Opinie o Experis w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Experis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Experis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experis w Toruń

ghg

Dzwonił ktoś może do biura w sprawie tego wyjazdu na pakowanie chipsów? To płacenie z góry za mieszkanie wydaje mi się trochę podejrzane, planuję zadzwonić tylko nie wiem czy w polskim oddziale coś wiedzą, a z holenderskim raczej się nie dogadam... Jakby ktoś dobrze "śmigał" po angielsku i mógł się coś od nich dowiedzieć byłoby super.

eddie323

proponuję skontaktować się z biurem firmy i zapytać czy taka oferta od nich wyszła

Justyna

Też proszę o odpowiedź, chodzi o firmę Experis w Holandii, zajmującą się pakowaniem. Za niedługo mam wyjazd i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej od ludzi, którzy już tam pracowali. Pozdrawiam

moniaa1117
@Justyna

Hej :) wlasnie tez mam wyjazd niedlugo i bym chciala sie dowiedziec czegos wiecej hmm.. ?

I.

Witam, Czy pracował ktoś dla tej firmy przy pakowaniu w Holandii? Interesuje mnie jak wyglądają warunki pracy, czy wszystko odbywa się uczciwie? Pozdrawiam

Aplikowałeś do Experis na stanowisko Global Finance Integration Senior Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
czapik

Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, jeśli chodzi o branże w których działają to głównie IT, inżynieria oraz finanse. Słyszałem , że właśnie w tych dziedzinach potrafią wyselekcjonować najlepszych specjalistów dla firm z którymi współpracują

wazino

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Experis, moim zdaniem warto się zainteresować. Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalist&oa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5672219?keywords=&region=

rrtt

Potwierdzam niski poziom personalny pracowników Experis. Pomimo zapewnień i rzetelnych deklaracji, zwykła dziecinada.

fakty

chodzi o warszawską experis i rekrutację do unicredit. Uwazajcie na tę rekrutacje. TE SAME OGLOSZENIA do unicredit ukazują sie przez caly rok cyklicznie co tydzien, dwa tygodnie- chodzi o te samo stanowisko. Radzę nie zwracać uwagi na ogłoszenie bo jest mylące i niezgodne z prawdą. Potem na spotkaniu z klientem okazuje się że szukają ludzi o trochę innych kwalifikacjach a i wymogi stawiają na końcu wyższe. W konsekwencji pewnie zwaliniają ludzi po okresie próbnym i zatrudniają nowych. I tak w kółko. Nie warto marnować czasu. Jest tyle innych firm na rynku a unicredit i experis mozna po prostu zbojkotowac i tyle.

Brak jakichkolwiek informacji odnośnie wyników rekrutacji pomimo zapewnień ze strony HR że takowe będą !!!

kandydat IT

Jest to chyba najgorsza firma tego typu z którą miałam do czynienia - na przesłane CV nie ma żadnej odpowiedzi, pani headhunterka dzwoni po kilku miesiącach z inną i niestety o wiele gorszą ofertą.

rozmowa kwalifi

mialem rozmowe przez telefon z jakas agentką z tej firmy... dziwne pytania o wszystko.. osobiscie nie podobała mi sie rozmowa telefoniczna strasznie wscibska odrazu usunalem profil firmy

raf.

Firma jasno stawia swoje wymagania i się z tym nie kryje. W ogłoszeniach daje komunikat, aby nie oczekiwać dużego wynagrodzenia, bez względu czy masz 1 rok czy 10 lat doświadczenia. Rzuca łaskawie 20zł brutto / h jako stawkę na start.

lelek

Jeśli jest luka w zespole to się ją zapełnia nową osobą, najłatwiej teraz dostać się teraz na staż/praktykę(bezpłatną), po niej jest możliwość zostania. Ze względu na "ciekawe" projekty(patrz moja poprzednia wiadomość)firmę "ciągnie" jedynie kilka osób, reszta "(usunięte przez administratora) (ujmując to poetycko). Podrawiam

lelek

Korporacyjność, która jest chyba na zbyt wysokim poziomie biorąc pod uwagę wielkość firmy. Projekty "odpadki", które zlecane są przez klientów chyba dla zniechęcenia niż dla rzeczywistej możliwości ich realizacji, wiszące miesiącami bez perspektywy, mało ciekawe. Duże rotacje w zespole nie wpływają pozytywnie na atmosferę, również kadra managerska, żyjąca i mająca swój świat nie motywuje, a raczej przeszkadza w obowiązkach. Żeby nie było samych minusów dodam, że jest ok jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia i pierwsze kroki w karierze. Tyle tylko, że ok jeśli trafi się na odpowiednią osobę, która będzie chętna do pomocy(bo nie wszyscy tam tacy są)

nowy

Uważają się za expertów w rekrutacji pracowników a nawet nie raczą dać odpowiedzi zwrotnej kandydatowi. Nawet jeżeli jest to opinia odmowna należy ją przekazać kandydatowi.

qwe

Osoba rekrutująca, p. [usunięte przez moderatora] nie uznaje za stosowne powiadamiać o wyniku rozmowy jak również nie raczy odpowiadać na e-maile. Zachowanie nieprofesjonalne.

anonym

firma operujaca na excelach i 9 klientach, bez rozeznania czym jest retainer a czym success fee, wstydzilabym sie byc ich klientem poniewaz jakosc profili jakie dostarczaja jest zadna. team sfrustrowany, raczej jest tam z wygody niz z poczucia satysfakcji, ogolnie masakra organizacyjna, o szczegolach takich jak smierdzace biuro nie wspomne.

Zostaw merytoryczną opinię o Experis - Toruń

Experis