Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

bluesky

Płacą za wszystko jak się upomnisz a i tak nie masz gwarancji, że wypłata nie przyjdzie okrojona o kilka dyszek. Ostatnio coraz częściej zdarzają im się takie "pomyłki". Ciekawe tylko dlaczego zawsze na ich korzyść. Zarobki jak dla studenta nie są najgorsze, powiedziałabym nawet, że trudno o lepsze, ale.... jakim kosztem? Nie będę powtarzała tego wszystkiego co już zostało napisane, a pisać można wiele. Dla mnie żadne pieniądze nie są warte akwizytorki i robienia z ludzi idiotów. I zgadzam się z opinią, że żaden normalny człowiek nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc, góra dwa.

mars

co to za nowa menadżerka [usunięte przez moderatora]? na dole popołudniu siedzi. jest jakas normalna?

gfd

oczywiście ze dostaniesz kase za ten czas też

dddd

ciagle czekam na TOKEN, niektorzy juz go dawno dostali. Czy zaplacili wam za ten okres w ktorym nie otrzymaliscie jeszcze tokena ta stawke 7z/h??? ktos z was byl w takiej stytuacji?? Z góry dziex

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator linii produkcyjnej
Drzewce
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
gość3

100% prawdy !! w ccig nie mozna powiedziec o zadnym rozwoju, co najwyzej niedorozwoju!! byłem świadkiem jak jedna z tm'ek z tekstem do konsultantki, która podpisała umowę "idz pochwal się umową na tablicy i rzuć sobie piłeczką"... ta firma to robienie z młodych ludzi idiotów... druga sprawa to menadzerki i menadzerowie, ktorzy tylko w tej pracy są tak nazywani, ponieważ pewnie 90% z nie ukończyło nawet zarządzania, tylko europeistyke albo nic:) zresztą ich niekompetencja i nieumiejętność zarządzania "zasobami ludzkimi" przejawia się na kazdym kroku...

gość2

Pełna zgoda do ww postu. Mało tego, ta firma daje rozwój osobisty bo poznajesz jak biznes funkcjonować nie powienien, jak nie rozmawiaćz ludźmi, jak nie dać się w przyszłości oszukać a niektórzy uczą się jak nie zarządzać - z pewnością nikogo z menadzerów lub trenerów nigdzie indziej nie wezmą. Czyli generalnie 'rozwój osobisty' wg CCIG to nic innego jak nauczka żeby nigdy więcej do tego g*wna nie wejść.

gość

"Obserwuje coś takiego że ci ludzie którzy u nas pracują i im nie idzie zawsze narzekają." bo ludzie mają skrupuły i nie mają sumienia być takimi nachalnymi manipulatorami, jakby sobie tego życzyła "góra" - chodzi o spełnienie planu. mało jest ludzi, którzy chcą naszej oferty, są mili i fajnie się z nimi gada. większość ma was w d**ie i musicie ich ostro nakręcać stosując nieraz nielegalne oraz niemoralne praktyki tzw. marketingu agresywnego. trzeba nie mieć serca lub nasłuchać się "MOTYWACYJNYCH" bajek pod szyldem "ROZWOJU OSOBISTEGO" (co rzekomo ta firma zapewnia hahaha) aby wciskać ludziom swoje produkty niemal jak Cygan na ulicy stara się sprzedać swój towar lub "usługi". to nie jest średniowieczny targ, to jest XXI w. i marketing powinien stawiać na jakość i renomę, a nie na namolnych gówniarzy udających specjalistów.....

cium

wszyscy hejterzy CCIG ogladnijcie sobie film China Blue, jest na youtubie choćby. Wtedy zobaczycie ze macie świetnie płatną i wygodna pracę jak na ..Chiny :P żart ;d nie no moja wypłata przyszła jakos 12 chyba, wiec dramatu nie ma ale też nie ciesze sie z tego że jakby nie było spóźnia sie. 1500 zl za 111 godzin, przepracowanych w godzinach takich jakie sam sobie ustaliłem to hcyba nie jest źle wiec ja tam pracuje. Co do przerw i atmosfery między konsultantem a managerem to też nie jest tak źle. Obserwuje coś takiego że ci ludzie którzy u nas pracują i im nie idzie zawsze narzekają. Więc myśle że praca w charakterze sprzedawcy telefonicznego, czyli taka jak w CCIG wymaga jakiś osobistych preferencji i nie każdy jest w stanie ją wykonywać równie dobrze. Zabrzmiało to troche chyba jakbym uważał ją za elitarną, więc prostuje że jej za el,itarną nie uważam. Ale nie ma koszmaru.

najtlajf

wyplata przyszła 17, czyli 7 dni po terminie, dodatkowo obcięta o kilkadziesiąt złotych! bez komentarza, nigdy więcej CCIG :) odradzam pracy tam!

Powiem tylko jedno jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o CCIG zapraszam pod numer z Nicku. Mogę tylko powiedzieć jedno gorszej pracy się nie da mieć. Możecie wierzyć lub nie ale jeśli ktoś chce tam pracować jest kompletnym [usunięte przez moderatora]- ja też nim jestem. Nie słuchałem tego co tu pisali. Ta firma jest takim samym monopolistą jak inne firmy- Orange. Nie polecam nie polecam nie polecam. Mogę to powtarzać do znudzenia ale taka jest prawda. Mam dość jej po dwóch miesiącach. Od przyszłego roku wolę pracować nawet na budowie chociaż ludzie nie będą mnie stresować i nie muszę dostawać na czas kasy bo tu tej nie dostaje;/ Ogólna ocena?? NDST. Totalna porażka.

XYZ

Witam, Właśnie zaczęłam pracę w CCIG, którą chciałam zakończyć dokładnie 10 sierpnia, ponieważ wyjeżdżam na wakacje a w roku szkolnym raczej się nie wyrobię. Jak to na prawde jest z tym miesięcznym wypowiedzeniem? Muszę już na wstępie to zgłosić, czy lepiej poczekać i uprzedzić tydzień wcześniej? Jeśli teraz złożę wypowiedzenie to boję się, że nie wypłacą mi odpowiedniej kwoty. Nie chcę się znaleźć przez to na tzw "czarnej liście". Proszę o pomoc ;) Pozdrawiam

nick

pytanie do ludzi, którzy już pracują w CCIG: Jak to jest z tymi wypłatami? słyszałam, że przychodzi jakis sms do potwierdzenia, tak? I co dalej? gdzie to sie potwierdza? zaczęłam swoją pracę pod koniec lipca, czyli rozumiem, że za lipiec powinnam już mieć wypłatę ale ciągle nic nie dostałam...

zwyczajnaaaaa - 2011-08-10 20:39:09 a czego wy wymagacie od ccig? przeciez to wszystko cała ta otoczka to przedszkole! banda dzieciaków i niedojrzalych małolatów... tam to warto pracowac jesli swoj poziom ambicji ma sie rowny zeru... bo co po takiej pracy mozna miec? nic! tylko sie ukrywa przed każdym że tu się pracuje albo pracowało. pozdroo do CCIG opłaca się jedynie pójść na wstępie składając wypowiedzenie na miesiąc - dostać wypłatę i już. tyle można przeboleć:) istnieją miejsca pracy w opolu dla studentów z RZECZYWISTYM elastycznym grafikiem i zarobkami wyższymi od tego badziewnego 7 zł odjąć oczywiście żałosne "kary" za spóźnienia (przy umowie-zleceniu takie kary są BEZPRAWNE!!!), wystarczy popytać znajomych i się rozejrzeć. fakt faktem, większość moich znajomych ma doświadczenia w CCIG bądź zna kogoś, kto tam pracował. Nie polecam, chyba że jak napisałem, zatrudnić się tylko na miesiąc, jeśli ktoś potrzebuje kasy. nikt kto się szanuje i ma choć krztę godności nie pójdzie wciskać tam ludziom kitu w atmosferze napięcia i agresywnego marketingu.

zwyczajnaaaaa

ika

a ja sie dzisiaj zwolniłam i bardzo sie z tego ciesze :D już nikt nie będzie mi kazał wciskać ludziom kitów i totalnej ściemy, orange to badziewie i ccig też, a mój TM (młodszy ode mnie) opieprzał każdego za byle co, odeszłam i już nigdy nie wróce do tej firmy, płacą grosze a wymagają nie wiadomo czego od ludzi. I wcale nie jestem żadną małolatą której się wydaje że pieniądze same lecą z nieba.

a.lo

jeśli zaczynam szkolenie 8 sierpnia a mam zaplanowany wyjazd tygodniowy od 14 do 21 wrzesnia to nie bedzie problemu z wolnym? czy dokładnie przestrzegają 30 dniu wypowiedzenia czy będąc szczerym i uczciwym można bez problemu się dogadać i popracować miesiąc?

hm

Gratuluje. To sie nazywa- naiwność:]

zadowolona

"matkojedyna" nie musisz się ich bać bo w pracy nie są tacy odważni..i atmosfera jest ok przynajmniej w moim teamie... Co do wcześniejszego pytania jestem na OBK i nie jestem ani TM ani trenerem ;) Zresztą pomyślę ludzie ktremu z nich chciałoby się czytać i odpowiadać na te głupoty? Zresztą jest taka zasada że jak się ktoś czuje niedowartościowany to pojeżdża wszystkim w koło i u wszystkich widzi same wady.. a ja widze u ludzi same zalety

matkojedyna

JA [usunięte przez moderatora] czytam i nie wierze !!!! Widać, ze sąwakacje bo po piśmie i stylu pisania wnioskuje, ze lokalizacja zalana jest 16-18 letnimi gwiazdeczkami ktore moga startowac w konkursie robienia tipsow a nie rozmawiac z klientami. To jest jakis szok ! Co Wy ludzie tu wypisujecie? Piszcie realne opinie a nie akcje o jakis imprezach ? Mysle o podjeciu tu pracy i jak to czytam to nie boje sie Managerow i kadry poniewaz jak ktos zna swoja wartosc i jest swiadomym siebie pracownikiem znajacym realia rynku da sobie rade ale obawiam sie bandy rozchisteryzowanych nastolatkow ktorzy chyba nigdzie wczesniej nie pracowali .

ponoc jezeli chodzi o pracownikow to nie moze byc PAR w pracy....ciekawe..pozdro dla [usunięte przez moderatora] +new menago

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica