Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Gosik

tej firmie potrzebny jest dobry couching i kierownik z nowoczesnymi metodami zarzadzania ,była taka liderka lean projektu na wkładkach co miała wiedzę i wykształcenie,ale firma lekko ręką pozbywa się zdolnych ludzi co zęby zjedli w tej firmie ,promując ludzi nieodpowiednich i bez doswiadczenia

Pyrol
@Gosik

@Gosik - jaki SZEF taka firma . A na marginesie - jeśli piszesz jak piszesz tzn ze nie masz pojęcia co to Lean i czemu służy . Szkoda.

Krowa
@Pyrol

szkoda to jak krowa do mleka nawali...tu już nic się nie da zrobic .... który to szef bo jest ich wiele ...niektórym brakuje studiów albo wiedzy albo znajomości języków .... szefujący nad szefa szefów ....wszystkich umysłowych pracownikow po pięćdziesięciu- bez magistra albo rencistow powinni już wysłać na wcześniejsze emerytury żeby firma zaczęła przynosić zyski ...to się nazywa ZARZADZANIE ...

Pablo

Koniec (usunięte przez administratora),zastraszania i poniżania. H3 polecam, (usunięte przez administratora) urywa bezmyślność,ignorancja i infantylizm.

Romero
@Pablo

Jedyne czego się dorobiłem w tej firmie po 10 latach to garba na plecach i pracy na pensje szefostwa ,co niektórzy to za grube pieniądze rodzili tu niejedno dziecko korzystając z przywilejów latami a jelenie na nich pracowali za marne grosiki żeby władza mogla się ozłocic i wypoczywac,przysłowie mówi ze uczciwą pracą się jeszcze nikt nie dorobił więc zapiernicz....e jelonki dalej na wille i samochody wczasy narty dzikie kraje swoich Panów ,dopóki są chętni dopóty wille będą się rozrastać

Bartczykowski
@Pablo

A co się stało z tą Panią co się tak sbodobała za bardzo kierownikowi ?

Czarna
@Bartczykowski

A CZY TO RAZ ?

Tomek z Hamburga

Kochana Krysiu! Tyle wiedzy, doświadczenia, Młody rzadko to docenia. Tyle miejsc, tyle wrażeń, I spełnionych Twoich marzeń. Ale to nie koniec przecież, Jesteś teraz w wieku kwiecie. Bądź więc sobą wciąż, niezmiennie, I uśmiechaj się codziennie!

Pracuś

Nie polecam

keczup
@Pracuś

A prawda to że inspekcja pracy kary nakłada i nic sobie z tego nie robią?

Puma
@keczup

Prawda...

Bartuś
@Puma

A co z tą nową Panią co się zwolniła bo podobno szef ją m......?

@Pracuś

czy w bamie ktoś prowadzi statystyki ile się zwolniło w ciągu jednego rokukierowników,specjalistów,administracji ? ktoś z was to policzył ? macie jakieś wlasne dane ? na moje oko to w miesiącu odchodzi minimum pięć osób, zdarzają się miesiace że nawet do dziesięciu umysłowych pracowników się zwalnia samych. jakie są wasze spostrzeżenia ? co roku kadra administracji wymienia się w 50 procentach ? ?? liczył ktoś?

@Joanna

były takie osoby co przychodziły na te stanowiska i zostawały jeden dzień tydzień albo miesiąc i wychodzilypamiętacie ich ?

@Joanna

Ciekawe gdzie te pieniądze idą skoro nie ma na podwyżki dla zasłużonych pracowników ? wszystko za dziękuję tylko poza zakresem obowiazkow. Nie dziw się

Rysiu Mądrala
@Joanna

Na ok 20starej /80 nowej w ciagu roku. nie wiem czy ktoś liczy koszty przyuczenia i wniesionych strat przez niedoszkolonych .

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Silny

Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego”. To prawda. W bogactwie jest bowiem pokusa, żeby sobie przypisać więcej znaczenia, niż się ma. Bogaty, jak chce, może być w centrum, a inni muszą mu usługiwać. Ale dla Boga nie liczy się majątek, tylko wartość człowieka. Ten, kto obrósł w przywileje, nie przeciśnie się przez „ucho igielne”. „Niegodziwa mamona”. W Ewangelii wyraźnie widać, że pieniądze są traktowane jako tester: mają w sobie pokusę i mogą człowieka wykoleić. Ale też, jeśli ktoś oprze się tej pokusie, jest dla Boga bardziej wiarygodny. Nie chodzi więc o to, by nie mieć złych pieniędzy, ale by pieniądze nie uczyniły człowieka złym

Gosik

Ktoś:)
@Jacek

A co jak przełożony ma ciche przyzwolenie na górze ..przez takich ludzi firma traci pracownikow....szkoda mi tyle lat pracy

Rob
@Ktoś:)

Świetnie to gratulacje,a myślałem że dostaliście GREAT słusznie a nie przez udawanie że jest dobrze ? To jak to jest u was ?

Prof.

"ta maszyna każdego może wynieść na szczyt lub zniszczyć w zależności od woli rządzących"

Prof. SN
@Prof.

"nie można milczeć w obliczu zła"

Agnieszka
@Prof.

....wyssaja z ciebie wszystkie soki ....wyplują jak przeżuta stara gumę do żucia .... wszystko za marne grosze i stratę zdrowia.........

great place

Zwrociliscie uwagę ze więcej ktoś nabija gwiazdki na tym forum bo więcej jest pozytywnych gwiazdek 661 niż pracowników w naszej firmie ciekawe

Jacek

Czy wierzysz, że źli ludzie zatruwają otoczenie?

Brygida

A. tak jest menadżerem .....a ta z biura co się zwolniła po 15 latach została też terax kierownikiem niiby...

mróweczka
@Brygida

KTOS chyba zapomniał że ludzi motywuje się marchewka a nie kijem,szantaż w pmp nie motywuje nikogo ani pozorne inflacyjne raz w roku zwane piknie podwyzka pmp .NAZWY I WOALKI MOZNA ROBIC ROZNE ale każdy wie o co kaman w tym piknym manipulanctwie . CHCE SIE MIEC DOBRYCH pracowników trzeba nauczyć się MOTYWOWAC .sorry ale tu nie tu przecież

specHR

czemu Ania sz. zwolnila się ? nie było dla niej po tylu latach możliwości awansu wewnętrznej rekrutacji na nowe stanowiska ? tak dbaja o rozwoj swoich pracowników że wszyscy odchodzą na lepsze posady bo tu stoją w miejscu jak zakleci w posąg ?

@specHR

Prawda ...awanse wewnętrzne lub zmiany na lepsze stanowiska to 1procent Bierze się ludzi z całej Polski świata a własnych nie ma nic do zaoferowania no chyba że dla przydupasow ....

Joanna

Bama Polska prowadzi w tej chwili rekrutację. Na portalu zawierającym oferty pracy znalazłam dwie zamieszczone przez tę firmę. Dotyczą one dwóch stanowisk: Automatyk - elektryk Ustawiacz Maszyn / Operator Linii Produkcyjnych W obu przypadkach oferowane jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Należy posiadać doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Czy ktoś z Was jest zainteresowany udziałem w rekrutacji? Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, napiszcie nam na forum jaki był jej przebieg. Będzie to istotna wskazówka dla kolejnych aplikantów.

zdrowy

zizu
@Joanna

Brakuje wam silnych związkòw zawodowych i dobrego prawnika za przewodniczącego zwiazku . W naszej Faurecji parę lat temu po strajku wymienili wszystkich kierownikòw i pomogło

dzban

nigdzie gorzej nie płacą i nigdzie gorzej tak nie traktują i nigdzie tak w h nie lecą z pracowitymi ludzmi,praca tylko dla kolesi kierowniczkow dyrektorkow inaczej nie zarobisz a zajada jak kunia po westernie

PIP
@dzban

na siłe pójdziesz na inwenture w soboty i niedziele za mniejsza stawke niż na codzien ,jak nie to obnize ci pmp mały szantarzyk

Puma
@dzban

Dzban.to co piszesz przykre ale niestety prawda...pracuje i widze co sie dzieje

Karaluch

a ile w tej firmie zarabiają kierownicy i dyrektorzy ?a kto dostaje najwyższe odprawy za zasługi zniszczenia ludzi ?

boss nad bossy już nie chodze
@Karaluch

mi wypłacili 200 tysiaczkow

Joanna

@Kamyk poproszę o merytoryczną odpowiedź dla innych czytelnikòw gowork. Rozmawialiście o tej kwestii z przełożonymi ,czy te osoby mają ròżne stanowiska w umowach że pensje się ròżnią tak bardzo, może mają lepsze wykształcenie i biegłą znajomość angielskiego .Jak pracodawca uzasadnia te ròżnice w pensji i ilości wykonywanej pracy .Może powinniście zwròcić się z tym do przełożonych.

Frank
@Joanna

Naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy stanowi także dyskryminacja w zatrudnieniu

Joanna

@Kruszewska korzystasz z forum niezgodnie z jego przeznaczeniem i w sprzeczności z regulaminem. Służy ono do dyskutowania na temat firm pod kątem tego, jakimi są pracodawcami, a nie do promowania swojego bloga czy strony internetowej. W przypadku wątpliwości, zapraszam do zapoznania się z panującymi tu zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Karolcia

Bama stała się firmą bardzo kulturalną. Zakaz używania wulgaryzmów różnej treści ma być surowo karany. Ciekawe co się stanie z osobą,która przypadkowo uderzy się w rękę,a po chwili się potknie i upadnie. Jak już wstanie i zobaczy swoją obdrapaną twarz w lustrze,a w dodatku porwie fajne spodnie to wówczas straci pracę ? Pachnie mi tutaj szkółką katolicką.

asia

Rozmawiają dwaj koledzy w toalecie: - Co tam w pracy? - Mam jeszcze kupę do zrobienia.

Kamyk
@asia

jaka tam kupa roboty jak dwie osoby z czterech mam za duzo od dawna juz ,trzeba zarobić na swoje wysokie pensje albo zatrudnię trzy na miejsce jednej wysokiej pensji i zniknie kupa wkoncu ,tyle razy wam to mówiłem od dawien dawna

nienachalny
@Kamyk

to macie tam 1/4 etatu platne trzy pensje produkcyjne ,są jeszcze przyjęcia na te stanowiska

Missbetonu
@nienachalny

Super hihihi .Czas na zmiany już. Pół z tego nie będzie trzeba już robić hihihi .To nie ja to shrek hihihi .

Koko Chanel
@Missbetonu

wykasuj to psiapsiółeczko z komunikatora wszystko bo będziemy mieć problem uhahaha,ale to nigdy nie zniknie z amerykańskiego serwera ,to wszystko przez tego shreka znowu uhahaha ,zmusił mnie do tego siłą

Test

NA POCZĄTEK – ROZWIĄŻ TEST. Odpowiedz na poniższe pytania: TAK lub NIE. Każda odpowiedź TAK daje 5 punktów. Każda odpowiedź NIE daje 1 punkt. Pytania: Czy wierzysz, że złe emocje mogą zniszczyć czyjeś życie? Czy wierzysz, że źli ludzie zatruwają otoczenie? Czy wierzysz, że są osoby, które zabierają nam energię i radość życia? Czy wierzysz, że zły człowiek jako szef wpływa destrukcyjnie na jakość pracy zespołu i osobiste życie pracowników? Czy wierzysz, że masz wpływ na to, aby nie być „zatrutym” przez toksycznego człowieka? Wyniki: Od 4 do 5 razy TAK = 25 punktów, czyli wszystko z Tobą w porządku! Możesz przeczytać ten tekst, ale to Ty jesteś po tej dobrej stronie mocy. Od 3 do 5 razy NIE = 5 punktów, czyli to właśnie dla Ciebie jest przede wszystkim ten tekst. Przeczytaj go, żeby sprawdzić, co możesz zmienić. Szczególnie jeśli jesteś szefem! ????

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.