Opinie o „Medicare” w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Medicare”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Medicare” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Medicare” w Mysłowice

Xyz

Widać ze pozytywna opinie o firmie pisze jedna a ta sama osoba. O czyms to tez swiadczy.

@Xyz

a choćby nawet to co? często w życiu się zdarza, że 1% bierze górę

Szacun dla kolegów i koleżanek z innych działów naszej firmy, którzy przychodzą na magazyn pomagać nam kompletować wztki, bo pracy jest bardzo dużo. Fajnie jest pracować w firmie, w której możesz liczyć na pomoc drugiego człowieka

X wypisuje zwyczajne BZDURY! – kolejny HEJT znęcający się na pracodawcy za to, że drugi rok pod rząd nie dostaliśmy nic na Święta - bo niby za co mielibyśmy coś dostać? Ludzie od siebie” coś więcej” dawać w pracy nie chcą to niby dlaczego pracodawca miałby dać „coś więcej” pracownikom? Wypłaty mamy zawsze na czas i to całkiem nie małe. Trzy miesiące temu dostaliśmy spore podwyżki, obniżyli normę, a nawet podwyższyli premię za wyrobienie normy i to jest na wypłatach odczuwalne. Nikt na forum nie odważył się o tym napisać! Nawet słowa DZIĘKUJEMY! Ludziom jest wiecznie wszystkiego MAŁO! Żyją tylko hejtem w internecie i w pracy nie myśląc, że do niczego dobrego to nie prowadzi. Nie prawda, że nie płacą za nadgodziny – zawsze płacili i płacą nadal. Weźcie się w końcu zmobilizujcie i zacznijcie dawać od siebie coś więcej niż tylko kompletowanie wztek. Niech każdy za sobą sprzątnie ten cholerny kartonik w X i Z ! Rozetnie go i wyrzuci do kosza tak jak nas o to kiedyś proszono! Puste pojemniki pod sektorami układajcie w sztapel – będzie nam wszystkim łatwiej się pracowało! Spadnie Wam folia lub gumka na podłogę to ją podnieście, postarajcie się bardziej segregować śmieci, nie gadajcie zbyt długo w sektorach, pochowajcie telefony, a palacze niech bardziej pilnują swoich przerw co by zmieścić się w przepisowej 30 minutowej przerwie, przestańcie hejtować – to nie są jakieś wygórowane wymagania! Zmobilizujcie się WSZYSCY! Zobaczymy w przyszłym roku jakie będą tego EFEKTY. NIE karzą nam przecież myć okien w firmie, NIE karzą nam zgrabiać liści jesienią, ani NIE karzą zimą odśnieżać chodników przed firmą, ani też NIE karzą nam latać po magazynie z mopami. Od czasu do czasu trzeba raptem pomyć parę pojemników jak są brudne, a po skończonej pracy nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli weźmie do ręki miotłę i zamiecie ten mały kawałek magazynu – o którym kawałku magazynu mam na myśli to każdy wie. A z okazji nadchodzących Świąt życzę koleżankom i kolegom rozumu i serca w spełnianiu się i dla siebie, dla innych i dla pracodawcy, a pracodawcom życzę lepszych pracowników, przede wszystkim życzę tego co najcenniejsze - zdrowia dla wszystkich! Zrozumcie w końcu, że w Medicare nie jest źle. WESOŁYCH ŚWIĄT

Jaką premię w tej firmie nie ma premii płacą tylko za to co sobie wyrobisz tzn.linijki.podwyżki też żadnej nie było.no chyba że tylko w Mysłowicach była

Tygrys

Praca w tej firmie to porażka, kompletne nieporozumienie począwszy od samej góry i tych nierobach co dostają pieniądze w firmie za nic. Tak się zastanawiam i myślę że pan prezes może się szybko zdziwić to już nie są czasy że pracodawca może robić względem pracowników co mu się podoba to już nie te czasy teraz to pracodawcy się proszą o pracowników i to proszę aby ludzie o tym pamiętali. Każdy sobie zdaje z tego sprawę że tych firm nie koniecznie w tej dziurze jak Mysłowice jest bardzo dużo nie dajcie się zastraszać lub wpływać w jakiś sposób na waszą psychikę. Powtarzam to wy jesteście górą a nie pracodawca.

Magazynier

Trzeba było wcześniej zadzwonić i umówić się na godzinę. Okazało się, że wszyscy są umówieni na tą samą. Rozmowa trwa 5 minut. Mówione że trzeba dużo chodzić, jaka stawka, jakie zmiany, że nadgodziny. A samo czekanie na nią + czekanie aż się skończą inne, żeby być oprowadzonym po magazynie, +/- trwa 3 godziny.

Jedyne pytanie jakie zostało mi zadane to czy mam jakieś pytania jeszcze.

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Michu

Gratuluje wszystkim tytulu logistyka przez 3 dni na koniec roku wpompowac tira tylko kto to sprawdzi dzial zakupow czy jak informuje panie za biurek my tez mamy swieta i rodziny nie nie pracujemy w swieta

X

Firma nie oferuje niczego oprócz pracy której teraz jest dużo w innych firmach.najniższa krajowa.Brak premii nie ma nic dodatkowo socjalu żadnego.opieki medycznej .płacenie za błędy które nigdzie nie są uwzględniane.nadgodzin nie płacą podobno nie muszą.można wybrać nadgodziny ale nie ma kiedy bo w ten sposób nie wyrobisz normy.

...

Polecam pracę na magazynie. Pracujesz sobie swoim tempem i nikt Cię nie pogania. Kierownictwo też jest całkiem ok. Tylko ludzie jacyś dziwni - od nowych pracowników wymagają sprzątania po sobie, a starsi stażem sami za sobą sprzątnąć kartonika nie potrafią - nie ogarniam tego.

Zainteresowana
@...

Proszę mi powiedzieć czy są przyjęcia do pracy na magazyn do zbierania zamówień ze skanerem. Jeżeli tak to gdzie aplikować Pozdrawiam :)

@Zainteresowana

Zamówienia do aptek, które kompletujemy dostajemy w formie papierowej, długopisem odhaczamy po kolei skompletowane pozycje. Skanera używamy dopiero po skompletowaniu zamówienia. Na chwilę obecną magazyn kończy pracę o przyzwoitych porach (czyli z dopuszczającą liczbą nadgodzin) i nie ma potrzeby przyjmować nowych pracowników, ale "jutro" może sytuacja się zmienić. Jeśli są przyjęcia to na zlecenie i przeważnie przez Agencję Pracy. Po szczegóły najlepiej dzwonić do firmy lub po prostu cv wraz z zachęcającym listem motywacyjnym wysłać do firmy. Sympatyczne Panie w sekretariacie będą wiedziały już gdzie przekazać Twoje dokumenty. Od razu odpowiem Ci na kolejne Twoje pytanie - czy jest szansa na Umowę o pracę? Odpowiedź: - Oczywiście, że TAK! Musisz tylko pokazać, że Ci na niej bardzo zależy - wystarczy jak najszybciej zacząć wyrabiać odpowiednią normę. Domyślam się, że teraz nasuwa Ci się kolejne pytanie - czy trudno jest normę wyrobić? Odpowiedź: - LUZIK - WYSTARCZY CHCIEĆ :) Pozdrawiam i zapraszam :)

Zainteresowana
@...

Dziękuję za odpowiedź, bardzo mi zależy na takiej pracy bo praca na produkcji jest bardzo monotonna. A jak zarobki? Najniższą keajowa czy trochę więcej? :)

@Zainteresowana

Kompletowanie zamówień do aptek dla niektórych też jest pracą monotonną. Jeśli chodzi o zarobki to na zleceniu płacą za godzinę, a na umowie o pracę masz podstawę trochę większą od najniższej krajowej + rozsądna premia za wyrobienie normy. Za każdą kolejną skompletowaną akordową pozycję z zamówienia pensja rośnie czyli ile zrobisz tyle zarobisz - innymi słowy JAKA PRACA TAKA PŁACA :)

Rafi

Czy był ktoś na 2 etapie rozmów na przedstawiciela handlowego ? Jakie wrażenia?

@Rafi

byłem, jestem zadowolony

Jacek
@Sląsk

Ile jest właściwie etapów rekrutacji i jak dokładnie wyglądają? Mógłbyś też podpowiedzieć na jakie pytania ewentualnie się przygotować i jakie warunki zaproponowała Ci firma? Dzięki.

@Jacek

etapy są 3, ostatni trzeci to testy psychologiczne. Sama rozmowa przeprowadzana w sposób profesjonalny. Pytania typowe, Twoje wady, Twoje zalety, co Cię motywuje, dlaczego chcesz tu pracować, stawiaj na relacje to bardzo ważne

@Jacek

co do warunków finansowych to Ty musisz sam zaproponować swoją stawkę, mowa o stawisku przedstawiciela

Czy szukają kogoś na stanowisko recepcjonistki? Jakie są wymagania?

Nowa

Ta firma to jakieś nieporozumienie wszystko robią żeby cię oskubać.Płacisz za błędy i to nie małe pieniądze.nie ma żadnych premii .nie ma benefitów.i wciąż o czymś zapomnieli powiedzieć jak przejmowali firmę.ciekawe czy to jest zgodne z kodeksem pracy??

Ilona
@Nowa

Niepokojący jest fakt, że „Medicare” - według Ciebie - nie oferuje swoim pracownikom absolutnie żadnych dodatków. Takie benefity niewątpliwie wpłynęłyby na to, iż czuliby się oni dużo bardziej zmotywowani do pracy. A co, jeśli chodzi o rodzaj podpisywanej umowy? Można od razu liczyć na umowę pracę, czy jedynie na umowę zlecenie?

@Ilona

Nie wiem jak w innych oddziałach ale w Luboniu nikogo nie zatrudniają .liczba pracowników 20

Jacek
@?????

Twoim zdaniem jest to wystarczająca liczba pracowników, czy jednak odczuwasz braki kadrowe? Napisz jak Ci się pracuje i czy jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i rodzaju umów jakie pracodawca oferuje pracownikom. Każda informacja, którą zdecydujesz się zamieścić będzie pomocna.

stop mobbingowi

Drodzy koledzy i koleżanki z Mysłowic. Czy orientuje się ktoś, czy w firmie jest osoba od spraw mobbingu? Chodzi o osobę do której można zgłaszać takie przypadki. Bardzo wiele niepokojących rzeczy (mających znamiona mobbingu) dzieje się na magazynie w Rzeszowie. Nie chcemy aby kolejny raz sprawa została zamieciona pod dywan.

popieram stop mobbing Rzeszów
@stop mobbingowi

(usunięte przez administratora)Strzał w kolano.... bo my tego nie popuścimy. Za dużo już tego.

Wujek dobra rada
@stop mobbingowi

Napisz pismo do kadr z potwierdzeniem odbioru. Do pisma będą musieli się ustosunkować.

Polecam Radcę Prawnego

mobbing

Napisz do pani Joli Musiolik lub Joanny Besler pismo anonimowe. Pozdrawiam

inna

Ludziom na magazynie to powinni wprowadzić stanowczy ZAKAZ wnoszenia telefonów na magazyn i stanowczy ZAKAZ wychodzenia na papierosa poza regulaminową przerwą. W innych zakładach pracy ludzie takie zakazy mają i potrafią się dostosować i nie było nigdy słychać żeby ktoś umarł od nie wzięcia przez cztery godziny papierosa do ust lub telefonu do ręki. Kontrolne powinny notować nazwiska osób, które nadużywają podczas pracy niepotrzebnych rozmów, a listę tych osób kłaść na odpowiednim biurku na koniec miesiąca, co by za karę paski do wypłaty były obcinane na odpowiednim poziomie. Kto będzie chciał to do zakazów się dostosuje, a kto będzie miał z zakazami problem to zdrowa rekrutacja sama się zrobi. Może w końcu magazyn zacznie kończyć pracę o prognozowanej godzinie po zamknięciu linii telemarketingu, a nie o 2 godziny później. A za dostosowanie się do zakazów i cierpień wynagradzać ludzi fajnymi paczkami na święta. Bo póki co to ludzie na magazynie mają za dużo samowolki, robią co chcą, rządzą sami sobą i jak widać duπato .

Pikaczu
@inna

Przedstaw się proszę z imienia i nazwiska, zaraz zobaczymy jaki z Ciebie ideał. Ta firma już dawno ma lata świetności za sobą. Starzy, doświadczeni pracownicy odchodzą a Ci nowi .....no cóż... są jacy są. Więc przestań marudzić bo za chwilę nikt tu już nie będzie chciał pracować i wtedy zobaczysz dopiero co to są nadgodziny. Może jeszcze wprowadzimy limit wyjść do toalety, bo ja też nie słyszałem żeby ktoś umarł od zejszczania się w majty. Przerwa na jedzenie? Po co? Słyszałaś żeby ktoś umarł kto nie jadł osiem godzin? A właśnie, Co do Twojej wypowiedzi, masz może jakieś korzenie niemieckie?

no masz, a łoś swoje
@Pikaczu

Minęły lata świetności? Chyba dla grubości portfeli pracowników, przez takich ludzi, którzy właśnie mają takie podejście do pracy jak np ty. A z imienia i nazwiska niech rozpoczną wyskakiwać ci którzy zaczęli hejt na forum, a ja z i mienia i nazwiska też do dyskusji dołączę. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.

pikaczu
@inna

To zwolnij się stąd i zatrudnij się w zakładzie gdzie takie zakazy istnieją. Będziesz szczęśliwa.

Amir
@inna

Mój stary pijany mówił ze twoje kocopoły sa tyle warte co zeszłoroczny kebab.

Max Golonko
@inna

Twoja wypowiedz jest tak tosktycznie-konfidencka ze takich ludzi powinno się eliminować z zakładu pracy , nikt nie jest robotem i luz w pracy jest potrzebny, czy to wyjście na fajkę,czy do łazienki,czy chwila rozmowy z koleżanką.To jest normalne na zachodzie czy w innych cywilizowanych krajach wiec nie rozumiem po co się spuszczasz nad swoimi ZAKAZAMI , jedyny zakaz jaki powinnaś mieć to na komputer... no i może do medicare ;))

inna
@pikaczu

O moje szczęście martwić się nie musisz, a o zwolnieniu niech pomyślą ci, którym nie odpowiada ten pracodawca. Tylko ciekawe gdzie będą chcieli przyjąć takich łosi z takim bagażem hejtu na sumieniu na tych co pracę dają. A sobie samej to mogę jedynie doradzić żeby NIE WALCZYĆ Z IDIOTAMI BO MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ

to ja
@inna

Od łosiów i idiotów to sobie możesz wyzywać swoje dzieci i męża!!!!Cofnij się parę lat wstecz i przypomnij sobie swoje słowa,jak się zwalniałaś,a potem jak Cię nigdzie nie chcieli to wróciłaś z podkulonym ogonem i się szarogęsisz.Proponuje konfrontacje na żywo,skoro tak się dusisz z nienawiści do wszystkich.Siedząc przy kompie prowadzisz z nami jakąś wojnę,bo tak jest łatwiej ,a w ten sposób wystawiasz najgorszą opinie całemu Medicare ,a ludzie z zewnątrz to czytają .Mam nadzieję,że Twoje dni w tej pracy są policzone ,bo to Ty powinnaś wylecieć z hukiem,a wtedy atmosfera w pracy wreszcie się oczyści .

Pikaczu
@inna

Ty nadal mylisz zakłady pracy z obozami pracy.

@inna

Kontrole to niech się wezmą same do pracy bo zachowują się jak święte krowy.nic nie muszą .pensje mają o wiele większe a nic nie robią.,(Luboń)największym leniuchom status się poprawił na lepsze.

Czarek

Po lekturze opinii zastanawiam się jaka jest atmosfera bo tu nie robicie dobrego wrażenia.

Nieznajomy
@Czarek

Atmosfery brak Wyścig szczurów Nie polecam

Dzes

Jak wyglada praca w mrdicare? Chodzi mi o zmiany, na jakie godziny są i czy w weekendy pracuje się obowiązkowo? Jak wygladaja zarobki tez było by fajnie jakby ktoś wspomniał :)

Ktos

Czy są w Mysłowicach przyjęcia na magazyn? Jakie macie zmiany? Proszę o rzetelną odpowiedź

@Ktos

Z tego co wiem, to póki co firma poszukuje chętnych do pracy na 4-5 godzin późnego popołudnia i wieczornych. Studentów i młodych ludzi, którzy chcą sobie dorobić. Z tego co widać na naszym magazynie nie każdy młody człowiek zrozumiał co to znaczy pracować i zarabiać pieniądze. Otóż już wyjaśniam - pracować i zarabiać pieniądze to znaczy sumiennie wykonywać powierzone przez pracodawcę zadania i obowiązki . Firma nie potrzebuje ludzi, którzy w pracy wolą spacerować z kąta w kąt spoglądając w między czasie co chwilę na telefon, by wysłać sms lub urządzić sobie pogawędkę, byleby tylko najszybciej zleciały godziny, za które firma musi zapłacić.

Xyz

Jakie są wydajności w Mysłowicach i Rzeszowie ? Bo w Poznaniu im więcej się opie...i spacerujesz np. na papierosa kilka razy to masz do zrobienia mniejszą wydajność .Osobą które ściemniały cały czas poprostu się polepszyło .

Ela

Firma nie wiarygodna brak poszanowania pracownika.

@Ela

A jacy wg ciebie są pracownicy? magazynu w szczególności?

Ae
@...

Żeby nie ludzie z magazynu to tylko by wam pozostało zamknąć firmę.to ci ludzie pracują na wszystkich za biurkami.

@Ae

Pracują ?? Czy wykonują fuszerę, którą trzeba co chwilę zgłaszać do biurek coby do aptek nie pojechał (usunięte przez administratora) przez który firma traci klientów?

Muszkieter
@...

Jakby sie tak bardziej skupic na PRACY zamaist na DONOSICIELSTWIE to by nie trzeba było tak często chodzic do biurka, nieprawdaż „kolezanko”?

Ae
@...

To sam idż (usunięte przez administratora) magazyn a nie pierdż w stołek

D’Artagnan

@Ela No przecież ktoś w firmie musi oszczędzać, żeby firma mogła jakoś hulać! A skoro pracownicy firmy tego nie potrafią, bo nie rozumieją i nie chcą zrozumieć, to musi to robić sam pracodawca ze zdwojoną siłą!!! Kilka dni temu firma dostarczyła nam palety z nowymi pojemnikami. Ciekawe ile z nich poszło już do aptek z większą ilością powietrza niż leków!? No, bo przecież tym najbardziej wymagającym pracownikom płci pięknej ciężko spakować leki w mały kartonik, który leży w zasięgu ręki!!! Ciekawe za jaki czas przez takich ludzi znowu zaczną się hejty na forum o braku pojemników!? Ludzie by tylko chcieli widzieć w swoich portfelach tysiące wypłacane w premiach, a w "D" mają to skąd firma ma wziąć na to pieniądze! Skoro musi w pierwszej kolejności inwestować w sprzęty, które są niszczone przez pracowników! Niszczcie dalej skanery, klejaki, zszywacze itp, itd to nigdy nikt od szefostwa nic nie dostanie, ani paczki na święta. Przez nieporadność niektórych pracowników cierpią wszyscy, nawet ci, którzy najbardziej się starają, no bo przecież "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Pracownik, który nie potrafi pracować z szacunkiem dla swojego pracodawcy niech idzie w pier@ny! Żaden pracodawca płakać za takimi ludźmi na pewno nie będzie.

Ela

Firma beznadziejna nie ma w tej firmie nic na wszystkim się oszczędza i nie szanuje pracowników.żeby się czasami nie zdziwili jak ludzie odejdą żadnej motywacji tam nie ma

Sperminator T 3000

Dobrze ze tam nie pracuje urodzilo mi sie 10 dziecko buduje 3 dom jezdze ferrari i dobrze sie miewam pozdrawiam rzeszow medicare :)

Bogatszy
@Sperminator T 3000

Mnie natura obdarzyła w mózg, a w żyłach płynie mi błękitna krew. Dobrze, że stać cię na budowanie domów, bo jeszcze zostało ci do zbudowania co najmniej 7, coby twoje dzieci nie musiały płacić w przyszłości wysokich czynszów za mieszkania w blokach. Nie zapomnij kupić każdemu z nich po co najmniej jednym ferrari. Pozdrów swoje dzieci, które w przyszłości będą pracować na moją i twoją emeryturę, daj im Panie Boże, żeby każde z nich miały swoje prywatne firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o „Medicare” - Mysłowice

• Jak się pracuje w „Medicare”?

Zobacz opinie na temat firmy „Medicare” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Medicare”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Medicare”?

Kandydaci do pracy w „Medicare” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Medicare”