALMY PANA BO JEST WIELKI. ON WPROWADZA SZWAJCARSKĄ PUNKTUALNOŚĆ,NIEMIECKĄ JAKOŚĆ I CHIŃSKIE ZAROBKI.

Czesiek
@Robi

Wynagrodzenie min. w 2019 rok wzrasta o 150 zł brutto . Gdyby co rok każda firma nie wyrównała pensji to po paru latach wielu pracowników nie osiągnęłoby min. państwowego. Pensje stoją w miejscu . Nic co nie przewyższa te 150 zł nie jest podwyżką. Niektórzy nawet tracą jeśli ich wyrównanie jest niższe od 150zl brutto w 2019 roku.

Ela
@Czesiek

A gdzie to wyroenanie niby ? Bo naprwno nie w Bamie

Rozowa
@Ela

nie interesuj się moim wynagrodzeniem ja was nie pytam ile zarobisx,20 lat pracuje tu za wszystkich z trzeźwym umysłem ,należy się mi jak psu kiełbasa

Rambo
@Ela

za takie grosiki to ja mogę sobie wybierać szefa fabryke ,nie na odwrót ....a za dwa trzy razy tyle to szef może sobie wybierać mnie jako pracownika ....paradoks rynku pracownika nie pracodawcy ...ludzie otwórzcie szeroko oczy

Boszena

To prawda że kierownicy produkcji z technologiem przejmują teraz zlecenia i kupony ?

maxiu
@Boszena

/kazdy oże jak może/ wydajnym /ponadprzecietnie pracowitym / światowym fachowcom / z dobrymi referencjami produkcji /wzorową frekwencją absencji / wszystkie fabryki stoją otwarte / żal nie korzystać /

Beata
@maxiu

To nie ten sam ? co w 2008-2009 r stał na środku hali produkcyjnej popierał decyzje prezesowej ,chciała zwolnień pracownikow i zabrania premii obecnościowej ,co zwolnili przewodniczących związków zawodowych i w sądzie pracy wygrali.

Paluch
@Beata

Znowu dzień po dniu wygląda jak dnia wczorajszego kopia. Bracie uwierz, to utopia. Chcesz być szczęśliwy – ogłup się sam.

Szef
@Boszena

Jeśli nie możesz się uczyć od przełożonego i udzielasz mu korepetycji to znaczy że twoje stanowisko pracy jest samodzielnym stanowiskiem. Każdy wie że samodzielne stanowiska są dobrze wynagradzane .Czy w Bamie tak jest ?

Rambo
@Szef

Zamiast szacunku możesz się spodziewać efektu wprost proporcjalnego do wartości dodanej jaką przedstawiasz . Strach tych ludzi przed dobrymi pracownikami i konkurencją powoduje że będziesz szykanowany i wyśmiewane twoje umiejętności oraz wiedza. Nie licz na szacunek i dobre wynagradzanie twojej wiedzy ,wręcz przeciwnie bo będziesz zagrożeniem i niewygodnym pracownikiem.

Swinia
@Rambo

Tak, świnia była ze mnie okropna, a wyobrażałem sobie, że jestem aniołem

@Swinia

Czy człowiek ma prawo uważać się za autora myśli nieproszonych?

Ela
@Beata

Dokladnie ten sam haha

klakier

endomondo ma dwie szonki?

Malutka
@klakier

Czym się różni ryba piła od człowieka? - Tym, że ryba piła, a człowiek pił, pije i pić będzie!

@Malutka

rozwój osobisty to za mało jeszcze chcesz piniendzy?

Pszczółka
@Bezczel

Muszę wysłać 4 dzieci na narty z instruktorem . Rozwój niech innym wystarcza.

Absolwent

Jestem absolwentem . Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia dla absolwentów. Jakich zarobków mogę się spodziewać ? Jak zarabiają u Państwa osoby prosto po studiach ? Czy mogę liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów i chłonąć wiedzę od innych ? Z opinii znajomych wiem że stażyści prowadzili po 5 projektów .Ile obowiązków i jakiej odpowiedzialności mogę się spodziewać na początku swojej kariery ? Będę wdzięczny za szczere merytoryczne odpowiedzi.

Pompon

Chcę do pracy do bamy. Interesują mnie magazyny, wózki. Jak zarobki atmosfera kierownictwo? uczciwie?

Edzio
@Pompon

Nie ma wolnych etatow i kiepskie zarobki

@Edzio

a klimat? Nie zarobię nigdzie dużo w pl, wyjezdzam zagranicę w przyszłym roku. Interesuje mnie atmosfera. Moje doswiadczenia gdzie indziej to mobbing, poniżanie ,plotki, afery i fałszywe regulaminy. Jak jest na magazynach w bamie?

@Pompon

albo na produkcji choc najlepiej wózki bo mam uprawnienia i doswiadczenie

Bobi
@Pompon

Kto jest kierownikiem logistyki w Bamie?

Kasiulek
@Pompon

najlepsza smosfefa jest na returach stamtąd nikt się nie zwalnia ....no moze ..ale nikt nie wysyla kontroli kadrowej chorobowych po domach .....no moze

Fredka
@Kasiulek

no może.... na lajtowo siedem godzin...no może... nie każdy może za tyle tylko tyle...moze

@Bobi

no kto

Karo
@Pompon

A niektórzy znikają jak w trójkącie bermudzkim.. nawet ci co wydawali się być mocno lubiani przez przełożonych.. hmmmm

Jarek
@Pompon

Super/ dawaj do Nas ..... filantropów ????

Ala
@Bobi

@Bobi - Pacan .

stasik
@Pompon

jużeś przywykł to sie nadasz

@Pompon

Piszecie tak niezrozumiale, a chciałbym już składać CV na wózek. Rzadko widać tyle opini na temat zakładu pracy. W tym przypadku nawet nie są jednoznacznie negatywne. Po prostu kto wie o co chodzi ten wie, a kto szuka tutaj jasnych informacji na temat pracy niestety ich nie znajdzie bo ciezko z zewnątrz zrozumieć to co sobie tutaj piszecie. Wygląda jak tablica do obgadywania i ploteczek zamknieta tylko dla pracowników.

@Pompon

Na tym polega wolność słowa i prasy pt" usuń komentarz prezesie "

Pompom
@anonymous

chcesz faktów .....to stań pod bramą o 14.00....i popytaj wprost....

Arystoteles
@Pompon

Tak scharakteryzowani zostali ludzie bogaci, zaś nowobogactwo jest „prostactwem bogactwa", a więc nowobogaccy różnią się od ludzi bogatych swoistym prymitywizmem. Dlatego autor cytowanego tekstu nie waha się stwierdzić, że szczęście bogaczy jest bezmyślne. Ten autor to Arystoteles, żył w IV w. przed Chr. (Retoryka, II, 16)

Bolo
@Pompom

Pompon...I tak prawdy nie uslyszysz.bo pracownicy zasyraszeni i nic zlego o firmie nie mogą powiedzieć.....pracowac każdy gdzies musi

Filozof
@Kasiulek

.....nie tylko tam jedna od ujeżdżanych zwierząt też chciała wszystkich z produkcji kontrolować w domu ......wszystkich poza sobą oczywiście .....przecież świętych zwierząt się nie rusza ....trzeba być przykładem i autorytetem podwładnych...albo udawać że być można....albo....każda gra jest dobra byle płacili za udawanie.....

Kuń
@Filozof

Jakiś matematyk powiedział, że rozkosz polega nie na odkryciu prawdy, lecz na jej poszukiwaniu.

Koń na wzgórzu
@Jarek

że w .... kiełkuje pewien rodzaj ambicji zawodowej, polegający na nieodstępowaniu od raz powziętej zasady. Ponieważ .... nie grzeszył lotnością umysłu, więc i zasada była tępa, chociaż - trzeba to przyznać - odznaczała się piękną prostotą. ... wbił sobie do głowy jedno: skoro się ma władzę skazać człowieka na śmierć, dlaczego go nie skazać? Cokolwiek się z tym poglądem mijało, nazywał to filantropią i filharmonią (oba te słowa rozumiał jednakowo) oraz bezczynnością władzy.

Gorg
@Koń na wzgórzu

Fabryki geniuszów są, tylko surowca brak.

Twinki
@Koń na wzgórzu

Mój dobry koniu Musisz zrozumieć, że wcale nie jesteś tym Wielkim Koniem, jakim się wydawałeś samemu sobie, gdy żyłeś wśród tych biednych, niemych stworzeń. Oczywiście, byłeś dzielniejszy i mądrzejszy OD NICH.

Jacek
@Kasiulek

Zawsze najlepiej było i zawsze będzie na magazynie.Magazyn to ELITA a reszta to tylko mało ważny dodatek.

@Jacek

Jak się przenosi kierowników z działu do działu to efekt musi być doskonały.

@Jacek

no a kto tak jest kierownikiem?

tam*

Pezet
@Pompon

To kara czy nagroda te przenosiny ?

Dlaczego?

Łosiu

Ping'an Village, Jiazhuan Country, Bama County 547508, Chiny

Mapet

Doświadczonych pracowników, wiedzę i pracowitość ma się w tej firmie za nic to jest jak jest. Konkurencja się cieszy że pracowników z Bamy wyciąga ,są wdzięczni tej firmie ze oddaje swoich najlepszych ludzi . Dziękujemy ci Bama za pozbywanie się wykwalifikowanych pracowników każdego z nich przyjmiemy bo takich ludzi nam własnie trzeba,maja u nas drzwi otwarte. Dziękujemy ci Bama i czekamy na was.

Pszczołka

KROLOWA jest tylko jedna....

Lec
@Pszczołka

Pewien mędrzec bił zawsze pokłony władcy w ten sposób, by móc pokazać równocześnie tyłek jego sługusom.

L
@Lec

Obcowanie z karłami deformuje kręgosłup.

@Lec

Kto wpadł na trop myśli, niech nie daje go obwąchiwać psom

Kali

Znów ktoś mnie pyta, jak ma przeżyć tu kolejny dzień. Jak masz ambicje, ej weź coś zmień.

Hemo G
@Kali

Właśnie tak, to jest czas na zmianę,a ty odbierz co zabrane, nic za darmo nie dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.