Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

tomek

Mam nadzieje ze nie walicie tu bzdetow na moj temat tylko na tego drugiego (usunięte przez administratora).Bo nie oczernia sie ludzi dobrze ich nie znajac.Pozdrawiam wszystkich co lubia łyche :-)

Jolka

(usunięte przez administratora)>Ja mogłabym zjąć jej stanowisko.W pracy wszyscy mnie lubią i chwalą,bo jestem sympatyczna,inteligentna,koleżeńska,wesoła,skromnaMoże juz wystarczy,bo nie wypada tak bardzo siebie chwalić.(usunięte przez administratora)

hans

To mam 4 damy ;-) normalnie mistrz :-D

Rysiu

benek - 2013-05-10 18:10:47 Damy to sa w talii kart chlopczyku z malym...balonikiem ;-)Widze ze kozak z ciebie. (usunięte przez administratora)

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
benek

Damy to sa w talii kart chlopczyku z malym...balonikiem ;-)

Rysiu

(usunięte przez administratora)..Lady znaczy DAMA... Daj na luz.

Werki

hi fi - 2013-05-08 15:33:57 No no zaraz beda szly cv aby dostac sie do pracy.ty raczej sie ponownie nie dostaniesz...

hi fi

No no zaraz beda szly cv aby dostac sie do pracy.

zenek

Szczera prawda.

pan x

Tamci to juz przeszlosc i juz nie wroci bo kto tu za nimi teskni.Byli dobrzy w spaniu i braniu kasy od ludzi.Taka prawda.

pani y

pan x - 2013-05-06 17:00:27 Pozdrawiam wszystkie Panie z pracy.Gdyby czegos wam brakowalo dajcie znac a ja robie z kolesiem z magazynu to kazdej pomoze we wszystkim.Super czlowiek.super ludzie to pracowali około 3-4 lata temu tak zwana stara gwardia szkoda że ich czasy już nie wrócom

Havana

A ja pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow ,tych co chca zapomniec o niektorych sytuacjach niezbyt milych,ale najchetniej pozdrawiam tych menów co chca wrocic do pracy a szczegolnie na magazyn...

pan x

niezgódka

Co to za firma, ta Bama? Jestem chemikiem i po raz kolejny widzę, że firma poszukuje chemika do laboratorium. Warto tam aplikować, czy lipa? Z autopsji wiem, że częsta rotacja w firmie nie wróży niczego dobrego i ja z zasady do firm-wyzyskiwaczy już nie aplikuję.

ulu

ssssss - 2013-04-13 17:56:03 ma ktos jakies wiadomosci odnosnie pojscia z rodzina na festyn? i w jaki dzien to sie odbedzie? dzieki./Mozesz isc z rodzina ale zza siatki beda patrzec na twoja zabawe a data kiedy to sie odbedzie-1 czerwiec.

Dentuka

ssssss - 2013-04-13 17:56:03 ma ktos jakies wiadomosci odnosnie pojscia z rodzina na festyn? i w jaki dzien to sie odbedzie? dzieki./Bez rodziny,ostatnia sobota maja,gwiazda bedzie Staszek Sojka,w rezerwie Lady Gaga.

ssssss

pakowaczka

pracownica - 2013-04-11 18:00:09 od wielu lat uwazam ze brygadzistka z ortopedii to jedyna brygadzistka ktora naprawde pracuje dlatego krzywdzace jest pisanie ze zre i kawe pijeja pracowalam na ortopedii i na skorach i moim zdaniem dzial skory sa w posiadaniu najlepszej brygadzistki

pracownica

kolasa xxx

Pracowalam kiedys na produkcji i na konfekcji,jak szlam do bankomatu to plakalam ale nie ze szczescia.Na konfekcji jedna Pani co zarzadza ludzmy jest straszna w relacjach miedzyludzkich.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.