Opinie o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdynia

niewiem nic

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że administrator usunął druga część :-(

@niewiem nic

chyba coś w tej firie jest nie tak, co chwilę ogłoszenia na pracownika usług bankowych lub team leadera, więc zapewne rotacja duża

wtajemniczona
@ja

Monotonna praca i niskie zarobki - we Wrocławiu co chwilę ktoś odchodzi do HP albo Credit Suisse, gdzie jak wiadomo (mniej więcej za takie samo klepanie) płacą więcej.

niewiem nic

Co to znaczy "procesowanie kont", na czym polega ta praca? I jakie trzeba do tego umiejętności?

juz odpowiadam
@niewiem nic

Procesowanie kont - aktualizacja danych klienta, rozliczenie konta kredytowego (usunięte przez administratora)

geobanka

Zależy, do jakiego teamu trafisz. Generalnie pracuje się do 8 do 16:30 (dwie przerwy półgodzinne - jedna płatna, druga bezpłatna). Jeśli jesteś w teamie z call center, zmiany są np. od 8 do 16:30 i od 9:30 do 18 (czy jakoś tak). Pracownik usług bankowych, który procesuje konta, pracuje w stałych godzinach. Zdarza się czasami praca w weekendy, ale to też zależy od teamu. Na pewno nie ma zmuszania do pracy w soboty. Team leaderowie wiedzą, kto u nich w zespole np. studiuje zaocznie i w tej kwestii są wyrozumiali. Naprawdę idzie się dogadać. Co do płacy - owszem, tragedii nie ma. Zdecydowanie są gorsze miejsca (windykacje, fastfoody itd.). Na dłuższą metę chciałoby się jednak czegoś więcej. Praca idealna dla zaocznych, ludzi na początku ścieżki zawodowej i ludzi "w dołku zawodowym", którzy gdzieś muszą się na jakiś czas podziać.

Tak, powtarzam, od początku jest umowa o pracę.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Premia kwartalna - podstawa 1350 zł brutto (szaleństwo, podwyższyli stawkę!). Do wypłaty co 3 miesiące doliczają ci jakieś 80 - 90% podstawy (w zależności od Twoich wyników - prowadzisz w excelu statystyki przeprocesowanych kont). Raczej nieliczni wyrabiają 100% i więcej ;-)

Około 1700 - 1750 zł na rękę, jako zwykły kliko-klepacz. Pewnie i można pracować na stałe, ale nie wiem, czy wytrzymasz. Praca jest potwornie monotonna, czasami chce się aż wymiotować na monitor, zero myślenia, zapomnij o kreatywności. Dystans to podstawa. Ale w sumie to tylko praca, gdzieś pracować trzeba, a tu wypłatę (chociaż ciut marną) dostajesz regularnie. Trzeba pamiętać, że są gorsze miejsca. Tutaj atmosfera jest dość spoko, współpracownicy też. Nie ma chamskich zagrywek, przestrzegane jest Prawo Pracy (przynajmniej tak mi się na razie wydaje), normalnie idziesz na urlop bez obaw, że nie będziesz miał do czego wrócić. W Geobanie można raczej spokojnie "przezimować" najcięższy okres w oczekiwaniu na znalezienie czegoś lepszego ...

Jestem ciekaw, gdzie się spotkałeś z zaliczką przed wypłatą?? Wypłatę dostajesz tylko raz w miesiącu, w całości. Co do nadgodzin, zdarza się, że w dni niepracujące są płatne 200%. I pamiętaj, że pracujesz zgodnie z kalendarzem świąt angielskich / niemieckich. Czyli, w Boże Ciało do pracy.

Wypłata zawsze na koncie piątego, dofinansowanie na okulary, karta Multi Sport, bilety do kina / teatru w ramach przyznanej puli punktów (najwięcej dostają najmniej zarabiający :P ), nadgodziny czasami płatne, czasami do odebrania, premia za wyjątkową produktywność przyznawana co kwartał. Jeszcze jakieś pytania?

qwerty

Zarobki we Wrocławiu - 2100 zł brutto na okresie próbnym. Potem do 10% podwyżka. Możliwość uzyskania premii dopiero po dwóch kwartałach. Umowa o pracę od początku.

warszawiak - pracowalem w geo

1500zł na reke. Powiem tylko 3 slowa - dobre na start

mm

Umbrella Corporation..jak ktoś miał od nich parasole to wie o co chodzi....

a

Ja rowniez pracuje w tej firmie i jestem zadowolona ;) social uwazam za dobry - co do wolnych w polskie swieta zawsze mozna sie dogadac ;)

DW

Witam, Czyli rozumiem rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w języku angielskim- cała? Jak jest później z wykorzystaniem języka w pracy?

dokladnie 1950 brutto:) .. może to i nie są kokosy ale też nie jest wcale malo. naprade dlugo szukałem pracy i często zaglądalem na str urzędu pracy w Gdyni. Wymagania wyższe, jezyki angielski + 2, paroletnie doswiadczenie i chyba jeszcze z 4 punkty a placą najniższą krajową i umowa zlecenie. Więc wydaje mi się, że praca tutaj za takie pieniądze to super sprawa dla osoby bez doświadczenia.

ciekawa

Z tego co wiem praca zdaża sie w weekendy .. jak to jest rozwiązywane jesli chodzi o studentow zaocznych??.. ponieważ pensja jest stała.. czy to jest jakoś odliczane od pensji, trzeba o odpracować?? bo wyklady mozna ominąc czasem jednak ćwiczenia nie za bardzo.

Jechacz

co Ty koleś dajesz! ja nie potrafię dobrze angielskiego i jakoś daję radę już od 3 lat!

jaro

O tym 1500 zł brutto to nieprawda, jest więcej, na początek k. 2000zł brutto. A mogłoby być jeszcze więcej gdyby hr-y nie dały ciała i kasy pracownikom nie pożałowały skoro Hiszpanie chcą płacić lepiej. Niestety tak jest, że cudzoziemcy chcą nas lepiej traktować niż nasi rodacy. Jest spora rotacja bo ludzie szybko orientują się, że w tej firmie kokosów nie zarobią a też niczego bardzo pożytecznego się nie nauczą. Plus jest taki, że płacą regularnie, dają opiekę medyczną i jakiś socjal. Na początek ok, póki się od rodziców nie wyniesiesz lub studiów nie skończysz, potem trzeba się ewakuować.

juki

1500 brutto na próbnym, a potem +10% i ew. premie co 3 miesiące, + sporadycznie bilety do kina, zniżki itp.

Zarobnik

Witam Ja mam pytanie w sprawie zarobków (chodzi mi o stanowiska określane tu przez wszystkich jako KOPIUJ-WKLEJ i o to, czy te stawki wynagrodzenia są jako brutto, czy na rękę). Pozdrawiam

spoko Firma

spoko Firma, na poczatku fakt że było nie fajnie, ale jak tak posłucham sowich znajomych, kurczę to się okazuje, że spoko Pracodawca, oczywiście ma swoje minusy, ale wieżcie mi, chciałam zmienić pracę, i jak byłam na kilku rozmowach w trójmiejskich firmach tzw znanych i nimy cenionych, to stwierdzam że Geoban jest owiele lepszy od inncyh pracodawców z Gdyni, bo to co inni pracodwacy zaproponują to sa jakieś jaja, zapraszam do Geoban, myslę że warto!!!!!! wiem co piszę

Zostaw merytoryczną opinię o SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdynia

• Jak się pracuje w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 5 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTANDER GLOBAL TECHNOLOGY AND OPERATIONS S.L. ODDZIAŁ W POLSCE