Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

szef

pluto

Trep - 2013-01-26 12:23:14 pakowaczka - 2012-08-10 13:34:30 Rzeczywiście faceci w Bamie nie są szczególnie przystojni.Część z nich jest nawet lekko puknięta sądząc po zachowaniu i słownictwie.Kiedyś jeszcze większe barany tu pracowały.Mi najbardziej podoba się [usunięte przez moderatora].Z innymi nie poszłabym nawet na na kawę nie mówiąc o ...!Rzeczywiście faceci w Bamie to dupki i nieudacznicy za wyjątkiem tych z magazynu.Oni są naprawdę wporządku.W naszej firmie niestety robi si (usunięte przez administratora) tak jak w innych firmach [usunięte przez moderatora]? Duża część załogi żyje w grzechu(zdrady,romanse,złodziejstwo,pijaństwo,obmawianie,obżarstwo) Pozdrawiam wszystkich Świadków Jehowych.Kogo ty pozdrawiasz tych czubów jechowych a może sami siebie pozdrawiają zakłamane gnoje , którzy za złotówkę oczy by sobie wydłubali i to w imię ich wiary

Stępień

Żaba - 2013-01-26 11:19:23 Witam.Ja pracowalam tu przez 3 miesiace,umowa skonczyla sie z koncem grudnia i nie zostala przedluzona.Praca jako pakowaczka nie ciezka,siedzaca,ale jest jeden minus-slabo platna.W poruwnaniu z sebn,faurecja a tam pracowalam,to jest roznica.pozdrawiam wszystkie kolezanki.Kogo ty pozdrawiasz tych czubów jechowych a może sami siebie pozdrawiają zakłamane gnoje , którzy za złotówkę oczy by sobie wydłubali i to w imię ich wiary

deka

sama jestes mierna

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
wiki po

co tam

Trep

Żaba

Witam.Ja pracowalam tu przez 3 miesiace,umowa skonczyla sie z koncem grudnia i nie zostala przedluzona.Praca jako pakowaczka nie ciezka,siedzaca,ale jest jeden minus-slabo platna.W poruwnaniu z [usunięte przez moderatora] a tam pracowalam,to jest roznica.pozdrawiam wszystkie kolezanki.

Ivan łysol

Eduardo - 2013-01-24 15:23:39 pluto z mag (Gen) - 2013-01-23 20:29:04 Sami debile w tej bamie robią piszą sami do siebie , i jeszcze swoje wątki komentują .jak masz jakis problem to mozemy zobaczyc sie przy piwku i pokadamy jakie masz problemy i co cie dreczy i nie wyzywaj chlopakow ja bylem miszczem spartakiady w boksieEdek,przestan ludziom kity zenic,ze walczyles na spartakiadach,ze masz 3 tysiace filmow w tym nowosci co nawet nie wyszly w jeszcze Hollywood,ze zlowiles suma 9 metrowego,ze byles statysta w filmie.To juz nie przejdzie,za dlugo mydliles oczy ludziom,chociaz smiechu bylo co nie miara.Pozdrawiam Ciebie.

Eduardo

ooooooooooooooooo

zabolało, że pociski poszły na magazyn hahahaha

pluto z mag (Gen)

Bolanda Man
@pluto z mag (Gen)

Błaaaaaaa hahahahaha Też tak sądze. Czytam to i nie wierze:) Same tępe dzidy głupie jak but szukające mena z okładki. Z resztą robotnice po zawodówkach więc jakiej inteligencji sie spodziewać. Ktoś kto jest zaradny, obrotny to nie pracuje jako robol w Bamie. Chłoptasie gogusie też mierzą o wiele wyżej więc takich tu nie ma. Tu są przeciętniacy i brzydale bo to jest ciężka praca fizyczna a nie pierdzenie w stołek i krygowanie sie przed kamerą. Taki goguś jak by was zobaczył to by wiał jak najdalej bo wyglądacie tak samo czyli jesteście przeciętne, brzydkie. Znajdą sie ładne dziewczyny ale jest ich mało. Im głupsze bardziej zahukane babsko tym większe fantazje i wymagania. Takie matki Polki co mają smutnego jak pizda leszcza z wąsami i brzuchem szukają faceta modela z którym w tango by udarzyły. Nawet z tymi Marianami i Sebiksami co są sie dymają a mężuś siedzi w domu zadowolony że "baba robotna jest":)

Wścibski
@Bolanda Man

O czym Ty piszesz? Nawet ja, o czymś takim nie wiem. Możesz podać więcej konkretów?

Zielony
@Bolanda Man

Święta prawda.

Jarek "mundziel"

Monia - 2013-01-19 13:28:49 Paździoch z konfekcji - 2013-01-15 20:28:42 kanalia z mag - 2013-01-15 18:02:49 Jurek z latexu - 2013-01-11 21:57:35 zmora - 2013-01-10 21:08:31 raczej nie skorzystam szkoda jak zmienisz zdanie to pamietaj ze moja propozycja jest nadal aktualna. zapraszam do santa fee lub hell clubNo tutaj tez mamy problem z (usunięte przez administratora) same w podeszłym wieku od 40 do 60-tki no są jeszcze młode ale bez tapety słonce zachodzi. Mamy tu jednego przystojniaka nosi złote runo wszystkie dupy z biura lecą na niegoKanalia przestan pisac glupoty,sam jestes maly,lysy,gruby i leniwy i zadna z tych kobiet na ciebie by nawet nie poleciala,jestes na samym dole piramidy cheopsa.Dawaj do nas pomozesz nam troche.Trzeba nad sobą pracować a nie być obleśnym spaślakiem i pocieszać się że tak oto wygląda prawdziwy facet. Nie pochlebiajcie sobie lenie! Kobietom na pewno nie podobają się morsy i foki w roli mężów, chłopaków,współpracowników itd. Zgadzam sie z toba Monia,ja jestem szczuply,ale umiesniony jak Bruce Lee.Moze spotkamy sie w realu?

Gosia

oooooooooooooo - 2013-01-16 14:53:06 no to mamy ten sam problem bo u nas nie mam nawet na kogo popatrzeć same łysiejące pryki z mag, którzy są najlepsi w dziedzinie sportu hodowli brzuchaPrzychodzi jeden grubas z magazynu do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pan te tabletki na od (usunięte przez administratora) dzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż się najem!

Monia

barbi

Czy ma ktoś nr. tel.do Walusa z konfekcji ? muszę się z nim umówić

haszmen

Flavor puma - 2013-01-16 20:56:17 oooooooooooooo - 2013-01-16 14:53:06 no to mamy ten sam problem bo u nas nie mam nawet na kogo popatrzeć same łysiejące pryki z mag, którzy są najlepsi w dziedzinie sportu hodowli brzuchabrzuch jest oznaką dobrobytu,rozumiem,ze z zarobkami jest duzo lepiej?mnie pasuje robota,siedze w moim bolidzie,medytuje i czytam koran,pozdrawiam

Flavor puma

bochun

raczej nie skorzystam szkoda jak zmienisz zdanie to pamietaj ze moja propozycja jest nadal aktualna. zapraszam do santa fee lub hell club No tutaj tez mamy problem z dupami same w podeszłym wieku od 40 do 60-tki no są jeszcze młode ale bez tapety słonce zachodzi. Mamy tu jednego przystojniaka nosi złote runo wszystkie dupy z biura lecą na niego Kanalia przestan pisac glupoty,sam jestes maly,lysy,gruby i leniwy i zadna z tych kobiet na ciebie by nawet nie poleciala,jestes na samym dole piramidy cheopsa.Dawaj do nas pomozesz nam troche

oooooooooooooo

Paździoch z konfekcji

kanalia z mag - 2013-01-15 18:02:49 Jurek z latexu - 2013-01-11 21:57:35 zmora - 2013-01-10 21:08:31 raczej nie skorzystam szkoda jak zmienisz zdanie to pamietaj ze moja propozycja jest nadal aktualna. zapraszam do santa fee lub hell clubNo tutaj tez mamy problem z dupami same w podeszłym wieku od 40 do 60-tki no są jeszcze młode ale bez tapety słonce zachodzi. Mamy tu jednego przystojniaka nosi złote runo wszystkie dupy z biura lecą na niegoKanalia przestan pisac glupoty,sam jestes maly,lysy,gruby i leniwy i zadna z tych kobiet na ciebie by nawet nie poleciala,jestes na samym dole piramidy cheopsa.Dawaj do nas pomozesz nam troche.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.