Opinie o OCTIM w Olsztynek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OCTIM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OCTIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCTIM w Olsztynek

baka

podniesli pensyje w octimie ?

borys

placka minimalna i praca ? i pomyslec ze ktos teraz za placke minimalna przelewa ocet do butelek..leje i leje ocet do butelek za placke minimalna a na mnie teraz siedzi 20steczka. 20 lat pracowalem w octowni u usa i wiem ile sie zarabia na calym swiecie w octowniach wiec celujacy dla wlascicieli i niedostateczny dla pracownikow

pelanto

znacie firmę która PH płaci poniżej 2500 do ręki ? Chyba , że porównujemy się do dystrybutorów w pandach na gaz gdzie rotacja pracowników jest jeden na kwartał. Trzeba być strasznie biednym żeby tam robić

prawdziwy berni

nadejdzie moment , że wyzysk będzie walił bernarda bo takie jest życie skoro bernard teraz wali wyzysk. Tusk jest winny stawki minimalnej w octimie ? Nie jest łatwo o pracę to też jest argument żeby minimalne płacić

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OCTIM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
bernard

a ja sobie chwale wspolprace z ta firma i wali mnie wyzysk

milus

oni powinni zatrudniać orangutany a nie ludzi. Orangutan doceni płacę minimalną a człowiek ? u nich zarabiając mocno poniżej 2 tys.zl jest się bogatym a jak więcewj to już multimilioner ludzie sami sobie zgotowali ten los pozdro dla orangutanów

ginny

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy OCTIM, moim zdaniem warto się zainteresować.                                   &... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5706215?keywords=&region=

milus
@ginny

szukaja orangutana ??

pele

Elektromechanik i Mechatronik po POLITECHNIKACH też mają przyjść do nich za płacę minimalną ?? Już wyobraziłem sobie mechatronika jak rano maszeruje na zieloną 2 i sobie śpiewa BARA BARA BARA RIKI TIKI TAK idę do roboty grosik musi wpaść HOHO taki będzie mechatronik jaka pensja czyli minimalny a coś wiem o tym bo mój kolega jest mechatronice i wiem ile zarabia...Pensje ustalane na katamaranie

Bezrobotny
@pele

Octim !!! firma jak każda inna wszędzie trzeba pracować ale to co się dzieje na dziale produkcji to już przerasta wszystko.Mistrzów i brygadzistów więcej niż pracowników.Ludzie chodzą i robią co chcą ,pytam się po co wam te kamery skoro nic nie widzicie.Zwalniacie ludzi chyba losowo bo zostawiacie tych co nie trzeba. Oby tak dalej a ludzie sami odejdą . Od pierwszego dnia pracy każą się uczyć wszystkiego a jak już trochę się pojmie to zwalniacie i szukacie następnych (usunięte przez administratora) Dziwię się starszym pracownikom że z wami tyle wytrzymują w tym bałaganie.Mistrzowie i brygadzistki nie potrafią za rządzić garstką ludzi chodzą i udają że nic nie widzą. Pozdrawiam .

padre

Pensja minimalna to wina pracowników a nie właścicieli. Sami się zatrudniacie i decydujecie na takie warunki...Kpina NIE POLECAMm ciężko to nazwać pensją lepiej dziecinnym kieszonkowym..NIE POLECAM ŻENUAA ludzie sami sobie zgotowali ten los a ocet to świństwo

przychylne spojrzenie

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że powyższe przychylne komentarze względem tej "firmy" to nieudolna próba poprawienia opinii "zarządzających" tym bałaganem. Każdy kto miał rzeczywiście okazję tutaj pracować wie, że to tylko propaganda daleka od rzeczywistości. Jedynym plusem jest umowa i kasa na czas. Należy jednak powiedzieć jaka to kasa...przy takiej ciężkiej pracy w tak słabych warunkach (smród i bród), place są skandalicznie niskie tj najniższa krajowa. Kadra zarządzająca od najniższego szczebla (mistrzowie), szefowa produkcji, Szanowny Pan Adamiec, to banda chamskich prostakow, dbajacych o swoj interes i zupelnie nie przygotowanych do zarządzaniu ludzmi. Jedynym wartym wzięcia pod uwagę stanowiskiem pracy jest magazyn. Ogólne radze omijać z daleka. Wieloletni pracownik.

men

firma spoko tylko mistrzowie produkcji niedoszkoleni a zwłaszcza ta jedna co w tymbarku nic nie potrafiła a w Octimie zgrywa wszechwiedzącą totalne dno .

jol

Hmmm pracuje tam od jakiegoś czasu i powiem szczerze że z pensją jest ok bo zawsze jest na czas tylko że najniższa krajowa : / dużym plusem tez jest umowa o prace a nie śmieciówka. a minusem są kobiety które sezonowców traktują jak nieudacznika i na każdym kroku wykorzystują. trzeba po prostu się nie dać i robić swoje ;) ogólnie praca jest spoko, nie jest ciężko, robisz 8 godzin i do domu :)Pozdrawiam wszystkich chłopków co tam pracują :)

OPINIA

Pracując w różnych firmach, mogę porównać wiele spraw dotyczących z zatrudnieniem.Człowiek, który szuka pracy, zastanawia się pewnie jakie są warunki.Otóż:wynagrodzenie wpływa zawsze na czas + można otrzymać premię , jest to praca ośmiogodzinna w tym przerwa na śniadanie.W przypadkach losowych można liczyć na zrozumienie wśród przełożonych.Bardzo dobrym punktem widzenia jest również to ,że firma szkoli swoich pracowników.A przez szkolenia można uzupełnić wiedzę i sprostać oczekiwaniom pracodawcy.Tak więc ,,kto nie spróbuje,ten nie wie ,,być może i TY będziesz zadowolona(y)pracując w TEJ firmie.TYLKO TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE NIE MA IDEALNYCH...

zuza

skoro tak wychwalasz firmę to dlaczego tam nie pracujesz,pewnie jesteś sama nierobem..

pfff

Przedstawiciele Handlowi do dupy , ludzie nie sympatyczni , szef kawał (usunięte przez administratora) , jedna wielka porażka ! nie polecam

lol

racja prezes myśli ze żyje w latach 80-tych i takie wypłaty tez chce dawać. ogólnie firma (usunięte przez administratora) . układy i układziki. kadrowa cala rodzinę wcisnęła do firmy. kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. szczególnie szef produkcji. wykorzystują pracowników na maxa. może coś się zmieni jak córka prezesa przejmie pałeczkę-na lepsze.

urekk

to był mój 1 zakład pracy, po szkole.mineło wiele lat juz jak tam nie pracuje.miałem przyjemnośc z prezesem rozmawiac i powiem ze gosc ma klase..napracowac sie nie szło aczkolwiek norme trzeba było wyrobic,ale to nie wymagało wielkiego wysiłku.jak ktos był nierobem to mu cieżko było .ale jak dla mnie to normalna praca .warunki pracy szefowie stworzyli dobre .niema znecania psychicznego .kaska na czas była.W mojej ocenie po przepracowaniu juz w kilku firmach to octim olsztynek potrafił zadbac o swoich pracowników.

Beti

A mi się tam dobrze pracowało zawsze, wcześniej były umowy o dzieło a teraz? o pracę, jeśli jest się dobrym pracownikiem można liczyć na przyjęcie na stałe. Pozdrawiam Pracowników :) Może jeszcze wrócę do Was :))

admin

prezes myśli że żyje w latach 80-tych

koko

kiepsko! mało płacą max wymagają!!! nie warto!

Zostaw merytoryczną opinię o OCTIM - Olsztynek

• Jak się pracuje w OCTIM?

Zobacz opinie na temat firmy OCTIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OCTIM