Opinie o Experis w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Experis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Experis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Experis w Toruń

Administrator Nowy wpis

W Experis prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Product Manager. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Oj Nowy wpis

Jak się znam, a trochę się znam, to muszę Wam powiedzieć, że sporo ofert tutaj się pojawiło w ostatnich dniach przed majówką, warto ich próbować teraz

anonymous Nowy wpis

Pracowalem dla znanej korporacji IT w Gdansku poprzez Experis IT i z cala pewnością moge polecic prace u nich. Godne zarobki, dobrze dobrany zespół i ciekawy projekt. Napewno do nich wroce.

pan kulfon Nowy wpis

U mnie w wiosce zebralo sie 45 osob by wyjechac wyslalismy kase i czekamy na wyjazn.Wszyscy lubimy czipsy

Aplikowałeś do Experis na stanowisko Global Finance Integration Senior Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
jola

tak podaje numer tel i będzie odbierał i odpowiedał na pytania do momentu wpłaty 70euro potem jak dostanie przelew to już od tej osoby nie oddbierze tel,dajcie sobie luzie spokój z tym Jabłońskim przecież firma potwierdziła że to oszustwo i on się poszywa pod firmę.

Napisal do mnie mejla, ze wyjazd zostal przelozony na 19... bo na 12 nie bylo juz miejsc... xD Jesli ktos zostal oszukany, to moze niech probuje skontakowac sie na ten numer: 0031645984310 (podal mi go w mejlu, w razie jakbym miala jakies pytania).

sxs

Myślę że powinno się to zgłosić na policję! To akurat nic nie kosztuje, a schamionego oszusta należy usadzić! Choćby nawet dla przykładu. Pozdrowionka

Oferty Pracy

psycholog oraz terapeuta Experience Team 2015-03-12 Żródło: Gowork.pl Zduńska Wola (łódzkie) Zatrudnimy psychologa oraz terapeute ze Zduńskiej Woli, Sieradza, Łasku oraz okolic. CV prosimy przesyłać mailowo lub osobiście na adres Zduńska Wola, ul. Łaska 56

uwaga
@Oferty Pracy

myślę że to na pewno oszust biura pośrednictwa nie pobierają opłat nawet niektóre mają takową informację na swoich stronach że pobieranie opłat wstępnych jest nie zgodne z prawem. Też wczoraj dostałam propozycję od niejakiego pana Tomasza na wyjazd do Amsterdamu tylko muszę zapłacić mu 70 euro gdybym miała wolne 70 euro to bym pracy nie szukała więc niech się pan Tomasz wypcha swoją ofertą, szkoda mi tylko tych co dali się naciągnąć bo gnojek żeruje na nieszczęściu innych ludzi czasami naprawdę biednych i zdesperowanych. To powinno być za każdym razem zgłaszane na policji jako wyłudzenie może by go w końcu dorwali i już by nikogo nie naciągnął. Pozdrawiam wszystkich bądźcie czujni na takich jak Tomaszek.

ewa

podaje meila do firmy pod którą podszywa się ten Jabłoński gdansk.it@pl.experis.com nie pamiętam czy gdansk ma być normalnie z kropką nad ń prosze pisać odpisują.

też dostałem pozytywną odpowiedź na maila że wyjazd jest 19.03 tylko ta opłata mi się nie spodobała bo dużo przeglądam ofert i wiem że żadne pośrednictwa nie biorą pieniędzy naprzód tylko odciągają z pierwszej wypłaty a zresztą to już nie pierwszy naciągacz który próbował mnie wyrolować ale jakoś żadnemu do tej pory się to nie udało :) choć dobrze że są na tym świecie jeszcze uczciwi ludzie którzy choć zostali oszukani jak tu przeczytałem potrafią uchronić przed oszustami którzy w dalszym ciągu w naszym kraju są bezkarni. Zadzwoniłem na podany numer pod pretekstem dopytania szczegółów co do wyjazdu, a gdy już nie mogłem słuchać tej ściemy którą mi wciskał nie jaki Tomasz powiedziałem mu co o tym sądzę wszystkim a reakcja chyba nikogo nie powinna zaskoczyć bo się poprostu rozłączył... TAK WIĘC JAK NIE JESTEŚCIE PEWNI JAKIEŚ OFERTY DZWOŃCIE I SIĘ UPEWNIAJCIE CZY OWA ISTNIEJE LUB SPRAWDZAJCIE FIRMĘ W REJESTRZE CZY WOGÓLE PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ, WIEM JAKIE MAMY CZASY I KAŻDY BY CHCIAŁ ZAROBIĆ I GODNIE ŻYĆ ALE NIESTETY TAKIE K... NA NAS ŻERUJĄ BO WIEDZĄ, ŻE SĄ LUDZIE W POTRZEBIE, A SZANOWNEMU PANU TOMASZOWI JAK TO CZYTA CHCIAŁBYM ŻYCZYĆ POWINIĘCIA NOGI I BYŚ TRAFIŁ TAM GDZIE TAKIE ŚCIERWA POWINNY BYĆ. TYLE W TEMACIE

ewa

Nie ma słów na tych oszustów dobrze że nie wpłaciłam dziadowi 70 euro,też szukam pracy jest ciężko bo czychają oszusci ale koleżanka dała mi namiary na 2 oferty pracy chętnie przekaże proszę wpisać w goglee-Bez znajomości języka Niemcy praca przy zbiorach warzyw Frankfurt nad Odrą-pokażą się strony i tam trzeba znalesc praca nawet do pażdziernika od kwietnia(jest przy ogłoszeniu zdjęcie z pomidorami) oraz -oferta pracy sezonowej w Niemczech przy zbiorach ogórków w szklarni 2015-tutaj wymagane jest przesłanie cv w jęz,niemieckim (na zdjęciu jest pan co zrywa ogórki w czerwonej koszulce)-ja wysłałam już cv na te oferty a czy ktoś się odezwie zobaczymy,proszę dać znać jak ktoś się zdecyduje i wysle cv lepiej być w kontakcie,bo też niewiadomo czy te oferty są pewne.

kst

OSZUŚCI! wpłaciłam 140 euro i wszystko przepadło!

Andzeloo

Witam Serdecznie Wszystkich Tez Miałem jechac ale wyszło jak wyszło sami oszusci jak by ktos miał namiarki na pracew bede bardzo wdzieczny jestem pod scianą Pozdrawiam

gabriel

ludzie ,moge na was liczyc :) moze ktos ma jakies namiary na prace-w miare uczciwa- jestem w totalnym dole ,a zadnej pracy sie nie boje

Piotrek

za póżno przeczytałem opinie. Teraz się pukam w ten pusty łeb bo zapłaciłem i teraz pan wyjebany tomasz ma wyłączony tel. a miałem jutro startować. Skurwysyństwo nie ma granic,a skoro firma experis wie że to przekręt to czemy oferty nie zablokuje bo zauwarzyłem że są kolejne terminy wyjazdu i znowu kogo (usunięte przez administratora) w kosmos

aleksa
@Piotrek

tez nabil nas w butelke ,brak mi w tej chwili slow,wylaczyl telefon mimo ze wczesniej rozmawial chetnie udzielajac informacji=mozna odpowiednim organom to zglosic tylko trzeba kilka osob bedziemy bardziej wiarygodni

ewa

No to z tego wynika że uczciwej pracy to my nie znajdziemy,przynajmniej w ogłoszeniach w internecie.

ewa

A może ma ktoś namiary na jakaś pracę bo ci co sie ogłaszaja to jedna wielka sciema,albo przekret tak jak zrobił to z nami pan Jabłoński.

ewa

Też wczoraj dostałam meila z odpowiedzią o pracę a Amsterdamie na pakowanie wyrobów solnych i pisze że trzeba wpłacic za mieszkanie 70euro,myslałam że wkońcu trafiła mi sie praca ale jednak jak czytam to ten cały Jabłoński to zwyczajny oszust barzo prosze o podanie numeru tel do firmy pod którą sie podszywa chce przezwonić.

Pontonetti

Łukasz.. Ja też dostałem z Axella taką samą ofertę i również mi to śmierdzi tak jak ta ...

lukasz

Pełno tych darmozjadów się pałęta, ja też tam startowałem ale jak dostałem e-mail od nich to od razu wiedziałem ze coś jest nie tak. Na dobre złego, dziś dostałem wiadomość od firmy Axel z Tilburga że dostałem pracę przy pakowaniu sałatek. Ładnie, pięknie ale znowu trzeba wpłacić kase na chate. Jutro zadzwonię do biura w Polsce i się dowiem czy to nie kolejny przekręt.

@lukasz

dopisuje sie do Pana mielismy w dwojke jechac -wylaczyl telefon caly tomasz jablonski-nabija w butelke ludzi,i nici z jutrzejszego wyjazdu

Zostaw merytoryczną opinię o Experis - Toruń

Experis