Opinie o OCTIM w Olsztynek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OCTIM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OCTIM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCTIM w Olsztynek

Mariusz Nowy wpis

Na jaki adres mozna wyslac cv?

Czy w OCTIM zatrudniani są obcokrajowcy?

ExQ

Pracowałam tam bardzo dawno ( jeszcze za czasów p. Adamca), ale złego słowa na tą firmę nie powiem. Była dobra wyplata i na czas. Atmosfera była super poza pojedynczymi jednostkami. Mistrzowie super, chłopaki z aparatowni też. Czasami to nawet tęskno.

Edward Nowy wpis
@ExQ

To mam nadzieje, że nic na gorzej się nie zmieniło i nadal jest fajna atmosfera. Jak tam pracowałaś to obowiązywały premie albo jakieś dodatki z socjalu? Zastanawiam się jak jest teraz.

JJ Nowy wpis
@Edward

Atmosfera nadal fajna. Ludzie bardzo pomocni.

Feliks

Czy zmieniło się coś na lepsze w firmie? Dawno nikt nie pisał więc mam taką nadzieję tym bardziej, że myślę o pracy tu.

Babajaga
@Feliks

W tej firmie się niz nie zmienia, wszystko jest jak 20, a moze 30 lat temu to o czym tu pisać

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OCTIM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Tymon

W dobrej firmie dobrze się pracuje i dlatego nie ma narzekających.

Felek

Podajcie mi jakiś kontakt do tymbarku? Kadry albo osoba zajmująca się zatrudnieniem.... wszystko jedno.pilne

Hujowo

Malo płacą

Paulina

@Bezrobotny co masz na myśli? Co twoim zdaniem dzieje się na produkcji? Napisz coś więcej - firma w tym momencie poszukuje przedstawiciela handlowego, ale osoby, które poszukują pracy na produkcji na pewno również przeglądają forum w poszukiwaniu ofert pracy.

Paulina

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'aktualności', na głównej domenie OCTIM - http://octim.com.pl/category/aktualnosci/

pedro

zaczęli płacić czy dalej palą frana ? v szefostwo twierdzi ze ludziom sie pracowac nie chce. dziurawe skarpety nosza i smierdzace

pedro

e4r

@q tak masz racje od kilku dni szukaja teraz pracownika produkcji w Olsztynku oferuja zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,możliwość rozwoju zawodowego,niezbędne środki i narzędzia do prac

q

z tego co wiem aktualnie firma poszukuje pracowników produkcyjnych

Martyna

TE POZYTYWNE OPINIE TO PISZE WIADOMO KTO!Pracowałam tam dość czasu...zero szacunku dla pracownika,szefostwo owszem,dba o swoje brzuchy-ale i tak słoma z butów....nie radzę tam pracować!

bodzio

Szanowny panie prezesie jestem kierowca tira napisze tylko jedno pan prezes i cały zarząd powinniście się wstydzić tego co się dzieje na parkingu zero odśnieżania zero posypywania i zero zainteresowania nawet na zakładzie pracy tiry się kopia w śniegu , zapominacie szanowni państwo te to dzięki tirom w większości wasz towar jest rozprowadzany

Nick_Tandy

Może podwyżki nie było, bo ziom nie jest tej pani ulubieńcem? Pewnie nie siedzi w mistrzowce

PRACOWNICY

WITAM CAŁĄ KADRĘ FIRMY OCTIM JEST PEWIEN PROBLEM Z OBSADĄ MISTRZÓWKI,PROBLEMY DOMOWE POWINNY ZOSTAĆ W DOMU A NIE ZABIERANE DO PRACY .A MOŻE CHODZI O NIEWYSPANIE PEWNEJ PANI . TO DAĆ JEJ SAME POPOŁUDNIÓWKI TO MOŻE ZMIENI PODEJŚCIE DO PRACOWNIKÓW . MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ Z KADRY ROZWIĄŻE TEN MAŁY PROBLEM Z POWAŻANIEM PRACOWNICY FIRMY.

lol
@PRACOWNICY

chyba ktoś nie dostał podwyżki :)

zofija

Nie ma jak to stare plotkary wyjadaczki w zakładach jak octim lub Tymbark. Siedzą plotkuja i zazdroszczą... Kobiety ogarnijcie się bo do emerytury nie daleko. Żal tyłki ściska że ktoś ciężka praca zasłużył na wyższe stanowisko.. Żenada

samiec
@zofija

Właśnie ciężko praca to na emeryturę zasłużyły panie które przepracowaly więcej połowę życia i żadna z nich nie awansowała za ładna urodę ty zofija nie wierz jeszcze co to ciężką praca a dla tych PAN szacun i gratulacje za tyle lat zofija Wes się za uczciwą pracę

beybe
@zofija

Nie straż zocha

kwiatuszek

Praca lekka pensja na czas tylko panie Piotrze na litość sprawy prywatne za brama szacunek dla pracownika to nie czasy prlu

kwiatuszek
@kwiatuszek

W octimie nie może pracować rodzina dziwne to są słowa pana Piotra ale jego siostrzeniec i narzeczoną to fikcją pracują tam się tworzy (usunięte przez administratora) smutne ma taką gowniare która wybiera sobie znajomkow do pracy moja koleżanką miała od niej propozycję pracy bo Piotruś potrzebuje zenada

Asia

Normalnie patologia co tam się dzieje szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o OCTIM - Olsztynek

• Jak się pracuje w OCTIM?

Zobacz opinie na temat firmy OCTIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OCTIM