R&K Media = Milavitsa

Lublin

Opinie o R&K Media = Milavitsa

żenuaaaaa 2011-06-21 18:52:25
Byłem tam na rozmowie, hehe to jakiś cyrk. Szukają [usunięte przez moderatora] , chyba do sprzedaży gaci na straganach. ""Pan szef" lubi dyskusje, generalnie cichociemni. Hehehehehehhe czeski film:D:D:D:D:D
marta79 2011-06-21 19:29:56
hej a można wiedzieć jakie proponują warunki finansowe i jaki roodzaj pracy, bo ja mam jutro rozmowe i zastanawiam się czy warto jechać z góry dzieki za odpowiedz
jadzia 2011-06-21 20:48:01
Nie dowiesz się NIC na tym spotkaniu. Szkoda zachodu. Usłyszysz tylko zadzwonimy.. zadzwonimy..
marta79 2011-06-21 21:59:08
ale to jest call center tak?
jadzia 2011-06-21 22:06:49
na spotkaniu "rekrutacyjnym" nie udzielają żadnych informacji. Idz a sie przekonasz.. Tylko już PO napisz komentarz.
Tomasz 2011-07-11 13:39:35
Jestem po rozmowie. Co do warunków jest umowa o prace bo masz odpowiedzialnosc za magazyn. Z otrzymanych przeze mnie informacji nie masz sluzbowego samochodu ani telefonu, Sprzedaz prowadzisz z biura dzwoniac po sklepach. Trzeba twardo, ja sie dowiedzialem wsztystkiego co chcialem, dlatego nie podjalem pracy. Pozdro.
mikj 2016-04-23 11:56:56
hej! dawno nikt tu nie zaglądał, a mnie ciekawią oferty pracy od R&K Media?? Czy ktoś ma wiedzę, lub po prostu wie z tzw. "poczty pantoflowej" czy niebawem przewidują zatrudnić nowych pracowników??
Zostaw swoją opinię o R&K Media = Milavitsa - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&K Media = Milavitsa