Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Wspracie

brygada 4 naj lepiej mi sie pracuje, etykietowy, liderki i kierownik pierwsza klasa zawsze mi pomoga reszta zmian jest dla mnje nie tak mila i ws pomagajaca

@prawdziwy

Nie polecam niby dają premie kwartalna ale na oczy jej nie zobaczysz bo wyrównują ją do najniższej krajowej. Na umowie 17zl na godzinę jednym słowem szukają (usunięte przez administratora). Pół firmy to Ukraińcy.

Rekrutacja

Witam Chciałabym aplikować na stanowisko przy produkcji. Czy ktoś może powiedzieć mi jak wygląda praca i czy warto próbować?

@Rekrutacja

Na początku jesteś zatrudniony przez agencje pracy, po 18stu miesiącach może pracodawca Ciebie przejąć :)

On000

Nie polecam tam pracować za te śmieszne pieniądze ( 2600 zł ) . Dużo wymagają a mało płacą . Ludzie muszą po 12h robić żeby z premią wyjść te 3000 tyś zł . Śmiech na sali . Mądry człowiek tam nie pójdzie robić lub się zwolni po 3 dniach i poszuka sobie lepszej pracy .

Była

Nie polecam tej firmy.

Benek
@On000

To jest normalne masz robić bo szef potrzebuje nowe auto już sobie zamówił 1.750.000,00 zł no no !!!

Danuta
@On000

czy ta stawka dotyczy pracy jako operator produkcji ? bo na stronie maja info ze non stop szukaja takich osob. normalnie pracuje sie po 8h, skad wzielo ci sie te 12h dziennie, to nadgodziny dla chetnych ?

@Benek

tylko chyba majątek własny a firmowy to dwie odrębne sprawy? widziałam, że ktoś na forum pytał o zarobki rzędu 7 tys. powiecie mi o które stanowisko mogło chodzić? czego na nim wymagają, jakie kompetencje i doświadczenie?

Jerzy Owsiak

Witam, po opiniach wnioskuje ze pracuje tam duzo ukrainek, czy owe ukrainy chętnie oddadzą sie Polskim Panom? Jak tak to biore prace od zaraz.

Franz
@Jerzy Owsiak

I gitarrra

Produkcja

Jak wygląda praca na produkcji? Jaka atmosfera itp.?

Wróbel
@Produkcja

nie ciekawa

@Wróbel

Nie polecam tam pracować,szkoda czasu.

Anka
@Były

Możesz napisać mi czy nosi się czepki na produkcji z góry dziękuję

Janek
@Anka

A co ty z tymi czepkami!!!!????po co czepki,to nie żywność

758x
@Produkcja

końskie zaloty

Czy Hanplast organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Twoja stara

Tak , jednak szkolenia są tylko dla osób zatrudnionych w administracji i też nie dla wszystkich. Produkcja nie ma szkoleń po za okresowymi bhp. Chyba , że przyjdzie jakaś reklamacja to kierownik na rozdaniu pracy mówi na co była reklamacja i masz do podpisania listę z "szkoleniem "

Aneta
@Twoja stara

Czyli takie szkolenia tylko na papierze? A sa jakieś benefity oprócz tego? Prywatna opieka medyczna albo coś takiego?

Twoja stara
@Aneta

Tak, szkolenia tylko na papierze. Żadnych benefitów nie ma.

@Twoja stara

Nie rozumiem. Co im szkodzi zrobić szkolenie, skoro i tak potencjalnie je dokumentują? Uważasz, że przydałoby się ono pracownikom czy właśnie sęk w tym, że jest ono zbędne?

Poszukuję pracy na stanowisku Ustawiacz. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Ustawiacz. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Hanplast i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Utgvxfhvbh

Hanplast nie oferuje żadnych benefitow pozapłacowych. Ustawiacze mają stała pensje + 500 zł brutto za system 4ry brygady + jakaś premia % Jakiś czas temu była prywatna opieka zdrowotna Tego też już nie ma. Praca w systemie 4ry brygady. Czyli pracujesz 7 dni pod rząd i 1.5 dnia wolnego. Raz w miesiącu wolny weekend

Brak słów

Zmuszanie do nadgodzin! Chore zachowanie kierownika z brygady 2 grozi że jak się nie przyjdzie na nadgodziny to zabierze premie. Kobieta skończyła pracę o 22 a nią następnego musiała przyjść do pracy na 6 rano (tylko 8h przerwy ) chore

Iwona
@Brak słów

Słabo :/ A te nadgodziny wyrabia się też w weekendy? Czy sobota i niedziela wolne?

Były pracownik.
@Brak słów

Najpierw pozwalniali sami dobrych ludzi a teraz widzę zmuszają ludzi do pracy. Pozdrawiam jak jeszcze ktoś jest ze starych pracowników i oczywiście Polaków tylko i wyłącznie.

Barbara
@Były pracownik.

Czemu tych ludzi pozwalniali, za dużo zatrudnionych i zakład nie miał pracy czy coś nie tak z ich pracą było i woleli kogoś innego zatrudnić? W ogóle to tu ludzie którzy dłużej pracują mają jakieś opcje awansu?

Skupiony

Spędziłem w Hanplascie 8 lat. W tym czasie firma bardzo się zmieniła, znacząco się rozrosła co jest oczywiście na plus ale podejście do pracowników (również atmosfera pracy) poszło niestety w negatywną stronę. Teraz większośc osób działa na zasadzie, że "jakoś to bedzie" więc jak Tobie zależy to musisz zapieprzac za innych. A wypłatę dostajecie taką samą. Wynagrodzenie rzadko kiedy się zgadzało (zależy od działu, ponieważ ostatnie wyplaty były okej). Sporo osób po 10tym szło z korektą. Na hali krążyła już negatywna plotka na ten temat. Pomimo zdobytych nowych umiejętności i powiększenia zakresu obowiazków ciężko dostać podwyżkę. Zmiana firmy na plus.

@Skupiony

Czyli tak naprawdę wnioskując po tej wypowiedzi wystarczy się obijać tutaj i będzie ok? No bo skoro ktoś pracowity ma robić na innych a i tak jest po równo, no to bez różnicy co się robi wynik ten sam będzie? No ale jeśli każdy dosłownie miałby o podejście to jakby to wszystko miało w ogóle prosperować?

Xxx

Grażyna lubi ten sport oj. Nie wiedziałem. Podaj namiary pozdr

Agddjsn
@Skupiony

Mądrego miło przeczytać. Zgadzam się. Firma się bardzo rozrosła. Niesprawiedliwy podział obowiązków, jedni tyrają , inni dłubią w nosie , wypłaty takie same. Wieczne kłótnie o postoje maszyn i spychanie winy za postój na kolejne działy. Brakuje konstruktywnych rozmów a przede wszystkim WSPÓŁPRACY między działami. Wypłaty- co miesiąc są korekty , niekiedy trzeba się nachodzić za własnymi pieniędzmi żeby zostały wypłacone. Produkcja - jeśli się spóźnisz minute do pracy - system odbić wejścia/ wyjścia na portierni - musisz odrobić cała godzinę, albo zabiorą Ci dodatki. - Bardzo nie fair podejście . Osobiście uważam, że brakuje "Lidera " kogoś kto , może nie "twarda ręka" ale konsekwencja w działaniach poprowadził by firmę, ku lepszemu. Kogoś kto potrafi ukrócić niezdrową rywalizację i podburzanie ludzi przeciw sobie. Do autora postu : Życzę Ci sukcesów w nowej pracy ! Powodzenia ;)

Rysownik
@Skupiony

Tak bo jeszcze należy donosić na współpracowników.

On89

Nie polecam ! 2400 zł netto ! Jeśli robisz po 12 h to dostaniesz te marne 2900 do 3200 i jeszcze cię oszukają i powiedzą że to system błędy robi . Też przy okazji radzę się nauczyć po ukraińsku mówić ......

Bartosz
@On89

Ile dni trzeba robić po te 12h, aby wyciągnąć te 3k?

@Bartosz

Nie trzeba robić po żadne 12 tylko po8 Ale minus taki że jeden weekend w miesiącu wolne

Grażyna

To ile tu w sumie tych godzin do wyrobienia jest, że w weekendy też każą?

Ja nie pani maju
@Grażyna

Nie tyle co każą ale taki jest system bo praca jest 3 zmianowa 4 brygadowa pracujesz 7 dni po 8h no i dwa dni wolne. (Jeden weekend w miesiącu wolny) Wychodzi normalny etat 168h

armando

Tak wygląda praca na produkcji. Nie zauważyłem żeby ktoś z mechaników bądź elektryków się żalił. Zawsze jest tak że Ci którzy mają najmniej do zaoferowania to najwięcej się udzielają. Jeżeli komuś nie odpowiada ta praca to niech się zwolni a nie wypisuję na forum swoje żale. Pozdrawiam Emeryta Leszka

Iwona
@armando

A zdradzisz może na jaką stawkę można liczyć pracując na produkcji? :) Zadowoliłaby mnie nawet kwota podana w formie widełek :D

@Iwona

2500-3000

Aneta

Ale to na rękę, tak?

@Aneta

No a na co innego? 2500 brutto byłoby (usunięte przez administratora).

@Były

To racja, ale być może wiele cyrków w firmach widziała to się upewnić wolała. ;p A premie do tego jak wyglądają?

Witam. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca w dziale Utrzymania Ruchu, jako Technik Utrzymania Ruchu. Jak atmosfera w tym dziale i jakie zarobki na start oferują. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiesław R
@Zainteresowany

Naprawdę warto dostaniesz na samym wstępie 8 tyś brutto do tego dostaniesz 13 pensję plus talony na dzieci , wczasy pod gruszą mało tego są szkolenia co 2 miesiące wszyscy będą zawsze z tobą pomagać jest naprawdę super warto , warto , warto !!!!!

@Wiesław R

Proszę nie robić sobie żartów. Oczekuję na poważnie odpowiedzi, a nie na jajcarzy czy też trolli gowork-owych. Ponawiam pytanie odnośnie działu Utrzymania Ruchu (stanowiska: Technik Utrzymania Ruchu) - Jakie zarobki początkowe (okres próbny), jakie zarobki na pierwszej umowie i jaka atmosfera w dziale. Prosiłbym o rzetelną i prawdziwą odpowiedź. Z góry dziękuję.

Wtrysk
@Zainteresowany

Praca fajna, kompetencje przełożonych wątpliwe, do tego dochodzi (usunięte przez administratora)

Danuta
@Wtrysk

A czemu kompetencje przełożonych wątpliwe? I co do tego dochodzi, bo wykropkowało.

Kinga

Witam pytam się o kierownika magazynu. Czy on ma na imię Michał?

Biały kruk
@Kinga

Nie.

Kinga
@Biały kruk

Aa myślałem że jest jakiś Michał z przezwiskiem Lemon bo tak ma na Facebooku wpisane

Morawiecki

Dzień dobry jak wygląda praca na Młynkach, pytam gdyż ogłoszenie o tą pracę jest dosłownie co chwilę na wszelkich portal z ogłoszeniami o pracę. Proszę o konkret odpowiedź Pozdrawiam

Kadafi

Jak wygląda praca na dziale młynki

Jarek
@Kadafi

Podpinam się pod pytanie,jaką to praca na młynku??

Crazy baby

Weźcie z tej firmy panią w rudych loczkach która się teraz szkoli na kierownika na zmianie M.S. Co za wredny, paskudny, fałszywy babsztyl !

Stary
@Crazy baby

Kasa średnia premię kradną za wszystko za bałagan na hali ???????? niech rusza (usunięte przez administratora) z biura i sprzątać premia równają najniższa.

@Stary

PRaca w systemie 4 brygadowym raz na miesiąc weekend wolny ,niby są dodatki. A wypłata 2600+/- na rękę ???? Znalazłem pracę od poniedziałku do piątku 3 zmiany weekendy jeśli pracuje 100% więcej Niby minimalna krajowa + 2 weekendy w miesiacu i 4 na rękę jest Te ich dodatki ......śmiech na sali

Dokładnie ,praca przy plastiku(sama chemia) Za szkodliwe też nie płacą , dobrze że jeszcze parę dni i uciekam z tej firmy ..16zl na godz Za układanie towaru w markecie lepiej płacą

Daniel

ale w żadnej fabryce tej branży nie masz dodatków

Leszek
@Daniel

Mówiąc o dodatkach masz na myśli benefity czy chodzi ci o premie? Przecież w wielu firmach są takie dodatki to czemu tu miałoby nie być? Płacą chociaż ekstra za nadgodziny żeby sobie dorobić?

Sara 87

Witam aplikuje do waszej firmy . Proszę o odpowiedź ile macie brygad , która jest najlepsza , a do której starać się nie trafić ?

@Sara 87

3 brygada najgorsza Kierowniczka 25/30 Nie ma wogule szacunku do pracowników

@Sara 87

Czy ktoś może odpowiedzieć ?

Sara 87

Często są zamiany w brygadach ? Macie 3 brygady 2 kierowników jedna kierowniczka czy jak ? Czytałam o was na Facebook same pozytywy , ale szukam pracy na dłużej . Czytając tutaj opinie jestem w szoku co jest napisane .

Daniel

bo sama jest z awansu...kiedyś składała kartony na magazynie

Leon Zawodowiec

Jak usłyszałem, że mam przyjść do pracy do Hanplastu, to się zakrztusiłem ze śmiechu.

Korsarz
@Leon Zawodowiec

Na jakie stanowisko i dlaczego "przyjść do pracy do Hanplastu.. , ..ze śmiechu"? Aż tak źle? Chyba nie na każdym dziale?

Jak wygląda rozmowa w Hanplast na stanowisko Pracownik Produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 13 września pojawiło się ogłoszenie.

Były

Daj sobie spokój z tą firmą,szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz