Opinie o „Medicare” w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Medicare”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Medicare” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Medicare” w Mysłowice

...

im sie wydaje ze niewiadomo jaka kase sie tutaj zarabia ta firma to jeden wielki wstyd wogole ten zarzad i kierownictwo dawniej mowilo sie o sklepach jak ludzi traktuja poniewieraja nie bede wymieniala firm ale kazdy wie o co chodzi.. poprostu jedna wielka kpina mam nadzieje ze kiedys ktos sie za to wezmie przyjedzie jaKas tv albo niedajboze komus cos sie stanie ktos zemdleje i rozwali glowe albo cos jeszcze gorszego ludzie czy wy jestescie normalni ile mozna !!

siofor 1000

mam pytanie z kim sie zamienic jak ludzi w pracy brakuje bo wszystko sie po zwalnialo i niema z kim sie zamienic proste i logiczne tyle lat sie tutaj robi ja nie slyszalem o zmianach bo jest problem wieczny pozdrawiam

Magda

som teraz przyjencia u was do pracy na magazynierke?

siofor 1000
@Magda

tak SOM przyjencio na magazynierke z wlaszcza w mini ubranku idz do sklepu lepiej niz tutaj pracowac szkoda nerwow wrzody ci sie narobia albo jakis ser tam rob w chacia wuja toma pozdrawiam GORALKE

była

śmieszą mnie opinie ludzi:)wolne za nadgodziny hahhaha kasa za nadgodziny hahhaha!!!to jest praca na AKORDDDD czyli ile zrobisz tyle zarobisz i kiedy zrobisz wtedy wyjdziesz do domu!!!akord przy pracy z lekami niepoważne...liczcie się z tym że za błędy płacicie ze swojej wypłaty..a niestety szybko,akord to wiadomo...praca dla desperatów

Magazynier

Trzeba było wcześniej zadzwonić i umówić się na godzinę. Okazało się, że wszyscy są umówieni na tą samą. Rozmowa trwa 5 minut. Mówione że trzeba dużo chodzić, jaka stawka, jakie zmiany, że nadgodziny. A samo czekanie na nią + czekanie aż się skończą inne, żeby być oprowadzonym po magazynie, +/- trwa 3 godziny.

Jedyne pytanie jakie zostało mi zadane to czy mam jakieś pytania jeszcze.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
monia

kurde zwalniaja sie dlugoletni doswiadczeni i zaufani pracownicy, a to źle wróży na przyszlość. Oczywiscie nie ma ludzi niezastapionych ale po jakim czasie beda w pelni wydajni.

O.N.A

Prace po 12 h mam gleboko w d..ipe ,bo za ta kase i tak nic nie kupie

nowa

Jednym słowem masakra. Jeśli nie chcesz pracować po 12 godzin dziennie, to się z Tobą żegnają. Ale za nadgodziny oczywiście nie płacą. Za soboty, niedziele nie możesz wybrać wolnego (co z tego, że kodeks pracy mówi co innego). Z dnia na dzień zmieniają grafik i oczywiście jak ci nie pasuje, to jest to twój problem - zawsze możesz się zwolnić. Na początku grudnia zrobili grafik na wigilie, sylwestra, nowy rok i co? 2 dni temu zmiana, co z tego że ludzie już mają zaklepane miejsca jak gdzieś wyjeżdżają - zero szacunku do pracownika, a kierowniczki potrafią tylko klechać przez telefony z rodzinką o swoich prywatach i ganiać co 5 min po nową kawę.

hahaha

wiesz co niewiem kim jest moze kierownikiem ale magazynierow traktuja jak (usunięte przez administratora) dlugie lata tu pracuje wiec stul pysk bo zygac mi sie chce od tego pierd... twojego niepisz wiecej !!

Plemnik zabójca

Tak super warunki prawie jak w kołchozie zapraszamy z cala rodzina a najlepiej sasiadami super fura i komora az ci zmieknie rura pozdro dla tych co.mysla za bedzie lepiej niestety myla sie i to grubo !

Plemnik zabójca

.....

zarobisz 2tys jak przyjdziesz w sobote i w niedziele i zostaniesz po godzinach minimum 1,5h dziennie jak jestes dobrym pracownikiem to zarobisz smich na sali wszyscy pojda z tego bagna ... niema tutaj przyszlosci ! jedynie na lapiesz sie nerwicy i wrzodow albo padniesz na zawal ma racie lukasz i ja mam to samo zdanie szukajcie innej roboty szkoda sie meczyc i denerwowac pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Lukasz

Firma to moze i dba ale o swoje interesy a nie o pracownikow.najlepszym przkladem jest to ze pracownicy z wielo letnim stazem odchodza a to chyba o czyms swiadczy.jeszcze para lat temu bylo ok,ale co roczne ciecia wszystkiego co sie da i obiecanki ze bedzie lepiej ........ile mozna??szkoda gadac.przyjmij sie tam,juz zwalniaja sie miejsca:)pozdro

Lukasz

Pozdrawiam wszystkich pracownikow firmy z przyszloscia a w szczegolnosci transport.wiejcie z tamtad chlopaki.ostatni gasi swiatlo

zmęczony

Pejo a jaką tam masz na górze fuchę? bo na pewno nie jesteś pracownikiem magazynu, tylko jesteś jakimś dyrektorem, bądź koordynatorem z służbowym samochodem i leżysz i pachniesz w biurowcu.

Fabi

Jakie zarobki miesięczne oferuje firma.

młoda
@Fabi

z 2000 na łapkę zarobisz

nnn

Mam pytanie do innych pracowników: Wyrabiacie tę normę, czy tylko ja jakaś nieudolna jestem? A co do opinii to jeśli chodzi o ludzi : mili, pomocni, jak na razie żadnych sprzeczek z nikim nie miałam. A co do formy, to najbardziej irytuje mnie właśnie ta norma i nadgodziny (obowiązkowe).

guruu

To dzisiaj jak będzie? Godzina sprzątania za DARMO(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i koniec pracy o 2 czy o 3, a może o 4 nad ranem? PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobik

No niestety, nauczyliśmy się tylko brać i oczekiwać. A jak firma jest w potrzebie to każdy si (usunięte przez administratora) wypina. A może weźmy się wreszcie w garść i zamiast narzekać weźmy się do roboty i pokażmy że potrafimy. Nie jeden raz już mieliśmy zabierane premie, były obcinane pieniądze za linijki ale jak tylko wyszliśmy na prostą pieniądze były oddawane pracownikom. Naprawdę to bardzo dobrze świadczy o uczciwości firmy. Już nie wspomnę o czasach kiedy korzystaliśmy z fantastycznego socjalu...(wycieczki, imprezy, paczki na święta itp.) Wiem że zgarnę mnóstwo negatywnych opinii, ale moim zdaniem powinniśmy się zachować jak jedna wielka rodzina, która w dobrych czasach potrafi się bawić a w złych przetrwać. Tego życzę nam wszystkim. Co do zarzutów pod względem ilości Dyrektorów, no nie sposób się nie zgodzić. Coś tu jest nie tak. Pieniądze idą tam gdzie nie potrzeba, no ale widocznie taka strategia firmy. Bardzo dużo kasy wypływa z firmy na trzeciorzędne cele ( bardzo często pozbawione sensu). Oczywiście to jest tylko moje zdanie i mogę się mylić.

hiena
@bobik

Co to znaczy weźmy się do roboty i pokażmy, że potrafimy? Ja Ci zaraz pokażę, co potrafię! Co my w regałach śpimy i niby nic nie robimy? Zapier.... jak woły na tych pacanów. Zastanów się sto razy zanim cokolwiek napiszesz! Wycieczki, imprezy, paczki na święta? WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT????!!!!!

bobik
@hiena

Hiena, nie chodzi mi o magazynierów tylko o kierownictwo i dyrektorstwo (ich narzekanie na urlopy, wiesz jakie) i te niepotrzebne etaty. Oni zawsze są najbiedniejsi a guzik robią. Niedługo nad każdym magazynierem będzie stał kierownik a nad nim dyrektor. Magazynierzy pracują po 11 godzin a dyrektorów przybywa.

maly pikus

widze ze wreszcie ktos ma na tyle odwagi zeby sie odedzwac.To co sie teraz w tej firmie dzieje to cyrk (tak delikatnie mowiac)a jeszcze pare dobrych lat w stecz kiedy nie bylo tylu kierownikow i dyrektorow od spraw niepotrzebnych i wszelakich,bo za nie dlugo bedzie ich wiecej niz zwyklych pracownikow bylo naprawde przyzwoicie i milo powspominac.gdyby nie to ze wiekszosc ma jakies zobowiazania to ze tak powiem "ostatni gasi swiatlo".otworzcie oczy,wieloletni pracownicy zaczynaja sie zwalniac,to o czyms swiadczy

super

Juz niedlugo bedzie tak.jak piszecie ciekawe co.jeszcze utna a moze by.tak w koncu medicare placilo za nadgodziny po tylu latach jak tak dluzej bedzie to i w koncu wpadnie (PIP) BO TO SA JAKIES ZARTY cwele szanujcie nas bo.na was sie osly zarabia my jestesmy maszyna napedowa ktora robi na wasze emerytyru i na wasze widzimisie typu wycieczki znaszego socjalnego moze nastepny magazyn w himalajach postawicie i zatrudnicie 100chinczykow najlepiej za 1zl za godzine niema slow do.okreslenia co do tej firmy tylko granat i w powietrze z cala ta kolonia szkoda tylko ludzi uczciwycych ktorzy maja,rodziny kredyty i ciezka sytulacie bo jest mnostwo takich ale kogo to.obchodzi prezesow maja to w (usunięte przez administratora) bo po co.kumus pieniadze najlepiej wziasc i zabrac szkoda pisac i tak.tego.nie zrozumie jeden z,drugim bo. Mozgi wyparowaly razem z tym.upalem pozdrawiam farmacje z pasja

Zostaw merytoryczną opinię o „Medicare” - Mysłowice

• Jak się pracuje w „Medicare”?

Zobacz opinie na temat firmy „Medicare” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Medicare”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Medicare”?

Kandydaci do pracy w „Medicare” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Medicare”